Keresés

Részletes keresés

deko-terv Creative Commons License 2012.10.01 0 0 7029

A Sziget-hegység közelében van Vidra?

Előzmény: igus. (7011)
Hobbiciklis Creative Commons License 2012.10.01 0 0 7028

Üdv. Két képkocka az egyik legcsodálatraméltóbb élőlényről:

95xf Creative Commons License 2012.10.01 0 0 7027

Tankolok majd hofba, meg lehetkiveszek 45 percet is. Ha minden igaz ma Verona alá feljutok, holnap meg Nürnbergig tervezem.

 

Na nem offolom a topikot, Hvégi fotóim meg nem igazán idevalók:(

Előzmény: Törölt nick (7026)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.30 0 0 7026

Mi járatban Wörglbe?

Egger?

Előzmény: 95xf (7025)
95xf Creative Commons License 2012.09.30 0 0 7025

Gondoltam, hogy élvezetes lehet, ha épp kamion (és idióta német) mentes.

 

Kedden Wörglbe leszek délkörül, ha felér a kocsi addig:)

Előzmény: Törölt nick (7019)
stuksza Creative Commons License 2012.09.27 0 0 7024

Mindkét képed nagyon jó! Gratulálok!

Előzmény: igus. (7023)
igus. Creative Commons License 2012.09.23 0 0 7023

Nagyvárad, Fekete sas passzázs

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.22 0 0 7022

:-D

Előzmény: Lassu Viz (7018)
Hobbiciklis Creative Commons License 2012.09.22 0 0 7021

Szevasztok.

Rágyik Mihály-nak hívnak, lassan két éve vagyok fenn az index fórumon, és gazából a bringásfórumokkal foglalkoztam csak eddig, de ma este szét néztem, mit is kínál az index és megpillantottam a fotós topikokat, köztük ezt is...

Én is amatőr fotózom néhány éve, de eddig csak a családtagoknak illetve a fészbuk ismerősöknek mutattam meg a képeimet.

Kérlek ne vegyétek tolakodásnak, a következő néhány fotómat:

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.22 0 0 7020

Esetleg egy... nem is tudom milyen... gúnyos? :-)

 

Előzmény: Törölt nick (7016)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.22 0 0 7019

De jártam ám!

Nagyon jó motorral, csak nehéz kifogni a kis forgalmat...

Előzmény: 95xf (7017)
Lassu Viz Creative Commons License 2012.09.22 0 0 7018

Ez a helyzet csak egy hasonlóan felizgult nővel vidám...

Előzmény: Törölt nick (7016)
95xf Creative Commons License 2012.09.22 0 0 7017

Szomjas esetleg? (lesből készült sietve)

 

Uram, itt már járt: Fernpass

Motorral élvezetes lehet...

Előzmény: Törölt nick (7016)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.21 0 0 7016

Akkor legyen egy vidámabb:-)

 

Előzmény: Törölt nick (7015)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.21 0 0 7015

De szomorú szegény... :-)

Előzmény: Törölt nick (7004)
igus. Creative Commons License 2012.09.20 0 0 7014

 

Erdély

myko Creative Commons License 2012.09.16 0 0 7013

Talán idefér:

Roadtrain Creative Commons License 2012.09.16 0 0 7012

Kedves barátom készített egy fotós oldalt,amennyiben valakit érdekel ilyen az nyugodtan használja :)

 http://www.fotoamatorok.hu/

 

 

igus. Creative Commons License 2012.09.15 0 0 7011

Vidra vízesés

M.VIII Creative Commons License 2012.09.11 0 0 7010

 A "Csinos" becenevű HÉV szerelvény Budakalászon:

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.11 0 0 7009

Na ha ezret tippelhettem volna sem jöttem volna rá, pedig ilyenem még nekem is volt:-)

Előzmény: exhighand (7008)
exhighand Creative Commons License 2012.09.11 0 0 7008

Egy légfegyver csövének szája közelről fotózva.

Előzmény: Törölt nick (7007)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.11 0 0 7007

Ez mi?

Előzmény: exhighand (7006)
exhighand Creative Commons License 2012.09.11 0 0 7006

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.09 0 0 7005

 

Előzmény: Törölt nick (7004)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.08 0 0 7004

:-)

Előzmény: Törölt nick (7002)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.02 0 0 7002

Sziasztok,

 

gondolkodtam rajta, nem a portré fotós topikba kéne-e tenni... :-)

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.09.02 0 0 7001

Nem kalóz, hanem ingyenes verzió. Létezik olyan, de csak egy hónap próbaidöre.

Amúgy legálisan ingyen nem beszerezhetö, ha meg tévedek, akkor linket kérek, nekem is kell:-)

Előzmény: stuksza (7000)
stuksza Creative Commons License 2012.09.01 0 0 7000

Ugye Te sem gondolod komolyan, hogy az Adobe honlapján kalózverzió?

Előzmény: Törölt nick (6996)
M.VIII Creative Commons License 2012.08.31 0 0 6999

Ritka látvány a Szabadság-hídon:

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!