Keresés

Részletes keresés

Cheerful witch Creative Commons License 2015.06.03 0 0 27979

Kedves Hornet599,

 

Koszonom, szuksegem volt a megerositesre! es te most megadtad. 


A Western Blot teszthez nem kell bejelentkezni?

 

Igazabol nem ertem, miert tiltotta be az Europai Unio a kullancsok irtasat! En nem gondoltam volna, hogy ilyen sok embert erint ez a fertozes.

 

Szerintem az emberek egeszsege mindenek felett! Ha jol tudom mielott beszuntettek volna a kullancsok irtasat, nagyon hatasos volt az irtas ellenuk. 

 

En azt is szeretnem megerteni, ha valakinel a teszt kimutatja az "enyhen fertozott" allapotot es a kovetkezo teszt nem, de feltetelezheto, hogy 

 

hiba tortent a masodiknal, akkor a Laszlo korhaz kullancsfertozo osztalyan dolgozo orvos miert kuldi el a beteget, hogy semmi baja es nincs szukseg

 

tovabbiakra? Szerintem itt nem kizarolag a szakertelem hianyarol van szo. Valoszinusitem, hogy nem szamit az emberelet! 

 

Szep napot,

Agi

Előzmény: hornet599 (27955)
Döndöleg Creative Commons License 2015.06.03 0 0 27978

xynitta most tette ezt fel:
https://drive.google.com/file/d/0B9-PbtIEPDcZVFFLOHdJRGZRLVU/view

Előzmény: One of the millions (27977)
One of the millions Creative Commons License 2015.06.03 0 0 27977
Előzmény: pozo54 (27975)
Döndöleg Creative Commons License 2015.06.03 0 0 27976

Én is gondolkodom ezen, valamiért nem félek tőle. Akkor szokott gond lenni, ha valaki az erősebb hatás érdekében többet vesz be..

na, az gáz.
Én azt látom még, hogy a C vitamin- só még a leghatékonyabb, nálam az a végsó megoldás, illetve most RIFE gépezem, most is épp, arról olvasok még jókat.
Napi két programot lefuttatok, plusz egy méregtelenítést.

 

 

Hornet: na, sosem tudom pontosan hogyan vagyok a Cowdennel, mert nekem volt 2.5 hónap, ami csak samento-banderol volt, aztán néha tök hosszú időket ki kellett hagynom méregtelenítés miatt 2X3-4 hét...)...Nettó 10 hónap körül járhatok.

 

Most gondolkodom valami protokollváltásán, de hát az isten pénze nem elég erre a nyavalyára, de tényleg.

Előzmény: pozo54 (27975)
pozo54 Creative Commons License 2015.06.03 0 0 27975

Sajnos ezek mind angolul vannak.Magyar nyelven eddig két kiadás volt, de az mind elfogyott.

Te melyiket vetted meg mert van egypár.

Előzmény: One of the millions (27974)
One of the millions Creative Commons License 2015.06.03 0 0 27974

Szia!

 

En itt vettem:http://jhbooks.org/ebooks/

Előzmény: pozo54 (27973)
pozo54 Creative Commons License 2015.06.03 0 0 27973

Ugyan ez a véleményem!!!Csak sajnos könyvet nem lehet kapni így kénytelen leszek a netről leszedni a tudnivalókat.Felíratkoztam a Genezis II Church hírlevelére, onnan is jön infó.Nagyon elszánt vagyok, hogy ezt végigcsinálom.Még tanulmányozom egy kicsit, hogy minden infóm meglegyen.

Előzmény: One of the millions (27972)
One of the millions Creative Commons License 2015.06.03 0 0 27972

Szia!

 

Latom, te is bevallalos vagy, mint en! :)

 

Sajat tapasztalatom szerint a gyogynovenyek nem eleg hatekonyak sajnos, ellenben jo dragak!

Az antibogyok meg tobb kart okoznak, mint hasznot!

Előzmény: pozo54 (27965)
One of the millions Creative Commons License 2015.06.03 0 0 27971

Szia!

 

Ez eloxidal mindent meg a biofilmet is!

 

Reszlet a konyvbol:

 

"MMS removes the poisons,destroys the bio-films that protect the pathogens, kills the pathogens, and this aids in the healing."

Előzmény: hornet599 (27968)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.03 0 0 27970

Szerintem előbb-utóbb mindenki jobban lesz, csak van, akinél ez olyan sok évig tart, hogy ha nem elég kitartó, pont a cél előtt adja fel a kezeléseket. Volt olyan, aki 9 év után lett tünetmentes. 9 év testi-lelki gyötrelem annak tudatában, hogy nem biztos, hogy valaha normális életminősége lesz..csodálom az olyan embert, aki évek után sem adja fel a reményt, és ők most a példakép számomra. Nálam is hosszú menet lesz, de nem adom fel, ti se tegyétek.

Előzmény: boxerkutya (27960)
Istenkút Creative Commons License 2015.06.02 0 0 27969

Meg a társfertőzőkről.:-(

Előzmény: boxerkutya (27957)
hornet599 Creative Commons License 2015.06.02 0 0 27968

Jókat hallok erről amúgy én is, csak kicsit ódzkodok ettől, nem tudom, mi a hatásmechanizmusa, s milyen mellékhatásai vannak? Ez nyírja a borreliát, vagy csak vhogy elmaszkolja a tüneteket?

Előzmény: hornet599 (27967)
hornet599 Creative Commons License 2015.06.02 0 0 27967

Nemcsak, hogy szedte, még mindig szedi!

Előzmény: Törölt nick (27966)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.02 0 0 27966

Ha jól tudom, xynitta is szedte egy darabig.

Előzmény: One of the millions (27964)
pozo54 Creative Commons License 2015.06.02 0 0 27965

Én is ezt akarom csinálni.Nem tájékoztathatnák egymást, hogy ki hogy halad és milyen problémák vannak stb...

Előzmény: One of the millions (27964)
One of the millions Creative Commons License 2015.06.02 0 0 27964

Sziasztok!

 

Tegnap vettem meg a Health_Recovery_Instruction_Manual_by_Archbishop_Jim_Humble-PRE_RELEASE-2015.pdf-et es mar meg is rendeletem az MMS-t.

Legalabb lesz mit olvasnom! :)

Kivancsi leszek, hogy birom-e. Majd beszamolok!

hornet599 Creative Commons License 2015.06.02 0 0 27963

Döndöleg, igen, támogatott cowden! Bár, néha link vagyok, s a serra-t, meg a mag.malate-ot kifelejtem... Úgyis a samento, meg a banderol a legfontosabb benne. Most vagyok valahol a harmadik hónapban. Nem számolom pontosan, csak nyomatom a megszokott protokollt, bár lehet a papírra már lassan pillantást kéne vetni, mert jön lassan a váltás a tinktúrákban.

 

Asszem 9hónap a támogatott időszak. Te is ezt nyomatod, ugye? hol állsz most?

 

 

Előzmény: Döndöleg (27958)
hornet599 Creative Commons License 2015.06.02 0 0 27962

Lehet lassan Lakosnak is ideje lenne kicsit kikacsintani a világ történéseire, s bőszen elolvasgatni az utóbbi időkben napvilágot látott publikációkat. Már az IDSA-s vonalon is kezdenek olyan publikációk napvilágot látni, amik nem annyira összeegyeztethetőek az ő nézeteikkel (gondolok itt pl. a legutóbbi northeastern-es tanulmányra, de van még jópár)...

Előzmény: boxerkutya (27960)
bob87 Creative Commons License 2015.06.02 0 0 27961

biztos valami "szakértő" okostojás. Ha már egyszer tudja, miről is fog szólni egy film, még így a bemutató előtt :)

Előzmény: boxerkutya (27960)
boxerkutya Creative Commons License 2015.06.02 0 0 27960

Kevés olyan betegség van, amelynek nincs egyértelmű tünete. A kullancscsípés körül megjelenő, körkörösen terjedő bőrpír csupán a betegek 50%-nál diagnosztizálható. Minden más tünete pedig valami egyéb megbetegedéshez - például influenzához hasonló. A lappangási idő a néhány naptól akár harminc év is lehet, és a krónikus ízületi gyulladástól kezdve az idegrendszeri szövődményeken át, olyan komoly pszichotikus tüneteket is okozhat, mint az extrém ingerlékenység, érzelmi labilitás, fény- és zajérzékenység, feledékenység, diszlexia, demencia, étkezési zavarok, pánikroham, személyiségváltozás. A Lyme tömegeket tesz inaktívvá. Megterheli az egészségügyet, felborítja a munkaerőpiacot, családokat bont szét anélkül, hogy tudnánk: egy betegséggel állunk szemben. Lehet, hogy ez a leghatalmasabb kór az Európa egyharmadát kipusztító pestis óta?

 

Ez a duna tv -lement anyag összegzése.

 

 

 

hozzászólás is van,  ami még a műsor leadása előtt történt meg.

 

lalalala121 | Válaszjún. 01. 16:07 | 1/1már megint mi ez a rémhírterjesztés? semmi bizonyíték rá, amit állítanak a fülszövegben a lyme-ról, tehát nem szabadna állítaniuk. a hivatalos orvostudomány nem fogadja el mindezt, csak pár megszállott lyme-"szakértő" "orvos", akik eredménytelenül nyomatják az antibiotikumokat a betegekbe, ezzel elég komoly bajt okozva.

 

A lalalala talán lakos, vagy csak egyik cimborája ?

Döndöleg Creative Commons License 2015.06.02 0 0 27959

Elméletileg automatikus átkerülnek egy archívumba, ahol két hétig leérhetőek..Én sem láttam, férjemnek végre nem kellett este dolgoznia, inkább vele voltam...

De nagyon érdekelne.

 

Enikő: ha megkerül a link, ahol még elérhető, kitennéd ide?

Nagyon köszi!

Előzmény: Istenkút (27943)
Döndöleg Creative Commons License 2015.06.02 0 0 27958

Igen, a pulzáltatást más sok helyen használják.

 

Hornet, te most támogatott Cowdenen vagy? Hány hónap van nálad?

 

Ez egy nagyon hasznos gyűjtés.
http://www.betterhealthguy.com/lyme/my-favorite-products

Előzmény: hornet599 (27954)
boxerkutya Creative Commons License 2015.06.02 0 0 27957

Nem értik még igazán ezt a betegséget az orvosok sem. Miért nem nincs egységes javulás mindenkinél ? Össze vissza tüneterősödések, kúra előtt, után, közben. Mindig új tünetek jönnek elő. Hogy tudja így átcsoportosítani az erőit a borrelia ?Ellenanyagszint álladó változása ,miért ? Valakinek nincs semmi ,másnak csak IGG-je nincs. Nálam miért 5 év után jelent meg az OSpC ?! A mikroszkópos felvételeken csak kóbor borreliák láthatóak,  nem ezek a veszélyesek ,hanem a csoportokba verődöttek amiket nem látunk,mert eldugott helyen tartózkodnak. Valószínű ,hogy vándorolnak a szervezetben. Az altörzsekről meg ne is beszéljünk. 

Előzmény: Törölt nick (27956)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.02 0 0 27956

Csak az a nem mindegy, hogy ez pontosan hogyan pulzáljon. Az én kúrám pulzál, de sajnos annak megfelelően, hogy mikor vagyok olyan sz@rul, hogy már nem bírom beszedni. Este is volt egy ilyen kényszerszünetem torokfojtogató érzés miatt..

Előzmény: hornet599 (27954)
hornet599 Creative Commons License 2015.06.02 0 0 27955

A leírtak alapján sztem simán felmerülhet a lyme-kór! Én helyedben felkeresném Esztó Klárát az istenhegyi géndiagnosztikán (előtte pedig ugyanott csináltatnék egy Western Blot tesztet)!

Előzmény: Cheerful witch (27945)
hornet599 Creative Commons License 2015.06.02 0 0 27954

Sziasztok!

 

Minap feltettem egy kutatást, most itt egy erről szóló cikk, ami összefoglalja a lényeget:

http://www.northeastern.edu/news/2015/06/researchers-discovery-may-explain-difficulty-in-treating-lyme-disease/

 

Azért érdekes, mert ezt már az IDSA is el fogja ismerni valszeg, szóval talán lassan megtörik a jég... A lényeg, hogy pulzáló antibiotikum kúrával teljesen kiirtható a borrelia, legalábbis laborban. (Mondjuk LLMD-k már kezelnek így betegeket egy ideje...)

 

 

 

 

 

RPéter10 Creative Commons License 2015.06.02 0 0 27953

Kedves Enikő.

 

Először is köszönöm munkájukat.

Sajnálom,h ilyen késő este került adásba a filmjük, gondolom ez nem Önökön múlt.

 

Esztó DRnő több, mint 2 éve kezel, és tökéletesen átjött az a pozitív személyisége, amire minden betegnek szüksége van.

Sajnos azzal senki se számol, h hogyan lesz a DRnőnek utánpótlása, mi történik azokkal (kiknek a kezébe kerülnek), akik, évekkel később kapják meg ezt a betegséget.

Esztó DRnő már nyugdíjas, bármikor abbahagyhatja a praktizálást.

 

A filmjükben jól érzékelhető volt mindaz a közöny és szakmai tévedés, amiről itt a fórumban többen írtak. Sajnos, én is tapasztaltam a Szt. László kórház hozzáállását a betegséghez, hála a JóIstennek én nem jártam náluk egy telefonbeszélgetés mindent elmondott róluk.

 

Remélem lesz a filmnek ismétlése egy korábbi órában.

 

Tisztelettel: R.Péter

Előzmény: EniCuttingroom (27950)
milla10 Creative Commons License 2015.06.02 0 0 27952

örülök, hogy született egy magyar film a lyme -kórról. reméljük, minél többen látják majd. :)

Marobert3 Creative Commons License 2015.06.02 0 0 27951

Nagyon ügyes vagy! Köszönjük szépen!

Előzmény: EniCuttingroom (27950)
EniCuttingroom Creative Commons License 2015.06.02 0 0 27950

Sziasztok, ha tudok ismétlésről, szólok. A jogok nem nálam vannak, én csak a rendezője vagyok a filmnek, de azon leszek, hogy felkerüljön a teljes film a netre, hogy bárki megnézhesse. Köszönöm a segítséget nektek, mindenkinek jobbulást! Sziasztok, Enikő

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!