Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.07.17 0 0 2439

sziasztok !!

tudjàtok hogy hol ès mikkor lesz budapesten a kövedkeszö lakk, latex, bdsm bulli ?

Ausztriàbol (bècs) vagyok, ugyhogy bocsànat kèrek a magyar iràs miat.

Kinèk (lanyok köszöt) van kedve vellem kapcsolatba lèpni ?

28 èves vagyok.

màr most köszönöm a vàlaszt.

üdvöslöm mindenkit.

adam.kappeter@aua.com

adam


 

Lack Creative Commons License 2005.07.16 0 0 2438

Szia Halatex!

 

Sajnos én nem tudok neked segíteni, hogy vannak-e újabb latexes filmek a DC++-on, de érdekelne, hogy kitől tudtad letölteni azt a bizonyos 10-et.

 

Köszi

 

Lack

Előzmény: Halatex (2436)
lakk-fetis Creative Commons License 2005.07.16 0 0 2437

Üdv kedves kollégák

 

Jó hír, hogy sikerult összehozni a cipőket és a csizmákat.

 

Jó válogatást!! :)))

 

http://lakkshop.fw.hu



Halatex Creative Commons License 2005.07.15 0 0 2436

Sziasztok.

 

Nem tudom, ki szokott közületek a DC++ - val letölteni, de ha valaki jártas benne, ajánlhatna olyan HUB-ot, ahol sok latex-es film van fenn. Az általam ismerteken ugyanaz a 10 film forog....

wannabe Creative Commons License 2005.07.12 0 0 2434

Elgondolkoztam egy latex harisnya beszerzésén.

Pl ilyenen, mint ez:

http://www.szerelemshop.hu/product_info.php?products_id=978&osCsid=1b5b4ce75266133f511c6956373f9ffd

 

Aztán az árát látva inkább tőlünk nyugatabbra kezdtem keresgélni, és megállapítottam, hogy ennel olcsóbban meg lehet úszni.

Érdekel esetleg valakit közös beszerzés?

 

glovelover Creative Commons License 2005.07.11 0 0 2433
Valaki tudna nekem olyan chat helyeket mondani ahol domina beállítottságú lányok vannak, illetve latexszel vagy fétissel kapcsolatban lehet chatelni?
karieee Creative Commons License 2005.07.10 0 0 2432

Sziasztok!

 

25 év körüli lánnyal megismerkednék.

Kérem aki tud segitteni üzenjen a karieee@citromail.hu ra.

Én 28 éves független, romantikus srác vagyok győrből.

Köszike

Sziasztok.

 

karieee Creative Commons License 2005.07.10 0 0 2431

Szia!

 

Mikor lesz a csizmákrol kép?

Ja és hol tudom megnézni őket?

Esetleg ide be tudnád rakni csak a csizmákat?

Köszike.

Szia.

 

Előzmény: lakk-fetis (2430)
lakk-fetis Creative Commons License 2005.07.08 0 0 2430
Feadom holnap a bulira viszem a képeket.
lakk-fetis Creative Commons License 2005.07.08 0 0 2429

15 papír

csini cipő

még csinibb

boka csizma

térd csizma

lakk-fetis Creative Commons License 2005.07.08 0 0 2428
Jo akkor talan sikerul a kepeket is feltenni. :)))
lakk-fetis Creative Commons License 2005.07.08 0 0 2427

Kedves forum olvasok

 

Jo hir mindenkinek azt hiszem az amit most le fogok irni.

Szekekben megkapaszkodni!!!

Kinalatunk nemsokara cspokkel es csizmakkal is bovulni fog 36,5- 43,5 méretig.

Az arkrol annyit, hogy hasonloan az eddig meglevo kinalatunkhaz nem lesz draga. Mondhetni marhajo araink lesznek. Hosszuszaru lakk csizma kb 15 papir!!

lakk-fetis Creative Commons License 2005.07.07 0 0 2425

Hali mindenkinek

 

Megyek én is szombaton, tehak mar leszunk  paran. Azoknak akik jonnek johir, hogy ismetelten lesz vasarlasi lehetzoseg a buli alatt. Akik nem jonnek azoknak ez biztos rossz de aki nem jon az igy jart.:)) Na jo itt a link ha valaki nem tudna: http://lakkshop.fw.hu

 

Udv: lakk-fetis

Samy81 Creative Commons License 2005.07.07 0 0 2424

Megkaptam a körlevelet, de nem tudok kivenni belőle semmi. Várunk szeretettel, és utána mindenféle karakter. :)

Samy81 Creative Commons License 2005.07.06 0 0 2423

Sziasztok. Ne haragudjatok, de ezt muszáj ide beraknom :)

 

Akkor 9.-én megyünk ha minden igaz, bár nekem most mintha belenne gyulladva a bal fülemtől a torkomig minden. Sebaj, fő az egészség. :)

 

 

darthvader
hcpower Creative Commons License 2005.07.04 0 0 2422
Hali!

Azt a pár képet, amit csináltam a múltkor, elküldtem Latexbondnak, az Ő idejétől függően fog kikerülni a Frusztráció honlapjára.
Előzmény: szylvie (2417)
latex... Creative Commons License 2005.07.03 0 0 2421

Sziasztok.

Olvastam, hogy fetish parti lesz és azt szeretném megtudni, hogy pontosan hol és időben mikor és miben kell megjelenni. Tud-e valaki latex ruhás partikat az írhatna a címemre latex...@freemail.hu (Megismerkednék partneremmel aki imádja a latex és a nylon ruhákat.

fpx Creative Commons License 2005.07.03 0 0 2420
Elkészült a Fétis Parti új honlapja: http://www.fetishparty.hu
smszex Creative Commons License 2005.07.03 0 0 2419
Sziasztok.

Igen sajnos ez a 9.-e nekem sem lesz jó. Későn jött az infó és már sajnos nem tudom szabaddá tenni magam. Pedig minden partyn ott voltam eddig.
Sajnálom nagyon.
Azért jó bulizást mindenkinek, és várom a következő alkalmat.

Az utóbbi buli képeit én is nagyon várom!
JustForFun Creative Commons License 2005.07.03 0 0 2418

Szia Réka!

 

Pont július 9. szombat?

Jaj-jaj, a melegfesztivál partyja lesz akkor - egy időben nem tudok két helyen ott lenni.

Ráadásul akkor lesz Michael Flatley - Celtic Tiger c. show műsora Budapesten.

Oda is sokan elmennek, tud egyáltalán valaki menni a 7. Fetish Partira?

 

Jeanette JustForFun

Előzmény: hcpower (2408)
szylvie Creative Commons License 2005.07.02 0 0 2417

Szia Réka!

Azt szertném kérdezni,hogy a fényképek mikor kerülnek fel a Játszóház portáljára?

Csak mert kíváncsi lennék a rólam készült képre.

Köszi Szylvie

Előzmény: hcpower (2408)
Gummigirl Creative Commons License 2005.07.01 0 0 2416
Sziasztok!
most olvastam ezt egy masik topicban.. :)

"Szado-mazo a múltszázadból
Szex Felszerelések Múzeumával büszkélkedhet a Cseh Köztársaság, ahol szado-mazo kínzóeszközök, elektromos mellbimbó-klipszek választéka látható.


Prága városának vezetői szerint, még nagyobb kedvet kapnának a turisták a kiállítás megtekintésére, ha képeslapok hirdetnék azt. A múzeum a maga nemében egyedülállónak számít, annak ellenére, hogy Berlinben, Barcelonában és Amszterdamban is vannak erotika kiállítások.
A szex-múzeum kiállítási tárgyak között megtalálható „A Trón” egy másolata, annak a „Gerincre Rozi!” szerkentyűnek, amit hajdan, a 19. században a bordélyházak elengedhetetlen kelléke volt a csoportos szexnél.
A kiállítás részeként olyan próbababákat állítottak fel egy kirakatba, amiket gumi és bőrruhába öltöztettek, egyikük fejére maszkot húztak, míg a másik arcát álarc fedi és szájából egy cső vezet a másik baba szájába.
Egy másik kirakatban lévő babák, póznához kötözve bőrruhában és különböző segédeszközök társaságában, hűen tükrözik a régmúlt extrém szokásait, aminek már akkoriban is voltak mesterei."

"A nők bilincsre vágynak

A bilincs a legkapósabb áru a Beate Uhse német szexboltlánc új üzleteiben. A vállalat kifejezetten nők számára nyitott az idén öt új üzletet, amelyeknek már az első nap elfogyott az összes bilincse.


A boltokba férfiak is betérhetnek, ám a vevők 90 százaléka hölgy. "A nőknek jóval gazdagabb a fantáziájuk, mint a férfiaknak" - magyarázta Assia Tschernookoff, a Beate Uhste szóvivője a bilincskereslet élénk voltát és azt, hogy miért alakítottak ki kifejezetten nők számára boltokat. Mint mondta, a nők ma tudják mit akarnak, és nem szégyellik megragadni. A szexbolthálózatot egyébként 1946-ban alapították, ma mintegy 200 boltja van szerte Európában. A céget már a frankfurti tőzsdére is jegyzik."
rubber68 Creative Commons License 2005.07.01 0 0 2415
Sziasztok!

Igen Lakk-fétis ez a hozzáállás kell ha az ember igazán fel akarja vállalni. Ki kell állni magunkért.
Azt hiszem l.i.d. jól csinálja. Még időben kezdi a hozzászoktatást és gondolom a kényes cuccokat ők sem mutogatják és kellőképpen elteszik.
Én lecsúsztam erről az időszakról. Sajnos. Meg abban az időben nem is lehetett ilyesféle cuccokat beszerezni. Az én párommal már házasok voltunk amikor igazán kialakult ez a „dolog”. Neki őszintén elmondtam. És hál’ Istennek alkalmazkodott hozzám. Ő nem ettől indul be igazán de mindent megtesz, hogy mindkettőnknek jó legyen. Csak mások előtt nem tudja felvállalni. Amit nekem kell tiszteletben tartanom. És mivel a felszerelésünk nagy részét a későbbiek folyamán szereztem be, mi ezért csúsztunk le a gyerekek „hozzászoktatásáról” és most már nehéz lenne csak úgy eléjük állni, hogy nézd fiam milyen jól áll ez klassz gumioverál. DE! Úgy neveljük őket, hogy toleránsak legyenek a „mássággal” kapcsolatban. Én úgy gondolom tőlünk ennyi telik
Igen mindig lesz valahogy:)))). Mert ha megfeszülünk akkor sem tudjuk megtagadni magunkat. Ott van a zsigereinkben, lekünk legmélyén.
l.i.d. sok sikert.


karieee Creative Commons License 2005.06.30 0 0 2414

Sziasztok!

 

Nálunk itt Győrbe olyan lányok vannak sajnos akik arra mennek hogy pénze legyen az embernek bár nem keresek rosszul de valahogy én nem találom a párom.

Itt vagyok 29 évessen függetlenül és nálam abszolult nem tabu téma.

Nekem a barátaim és ismerőseim is tudják hogy én nem tudom mért de bolondulok a csizmákért persze nem rajtam hanem a barátnőmön.

Eddig volt két élettársam és nem is volt gond felhozni és kipróbálni ezt a dolgot.

Mindenkinek tetszett de valahogy a kapcsolataim mindig elromlanak és nem tudom hogy mért pedig egy igazi romantikus fiu vagyok és szeretem elkényeztetni a barátnőmet ha éppen van lehet ez a baj:)

Most épp nagyon szar bőrben vagyok mert nagyon rossz egyedül és sajnos tudom hogy nehéz lesz megint barátnőt keresni mert az első kérdésem hordasz csizmát.

De én büszkén merem felválalni és viszonzásul én is bármire hajlando vagyok.

Na ha lenne gyerekem amit nagyon szeretnék akkor lehet én is bajba kerülnék.

Tehát az ember merje felválalni amiben hisz és ami a vágyai nehogy utolag koppanjon a barátnője vagy barátja.

Csak ennyit szerettem volna irni.

Ha véletlenül olvasná ezt egy 25 év feletti független lány és szeretne velem megismerkedni kérem irjon a karieee@citromail.hu ra.

Köszönöm

Sziasztok

 

l.i.d. Creative Commons License 2005.06.30 0 0 2413

Örülök, hogy a téma egy kicsit feldobta a topicot!

 

Nem tudom mi lesz. A kislányunk nemsokára két éves lesz, a tesó most van útban. Most egyelőre nem csinálunk titkot előtte a dologból. Ha le van téve az ágyra egy kupac lakkruci, akkor válogatja: apáé, anyáé. Aztán majd a jövőben lesz valahogy.

 

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, és várom az esetleges újabb tapasztalatokat e téren. Az az igazság, hogy szerintem a kisiskolás kor lesz gázos e téren. Nem tudom. Nekem nincs kedvem mondjuk egy lakknacit nem felvenni esténként tévézéshez a gyerek miatt, mivel az embernek egy élete van. Eltemetni úgy is lakkban fognak, de akkor már nem valószínű, hogy élvezni fogom!

lakk-fetis Creative Commons License 2005.06.30 0 0 2412

Hali

 

Igen ez egy fontos problema. A gyerekek ha masert nem is dicsekvesbol elmondjak. De egy picit nagyobb gyereknek el lehet mar talan magyarazni, hogy ez nem rossz csak van aki annak tartja.

Kedves fiam ez olyan mint a bableves! Aki nem kostolta, nem tudja, hogy attol nem csak fingani hanem jollaki is lehet. Aki pedig szereti mindig azt enne. De a buta Jozsibacsi a szomszedban a borsolevest szereti, ezert o engem furcsanak es hulyenek tart. Pedig nem is kostolta soha a bablevest!!! De palcattor felettem.

A tulzottan durva kellekeket pedig amugyis elrakod tisztessegesen.

 

Udv. mindenkinek és eljen a nyiltsag!

 

Én kb. kethete megtettem otthon. A szuleimnek.

Előzmény: rubber68 (2410)
gumigitta Creative Commons License 2005.06.30 0 0 2411
Halihó!
Nagyon örülök hogy ilyen komoly és kényes téma is szóba került. Szeretnék néhány gondolattal hozzászólni. Az első hogy számomra nagyon irígyleltek azok az emberek akiknek "csak ez a problémája". Ez ugyanis azt jelenti, hogy van olyan társa, szerlme, partnere akivel önfeledten "huncutkodhat". Én 25 év alatt csak addig jutottam hogy néha lefekvés után az ágyban egy-egy ruhadarabot sikerült ráadni. Kettő - jótanácsot márcsak azért sem lehet adni mert ahány ház annyi szokás. Az én ismeretségi körömben TABU volt a szexualitás. A gyerekek sem kérdeztek.
( Ha jól emlékszem annakn idején én sem.) Én is sokat filóztam rajta, hogy álljak e eléjük és beszéljük e meg ( és segítsek elkerülni olyan csapdákat amelyek megkeserítették az én életemet) vagy titkoljak el mindent. Most sem tudom mit tudnak és velük mi a helyzet. Más családoknál esetleg teljesen egyszerüen magától étetődően élik meg és -minden csoda három napig tart- utána szóba sem kerül mint az hogy milyen felvágottat szeret. Minden esetre ha igazán szoros és bensőséges a kapcsolat biztos hogy előbb utóbb kiderül és lehet hogy később még nagyobb trauma. Gumi Gitta
Előzmény: rubber68 (2410)
rubber68 Creative Commons License 2005.06.30 0 0 2410
Sziasztok!

Ha csak az lenne a legtöbb, hogy ilyen ruhákban lát. Ezt még végül is vehetnénk természetesnek is.
De amikor szóba kerül máshol? Esetleg eldicsekszik önkéntelenül milyen klassz fényes cuccai vannak a szüleimnek. Ami már neki természetes ( Ne adj isten másfajta cuccokat is lát. ) De tudja ő ilyen kórban kezelni a negatív beszólásokat? Pl: Gondoljatok a homoszexuális szülőkre. - Mert buzi az apád vagy az anyád! - Én az ilyenektől féltem igazán. Persze ez szélsőséges példa és nem is akarom a homoszexuálisokat bántani.
Tudjátok milyen prűdek erre felé.
Egy 5 év körüli gyereknek az a természetes amit otthon lát. De mi van a külső behetásokkal?
Otthon sok dolog lehet természetes. De, hogy tudja ő feldolgozni ezeket ha mások teljesen ellenkezőt mondanak. És valljuk be őszintén a többünknél vannak még más kiegészítők is.
Nem tudom igazából eldönteni mi lenne az igazán jó nekik.
Elvileg az őszinteségre szavaznék. Csak gondoljunk bele azért, milyen felelősség ez. Annak ellenére, hogy egyikünk sem akar rosszat a gyermekének!
De mint már említettem az őszinteségre szavaznék. ( Bár sajnos ez nálam nem így van :((((( )

Rubber.
Előzmény: lakk-fetis (2407)
glovelover Creative Commons License 2005.06.30 0 0 2409

Sziasztok!

 

Akik érdeklődnének a 06.25-én küldött képek iránt azok küldjenek leveleket nekem a vasktams@yahoo.com -ra (mer' 1 Gb tárolóképessége van [legalábbis nekem]), és én küldeni fogok nektek ilyen képeket. Bátran érdeklődjetek ill. írjatok, mert szívesen küldöm!!!!

 

 

hcpower Creative Commons License 2005.06.29 0 0 2408
Sziasztok!

A következő FRUSZTRÁCIÓ JÁTSZÓHÁZ - 7. FÉTIS PARTY 2005. július 9-én lesz a szokott helyen.
Interaktív partyt tervezünk, ehhez szükségünk lenne Rátok, résztvevőkre, mert szeretnénk a kedvenc zenéiteket játszani az este folyamán, evvel is növelve az elégedettségeteket.
Kérünk mindenkit, ha teheti, írja meg, hogy mit szeretne hallani az este (előadó, számcím), esetleg adja meg a letöltési linket. Természetesen több számot is kérhettek.
Vagy az email címemre, vagy ide a fórumra várom a kéréseket.

Üdv: Réka

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!