Keresés

Részletes keresés

MrsLat Creative Commons License 2003.01.28 0 0 387
At,kedves "öreg,vaksi farkas"!
Nem, nem én vagyok.(azért nem sajnos, mert MrLat engem választott...)
Üdv Mindenkinek. Úgy sejtem, hogy a +1-ek gyakran inkább 2-őt érnek, ugye?
lack-plastic Creative Commons License 2003.01.27 0 0 385
Hello Partus!
Előzmény: Partus (384)
Partus Creative Commons License 2003.01.27 0 0 384
Sziasztok !

Régóta olvasgatom a fórumot, és szeretnék csatlakozni hozzátok ( aktívan ). Kb. 15 éve kedvelem a latex, a lakk és a pvc ruhákat is. Van egy-két ruhadarabunk, és a feleségem néha kényeztet vele, ill. benne...

Az Interneten igen mélyrehatóan felderítettem már a témával foglalkozó oldalakat és csomagküldő cégeket is. Ha valakit érdekel, szívesen megosztom a címeket.

Üdv. Partus

Ateus Creative Commons License 2003.01.27 0 0 383
Ehh de hülye vagyok, hiszen odaírtad MrsLat, hogy a képbeszúrás már djt-nek szól :-) sorry, de kérlek legközelebb próbáld valahogy (pl. egy sor kihagyással) jobban elkülöníteni a hozzászólásaid, hogy egy ilyen öreg vaksi farkas is lássa mi szól neki :-) Köszi :-)
Ateus Creative Commons License 2003.01.27 0 0 382
MrsLat!

Köszönöm a jókívánságot és a képet. Ez te lennél? :-) mert akkor iszonyúan jó nő vagy. Rosszul nézted, a 167-es nem az én nevemhez fűződik hanem djt-éhez :-) Nyugi én se tudok képet berakni ide :-))

Előzmény: MrsLat (379)
dav03 Creative Commons License 2003.01.27 0 0 381
Udv mindenkinek,
+1 latex-rajongo.
Gratulalok a sok szinvonalas es bator hozzaszolashoz.
dav03
MrsLat Creative Commons License 2003.01.27 0 0 380
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
üdv:MrsLat
MrsLat Creative Commons License 2003.01.27 0 0 379
Szia At!
Szülinapod alkalmából próbáltam képet ide tenni(a saját gépemről nem tudom, hogy kell,bocs) és emilen is, amihez ugyan csatoltam, de visszajött.Szóval ha valaki tud segítsen,sorry az offságom miatt!
DJT_122!
Te hogy tetted be pl.a 167 es hozzászólásodat?
üdv
FHLS Creative Commons License 2003.01.27 0 0 378
Sziasztok!

Nos - mint Josila beharangozta -, az FHLS nyitogatja most már tartalommal is kaputi a www.fhls.hu címen.
Ha lesz némi időm, akkor a 7en még kb ugyanennyi dolgot felrakok.
Találtam 3 élő hölgyeményt lakkban és latexben, próbálom őket megfűzni, hogy mutatkozzanak be. Ezenkívül találtam egy hölgyeményt, aki vállalt fotózást latexben... Tehát fogok az oldalon dolgozni, lesz tartalma.

Josila! Milyen volt a buli? Cila is ott volt Londonból?

Üdv Mindenkinek!

lack-plastic Creative Commons License 2003.01.26 0 0 376
Ateus!
Gratulálok a párod alakulásához, és boldog szülinapot!
L-P
Előzmény: Ateus (375)
Ateus Creative Commons License 2003.01.26 0 0 375
MrsLat!
1. Köszönöm a jókívánságot :-)
2. Lehet benne levegőt kapni. Kicsit nehezebben talán mint hagyományosan, de végülis ez más maszkoknál /pl. ballhead vagy hogy hívják :-) ahol csak egy csövön keresztül kapod a levegőt/ is így van. Egy próbát megér szerintem
3. Persze. Nő legyen benne :-))) Na de komolyan. Ha előttem veszi fel, akkor az engem még stimulál, és akkor nem foglalkozom vele, hogy nem látom az arcán ahogy élvezi az aktust.

Egyébként hadd dicsekedjek. Tegnap éjszaka a párommal szeretkeztünk, és direkt miattam vett egy combfixet és...egy lakk magassarkú cipőt. Hihetetlen jó érzés volt ahogy a cipő hozzám ért. Kis lépés a latex-, és lakkrajongóknak, de nagy lépés nekem a párom bevezetése tekintetében :-)

Előzmény: MrsLat (367)
josila Creative Commons License 2003.01.26 0 0 374
Bocs, az előző a piercinges topicba ment volna.

josila Creative Commons License 2003.01.26 0 0 373
josila Creative Commons License 2003.01.26 0 0 372
Sziasztok!

Itt egy igen meggyőző adalék a jövő hétvégi szuperbulihoz!!!

Tehát ugy látszik (várakozásaimmal nagyon is ellentétben) egy elég nívós rendezvény.
Belépő legújabb híreim szerint 3000HUF.

Hölgyeim és uraim, a világ latex-piaca házhoz jön, és lábunk elé heveredik!

Félek, az árak miatt, sokunknak igy is csak a latexbe bújt pléjboj lányok jutnak.
Márhogy csak a látványuk :))
Azért megpróbálok egy kisebb tőkét összekapni egy hét alatt.

josi

josila Creative Commons License 2003.01.26 0 0 371
Szia stewes!

Asszem ez tetszeni fog!

Ezt az oldalt meg neked készítették!! :))

(ha ismerted akkor term. ignore)

Előzmény: stewes (364)
stewes Creative Commons License 2003.01.25 0 0 370
pl. harisnya. Egyik műszálas anyagfajta. A latex-spandex-lycra fétis gyakran együtt járnak. (a spandex pl. fürdőruha vagy tornadressz alapanyagként a legismertebb.)
Előzmény: lack-plastic (369)
lack-plastic Creative Commons License 2003.01.25 0 0 369
Lakk-Fetis!
Mi az a honlapodon megemlített "LYCRA"? Kösz!
L-P
djt-122 Creative Commons License 2003.01.25 0 0 368
Pvc esökabátosok figyelmébe ajánlom az ebay.de-n láttam esökabátot cipzárost átlátszó kékben,esökabát nadrág kombinációt ugyancsak átlátszó kékben,9 eurórol indul a licit
Amugy erről jut eszembe évekkel ezelött vettem a budai skálában egy hasonlo pvc esökabát nadrág együttest.Hát az valami eszméletlen!!!!Rendkivül finomtapintású pvc szinte majdnem gumi,cipzáros kék lila,és az elejére az van irva hogy NAVAL CRUISER.Azóta sem láttam ilyet,valami kinai gyártmány.
MrsLat Creative Commons License 2003.01.24 0 0 367
At!
Előre is Latexes szülinapot:)))
Ugyan tudtommal nincs fóbiám, de félek, hogy nem kapok levegőt rendesen, így azt hiszem nem stimulálna szexuálisan. De mint írtam barátkozom, lehet, hogy nem olyan "gáz".. /nem voltam katona/Azt nem írod, hogy Neked számít-e, hogy ki van benne?
Előzmény: Ateus (365)
stewes Creative Commons License 2003.01.24 0 0 366
Van civil változata is kifejezetten erre a célra, igaz az sem olcsó.
Előzmény: Ateus (365)
Ateus Creative Commons License 2003.01.24 0 0 365
Mivel megígértem, így a kérdésed pont jó alkalom, hogy elmondjam latex iránti vonzalmam kialakulásának vázlatos történetét.
Nos, már fiatalabb koromban /mintha olyan öreg lennék, hiszen csak 29 leszek hétfőn :-)/ érdekelt a dolog. Volt úgy hogy beöltöztem női ruhába és felvettem anyám hosszú bőrkabátját, ami nekem inkább hasonlított a latexre mint a bőrre. Még a tapintása sem volt olyan tipikus bőr. Ez volt az első lépés. Aztán jött a sereg, és ott valahogy kezdtem érezni, hogy én nem utálom a gázálarcot mint a többiek. Sőt valamiért kezdtem élvezni is ha rajtam lehetett. Egyszer-egyszer sutyiban fel is vettem és elfekve az ágyon élveztem, hogy rajtam van. Élveztem, hogy nem tudok úgy levegőt venni benne mint szabadon és ez nekem nagyon érdekes és izgalmas volt. Nos ez azóta bennem van, és "rabjává" váltam. Tudom millitary boltban vehetnék, de még valahogy nem tudtam rászánni magam...anyagilag se.
Előzmény: MrsLat (362)
stewes Creative Commons License 2003.01.24 0 0 364
Nekem (eddig csak plátói módon) nagyon tetszik a latex, annak is egy válfaja. T.i. a teljesen zárt. (a fejfujható maszk a legszupibb!)
Ha a becsomi tök zárt, akkor az sem baj, ha éppen nem latex. (Igaz a szexet "némileg" gátolja)
josila Creative Commons License 2003.01.24 0 0 363
Latex Bond és MrsLat!

Örülök, hogy segítettem az infoval, ha eddig nem tudtatok róla semmit(mármint a Wildstyle fesztről), azonban "felelősséget nem vállalok" :))
Természetesen belépőt is lehet váltani( szerintem kb1500 HUF). Nékem ugy sikerült meghívót kapnom, hogy piercinges körökben eléggé sokat forgok, és bár én nem szúrok, de rengeteg piercer ismerősöm van, és hát ilyesmikre elhívnak ált.
A latex témát azért jobban várom, mióta tudom, hogy az is lesz, és remélem a vonulat sok rajongója is jelen lesz, mert ugy lenne az igazi.

josi

MrsLat Creative Commons License 2003.01.24 0 0 362
At!
1.Pl. a gázálarcban tök mindegy ki van, úgysem látod az arcát(persze Nektek nem ez a lényege),semmi nőies nincs benne("kvázi uniszex")Szóval engem ez zavar,hogy bárki van benne(azt hiszem hiúsági kérdés is)= too heavy- szabad fordításban még idegenkedek tőle/ezért kell barátkozni, ismerkedni/
2.(sokat?)Nézgetem az újságban/net-en a témába vágó képeket. És már gondolkozom néha rajta, hogy mi lenne, ha...

Én is kérdezek,ha lehet. Téged miért/vagy mi/ hoz lázba a gázálarc/-cal kapcsolatban?
Üdv

MrsLat Creative Commons License 2003.01.24 0 0 361
Latex Bond!
Igazán nincs mit, pláne ilyen gumis cél érdekében:)))
A Pecsát lehet, hogy mi is megnézzük.
Kösz Josila.
Latex Bond Creative Commons License 2003.01.24 0 0 360
Szia Grancy !

Igazán nincs mit ! Azért azt hozzátenném, hogy a tapintása ezeknek a cuccoknak is rendkívül kellemes ám !!! :o))) De ez teljesen természetes, hogy a latex-imádat szintjei egyénenként különböznek. Azt hiszem én már eléggé "mélyre" süllyedtem benne... :o)))))

Előzmény: Törölt nick (359)
fvs Creative Commons License 2003.01.24 0 0 358
djt: nekem megvan ez a film, igaz VHSen. :)) Csak annyit mondok: kellemes! És két része van!
F
Előzmény: djt-122 (355)
Ateus Creative Commons License 2003.01.23 0 0 357
Most megígérem nektek, hogy hamarosan elmondom hogy honnan indult nekem a latex iránti (egyelőre plátói) vonzalmam.
Ateus Creative Commons License 2003.01.23 0 0 356
Mrs. Lat!

Akkor megint kérdeznék :-) 1. neked mit jelent pontosan a too heavy? 2. Mit jelent az, hogy barátkozol vele?

Üdv: At

Előzmény: MrsLat (349)
djt-122 Creative Commons License 2003.01.23 0 0 355
No helo.Ma az árkád beli média marktban megtaláltam a dvdt ujra.Ráadásul magyarul.A Fókuszvideo gondozásában.A cime TOLVAJSZEX.Elolvastam a tartalmát,dióhéjban ugyanaz mint a TOLVAJTEMPÓ cimü filmé,de a rablók latexbe öltözött csajszik akik autókat lopkodnak,közéjük beépül egy rendörnö és beavatási szertartáson esik át miközben bevezetik a latex világába.stb,stb,stb.A képek magukért beszéltek,latex csajok király autók,Magyar szinkronnal.5690Ft.Lehet beszerzem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!