Keresés

Részletes keresés

l.i.d. Creative Commons License 2005.05.10 0 0 2298
Mi történt emberek?! Mindenki pamutban nyomja? Ejnye-bejnye!
l.i.d. Creative Commons License 2005.05.08 0 0 2297
LAKKAKUKKI. :-))))))))))))))))
Előzmény: l.i.d. (2295)
szylvie Creative Commons License 2005.05.07 0 0 2296

Sziasztok!

Mikor lesznek fenn az utolsó party fényképei?

Nagyon kiváncsi vagyok,mert épp nem voltam itthon és érdekel,hogy mennyien voltak.Ha valaki tud nekem képet küldeni,kérem tegye meg.

Köszi Szylvie

Előzmény: Latex Bond (2261)


l.i.d. Creative Commons License 2005.05.05 0 0 2295
És azt tudjátok, hogy hívják a finn fetisiszta férfit?
djt-122 Creative Commons License 2005.05.04 0 0 2294
Szi josila.
Bocs hogy behülyitettelek,de most látom hogy lakk fetish shopjában van olyan ruha ami nekem kéne ugyhogy asszem elöbb töle rendelek az asszonyomnak egy rucit,aztán esetleg késöbb nekem is kellene valami,de ezt talán már a rolatextöl.Nem baj?Késöbb visszatérünk rá ha neked is jó.Amugy nem ismerem a rolatexet,csak elfogadhatóak az áraik.
Üdv.
Előzmény: Törölt nick (2279)
BlackDream Creative Commons License 2005.05.04 0 0 2293
Sziasztok!

Csak egy kis infot szeretnék adni, mivel régebben itt olvastam, hogy többen kérdeztétek, hol lehetne megjavítattni az elszakadt latex ruhákat.

2 hónappal ezelőtt egy gyorstalpaló tanfolyamon vettünk részt az egyik latex gyártó cégünknél, és sikerült elsajátítanunk a javítással kapcsolat fortélyokat. Ezért ha van javítani való latex ruhád, akkor keress minket az egyik elérhetőségünkön és mi azt megjavítjuk. A javítás módja vulkanizálás, azaz ugyanolyan minőségben történik, mint ahogy a ruhát összeállították.

A Black Dream -től vásárolt latex ruhákra 1 éven keresztül ingyenes javítást vállalunk. A nem tőlünk vásárolt ruhák javítási ára függ annak bonyolultságától, körülbelül bruttó 4.000 - 6.000 Ft. Nem minden latex ruha javítható tökéletesen, főleg az öntött ruhákkal van probléma.

Sziasztok:

András
Black Dream Team
Black Dream
lakk-fetis Creative Commons License 2005.05.02 0 0 2292

A méretekről annyit, hogy szinte minden meretben van minden. Azért nem raktam fel hiszen mindeki ha bejelentketik akkor kb. tudja a méreteit.

De ha kiváncsi vagy rá akkor Eu 36- Eu 42-ig vannak a méretezések.

A 36 os a női átlag méret.

Előzmény: rubber68 (2291)
rubber68 Creative Commons License 2005.05.02 0 0 2291
Szió Lakk-fetis!

És méret választék?

Amikor az fw-n nézném az oldalad nekem a nagy képek nézegetésekor csak szűrke csíkok jönnek be. Nálam van a hiba vagy másnál is?

Hali
Előzmény: lakk-fetis (2290)
lakk-fetis Creative Commons License 2005.05.02 0 0 2290

Kedves Rubber68

 

Lesz választék maszkokból is, de egyenlőre nem. Ennek 1 apro oka van az pedig az, hogy kifutottam az anyagi keretemből. Ami nem azt jelenti, hogy soha nem fog bővülni de a közeljövőben (1-2 hét) biztos nem. Ha minden jól megy akkor talán lesz némi bemutató és egy kis választék mustra a következő bulin és ott már reményeim szerint a teljes katalógust be fogom tudni mutatni.

Ez ami most a lapon fenntvan a katalógusnak még a fele sincs!!  Lesz férfi lakk és latex is, nagyobb válsztékban de engedelmetekkel kis türelmet kérek.

Előbb látni szeretném, hogy beindul-e a dolog. A nézettséget tekintve tegnap a fw-n az én oldalamat néztétek meg legtöbben divat és erotika kategóriában. EZT KÖSZÖNÖM. Még engem is meglepett. Minden várakozásomat felülmulta a dolog.

Előzmény: rubber68 (2289)
rubber68 Creative Commons License 2005.05.02 0 0 2289
Szia Lakk-fetis!

Gratulálok a shop választékához. Igazán jó volt nézelődni benne:)))

Két aprocska gondom van. Az egyik a méretezés hiánya. Pontosabban a méretválaszték hiánya. A másik pedig a férfiruhákból elég kevés van
Érdeklödöm, mikor lesz maszkból és férfiruházatból nagyobb választék?

Sok sikert és sok vevőt kivánok az üzlethez!

Rubber68.
Előzmény: lakk-fetis (2285)
TritonX Creative Commons License 2005.05.02 0 0 2288

Allfetislove!

 

Azért sokan itt vagyunk, nem olyan rossz a helyzet. Bár az én világom a bőr, mindig ezt a topikot nézem meg először, mert a többihez képest itt még mindig pezseg az élet. A latexhez nem is tudok igazán hozzászólni, de tudok egy jó képet küldeni Nektek:

  

 

UI: A Patry-ra pedig nem csak párok jöhetnek, bátran jöjjenek az egyedülállók is, mert csak addig lesznek egyedül, amíg be nem lépnek az ajtón!

 

Előzmény: allfetislove (2280)
lakk-fetis Creative Commons License 2005.05.01 0 0 2287

Ugyan azt mint mi. :))

 

l.i.d. Creative Commons License 2005.05.01 0 0 2286

- És mit esznek?  :))))))

Előzmény: lakk-fetis (2281)
lakk-fetis Creative Commons License 2005.04.30 0 0 2285

Kedves kollégák jó híreim vannak!!

 

Sikerült összehozni az a netes áruházat amit már a bulikon és itt a forumon is taglaltunk.

A választékban található lakk és latex ruházat egyaránt. 

Férfi és női cuccok mindenféle kivitelben és árfekvésben.

Mindenkinek jó nézelődést és sikeres vásárlást.

 

A cim http://lakkshop.fw.hu

 

Ha valaki esetleg rendelni szeretne előre közlöm rendelésünk leadásának ideje kb. SZERDA így a következő bulira már mindenki az új csecse rucijában jöhet.

lakk-fetis Creative Commons License 2005.04.30 0 0 2284

Kedves DAVE

 

Látod erre nem is gondoltam. :) De ezek szerint nincsenek távol tőlünk csak nem tudják azt, hogy a jó pamutfetisiszta az akinek a pamutja csillog!! :)))

Előzmény: Dave_K (2282)
smszex Creative Commons License 2005.04.30 0 0 2283
Szia(sztok).
Nem tudom pontosan mi is a kérdésed. A partyra vonatkozik, vagy a fórumra?
Szerintem a Fétish Party egyszerűen tök jó, hogy van. Sok ember kiélheti vágyait az öltözködésben és a különböző átalakulási szándékaiban. Nekem kicsit hiányzik, hogy nincs komolyabb műsor, de azért megvagyunk így is. Énn sajna csak egyedül járok a buliba és elég nehéz lány partnert találnom. Pedig jó lenne ha ebben a témában lenne olyan valaki, akivel mindent megdumálhatnánk, de a bulin zömében mindenki párban van. Szerintem azért fel fog lendülni a hely és tovább fokozódik a már amúgy is meglévő jó hangulat.
A forum hangulatáról csak annyit, hogy kevesen írnak le vágyakat és komoly gondokat amiben a többiek esetleg segíthetnének. Még talán mindíg gátlásosak az emberek ezzel kapcsolatban. (ez nem azokra vonatkozik akiknek az írásait itt látjuk) Ők csak olvassák ezt a fórumot és nem is tudni mit gondolnak valójában.
AZért szerintem nem pang ez a hely. Vannak olyan fórumok ahol havi 1 hozzászólás is nagy eredmény.

Mindenkinek további jó olvasgatást és beírkálást is. Élvezzük tovább a fétis varázsát.
Ja ha valamelyik hölgy olvasó kiváncsi lenne rám szeretettel várom a jelentkezését!!

smszex
Előzmény: allfetislove (2280)
Dave_K Creative Commons License 2005.04.29 0 0 2282

Ezekszerint ők "PAMUTFETISISZTÁK" :))))

Előzmény: lakk-fetis (2281)
lakk-fetis Creative Commons License 2005.04.29 0 0 2281

L.I.D

 

Tényleg utcai ruhában voltunk. De ez mások számára nem egyertelmű. Tudod vannak olyan beteg és abberált emberek akik a pamutra esküsznek. UNDORÍTÓ!!! :)))

allfetislove Creative Commons License 2005.04.29 0 0 2280

Sziasztok,

Egy számomra fontos és úgy gondolom másokat is foglakoztató kérdésben keresek és várok véleményeket.

A topic érdeklődése - és remélem csak a topicról van szó - az érdeklődés hiányát és/vagy a punnyadás komoly jeleit mutattja. 

Számomra és úgy gondolom mások számára is ez nem csak hóbort hanem egy életforma, így hiszem hogy jóval nagyobb az érdeklődés, vagy a visszafogott kíváncsiság mint amit tapasztalok.

Tudom hogy többen olvassák, de ennél még kevesebben publikálnak rajta (így a válaszokat nem biztos hogy ezen a csatornán kapjuk meg vagy tehetjük közzé), de mindenképpen szeretnék hangot adni és kapni miképp látjátok, gondoljátok TI.

Mivel ez úgy gondolom ez a dolog inkább nekünk és mellette pedig rólunk szól, nyomaszt a kíváncsiság mivel lehet feldobni, vagy inkább pezsgőbbé tenni mindezt? Avagy csak én nem tudok róla, és ez már működik valahol, akkor pedig szivesen ellátogatnék oda.

Tudom és akarom hogy mindazok számára akiknek ez a már említett létforma fontos, így szükséges tudnom, vagy tudnunk mit élveztek vagy mit hiányoltok benne/belőle.

Akár ide a fórumra akár a mélcímemre: allfetislove@yahoo.com

A választ TI tudjátok megadni, ha gondoljátok akár ide, akár emilemre küldött üzenettel, (teljes anonymitást ígérve).

 

UI: Itt szeretném megköszönni Betaville-nek hogy létrehozták a fétisparty-t, és jómagam - jelen korlátozott lehetőségeim nyújtják - szeretném és igyekszem támogatni és ha lehet tovább segíteni ezt a kezdeményezést.

 

Köszi

djt-122 Creative Commons License 2005.04.29 0 0 2278
Szóval jelentkezzen akinek igértem hogy én is rendelnék.
djt-122 Creative Commons License 2005.04.29 0 0 2277
Hali mindenki.
Már nem emlékszem de mintha valaki akart rendelni a lengyel latexshoptól.Inkább a rolatex.de tól rendelnék az nem lenne jobb?
l.i.d. Creative Commons License 2005.04.28 0 0 2276

lakk-fetis!

 

Miért mondasz ilyeneket!? Mi normális utcai viseletben voltunk, nem? :)))))))

Előzmény: lakk-fetis (2265)
l.i.d. Creative Commons License 2005.04.28 0 0 2275

Fem!

 

Azért egyszer tedd meg azt a 300 kilométert! Nem fogod megbánni!

Előzmény: Fem (2266)
l.i.d. Creative Commons License 2005.04.28 0 0 2274

Sziasztok!

 

ToMCaT által ajánlott cicaruci Hard Leather Stuff márkájú - mint azt a linken olvashatjuk. Ennek a márkának a lakk anyaga nem fantasztikus, hanem még annál is jobb! Ennyi pénzért ajándék!

Előzmény: ToMCaT (2270)
karieee Creative Commons License 2005.04.28 0 0 2273

Sziasztok!

Hol láthatnám a parti képeit?

Vagy kérlek valaki küldje el a karieee@citromail.hu ra

Köszi.

Ja és független győri lánnyal ismerkednék.

 

djt-122 Creative Commons License 2005.04.27 0 0 2272
Ismét discovery.Tegnap az állitólag cimü müsorban adam és jamie latex ruhákat próbálgattak egy kisérlethez,mutatták benne a nyakon keresztül bebujós owerállt is
ToMCaT Creative Commons License 2005.04.27 0 0 2271

Bocsi, elba@tam a linket.:-(

 

Bővebb információ a ruciról: Itt található

ToMCaT Creative Commons License 2005.04.27 0 0 2270

Sziasztok!

 

Ismét eladó sorba került egy "hard-os" lakk catsuit. Az anyaga 70% PVC, 30% polyester és aránylag erős lakk anyagból készült. Vigyázat nem sokat nyúlik az anyag! Teljesen új, még egyszer sem használt, csak a fénykép miatt lett felpróbálva.

Ára: 9e 

 

Bővebb információ a ruciról: Itt található

 

 

 

 

Köszi: ToMCaT

 

 

TritonX Creative Commons License 2005.04.26 0 0 2269

Bond!

 

Kérlek, írj az itt megadott freemail-es címemre, amíg orvosolom a problémát!

 

Köszi, Triton

Előzmény: Latex Bond (2268)
Latex Bond Creative Commons License 2005.04.26 0 0 2268

OFF Triton A.-nak :

Köszönöm az átküldött képeket, sajnos továbbra sem tudok a címedre válaszolni, mert lepattannak róla a levelek. Nem állítottál be véletlenül a postafiókodon valami inaktív üzemmódot ? Elviekben senkitől sem kaphatsz most így levelet, még ha küldeni tudsz is... Nem tudom sajnos a probléma okát.... Talán ha megadnál egy másik címet...OFF vége !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!