Keresés

Részletes keresés

Ateus Creative Commons License 2005.06.01 0 0 2357
Tisztelt "kollegák"!

Voltam Bécsben a Latex Bond által említett Spartacusban. Kimondottan nem rossz hely. Csak ugye pénz kell hozzá, mert nem a vékony bukszásoknak találták ki, bár nem is egetverőek az áraik azt hiszem. Végülis egy gázálarcért az a majdnem 90 euro nem pénz :-)
latexlovaboy Creative Commons License 2005.06.01 0 0 2356
Képek mikor lesznek?
Előzmény: szylvie (2355)
szylvie Creative Commons License 2005.05.30 0 0 2355

Sziasztok!

A szombati partyn nagyon jól éreztem magam és örülök,hogy sikerült új ismeretségeket kötni.Ezúton szeretnék mindenkit bátorítani,hogy jöjjön el egy ilyen fantasztikus partyra.

 



Rita tv. Creative Commons License 2005.05.29 0 0 2354

Szaiasztok!!

Valaki vitt a party után egy kört egy F4-el!! Nagyon  köszönöm neki és a barátnőjének is hogy megengette!!!

szeretnék velük hamarabb talini mint a következő party!!

kérlek jelentkezzetek?!!

Rita?

rubber68 Creative Commons License 2005.05.28 0 0 2353
Kösssz. Meg van.
Előzmény: latexlovaboy (2352)
latexlovaboy Creative Commons License 2005.05.28 0 0 2352
Szesztek!
Az opera böngésző nekem se hozza be a galérai képeit, viszont a IE gond nélkül behozza. Próbáld azzal! Hajrá mindnekinek az esti bulihoz!
Sok képet csináljatok a fénylő fekete démoni csajokról!!! Legyetek rosszak!
Kösz!
Előzmény: rubber68 (2351)
rubber68 Creative Commons License 2005.05.28 0 0 2351
Lakk666!

Ha a galériára kattintok nem jönnek be a képek.
Előzmény: Lakk666 (2349)
Latex Bond Creative Commons License 2005.05.27 0 0 2350

Kedves Lakk666 !

 

Mail ment a honlapotokon keresztül, de a címem a Frusztráció Parti oldalán is megtalálható.

 

Üdv,

L.B.

Előzmény: Lakk666 (2346)
Lakk666 Creative Commons License 2005.05.27 0 0 2349

Kedves Fórumozók!

 

Remélem sokak örömére galériánkba feltöltöttün egy csomó képet! Természetesen várjuk látogatóink saját képeit is, melyket egyszerűen és gyorsan fel lehet rakni oldalunkra!

 

Üdvözlettel:

www.lakk666.hu

 

rubber68 Creative Commons License 2005.05.27 0 0 2348
Sziasztok!

Most láttam a tv-ben egy reklámot valamelyik teleshopban. Valamiféle szauna öv megvásárlására próbálták rávenni az ember fiát és persze avval a mottóval, hogy milyen vacak maga a szaunázás.
HÁT. Ha valaki akar egy igazán jót szaunázni akkor bujjon bele egy jó kis latex catsuitba és szexeljen egy jó nagyot. Jól is fogja magát érezni. Így is meg úgy is és még fogyni is fog.
Ezek a buták nem tudják milyen jó és praktikus a latexos szex.

Rubber.
Ateus Creative Commons License 2005.05.26 0 0 2347
Kösz, ezeket még nem ismertem.
Előzmény: Latex Bond (2344)
Lakk666 Creative Commons License 2005.05.26 0 0 2346

Kedves Latex Bond!

 

Köszönjük a lehetőséget, szerencsére a cégen belül van egy remek internetes emberünk, úgyhogy nem gond a banner elkészítése! Hová küldhetjük az anyagot?

 

www.lakk666.hu

Előzmény: Latex Bond (2345)
Latex Bond Creative Commons License 2005.05.26 0 0 2345

Kedves Lakk666 Team !

 

A vállalkozásotok mindenképpen nagy hiánypótlást jelent a hazai fétis divat terén, úgyhogy nagyon sok sikert és rengeteg vásárlót illetve megrendelőt kívánok hozzá !!!

 

Egyúttal szeretném a honlap linketekkel is bővíteni a Frusztráció Parti honlapjának hazai üzletgyűjteményét, ehhez azonban szükségem lenne egy 468*60-as banner-re a részetekről, ha nem ütközik valamiféle akadályba.

Ha nincs elegendő időtök készíteni, generálok egyet én a lapotok alapján, de az image-eteknek jobbat tenne, ha saját banner-t gyártanátok.

Köszi előre is !

 

L.B.

Előzmény: Lakk666 (2330)
Latex Bond Creative Commons License 2005.05.26 0 0 2344

Szia Ateus !

 

Nem tudom, hogy válaszoltak-e már a kérdésedre, de leírom Neked (és persze mindenki másnak is, akit érint) a latex holmikat forgalmazó bécsi üzletek nyitvatartását :

 

Simon.O : Wattgasse 67. (K-P : 11:00-19:00) (Csak saját készítésű ruhákat árul)

Spartacus : Mariahilferstr. 49., alagsori üzletrész (H-Szo : 10:00-20:00) (Főként Absolute Danny és Demask termékek)

Tiberius : Lindengasse 2. (H-P : 12:00-19:00, Szo : 11:00-18:00) (Főként Demask és Skintwo termékek)

 

Azaz, ha szombaton utaznál, akkor a Tiberiusba is és a Spartacusba is bátran ellátogathatsz !

 

Üdv,

L.B.

Előzmény: Ateus (2332)
l.i.d. Creative Commons License 2005.05.26 0 0 2343

Ezt most sajnos kihagyom.

Lakk-fetis! Mikorra várható, hogy megjön a póló? A LAKKpóló!

Előzmény: lakk-fetis (2340)
l.i.d. Creative Commons License 2005.05.26 0 0 2342

Tökéletes! :o)

Előzmény: Lakk666 (2341)
Lakk666 Creative Commons License 2005.05.26 0 0 2341

Kedves l.i.d.!

 

Igen, jelenleg is pont egy ilyen megrendelésen dolgozik a varrónőnk... Természetesen néhány adatot azért egyeztetni kell az elején!

 

www.lakk666.hu

Előzmény: l.i.d. (2339)
lakk-fetis Creative Commons License 2005.05.26 0 0 2340

Kedves mindenki

 

Remelem nem felejtette el senki, hogy szombaton buli lesz.

A szokott helyen csak azzal az apro kulonbseggel, hogy SZOMBAT!!!

 

Ami biztos az az, hogy lesz ruhabemutato de a jellege meg alakuloban van.

Mindenkit szerettel varunk.

l.i.d. Creative Commons License 2005.05.26 0 0 2339

Lakk666!

 

Köszönöm a gyors válaszod! Örülök neki, hogy lakk-fetis után Ti is belevágtatok egy ilyen vállalkozásba; jó, hogy Magyarországon is beindul az élet e téren. Most elég elfoglalt vagyok, de valószínűleg a későbbiekben vásárlótok is leszek.

 

Lakkimádó üdvözlettel: l.i.d.

 

Ja, és még valami! Ha nekem kell pl. egy W32-es LAKK jeans, akkor az is megy ugye? Tehát akkor a varrónő már tudja a szükséges méreteket?!

Előzmény: Lakk666 (2335)
rubber68 Creative Commons License 2005.05.26 0 0 2338
Szives figyelmébe ajánlom mindenkinek ezt a címet. Kűlfőldi fétispartik.

http://www.zip-zone.de/planet/index.html
Lakk666 Creative Commons License 2005.05.25 0 0 2337

Természetesen, ha valaki egyedit akar, azt teljesen máshogy kell kezelni! Ebben az esetben összehozunk a varrónővel és egy személyes találkozó alkalmával megbeszélitek, hogy pontosan mire van szükséged (a legjobb ha fotó is van róla), ő leveszi a megfelelő méreteket, a ruhát pedig 3 nap múlva már hordhatod is...:)

 

Amennyiben lenne olyan ruha, amit megrendelnél az oldalunkról, de nem találod a megfelelő méreteket, úgy egyedi méretek alapján csak neked is legyártunk mindent! Pont ez a lényeg, hogy nem kész ruhákkal dolgozunk, amit problémás lenne valakire ráalakítani!

 

Előzmény: Szunnyadó Vulkán (2336)
Szunnyadó Vulkán Creative Commons License 2005.05.25 0 0 2336
Ez egész jól hangzik. :)

Amúgy meg amikor azt olvastam, hogy tetszőleges modellt lehet kérni, akkor az jutott eszembe, hogy kérek egy Eve modellt Body nélkül. :D

Egy komoly(abb) megjegyzés:
Tetszik a lehetőség, tetszik az oldal.
Viszont szerintem azt egy kicsit jobban kellene részletezni, hogy ha az ember egyedi darabot kér, akkor milyen méretekre van szükségetek. Egy normál konfekciónál még elég lehet a mell-derék-csípő, de itt sokkal több adatra van szükség, hogy pontosan jól álljon (feszüljön, amennyire lehet pl.)
Előzmény: Lakk666 (2335)
Lakk666 Creative Commons License 2005.05.25 0 0 2335

Szia l.i.d.!

 

Köszönjük a dícséretet! Már elég régóta megfogalmazódott bennünk, hogy ideje lenne egy olyan oldalt csinálni, ami lakk témában igazán itthonra szól! Nem kell külföldről rendelni, nem kell személytelen maileket küldeni, nem kell izgulni, hogy azt kapod-e amire számítassz...és mindezt 2-3 munkanap alatt! Nem kész ruhákból dolgozunk, hanem a megrendeléskor kerül elkészítésre minden, így az egyedi méretek 100%-osan betarthatók!

 

Az anyagok garantáltan nagyon jó minőségűek (egy irányba nyúló lakk, vékony, de húzásra nem mattul)! Jelenleg 5 színt tartunk raktáron, de bármikor tudjuk bővíteni a választékot! Ha jól tudom 10-12 különféle színű anyag van a partnerünknél!

 

Tekintettel arra, hogy fő célunk az, hogy minél töb egyedi igényt tudjunk kielégíteni, mind az anyagokat, mind az egyéni elképzeléseket személyesen is meg tudjuk beszélni, valamint az anyagokat is meg tudjuk mutatni egy komoly érdeklődés esetén! Ez a gyakorlatban úgy működik, hogy ha valakinek olyan termékre van szüksége, ami nincs az oldalunkon, akkor van arra lehetőség, hogy személyesen találkozzon a varrónővel és ott egyedi méretek alapján bármilyen kreációt alkossanak! 

 

Nagyon lényeges, hogy ugyan csak női ruhák vannak az oldalunkon, de természetesen bármilyen férfi ruhát is el tudunk készíteni!

 

A modell lányról csak annyit, hogy a további ruháinkat is ő fogja bemutatni! Oldalához a linket magtalálod a lakk666-on...:)

 

Lakk666 Team

 

Előzmény: l.i.d. (2334)
l.i.d. Creative Commons License 2005.05.24 0 0 2334

Lakk666!

 

Gratulálok az oldalhoz, nagyon tetszik, mint ahogy tetszenek a rucik is - a néniről nem is beszélve, akinek a testét befedi az isteni LAKK!

 

Az anyag minőségéről írj pár sort légy szíves! Gondolok itt arra, hogy sztrecs - nem sztrecs, vastag - vékony, nyújtásra mattul - nem mattul, stb.

 

Lakkimádó üdvözlettel: l.i.d.

Előzmény: Lakk666 (2330)
Lakk666 Creative Commons License 2005.05.24 0 0 2333

Kedves Kowa!

 

Írtál nekünk egy üzenetet, de nem adtad meg a mail címedet, így nem tudunk válaszolni!

 

Üdv:

Lakk666 Team

www.lakk666.hu

 

Ateus Creative Commons License 2005.05.23 0 0 2332
Szombaton megyek Bécsbe, de nem tudom van-e hétvégén nyitva bármilyen latex "szaküzlet" olyankor. Léci homályosítsatok fel :-) azt tudom, hogy nagy bánatomra a Simon O. nincs akkor nyitva.
leather fan Creative Commons License 2005.05.23 0 0 2331

Igen, a Vileda kesztyűről van szó.Kiváló érzés a simasága.

Lakk666 Creative Commons License 2005.05.22 0 0 2330

Kedves Fórumozók!

 

Örömmel értesítünk mindenkit, hogy holnaptól megnyílik oldalunk, ahol szeretettel várunk minden érdeklődőt, aki gyorsan és teljesen testreszabottan szeretne BÁRMILYEN (akár egyedi igény alapján is) lakkruhához jutni rövid határidővel!

 

A választható modelleken kívül lehetőség van saját design alapján is elkészíttetni ruhákat a nálunk található anyagokból!

 

Várunk minden érdeklődőt a www.lakk666.hu oldalunkon, ahol minden részletet és elérhetőséget megtaláltok!

 

Lakk666 Team

 

 

karieee Creative Commons License 2005.05.22 0 0 2329

Kedves djt.

Marigold zöld szinű mosogatokesztyű van a tescoba felétek?

Ha igen kérlek egy párat vegyél nekem és postai uton kifizetem.

Vagy ha bárki tud szerezni kérem irjon a karieee@citromail.hu ra.

Mert sajna győrbe nincs.

Köszönöm segitségetek.

Sziasztok.

 

karieee Creative Commons License 2005.05.22 0 0 2328

Sziasztok!

Sajna egyenlőre tárgytalan a csizmavásárlásom mert 3honapja összevesztem az élettársammal.

:(

Tehát egyedülállo vagyok és nagyon nehéz normális Győri lánnyal megismerkedni:(

De ha van itt Győri vagy környéki lány szivessen megismerkednék vele.

cimem: karieee@citromail.hu

Kérlek ide irjon ha tud valaki segitteni társkapcsolat céljábol.

Én 28éves srác vagyok.

Sziasztok.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!