Beyeler Creative Commons License 2018.08.16 0 0 1069

Emberelőnyben Ajeti góljával vezetünk, a továbbjutás megvan. Vajon megint lehet Vidi-Basel a csoportkörben? Mert akkor ki kellene nézni.

Beyeler Creative Commons License 2018.08.12 0 0 1068

Simának induló, végül erőlködős győzelem a Sion ellen hazai pályán. Csütörtökön jön az EL-visszavágó, lehet pihenni, főleg, hogy hazai pályán lesz. Most már muszáj továbbjutni, a kiesés csalódás.

Beyeler Creative Commons License 2018.08.09 0 0 1067

Nem is volt csúnya gól: hazai bedobás után a félpályán szerzünk labdát, Zuffi rögtön felküldi a leshatáron kiváró van Wolfswinkelnek, aki jól kilépve a 16-osig tudja vinni, majd onnan a kapus mellett/felett a bal felső sarokba lövi. Szép észrevétel, még szebb befejezés.

Beyeler Creative Commons License 2018.08.09 0 0 1066

Nagy nehezen a 93. percben van Wolfswinkel góljával behúzzuk a meccset idegenben a Vitesse ellen. A visszavágóra legalább minimális előny van.

Beyeler Creative Commons License 2018.08.04 0 0 1065

4:2 a vége, szokás szerint bekaptuk, amit be kellett. A két kihagyott 11-es a vendégeknél pedig no comment.

Beyeler Creative Commons License 2018.08.04 0 0 1064

2:0 a félidő. Most már induljunk meg felfelé, EL+bajnoki cím+kupagyőzelem.

Beyeler Creative Commons License 2018.08.04 0 0 1063

Jó 21-22 méterről jobbal lő a bal alsóba, szép tekerés.

Beyeler Creative Commons License 2018.08.04 0 0 1062

Frei révén duplázunk.

Beyeler Creative Commons License 2018.08.04 0 0 1061

17-18 méterről ballal csavart a kapu jobb alsó sarkába, Lindner nem ért oda.

Beyeler Creative Commons License 2018.08.04 0 0 1060

Zuffi góljával vezetünk.

Beyeler Creative Commons License 2018.08.04 0 0 1059

Szomorkodás helyett folytatódik a bajnokság, Basel-Grasshoppers rangadó 7-től.

Beyeler Creative Commons License 2018.08.01 0 0 1055

Lássuk a visszavágót, percek múlva kezdés.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.28 0 0 1054

Maradt a döntetlen. Ha nincs meg a BL-továbbjutás, akkor megint szomorú szezon kezdődik.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.28 0 0 1053

Campo 15 perc alatt kap két sárgát, csak hogy ne unatkozzunk a végére. És ha hozzáteszem, hogy a 70. percben állt be...

Beyeler Creative Commons License 2018.07.28 0 0 1052

Ilyen gólt kapni... nem mondom, hogy üresen jött a csatár, de majdnem. Remélem, nincs más, csak a BL-re tartalékolás. De két meccsen 1 ponttal kezdeni a bajnokságot ciki.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.28 0 0 1051

1:1. Szedjetek Xanaxot!

Beyeler Creative Commons License 2018.07.28 0 0 1050

Okafor góljával vezetünk a Xamax otthonában, van még 20 perc, húzzuk ki.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.24 0 0 1049

A kötelezőt hoztuk, itthon 1:0-lal tovább lehet jutni. Mivel a következő ellenfél nem lenne egyszerű, nem is írom, ki az, majd továbbjutás esetén számít - vagy EL.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.24 0 0 1048

A beadás megpattan egy görögön, így épp Ajeti elé esik, aki az 5-ösön belül érthetetlenül egyedül áll, így legalább befejeli. Nagyon kellett az idegenben lőtt gól. A PAOK-kontra előtt is nyomtunk, úgyhogy végre megérdemeltük.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.24 0 0 1047

GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL

2:1 Ajeti

Beyeler Creative Commons License 2018.07.24 0 0 1046

2:0. 2-en hozták 4 ellen, mégis megcsinálták.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.24 0 0 1045

Petretta helyett Kaiser, kényszerű csere a félidő végén.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.24 0 0 1044

Fél óráig bírtuk, 25 méteres bombával vezet a PAOK. Bődületes gól, már emiatt megérdemlik a továbbjutást, de lesz még egy svájci 90 perc is.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.24 0 0 1043

Csak most látom, 5 sérülttel nehéz lesz. Amúgy a két csapat még sosem játszott egymás ellen, legalábbis mostanában.

Előzmény: Beyeler (1042)
Beyeler Creative Commons License 2018.07.24 0 0 1042

BL-selejtező fél 8-kor. Korán kezdjük, de ennyit számít, hogy bajnokként vagy sem. Idegenben jó az iksz, lehetőleg 1:1, mint 0:0.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.21 0 0 1041

Ahogy tavaly vereséggel kezdtük, 2:0 a Young Boys ellen, most is. Előrelépés, hogy legalább kiegyenlíteni sikerült. És így kell utaznunk Görögországba.

Beyeler Creative Commons License 2018.07.21 0 0 1040

1:2 a 95. percben. Pech. Borzasztó akció, rossz kapuskijövetel, de megússzuk, aztán a távoli lövés megpattan, és ezzel újra vezetnek.