Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001.06.05 0 0 10
Szerintem is nagyon jo otlet a moderalas. Rafer erre a valfil-re...
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.05 0 0 7
Tisztelt moderatorok,

Szerintem nem olyan nagyon jo otlet innen toborozni a moderatorokat, vagy legalabb az elozo tenykedeset tuzetesen tanulmanyozzak at.

Csak ennyi.

Iván Gábor Creative Commons License 2001.06.05 0 0 6
Egyébként az Isten ivángáborral ver? Topicot sem moderálták, csak áthelyezték valami kávéházi rovatba.

A személyemnek szóló veszélyes és életveszélyes fenyegetéseknek sem lett semmi következménye.

Ezt Prvheron írta:

"Ha valaki megöli ivángábort, megkapja az idei béke-Nobel díjat! "

"Bárki is olvassa ezt az írást, kéretik eltenni ivángábort láb alól."

Ezt pedig Tivadar: "Egy elfuserált posztmaterialista marxükunoka perverz szellemi maszturbációjának ejakulációja, egy törött és elhomályosult szocreál fürdőszobatükör pereméről lecsurogva..."

Iván Gábor Creative Commons License 2001.06.05 0 0 5
Én örültem volna ha eddig is lett volna moderálás.

Nagyon sok Istenhívőt kimoderáltak volna, mert nagyon sokszor és csúnyán kikeltek magukból. Istennel, Jézussal és más földi dolgokkal is fegyegetőznek és személyeskednek.

Gyölöletet keltenek azzal, hogy ők valamiféle feljebbvaló erkölcsileg kiválasztott fajta emberek lennének.

Önkényuralmi és izléstelen ókori kivégzőeszköz vallási jelképükkel félelmet keltenek a fiatalságban.

Tehát valóban szükség van a moderálásra.

vigor Creative Commons License 2001.06.05 0 0 4
Hát ahogy Magyarországot elnézem, kötelező lenne egy keresztet kirakni minden topik címe elé, a moderálást pedig a RKE püspöki kara végezné Szent Ágoston műveinek alapján.

Brooooáááááfff...

Előzmény: Purusa (3)
Purusa Creative Commons License 2001.06.05 0 0 3
Mik lennének a moderálási alapelvek?
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.05 0 0 2
Csak igy tudta erdemben felhivni a moderator figyelmet
Előzmény: Dokikám (0)
Dokikám Creative Commons License 2001.06.05 0 0 1
...mármint a Politikában indítotté...
Előzmény: Dokikám (0)
Dokikám Creative Commons License 2001.06.05 0 0 0
A topicod címe nem volt valami j0
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.05 0 0 topiknyitó
Kedves Barátaim!

Úgy tűnik, hogy talán az INDEX-nek is feltűnt, mi folyik itt a vali-filin. Kezdem azt hinni, hogy változások érlelődnek az INDEX berkeiben. Én úgy kerültem a képbe, hogy elindítottam a politikában egy "KERESZTÉNYSÉG; ROHADJON BÉKÉBEN! :-)" című topic-ot, amelyet átettek a moderátorok a T. szerk. rovatba. A topic rövid, de ide idézem a moderátor két utóbbi hozzászólását:

„Nemcsak kulon moderatora, hanem kulon forummoderator csoportja lesz. Idokozben annyira megnottek a forumok, hogy egymas utan alakitjuk ezeket a csoportokat. Sajnos a val-filhez meg nem jutottunk el, de ami kesik, nem mulik. Olyan lepes ez, amit muszaj megtennunk. Turelmet kerunk!”

„Elve az alkalmommal, szeretnenk kerni a val-fil forum lakoit, hogy azok, akik kozuluk vallalnak a forum moderalasat kulon moderatori csoportkent, jelentkezzenek es irjanak a moderator@mail.index.hu -ra.”

Kérem tehát a fentiek szerint azoknak a tisztességes hangú vitára vágyó fórumos társaimnak a hozzászólását itt a topic-ban, jelentkezését a moderátoroknál, akiknek elege van abból az ellehetetlenítő helyzetből, amelyben ez a rovat él.

Innen üzenem azoknak az asztaltársaknak, akik elmentek, de még olvassák a fórumot, hogy úgy tűnik, van kiút ebből az áldatlan helyzetből. Ha összefogunk, mint a politikában tették az asztaltársaink, megszűnik az a állapot, amelyben élünk. Van még értelme visszajönni, lehet még itt normálisan társalogni, vitatkozni, jókat írni.

Reméljük a legjobbakat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!