Keresés

Részletes keresés

Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.18 0 0 509
Kerek és feszes? Hát, nem tudom... a fényképedből ítélve... hány éves is vagy? Na de nem akarok rosszmájú lenni. Őszintén kívánom, sok örömöd legyen abban a néhány jó évben, ami még hátravan.

MO

Előzmény: Kirké (503)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 508
Én azt hallottam, hogy a Mensa-tagok nem kérkednek a tagságukkal, legalábbis nemtommilyen Bibiána ezt nyilatkozta valahol...őt persze sokan nem nézik sokra, szerintem meg tökari a csaj. Az eszét persze nem ismerem.
Egyébként érdekes lehet egy ilyen teszt, bár ahányféle van ismereteim szerint, annyiféle eredményt adnak...mondjuk elgondolkodtató, hogy minden tesztnél engem a matekos feladatok gondolkodtatnak el. Nem vagyok benne biztos, hogy ez az általános intelligenciához tartozik...
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 507
OFF
mer' van az az erzesem, hogy mindenaron bizonyitani akarod, hogy nem baj a koverseged?

ha tenyleg igy gondolod, akkor nem akarnal errol masokat is meggyozni, ha meg problemad van vele... hat itt senki nem fog megerositeni, hogy egy elhizott ember milyen kivanatos.
ON

mondom fentieket ugy, hogy nekem bizony volt egy nagyon szep 160cm/70kg baratnom, aki szerette, hogy "nagy a segge". es en is szerettem. de lehet, hogy pont azert szerettem, mert o tenyleg jol erezte magat a boreben... szal ez viszonylagos. VAN olyan no, akinek jol all a sulyfolosleg, es van akinek nem (mert latszik rajta, hogy nem erzi jol magat - foleg ezert).

Előzmény: Törölt nick (495)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 505
Kerjuk az osszes felet, hogy hagyja abba a szemelyeskedest. Ez nem az ovoda, es nem tatami, hanem a _holgyek_, _urak_ (sic!) szex forum. Ugyeljunk kerem a jomodorra, MM 1.4.
Előzmény: Mazdálkodj Okosan (501)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 504
Neked pedig, akárcsak Hercegnőnek, ezúttal némi visszaolvasást javaslok.
Fura, általában erre téged nem kell figyelmeztetni, úgy látszik most kevés az időd, vagy nem tudom.
MO. valahol írta, hogy ő is Mensa-tag, és ahogan ezt tette, az arról is árulkodott, hogy aligha kápráztatja el az ilyesmi.:-)))
Előzmény: Kirké (503)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 502
Engem csak az érdekelne felettébb, melyik újság is az, amelyik a fogyókúrás recptjeiben többet ajánl, mint a csilis csirke.
Ha megtudhatnám, végre boldog lennék. Végre egy recipe, ahol nem kell éhezni. És még aprócska seggem is lehetne tőle.
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.18 0 0 501
Kirké! És az a fonnyadt melled mekkora?

megvetéssel: Mazdálkodj Okosan, akinek hányingere van ettől a minimáliq-s, magától elhalt, a saját seggébe szerelmes primitív piaci kofától, és mélyen együttérez mindenkivel, akinek IRL is el kell viselnie

Előzmény: Kirké (456)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 500
Persze.:-)))
Bár hercegnőnek igen sajátságos a logikája, mert valami érthetetlen oknál fogva meg van róla győződve, hogy ő nem hülye, hanem mindenkinél, aki ide írogat, sokkal okosabb.
Előzmény: Törölt nick (499)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 499
Tényleg, ebből a logikából kiindulva mi itt mind meg vagyunk hülyülve?
Előzmény: Törölt nick (498)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 498
Valószínűleg nem szól semmit, hiszen ha van egy csöpp esze, akkor tudja, hogy hercegnőnek már nem kell ehhez meghülyülnie.:-))))
Előzmény: Törölt nick (497)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 497
Nem hülyült meg, hogy ide jöjjön írkálni

Nem kötekedésből, de ahhoz mit szól, hogy te idejársz?

Előzmény: Törölt nick (494)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 496
Valószínűleg ez éppen az általam említett tényből kifolyólag van így.
Előzmény: Törölt nick (492)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 495
Sok tornász és egyéb lány örülne egy ilyen pasinak. Nemcsak a hasa szuper, de mindenhol rendben vannak az izmai.
Imádna, ha rusnya vén banya is lennék, nem félek mi lesz, ha hízok még 10 dekát, ahogy mások ennyitől már kétségbeesve rohannak el futni, vagy hagynak fel a kulináris élvezetekkel.
Előzmény: Malac Retard (493)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 494
Köszönjük érdeklődésed rendben vagyunk és minden ok. Nem hülyült meg, hogy ide jöjjön írkálni. Nem érdekli ez az egész.
Boldogság az életem...nana na na na na :))))
Előzmény: Malac Retard (493)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 492
Nem úgy tünt és most sem tünik úgy.
Előzmény: Törölt nick (491)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 491
Hát nálad sokkal intelligensebb, azt biztos.
(Nem mintha ebben egyedülálló lenne itt.)
Előzmény: Törölt nick (489)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.17 0 0 490
79-ről :))
Látom itt ez a lényeg. Aki 50 kiló biztosan mind boldog is meg okos, szép, kiváló és még sorolhatnánk napestig.
Előzmény: Törölt nick (487)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.17 0 0 489
Elnézést mindenkitől, akinek nem olvastam el minden hozzászólását, engem nem emberek érdekelnek itt személyesen hanem a témák.
Nem mondtam, hogy pupós, de ahogy fogalmazta az elég gáz és undorító is volt szvsz.
Továbbra sem fogom elolvasni sem az ananké sem a kírké összest és nem is bánom. Aki emiatt vmi következtetést von le, hát tegye, nem zavar különösebben, ha ezt teszi. Attól hogy sportol még lehetne intelligensebb.
Előzmény: Törölt nick (486)
bubus Creative Commons License 2002.12.17 0 0 488
Kedves Hölgyeim !

Nagyban segitené a vita mielőbbi megoldást, ha a vitázók mindegyike közzétenne a fórumumban egy képet a bájos popsijáról.

Kézcsókom PinaBubus

Törölt nick Creative Commons License 2002.12.17 0 0 487
És mit ígértél meg pontosan?
Azt hogy 92 kg-ról nem fogsz lefogyni, vagy pedig 67-ről?
Előzmény: Törölt nick (480)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.17 0 0 486
Ha talán néha vennéd a fáradtságot, hogy megnézd (amennyire lehet), hogy kikkel állsz le vitatkozni, akkor talán elkerülhetnéd, hogy nyilvánosan hülyét csinálj magadból.
Nekem sem tetszenek az anorexiások, és volt már Kirkével külsőről szóló vitám, de azért véletlenül sem jutott volna eszembe púposnak nevezni egy tornászcsajt.
Előzmény: Törölt nick (446)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.17 0 0 485
Az én fogalmaim szerint a teltkarcsú az az, akin van maximum 3-8 kg felesleg, és az arányosan oszlik el, úgy, hogy az illető a női formáját mégiscsak megőrzi.
Úgy gondolom, hogy 20-30-40 kg felesleggel rendelkező ember már akkor sem nevezhető karcsúnak, ha ott van közvetlen előtte az hogy "telt".
Előzmény: Törölt nick (434)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.17 0 0 480
Nem fogyok le, megígértem a topicnyitónak is sajnálom. :-PP
Jan 1-től külön figyelnem kell rá. :))
Előzmény: Törölt nick (479)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.17 0 0 479
OFF
Annyira nem volt szar. Ismered a mondást: egy nikk letiltásával, illetve megszűnésével legalább három új nikk keletkezik.:o)
ON

Fogyjál le.

Szeretettel ölel:

cyberjunkie

Előzmény: Törölt nick (477)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.17 0 0 477
off: ez szar ügy, de nyugtass meg, hogy nem miattam vették el tőled. :))
Előzmény: Törölt nick (476)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.17 0 0 476
Most jobban érzed magad?

Részemről téma lezárva, épp tegnap kaptam vissza végre a nikkemet, nem akarom újra elveszíteni.

c.

Előzmény: Törölt nick (475)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.17 0 0 475
Jó, akkor te csak tömd a bendőd, ő meg egyen még kevesbbszer keveset, nehogy 1 deka fölösleg legyen rajta, mert az több,mint undorító.
Ja még vmi: jobb ha behúzott hassal áll a mérlegre. :)))
Fogadja meg újévkor, hogy fog fogyni minél többet, nehogy bárki is túlsúlyosnak nézze és el kelljen sűllyednie a föld alá. Ha a vérzése is kimaradna esetleg emiatt akkor azért jobb ha már elmegy orvoshoz.
Így még a picike, de kicsattanó ( ezt még vékonyra sose hallottam mondani ) teste is alig fog valamicskét nyomni. De jó neki. De irigykedek, de jó lenne a bőrébe bújni. Majd ezt kérem karira ajiba. Követelem, hogy mindenki foggyon le!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Éljenek a nagyseggű nők kedvelői akik sosem kötözködnek, nem úgy mint a szikkadt seggű anorexiások.

Előzmény: Törölt nick (473)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.17 0 0 474
Kerjuk a kis seggu nickeket, hogy ne itt reklamozzak altajaikat, mert az serti az MM 1.3 pontjat. Kerjuk a nagy seggu nickeket, hogy ok is tartozkodjanak a szemelyeskedestol.

moderator

Törölt nick Creative Commons License 2002.12.17 0 0 473
Kevésszer eszik keveset.

Nem bendőt töm, mint egyesek. Éppen ezért nem is néz úgy ki.

c.

Előzmény: Törölt nick (471)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.17 0 0 472
Micsoda szégyen :)))
Előzmény: Törölt nick (470)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!