Keresés

Részletes keresés

kacifántos Creative Commons License 2008.05.25 0 0 1725
Sziasztok! Láttam h. létezik whiskys kürtöskalács. megtudná nekem valaki mondani h. mivel kell és hogyan izesiteni? elöre is köszi..
zsf974 Creative Commons License 2008.05.24 0 0 1724
Faszenes kürtőskalácssütőt szeretnék vásárolni. Ajánlatokat a zsoltwolf@yahoo.com e-mail címre várok.
ginoka13 Creative Commons License 2008.05.23 0 0 1723
Szia! Én tudok hengert ha érdekel. akkor írj e-mailt, hogy otthonra kell, vagy kerti sütéshez. Akkor megadom a telszámom és megdumáljuk
Előzmény: fcb1 (1722)
fcb1 Creative Commons License 2008.05.23 0 0 1722
Ezt szépen összefoglaltad! Teljes mértékben egyetértek! Szerintem többségünknek elege van már ezekböl a szócsatákból, de most végre valaki felemelte - jogosan - a szavát, én eddig még a fáradtságot sem vettem! Olyan jól indult ez a topic, de mostanra tényleg kicsit elfajzott. Talán ezért nincsenek már a régi, "törzsgárda" tagok sem már! Sok sikert mindenkinek ( aki megérdemli ) ! Megyek, a gyerek már megint nyaggat! Persze, hengerem még mindig nincs. :-(
Előzmény: tutikali (1720)
Meg-győző Creative Commons License 2008.05.21 0 0 1721
Te kértél kritikát nem csak olyan puderozósat amit szoktatok itt egymásnak irni. Én igy látom a kalácsaidat.  Különben én sem tudnék még ilyeneket sem vagy is olyanokat sem csinálni,  de ne ved zokon ha nekem nem tetszenek . Meg hát te kérted ha nem tetszik azt is írják meg. Most meg meg vagy sértődve.? Ettől legalább beindulsz és javitasz rajta ha belátod a problémáidat. Nincs ebben semmi irigység , de önelégültség sem. Az 500 % az jó ! Én is lehet hogy elkezdem tutikali kössz az infot. ginoka13 én még egy kalácsodat sem láttam a fórumon miről beszélsz ? Mit dicsérgeted magad annyira?
Előzmény: Dawide65 (1717)
tutikali Creative Commons License 2008.05.21 0 0 1720
Sziasztok!Közel 1 éve kalácsozok és idáig csak olvastam a fórumot nem szóltam bele de ami itt van az már nem normális,ismeretlen emberek alázzák egymást és égetik magukat szerintem mindenki úgy csinálja ahogy akarja,valaki szeretne segíteni a másiknak (nekik van kitalálva a fórum ) valaki nem , de az akkor ne itt okoskodjon az asztalos vagy autó szerelő szakmájával meg a pénzéhségével,mert nem lehet megmondani egy sütőipari termékről képeken keresztül hogy az kicsi,nagy ,kemény ,puha ,vékony,vastag,ehető vagy ehetetlen.Mindenki tudja mennyiből van meg 1 db kalács, a világ bármely pontján közel 500%-os haszonnal dolgozunk,akkor mi a probléma mitől féltek örüljetek hogy van még valaki aki megveszi a különféle ehető és kevésbé ehető termékeket.Én a sajátommal bárki mellé ki merek állni konkurencia félelem nélkül.Úgyis a vásárló kezében van mindegyikünk, de aki ide nem tud normálisan írni annak biztos nehézsége akad a kalácsa eladásával is , és ez okozza az irgykedős féltékenykedős buta stílust. Ja, elfelejtettem nem engedném ezt a vállalkozást olyanoknak csinálni akik már voltak mindenek és ez az utolsó vállakozás amiben pénzt láttak és hozzáértés nélkül itt vagy a saját kisütőjükben szerencsétlenkednek ha meg össze jön két eladahatónak látszó kalács féleség akkor már ők a királyok és lenézik azt aki szakmai tapasztalattal rendelkezik,tudja hogy mit miért csinál a tészta és a készítője egyaránt.Hát ennyi vitákba nem megyek bele nem az én stílusom 1 év múlva ismét hozzá szólok ha érdemes lesz addig ezen el kellene gondolkodnia annak vagy azoknak akiknek szólt.
ibalogh10 Creative Commons License 2008.05.21 0 0 1719
Sziasztok.
Szeretnék vásárolni kürtöskalács sütőt.A hagyományos faszenes sütőre van szükségem. Ha valaki tud segíteni előre is köszönöm.
Ja és az ibalogh10@freemail.hu-ra írjatok.köszi
Dawide65 Creative Commons License 2008.05.21 0 0 1718
Kedves cvika! nagyon jól látod, magyarországon igy alakult,sajnos,de érdekes a külföldi magyarok összefognak,segitenek egymásnak, nekem is vannak jo kapcsolataim máltán,angliában,persze otthonrol is de az otthoniak valahogy idegenkednek a jo kapcsolat kialakitásától egymás között,csak a verseny és a távoltartás alakult ki,de az nagyon.
Előzmény: CVIKA (1715)
Dawide65 Creative Commons License 2008.05.21 0 0 1717
Kedves "Batátunk" volt türelmem mind a 13 hozzászólásodat elovasni (kár volt az időmet pocsékolni) de ezekben semmi tényt, semmi érdekesek,semmi információt nem kaptunk arrol te milyen magas szinvonalon és milyen minőségben gyártasz(már ha gyártasz) kürtőskalácsot, a képekről melyek bizonyitanának nem is beszélve. Tudod mit amig nem mutatsz valamit tartsd meg a véleményedet magadnak, mi akik csináljuk éjjel nappal- jómagam az elmult 6 hónapban közel 35000(nem irtam el) a saját kezemmel csináltam csak attól fogad el kritikát aki jobbat mutat.
Előzmény: Meg-győző (1713)
ginoka13 Creative Commons License 2008.05.21 0 0 1716
Szia! Téged is le fognak szólni, mert békét akarsz, és segítséget nyújtani. Én is így jártam. Akinek tudtam segítettem, és engem is leszóltak, hogy nem lehetek önzetlen. Pedig így van. A másik meg az, hogy én nem félek a konkurenciától, mert ismerem a kalácsomat, és megvan a vevőköröm, a helyeim, meg minden. Szóval mindig az támad, aki fél. De igazad van.
Előzmény: CVIKA (1715)
CVIKA Creative Commons License 2008.05.21 0 0 1715

SZIASZTOK KURTOSOK!!!!!!!!!!!!

EN TELJESSEN ZOLD VAGYOK ,OLVASGATOM A HOZASZOLASOKAT ES AZT TAPASZTALOM HOGY MINDANYIATOK IRIGYELITEK EGYIK A MASIKAT , NEM TUDOM MIERT DE AZT GONDOLOM HOGY SENKI SEM TUD KONKURALNI SENKINEK .

MINDENKINEK MEG VAN MAR A STANDJA ES SENKI NEM MEGY A MAS KOZELEBE .IGY HADJATOK EGYIK A MASIKAT ES NE LEGYETEK IRIGYEK

HA VALAKI AKAR EGY UJ LEHETOSEGET AKKOR HIVJATOK ENGEM

E-MAIL:AMIR68@CITROMAIL.HU

SZIASZTOK ES JO MUNKAT

 

Előzmény: ginoka13 (1714)
ginoka13 Creative Commons License 2008.05.21 0 0 1714
Hihetetlen vagy. Te állandóan, csak kötöszködni jársz ide. Te sütöttél már kalácsot?? Raktál fel képeket? Ettél már sajtos kalácsot???? Tudod egyeltalán hogy milyennek kell lennie??, Hát akkor meg ne kötekedj. De képzeld el, hogy meg is van sülve, és nem is kemény. Na ehhez mit szólsz? TE MAJOM!!!!!
Előzmény: Meg-győző (1713)
Meg-győző Creative Commons License 2008.05.21 0 0 1713

Ezzekel az állítólagos szép kalácsokkal egy embert is lelehet ütni. Olyan kemények kiszárítottak. KÍVÜL KEMÉNY BELÜL NYERS. Ilyeneket nem ennék semmi pénzért. Nem önvédelmi fegyvereket kell gyártani meg izesített ágyú csöveket. Szeretnék egy jó kürtőskalácsot is látni és enni is végre.

 

Előzmény: zseger (1712)
zseger Creative Commons License 2008.05.21 0 0 1712

 

   helló .. csak azt kérdezném egy sütő henger ,amivel te ilyen szép kalácsot készitesz                       

   milyen hosszú,  a fa része, és mekkora az átmérője a két vegén ,egy jó képet készithetnél a teljes s hengerről ,,köszi

Előzmény: ginoka13 (1711)
ginoka13 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 1711
géphez, vagy otthonra? e-mailben küldöm a számot, és hívj fel!
Előzmény: verigudlajf (1710)
verigudlajf Creative Commons License 2008.05.20 0 0 1710

Kedves Mindenki,

 

 

égető szükségem lenne ilyen kürtös kalács sütő hengerre (botra) csütörtököre, pesten.

 

Van tippetek, hogy hol tudnék ilyet venni?

 

köszi előre is

misi

ginoka13 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 1709
Na, én meg ezt küldöm neked. Isteni ez a sajtos. Nem volt hülye aki kitalálta :O))))mi?
Előzmény: Dawide65 (1708)
Dawide65 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 1708

Köszönöm szépen, ha aktuális lesz emailben jelentkezem!

Ginoka 13 ezeket a képeket neked készitettem a sajtos álomról, te vagy a LEGRENDESEBB kalácsos csaj akit ismerek otthonról, seclerrollt meg Máltáról, innen is cupp nektek.

Előzmény: zseger (1707)
zseger Creative Commons License 2008.05.18 0 0 1707

  HELLÓ !A KOCSI 4-MÉT HOSSZ-2,1 SZÉL,NAGY ÉS KÉNYELMES . 4ÉV MÜSZAKIVAL 1600000 FT .. PULTRENDSZER HÁROM OLDALON ,KÉT KIADÓ, HIDEG -MELEG KOMPLETT VIZ RENDSZER .MOSOGATÓ, KÉZMOSÓ,- ÁNTSZ ELŐIRÁSAI ALAPJÁN ELKÉSZITVE,, TELJESEN ÚJ BÜFÉKOCSI!!

PULTRENDSZER ,KOMPLETT  MINŐSÉG
Előzmény: Dawide65 (1706)
Dawide65 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 1706
Nekem tetszik a lakokocsid, irányárban mit ér egy ilyen kocsi, felszerelve vizsgáztatva.
Előzmény: zseger (1704)
Dawide65 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 1705
Nem száritva és nem darálva, sok adalék anyag ( itt hagyományos sütemény, cukrászati alapanyagok elegyéből), nyertél egy fél golyót :) )
Előzmény: ginoka13 (1702)
zseger Creative Commons License 2008.05.18 0 0 1704

TOVÁBBI INFORMÁCIÓT ,KÉPET,KÜLDÖK  E-MAIL  CIMÉRE..   Dekorálható KOVÁCSOLTVAS ELLEMEKKEL CSAK SZEBB LESSZ 

                TÖBB SZINBEN  ..megvalositom elképzelését

 

CIMEM--          master32@freemail.hu            70 -3476878

Előzmény: aranypart (1697)
ginoka13 Creative Commons License 2008.05.17 0 0 1703
Hát pedig ha hiszed el ha nem, én inkább önzetlen vagyok mint önző!!!!! és ezt nyugodtan hidd el.
Előzmény: stlouis (1691)
ginoka13 Creative Commons License 2008.05.17 0 0 1702
:O) Maradék kalács szárítva, darálva, mint a keksz, és olyan, mint a keksz golyó, ícsak ez kalács golyó. :O) Nem?
Előzmény: Dawide65 (1701)
Dawide65 Creative Commons License 2008.05.17 0 0 1701
Aki a 6. képről megmondja micsoda, miből készült és hogyan meghivom egyre :) vagy egy tálcányira :) Kellemes hétvégét mindenkinek!!!
Dawide65 Creative Commons License 2008.05.17 0 0 1700
Inkább fektöltök pár képet legyen téma (persze nem csak pozitiv :) )terülj - terülj asztalkamagyar kalácssorba csak sorba :)a cimke az kellkókuszka vagyok 100gtalálos kérdés: miből készültem :)szezámka vagyok 100g
Dawide65 Creative Commons License 2008.05.17 0 0 1699
Olvasok, olvasok s most van az amikor nem szólok semmit.
zseger Creative Commons License 2008.05.15 0 0 1698
  Ez igy van a magadénak érzed, az is ,minden ott van ahol neked jó   és praktikus.
Előzmény: aranypart (1697)
aranypart Creative Commons License 2008.05.15 0 0 1697

A faborítású büfékocsik valóban nagyon szépek és esztétikusak!!

Praktikus és higénikus a másik kivitel is és nagy előnye hogy megfelel az Ántsz előírásoknak.

Dolgozom sátorba ,saját mobil faházakban de én is legjobban a büfékocsikat kedvelem ott minden kéznél van, nem ázik be, zárható és tisztán tartható.

 

 

Előzmény: zseger (1696)
zseger Creative Commons License 2008.05.15 0 0 1696
heló  a FA KÜLSŐ BORITÁSÚ  BÜFÉKOCSIT MINDEN RENDEZVÉNY SZERVEZŐ AKIVEL EDDID BESZÉLTEM ELFOGADTA TETSZIK NEKIK  MERT ÁLTALÁBAN KIS FAHÁZAKAT SZOKTAK FELÁLITANI    TEHÁT TERMÉSZETES KÜLSŐ   ,KÖSZI HOGY TE IS A KÜRTÖSKALÁCS SÜTŐK TAGJA VAGY CSAÓ
Előzmény: aranypart (1695)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!