Keresés

Részletes keresés

Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.18 0 0 541
Engem felvillanyoz az autoritás jelenléte. Isteni tekintete valósággal mintha perzselné a bőrömet.
Előzmény: Törölt nick (540)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 540
ach, már értem.

más:
én mindig akkor rosszalkodtam, ha anyukám elfordult.

Előzmény: Mazdálkodj Okosan (532)
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.18 0 0 539
miért?
Előzmény: Törölt nick (538)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 538
hát ezt nem hiszem el...
Előzmény: Mazdálkodj Okosan (536)
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.18 0 0 537
nevetséges
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.18 0 0 535
Szerinted?:)
Előzmény: rubens (533)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 534
Figyelmeztetes. Kerjuk aukt az aristombolt, hogy tartsa be az MM 1.5 pontjat. Hozzaszolasat toroltuk.
rubens Creative Commons License 2002.12.18 0 0 533
Ez most On vagy OFF? :)
Előzmény: Mazdálkodj Okosan (532)
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.18 0 0 532
Hát itt:


Előzmény: Törölt nick (531)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 531
Hol nem?
Előzmény: Mazdálkodj Okosan (525)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 530
ja, utolsó kérdésem csak a kíváncsiság vezette, nem a bosszúvágy - annyira azért nem foglalkoztat a kérdés
jöhet magánba is
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 528
Ó, pedig én szeretem, ha úgy jól beindulva megfogja a kedves a fenekemet, és azt mondja lángoló tekintettel, hogy "de jó segged van":-))

De én itt offtopik vagyok a kisebb fenekemmel. Bár nekem tetszenek az ízlésesen formás nagyobb fenekek is.

Előzmény: Törölt nick (520)
Joana Creative Commons License 2002.12.18 0 0 527
Megint repülni fogsz :)

Amúgy teljesen igazat adok neked, eszméletlen fafejüség folyik itt. (repüljünk együtt :) )

Előzmény: Törölt nick (526)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 526
az idegen szavak szótárában az irokéz és az irracionális között van egy szó, amely úgy fest: irónia.
Ez nem egy ilyen ország, ahol ceruzák (irón) élnek, hanem egy olyasféle poént jelent, amilyet Mazdálkodj Okosan megengedett.

inkább 5 BKV-ellenőr, mint egy humortalan ember. pláne olyan pozícióban, ahol másoknak árthat (lásd még: moderátor)

Előzmény: Törölt nick (505)
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.18 0 0 525
Hol?
Előzmény: Törölt nick (524)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 524
Napoleonét hgy nevezed, ha az én egy darab mondatom hadjárat?
Előzmény: Mazdálkodj Okosan (523)
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.18 0 0 523
Igen.
Előzmény: Törölt nick (522)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 522
Hadjáratom???
Előzmény: Mazdálkodj Okosan (521)
Mazdálkodj Okosan Creative Commons License 2002.12.18 0 0 521
A hangsúlyozástól függ, a popsit is lehet úgy mondani, hogy bicskához kap az ember lánya. Részemről konzervatív úriemberhez méltóan a fenék szót kedvelem, de egy-egy erotikusabb forma láttán a segg szó is kavargó gondolataim óceánjának felszínére dobódik olykor. Ez esetben ez semmiképpen sem lekicsinylést jelez a szóban forgó nőnemű iránt, sokkal inkább egyfajta már direktnek nevezhető, szexuális természetű érdeklődés megnyilvánulásának tekinthető.

Kizárólag esztétikai szempontú méltatásban tehát az általad kifogásolt kifejezés használatát én is elvetendőnek tartom, ugyanakkor a segg szó ellen indított kíméletlen purifikáló hadjáratod jogosultságával kapcsolatban bizonyos fenntartásokkal élek.

Előzmény: Törölt nick (520)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 520
Mérettől függetlenül nem szeretem, ha a popsimat segg-nek nevezik.
steni Creative Commons License 2002.12.18 0 0 519
Asszem' ez így igaz! :-)
Előzmény: rubens (518)
rubens Creative Commons License 2002.12.18 0 0 518
Hé!
Először is, semmiféle összefüggés nincs az IQ, és a popóméret között.
Másodszor, mindenféle alkatra van vevő! Értelmetlen arról vitázni, hogy a sovány a szebb, vagy a kövér. Értelmetlen a soványaknak arról győzködni a kövéreket, hogy ők nem kívánatosak, és értelmetlen a kövéreknek arról győzködni a soványakat, hogy ők anorexiások.
Mindenki szép, és kívánatos, csak nem ugyanazoknak az embereknek.
h_g Creative Commons License 2002.12.18 0 0 517
Tudod, egy olyan vöröshajú, szeplős szemüveges :)

Előzmény: TOMIbá (516)
TOMIbá Creative Commons License 2002.12.18 0 0 516
off

Ki az a windóz intéző?:-)))

Előzmény: h_g (514)
bubus Creative Commons License 2002.12.18 0 0 515
Kedves Lányok, Asszonyok !

A női popsi a természet, csodálatos ajándéka.
Egyaránt lehetnek szépek a feszes,izmos,kerek popsik és nagyméretü, monumentális gömbölyded női hátsófertályok.
A nők túlnyomó többsége szép formás hátsóval rendelkezik, és csak egy elenyésző kisebbség az ahol kóros elhizottság vagy anorexia miatt már a popsi sem kivánatos. A 35 kg alatti és a 160 kg feletti hölgyeknek már azért el kell gondolkodnia azon hogy vajon szép formás fenékkel rendelkezik e még.
A szép női fenék mindenképpen gömbölyded formájú, és nem baj ha nagy, különösen ebben a topicban, amely mégiscsak a "Nagyseggü nők kedvelői" cimet viseli. A női fenék ősidők óta a nőiesség szimbóluma. Az emberiség legrégebbi nőábrázolásai is relative hatalmas hátsófertállyal ábrázolták a korabeli nőideált. Gondoljunk csak a Willendorfi Vénuszra amelynek igencsak méretes segge volt, és gömbölyded formája kifejezte a nőiesség tiszteletét.

"Nagy kufferba jó pakolni"

A közmondás is kifejezi az egyszerü népi bölcsességet miszerint a nagy női fenék erotikus.

Azoknak a hölgyeknek akiket a természet terjedelmes hátsófertállyal ajándékozott meg az is óriási előny , hogy nem kell fenéknagyobbitó plasztikai mütétet végeztetni, ami a plasztikai sebészek állitása szerint a legköltségesebb eljárások egyike.

Hangsúlyozom a női segg szépségének titka a gömbölydedség, és a homokóra vagy a körte tipusú nők általában igen szép hátsóval szoktak rendelkezni. ( A piszkavas vagy az alma alkat már kevésbé szerencsés forma )

A nagysegg persze lehet relativ vagy abszolút értelemben is nagy. Egy 195 cm magas nő 75 kg-val is kifejezetten karcsúnak tünik. Például a kalahári sivatagban élő busman nőkre viszont a zsirfarúság a relative nagy segg jellemző, alacsony termetük ellenére. ( Ez valószinüleg előnyös tulajdonság volt a sivatagban, hisz köztudomású hogy a tevék is zsir formájában tárolnak vizet. )

Látatlanban is biztos vagyok benne hogy az itt vitatkozó lányok, asszonyok szép és formás hátsó fertályokkal rendelkeznek.
Persze ha a Hercegnő is, Kirké is és Ananké is publikálná itt a popsiját ez méginkább nyilvánvalóvá tenné hogy szép popsival rendelkeznek, és férfitársaim is megcsodálhatnák a természet eme csodálatos ajándékait.( Persze személyesen találkozni formás női popsikkal, az még izgalmasabb) Kirké formás feszes hátsója és a Hercegnő monumentális gömbölyüsége egyaránt vonzó lehet.

Még egy kicsit offolok.

Kedves Kirké !

Ugye nem te vagy felelős a Husz-on lévő malacinvázióért ? És nem te változtattad malacokká a nickek egy részét ?

Kedves Hercegnő !

Kár lenne lemondani a kulináris élvezetekről, mert a monumentális hátsófertály igenis szép, és a nagyseggü nők kedvelői szeretik és szép nagyfenekü nőket.

Kézcsókom a hölgyeknek, lányoknak, asszonyoknak

PinaBubus

h_g Creative Commons License 2002.12.18 0 0 514
OFF-OFF

Hmm, volt már szerencsém IRL találkozni Kirkével és tanúsíthatom, hogy kellemes modorú és tetőtől talpig karcsú kollegináról van szó. Viszont, mint ilyennek, semmi keresnivalója a topicban! :)

(Egyébként van egy Mensa-tag kolléganőm, doktor is -- már többször is meg kellett neki mutatnom, hogyan lehet fájlokat másolni a Windows Intézőben :)

Előzmény: Mazdálkodj Okosan (501)
g_mac Creative Commons License 2002.12.18 0 0 513
:-)
Ja! Nézd meg a weblapjukat, tiszta hányinger a szöveg!
Előzmény: Törölt nick (512)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.18 0 0 512
off
Leszűrve a lényeget: a Mensa egy rosszabbféle gittegylet, ahova olyan emberek nyernek felvételt, akik erős belső kényszert éreznek, hogy számokkal, seggformával és mellük feszes vagy nem feszes mivoltával bizonyítsanak.

Hát csak gratulálni tudok a tagságotokhoz.

g_mac Creative Commons License 2002.12.18 0 0 511
Hát sajnos kérkednek :-( (Nem a lenti beírásokra célzok, hanem privát élményekre!)

Ja egyébként nekem abban a 4-5 féle tesztben amit csináltam -+12 pontos eltérések is voltak :-(

Előzmény: Törölt nick (508)
steni Creative Commons License 2002.12.18 0 0 510
OFF
Az I.Q. érték sem abszolút, hasonlóképpen a testmagasság/testsúly arányhoz. Bizonyos képességek esetén az I.Q. teszt is felmondja a szolgálatot.
Előzmény: Törölt nick (508)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!