Keresés

Részletes keresés

kis füli Creative Commons License 2007.01.25 0 0 536

Szia! 3-mat hoztam el... 1-et megtartok, 1 bnőmhöz került és a harmadikat (aki a képen van) nem tarthatom meg... Nem lesz magányos az akit megtartottam sokat foglalkozok vele. Arra mindenképpen vigyázok, hogy ne kajának adjam. :)

köszi

Előzmény: dracaena (535)
dracaena Creative Commons License 2007.01.25 0 0 535
Kis füli, nagyon aranyos az egérke. Nekem is volt 14 éve fehéregérkém, őt valaki az egyik pesti nagyáruház mosdójában "ottfelejtette" a szemetesvödörben, még jó, hogy a takarítónő nem agyoncsapta, hanem sikított, amire összefutottunk páran, és én vittem haza Cincikét. Képes volt -főleg eleinte- napi 20 órát futni a mókuskerekében. :))) 12 éve meg pár ilyen kígyó elől mentett csuklyáspatkival gyarapodtam. Fantasztikus állatkák, nemcsak aranyosak, de nagyon okosak is. A szívem szakad meg, hogy még a legjobb adottságú labor- és táplálék-rágcsálóknak sincs semmi esélyük... Ja, a mentett patkikról (3 db volt) azt hittem, hogy lányok, ezért elindultam venni hozzájuk egy fiút. Ne tudjátok meg, milyen körülmények között tenyésztett valaki ezerszámra egereket, patkányokat, hörcsögöket és malackákat! Képzeljetek el egy kb. 25 x 10 x 20 cm-es edényt, abban egy anyamalackát a kölykeivel.:(((
Egyébként az egérkék sem túl hosszú életűek, ha lehet, inkább tartsd meg, minthogy olyannak add, aki feleteti valamivel.
Előzmény: kis füli (534)
kis füli Creative Commons License 2007.01.22 0 0 534

hát sztem akkor... :S

legjobb az lenne ha nem lennének rokonok.

azért köszi!

Am. van itt nekem egy albínó takarmányegerem, aki kígyóvacsi lett volna, és én ezt nem hagyhattam mert tündéri. :) egy nőstényről lenne szó! Tényleg nagyon aranyos és nem harap! szívesen elajándékozom vkinek, természetesen nem kajának... Akit érdekel, szóljon! :)

Előzmény: Crazyworld (533)
Crazyworld Creative Commons License 2007.01.20 0 0 533
:S Nah, fene... :D Akkor mi legyen? Mert ő is az. :S
Előzmény: kis füli (532)
kis füli Creative Commons License 2007.01.20 0 0 532

:D

akinek menne párnak a fiúcska az Zsini és Lali unokája 

 

Előzmény: Crazyworld (531)
Crazyworld Creative Commons License 2007.01.20 0 0 531

Na megtudtam, hogy

Bogyó anyja Zsini Pössztől, ő krém (az ő szüleit Pössz tudja, ha kell :D),

az apja meg Lali, lila hím.

Előzmény: Crazyworld (528)
kis füli Creative Commons License 2007.01.20 0 0 530

köszi! de még semmi sem biztos, hogy mit akar a bnőm :S egyelőre csak érdeklődök! majd szólok!

Előzmény: Crazyworld (528)
Crazyworld Creative Commons License 2007.01.20 0 0 529

Nah, ki lettem javítva, bár nekem annyira mindegy. :P

 

Szal Gini ARANY! :)

Előzmény: Crazyworld (528)
Crazyworld Creative Commons License 2007.01.20 0 0 528

Jujj, de jó! :) Végre lesz gazdija :)

Nagyon szép, csillogó a bundája, és nagyon nagy arc! :D

 

Pontos genetikai térképet ne várj róla :D, de azt elárulom, hogy

Indumiel ezüst Bogyója volt a papa (in memoriam Bogyó),

és az én vörös Ginim az anyja.

Gini szülei egy fekete mongi apa (Berci) és egy vadas-fehér anya (Picur).

Bogyó szüleit Indumiel vagy Pössz tudják, én már nem emlékszem. :)

 

Itt van pár kép róla:

Előzmény: kis füli (527)
kis füli Creative Commons License 2007.01.20 0 0 527

 :)) fiúka kell, csak elfelejtettem odaírni... :D okés :) még megkérdezem a bnőmet mert igazából neki kéne!

köszi :))

Előzmény: Crazyworld (526)
Crazyworld Creative Commons License 2007.01.20 0 0 526

Igen!!! :))

Fiú is, lány is! :)

Előzmény: kis füli (523)
poszmete Creative Commons License 2007.01.18 0 0 525
zarposz@gmail.com - 2 gigába csak elfér... ;)
Előzmény: ilvaris (524)
ilvaris Creative Commons License 2007.01.18 0 0 524
Akkor mondj nekem pls egy nagytárhelyű mailcímet, mert túl nagy a kép, ide nem engedi betölteni!
Előzmény: poszmete (522)
kis füli Creative Commons License 2007.01.17 0 0 523

Hello!

Érdeklődnék, hogy van e valakinek eladó lila mongija?

Köszi

poszmete Creative Commons License 2007.01.16 0 0 522

Szia ilvaris!

 

Örülök, hogy jól vannak a lányok! Azért vigyázz a kanáridra!

És persze, hogy érdekelnek a képek!! Mutiiiiii!!! :)

Előzmény: ilvaris (521)
ilvaris Creative Commons License 2007.01.16 0 0 521
Szijja Poszmete!:)))
Jajj, olyan gyprsan nőnek, hogy hihetetlen,...eddig észre sem vetem, anyu hívta fel rá a figyelmem:)))))
Őrült kedvesek, és jahj, tényleg borzasztó okosak, már a kanárimmal is lespanoltak, de a japán táncoló egér nicns rájuk nagy hatással:):)
Majd küldök neked képet, ha érdekel!!!
Előzmény: poszmete (519)
funny7777 Creative Commons License 2007.01.15 0 0 520

Óóó de jó:)
Én ugy február közepe-vége vagy talán március elején terveztem h vennék egyet mert január végén visszük a macskámat operálni és lesz vele elég baj szóval utána mindenképpen szeretnék egy mongolt és tök jó hogy van sziámi:)olyan aranyosak.

majd jelentkezem mindenféleképpen:)

köszi mégegyszer a felvilágosítást.még körülnézek a honlapodon is hátha megtetszik még valamelyik:D

poszmete Creative Commons License 2007.01.14 0 0 519

Szia funny: sziámik most is vannak, épp most nyílnak a kicsik szemei. :) 5 lányka keres még gazdát, február elején lesznek elvihetők. A következő sziámi alom majd nyár elején várható, egyelőre pihentetem ezt a párt, a másik meg még fiatalka.

Emellett van még 5 schimmel kölök, 3 lány és 2 fiú. A schimmelség azt jelenti, hogy lassan fehérednek, majd egyszer csak megállnak. Abban az alomban csupa fekete szemű kölyök van, előreláthatólag egy mézschimmel lányka van, a többiek pedig polarfoxok(-schimmelek) és ezüstschimmelek. Jah, és képeket láthatsz a honlapomon (www.mongolfutoeger.fw.hu) vagy ha küldesz emilt, küldök e-mailben.

Fekete szemű "szürke" létezik, csak még Magyarországon nincs - azt a színt találóan csincsillának hívják. Elviekben 2-3 hónap múlva lesz nálam, de az még odébb van. Ahhoz még össze kell szoktatnom azt a párt.

Előzmény: funny7777 (518)
funny7777 Creative Commons License 2007.01.14 0 0 518

Sziasztok!Jó rég jártam errefelé:)
Poszmete:Milyen mongoljaid lesznek?sziámi vagy szürke+feket szemű nem lesz talán?:)Igazából ez a kettő ami nagyon tetszik, meg amilyet majd szeretnék.

Viszzatérve ehhez a gömbös témához nekünk van "osztályállatunk" egy kis hörcsög és ő nagyon szereti mindig kivesszük őt órán és rohangál össze-vissza szóval ő nagyon élvezi és szerintem az csak hörcsögnek való mert nekem az egereim sose szerették ha be vannak zárva(mondjuk a gömböt nem próbáltam ki)inkább elengedtem őket az asztalomon és rohangáltak.Aranyosak voltak.Jah és boltban néztem és kimondottan hörcsögnek van szóval rá van írva h hörcsögöknek való játék.Szerintem nem biztos h szeretnék az egerek,de hát ki tudja próba-szerencse.:)

Előzmény: poszmete (509)
dumba Creative Commons License 2007.01.13 0 0 517
Húú, köszi! Már kezdtem feladni...:))
Előzmény: Törölt nick (516)
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.09 0 0 516
Kis segítség: én Crazyworldtől hallottam, az ő egyik ismerőse vett füleskuvikot.
Előzmény: dumba (515)
dumba Creative Commons License 2007.01.08 0 0 515
Hali!
Előre is elnézést kérek az "offolásért"!:)
Megtudtam, hogy Németországban van legális füleskuvik tenyésztő, és valaki, valamelyik rágcsálós topicról már vett is... Ki? Hol? Mikor? Kitől? A választ, ha lesz inkább e-mail címemre írja az illető: dumba1@citromail.hu
Köszönöm!!
kis füli Creative Commons License 2007.01.06 0 0 514

Hello!

Hú nálam most van esemény! :) Bodza most hozza világra kölykeit! :)

 

Nekem van olyan gömböm. A hörcsög jobban tudja, hogy mit kell vele kezdeni. Egyszer beleraktam az egyik mongimat, ahova letettem vele, ott volt 5-10 perc után is. Na meg van olyan hogy a gömb néha megakad és nem tud semerre se menni vele, vagy pl a szőnyegen nem gurul... volt már olyan is, hogy szétnyílt!

 

 

poszmete Creative Commons License 2007.01.06 0 0 513

Szia ilvaris!

 

Örülök, hogy ennyi boldogságot okoznak neked a lányok!

Nálam általában az ágyon  és a kanapén rohangálhatnak. Elég kíváncsiak és rágcsálósak, szal szerintem se engedd szabadon őket a szobában - egyelőre meg pláne ne.

Nem tudom, szerintem megpróbálhatod ezt a gömb dolgot, csak szerintem nekik úgy nem annyira izgalmas - semmit nem lehet megszaglászni, sehová nem lehet bebújni, stb. Nálam a kedvencük az, ha az ágyon ülve, takaróval a lábamon tanulok. Azt a rohangászást és bújócskát, amit akkor tudnak rendezni. :)

Előzmény: ilvaris (510)
poszmete Creative Commons License 2007.01.06 0 0 512

Crazy!

 

Mégse megyek vidékre, itthon vagyok, szal bármikor jöhetsz érte... Majd előtte szólj msn-en, h neked mikor lenne jó.

Előzmény: Crazyworld (511)
Crazyworld Creative Commons License 2007.01.06 0 0 511

Pössz!

 

Majd szólj légyszí, ha ahazérkeztél, meg van a pénz Buborékra! :) Mennék majd érte.

ilvaris Creative Commons License 2007.01.06 0 0 510
Kedves Poszmete!:))))) Te ezt nem tudod elképzelni...vagy talán mégis:))))))))))))))))))9
Olyan tüneményesen alszanak éppen egymás hegyén hátán, hogy az valami elképesztő, épp az egész család állta őket körül (beleértve a kutyusomat is), és csodáltuk őket kollektívan..:) A kanárimat is nagyon érdekli, meg mindenki odavan értük, és lassacskán felfogja a család, hogy mennyire jó, hogy lettek:):)
De hamár így rámtaláltál, akkor lenne egy kérdésem... VAnnak azok az átlátszó gömbök amiben ki lehet őket engedni..
Ez tök jó, vagy állatkínzás...? Nekem volt egy hörcsögöm, aki imádta, de ez nem biztos, hogy minden rágcsálóra igaz, viszont a drótok miatt sajnos nem lehet elengedni őket, épp ma volt az a rémálmom, hogy az egyik megszökött, szétrágott egy kábelt, és megrázta az áram:(((((
Szóval? Szerinted? Végül megőrizték eredeti nevüket, nem tudom, csak mikor azt mondtam, olyan volt, mintha magukra ismertek volna...
Persze ez valószínűleg az én képzelődésem, de annyira megörültem neki, hogy így maradtak:)
Szóval köszönöm mégegyszer, nagyon nagyon nagyon örülök nekik, csak a barátomat kell még hozzászoktatni az éjjeli rágcsihoz..:)
Ja, és a többieknek! Továbbra is magányos a táncolóegerem!!!:)
Előzmény: poszmete (509)
poszmete Creative Commons License 2007.01.03 0 0 509

Hali!

 

funny: Sajna a kis sziámik elkeltek (bár ez még holnap derül ki pontosan), de van új alom, ők februárban lesznek elvihetők. Ha érdekel, szólj...

 

ilvaris: Remélem épségben megérkeztek az egérkék és nem lógtak meg a dobozból ;)

 

füli: Ne aggódj, találsz gazdit a kölkeinek. :):)

molnarmarcl Creative Commons License 2007.01.03 0 0 508
Tudtam szerezni egértenyésztő ládákat. Használtakat, de jó állapotban. Nagyot, amiben háremet lehet tartani rozsdamentes acél ráccsal, itatóval, etetővel. Meg a kicsihez (virágládához való) rácsot itatóval etetővel. Van jó sok, több mint ami kell, ha valakit érdekel, tudok adni belőle. Az ára a nagynak 2000, a kicsi rács 1000, plusz van még nagyhoz pót doboz rács nélkül 1000-ért. Ja persze ez magyar Ft-ben értendő. Érd: molnarmarcl@freemail.hu

Ha nem idevaló a téma kérlek töröljétek, de gondoltam mást is érdekelhet.
kis füli Creative Commons License 2007.01.02 0 0 507

Nálam nem akarja berakni a képeket... mind1 csináltam 1 képtárat az elvihető egereimről... :) --> http://www.gportal.hu/gindex.php?pg=17233442 amúgy helyhiány miatt kell megválnom tőlük... :s

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!