Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 538
hát ezt nem hiszem el...
Előzmény: Mazdálkodj Okosan (536)
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.18 0 0 537
nevetséges
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.18 0 0 535
Szerinted?:)
Előzmény: rubens (533)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 534
Figyelmeztetes. Kerjuk aukt az aristombolt, hogy tartsa be az MM 1.5 pontjat. Hozzaszolasat toroltuk.
rubens Creative Commons License 2002.12.18 0 0 533
Ez most On vagy OFF? :)
Előzmény: Mazdálkodj Okosan (532)
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.18 0 0 532
Hát itt:


Előzmény: Törölt nick (531)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 531
Hol nem?
Előzmény: Mazdálkodj Okosan (525)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 530
ja, utolsó kérdésem csak a kíváncsiság vezette, nem a bosszúvágy - annyira azért nem foglalkoztat a kérdés
jöhet magánba is
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 528
Ó, pedig én szeretem, ha úgy jól beindulva megfogja a kedves a fenekemet, és azt mondja lángoló tekintettel, hogy "de jó segged van":-))

De én itt offtopik vagyok a kisebb fenekemmel. Bár nekem tetszenek az ízlésesen formás nagyobb fenekek is.

Előzmény: Törölt nick (520)
Joana Creative Commons License 2002.12.18 0 0 527
Megint repülni fogsz :)

Amúgy teljesen igazat adok neked, eszméletlen fafejüség folyik itt. (repüljünk együtt :) )

Előzmény: Törölt nick (526)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 526
az idegen szavak szótárában az irokéz és az irracionális között van egy szó, amely úgy fest: irónia.
Ez nem egy ilyen ország, ahol ceruzák (irón) élnek, hanem egy olyasféle poént jelent, amilyet Mazdálkodj Okosan megengedett.

inkább 5 BKV-ellenőr, mint egy humortalan ember. pláne olyan pozícióban, ahol másoknak árthat (lásd még: moderátor)

Előzmény: Törölt nick (505)
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.18 0 0 525
Hol?
Előzmény: Törölt nick (524)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 524
Napoleonét hgy nevezed, ha az én egy darab mondatom hadjárat?
Előzmény: Mazdálkodj Okosan (523)
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.18 0 0 523
Igen.
Előzmény: Törölt nick (522)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 522
Hadjáratom???
Előzmény: Mazdálkodj Okosan (521)
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.18 0 0 521
A hangsúlyozástól függ, a popsit is lehet úgy mondani, hogy bicskához kap az ember lánya. Részemről konzervatív úriemberhez méltóan a fenék szót kedvelem, de egy-egy erotikusabb forma láttán a segg szó is kavargó gondolataim óceánjának felszínére dobódik olykor. Ez esetben ez semmiképpen sem lekicsinylést jelez a szóban forgó nőnemű iránt, sokkal inkább egyfajta már direktnek nevezhető, szexuális természetű érdeklődés megnyilvánulásának tekinthető.

Kizárólag esztétikai szempontú méltatásban tehát az általad kifogásolt kifejezés használatát én is elvetendőnek tartom, ugyanakkor a segg szó ellen indított kíméletlen purifikáló hadjáratod jogosultságával kapcsolatban bizonyos fenntartásokkal élek.

Előzmény: Törölt nick (520)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 520
Mérettől függetlenül nem szeretem, ha a popsimat segg-nek nevezik.
steni Creative Commons License 2002.12.18 0 0 519
Asszem' ez így igaz! :-)
Előzmény: rubens (518)
rubens Creative Commons License 2002.12.18 0 0 518
Hé!
Először is, semmiféle összefüggés nincs az IQ, és a popóméret között.
Másodszor, mindenféle alkatra van vevő! Értelmetlen arról vitázni, hogy a sovány a szebb, vagy a kövér. Értelmetlen a soványaknak arról győzködni a kövéreket, hogy ők nem kívánatosak, és értelmetlen a kövéreknek arról győzködni a soványakat, hogy ők anorexiások.
Mindenki szép, és kívánatos, csak nem ugyanazoknak az embereknek.
h_g Creative Commons License 2002.12.18 0 0 517
Tudod, egy olyan vöröshajú, szeplős szemüveges :)

Előzmény: TOMIbá (516)
TOMIbá Creative Commons License 2002.12.18 0 0 516
off

Ki az a windóz intéző?:-)))

Előzmény: h_g (514)
bubus Creative Commons License 2002.12.18 0 0 515
Kedves Lányok, Asszonyok !

A női popsi a természet, csodálatos ajándéka.
Egyaránt lehetnek szépek a feszes,izmos,kerek popsik és nagyméretü, monumentális gömbölyded női hátsófertályok.
A nők túlnyomó többsége szép formás hátsóval rendelkezik, és csak egy elenyésző kisebbség az ahol kóros elhizottság vagy anorexia miatt már a popsi sem kivánatos. A 35 kg alatti és a 160 kg feletti hölgyeknek már azért el kell gondolkodnia azon hogy vajon szép formás fenékkel rendelkezik e még.
A szép női fenék mindenképpen gömbölyded formájú, és nem baj ha nagy, különösen ebben a topicban, amely mégiscsak a "Nagyseggü nők kedvelői" cimet viseli. A női fenék ősidők óta a nőiesség szimbóluma. Az emberiség legrégebbi nőábrázolásai is relative hatalmas hátsófertállyal ábrázolták a korabeli nőideált. Gondoljunk csak a Willendorfi Vénuszra amelynek igencsak méretes segge volt, és gömbölyded formája kifejezte a nőiesség tiszteletét.

"Nagy kufferba jó pakolni"

A közmondás is kifejezi az egyszerü népi bölcsességet miszerint a nagy női fenék erotikus.

Azoknak a hölgyeknek akiket a természet terjedelmes hátsófertállyal ajándékozott meg az is óriási előny , hogy nem kell fenéknagyobbitó plasztikai mütétet végeztetni, ami a plasztikai sebészek állitása szerint a legköltségesebb eljárások egyike.

Hangsúlyozom a női segg szépségének titka a gömbölydedség, és a homokóra vagy a körte tipusú nők általában igen szép hátsóval szoktak rendelkezni. ( A piszkavas vagy az alma alkat már kevésbé szerencsés forma )

A nagysegg persze lehet relativ vagy abszolút értelemben is nagy. Egy 195 cm magas nő 75 kg-val is kifejezetten karcsúnak tünik. Például a kalahári sivatagban élő busman nőkre viszont a zsirfarúság a relative nagy segg jellemző, alacsony termetük ellenére. ( Ez valószinüleg előnyös tulajdonság volt a sivatagban, hisz köztudomású hogy a tevék is zsir formájában tárolnak vizet. )

Látatlanban is biztos vagyok benne hogy az itt vitatkozó lányok, asszonyok szép és formás hátsó fertályokkal rendelkeznek.
Persze ha a Hercegnő is, Kirké is és Ananké is publikálná itt a popsiját ez méginkább nyilvánvalóvá tenné hogy szép popsival rendelkeznek, és férfitársaim is megcsodálhatnák a természet eme csodálatos ajándékait.( Persze személyesen találkozni formás női popsikkal, az még izgalmasabb) Kirké formás feszes hátsója és a Hercegnő monumentális gömbölyüsége egyaránt vonzó lehet.

Még egy kicsit offolok.

Kedves Kirké !

Ugye nem te vagy felelős a Husz-on lévő malacinvázióért ? És nem te változtattad malacokká a nickek egy részét ?

Kedves Hercegnő !

Kár lenne lemondani a kulináris élvezetekről, mert a monumentális hátsófertály igenis szép, és a nagyseggü nők kedvelői szeretik és szép nagyfenekü nőket.

Kézcsókom a hölgyeknek, lányoknak, asszonyoknak

PinaBubus

h_g Creative Commons License 2002.12.18 0 0 514
OFF-OFF

Hmm, volt már szerencsém IRL találkozni Kirkével és tanúsíthatom, hogy kellemes modorú és tetőtől talpig karcsú kollegináról van szó. Viszont, mint ilyennek, semmi keresnivalója a topicban! :)

(Egyébként van egy Mensa-tag kolléganőm, doktor is -- már többször is meg kellett neki mutatnom, hogyan lehet fájlokat másolni a Windows Intézőben :)

Előzmény: Mazdálkodj Okosan (501)
g_mac Creative Commons License 2002.12.18 0 0 513
:-)
Ja! Nézd meg a weblapjukat, tiszta hányinger a szöveg!
Előzmény: Törölt nick (512)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 512
off
Leszűrve a lényeget: a Mensa egy rosszabbféle gittegylet, ahova olyan emberek nyernek felvételt, akik erős belső kényszert éreznek, hogy számokkal, seggformával és mellük feszes vagy nem feszes mivoltával bizonyítsanak.

Hát csak gratulálni tudok a tagságotokhoz.

g_mac Creative Commons License 2002.12.18 0 0 511
Hát sajnos kérkednek :-( (Nem a lenti beírásokra célzok, hanem privát élményekre!)

Ja egyébként nekem abban a 4-5 féle tesztben amit csináltam -+12 pontos eltérések is voltak :-(

Előzmény: Törölt nick (508)
steni Creative Commons License 2002.12.18 0 0 510
OFF
Az I.Q. érték sem abszolút, hasonlóképpen a testmagasság/testsúly arányhoz. Bizonyos képességek esetén az I.Q. teszt is felmondja a szolgálatot.
Előzmény: Törölt nick (508)
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.18 0 0 509
Kerek és feszes? Hát, nem tudom... a fényképedből ítélve... hány éves is vagy? Na de nem akarok rosszmájú lenni. Őszintén kívánom, sok örömöd legyen abban a néhány jó évben, ami még hátravan.

MO

Előzmény: Kirké (503)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 508
Én azt hallottam, hogy a Mensa-tagok nem kérkednek a tagságukkal, legalábbis nemtommilyen Bibiána ezt nyilatkozta valahol...őt persze sokan nem nézik sokra, szerintem meg tökari a csaj. Az eszét persze nem ismerem.
Egyébként érdekes lehet egy ilyen teszt, bár ahányféle van ismereteim szerint, annyiféle eredményt adnak...mondjuk elgondolkodtató, hogy minden tesztnél engem a matekos feladatok gondolkodtatnak el. Nem vagyok benne biztos, hogy ez az általános intelligenciához tartozik...
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 507
OFF
mer' van az az erzesem, hogy mindenaron bizonyitani akarod, hogy nem baj a koverseged?

ha tenyleg igy gondolod, akkor nem akarnal errol masokat is meggyozni, ha meg problemad van vele... hat itt senki nem fog megerositeni, hogy egy elhizott ember milyen kivanatos.
ON

mondom fentieket ugy, hogy nekem bizony volt egy nagyon szep 160cm/70kg baratnom, aki szerette, hogy "nagy a segge". es en is szerettem. de lehet, hogy pont azert szerettem, mert o tenyleg jol erezte magat a boreben... szal ez viszonylagos. VAN olyan no, akinek jol all a sulyfolosleg, es van akinek nem (mert latszik rajta, hogy nem erzi jol magat - foleg ezert).

Előzmény: Törölt nick (495)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!