Keresés

Részletes keresés

kicsiarabella Creative Commons License 2003.02.13 0 0 494
Hat nem tudom, hogy en kimennek-e alarcban az utcara.
Bar szerintem nemsokara eljön az az idö, amikor mar nem lesz szokatlan. Nekem egy kicsit durva az alarc, en azert annyira nem vagyok fetisiszta.
Mindenki csak beszel a lakk-latex bulirol, de ki fogja megszervezni????
Na csa!
kicsiarabella
Előzmény: stewes (492)
árzabáló Creative Commons License 2003.02.13 0 0 493
Sziasztok!

Ha lesz buli azért szóljatok... ritkán nézek be ide és még ritkábban írok...
Egyébként, ha valakit érdekel akkor elmondom, hogy az Én fetisizmusom a szőrmével kezdődött kb6-8 évesen...Természetesen ennek megfelelően van egy pár extra szőrmebundája is a páromnak.
Mostanában akarok venni egy teljesalakos latexruhát, érdemes Ausztriánál továbbmenni?
Én eddig csak ott voltam szexshopokban (SCS), de ott nem igazán nagy a választék, és igazi teljesalakos ruhát még nem is láttam ott.
Valaki tud jó hejet?
Jó árakar?

Üdv!

stewes Creative Commons License 2003.02.13 0 0 492
"De ahogy én el tudom képzelni, azért egy maszkos full szerkóra kinn is eléggé felkapnák a fejüket."
De az is lehet, hogy keresnék a kandikamerát! :-)
Előzmény: josila (491)

josila Creative Commons License 2003.02.13 0 0 491
Hogyhogy OFF??

Na pont ma kaptam egy levelet egyik, éppen Hollandiában tanuló barátnőmtől, akik felmentek Amsterdamba stoppal, és ahogy írja, az első ami feltűnő volt egy teljesen latexbe öltözött pár az utcán. Ő úgy írja, hogy "fényes, fekete-piros, testrefeszülős gumiruhában sétáltak" :)) Nem tudom, ez mennyire jellemző ott. De rendőrségi bonyodalom nem lett belőle, amiben itthon nem lennék biztos, tapasztalva sokkal kisebb, "rendőri beavatkozást igénylő" eseteket. A népek részéről pedig: sokkal gyengébb és megszokottabb extrém öltözködés (vagy piercing, tetkó) esetén is igen komoly ellenállás mutatkozik, igen kemény beszólásokkal fűszerezve.
De ahogy én el tudom képzelni, azért egy maszkos full szerkóra kinn is eléggé felkapnák a fejüket. (Én biztos, hogy órákig bámulnám, de nem azért mert prűd vagyok :)))De akinek saját tapasztalata van, akár látásból is, az majd ír bővebben.

josi

ui.: az illető hölgyismerős elég részletesen és visszatérően tárgyalja a számára eddig ismeretlen élményt. Ha ennyire megfogta a látvány, lehet megmozdult benne valami ;)) Majd puhatolódzok...

Előzmény: stewes (489)
Csaba11 Creative Commons License 2003.02.12 0 0 490
Sziasztok!

Itt még új vagyok, de rendszeresen olvasom ezt a topikot (magassarkús topicban szoktam megnyilánulni, ott is felmerült már egy buli ötlete). Magam részéről támogatom az ötletet, mindenképp jó lenne vhogyan megvalósitani egy találkát ahol mindenki korlátlanul kiélhetné ezirányú hajlamait.

Esetleg a BDSM ill. alárrendeltség/dominancia topikok látogatóit is be lehetne vonni a buliba. Hiszen azért eléggé közös a "hobbink". sok átfedés van köztünk...

Előzmény: lack-plastic (482)
stewes Creative Commons License 2003.02.12 0 0 489
Sziasztok! A kérdésem tulajdonképpen OFF.
Szerintetek, ha ma Magyarországon fétis latex szerelésben menne ki az utcára (na nem olyanra gondolok ami az intim részeken nyitott), esetleg még egy maszk is lenne a fején, mi történne? Az emberek csak úgy néznének rá, mint valami csodabogárra, vagy durvább reakció is lenne? Esetleg rendôrségi beavatkozást is kiváltana? (Ismétlem, az intim részek fedettek!)
És milyen lenne a reakció nyugaton? (Persze gondolom ott is vannak eltérések)
lack-plastic Creative Commons License 2003.02.11 0 0 488
Szia mrlat!
Te aztán ritkán szólsz, de akkor kurva jót!
Ez a csaj valami eszméletlenül jól néz ki. Csak azt nem tudom, hogy ezt a bodyt miért nem vitte magával a villába?!
L-P
Előzmény: mrlat (486)
Ateus Creative Commons License 2003.02.11 0 0 487
"Isten hozott nálam öcsém, ez a Való Világ!" :-DD
Előzmény: mrlat (486)
mrlat Creative Commons License 2003.02.11 0 0 486
Sziasztok,

Most akkor én is csatolok egy képet a legújabb Marquis-ból, melyet kedves nejemnek hoztam Hollandiából (sajnos nem volt scanner, így a minősége nem a legjobb). Talán megismeritek ki van rajta. :-)

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

MrLat

ToMCaT Creative Commons License 2003.02.10 0 0 485
Ide is becopyzom nektek ezt a linket, hátha vki nem ismeri...

http://www.flash.net/~numatic/ltxintro.htm

ToMCaT

djt-122 Creative Commons License 2003.02.08 0 0 483
Szexpoo 2003, Erotika Kiállítás és Vásár!

Tavasznyitó erotikus BULI! Nyíregyháza, 2003. március 22 - 23, 13 - 22 óráig!

A tavalyi év sikere után, az idén megint elsőként a Szexpoo kiállítás és vásár nyitja meg kapuit, az erotikus műsorok és intim termékek iránt érdeklődő közönség előtt!
Idén a megszokott színvonalas műsorok mellett, a vásárolni szándékozó látogatók még több újdonsággal ismerkedhetnek meg, többek között a Rimba, Tonga nemzetközileg elismert cégek hazai képviselői által!

A NívóShop standján bemutatjuk a Rimba fehérneműit, fűszerezve a latex és bőr termékeivel, a Tonga szexuális kellékeit és kiegészítőit, a Sharon Sloane latex kollekcióját, a Joyce Jones műbőr kollekcióját. Továbbá a Renate Buccone, Dolly Buster, Zigotti és más gyártók termékei is színesíteni fogják a kínálatunkat!
A belépőjegyre helyezett ezresért cserébe, szex dvd filmet adunk látogatóinknak, de más, csak a vásáron érvényes akciós ajánlattal is fogunk élni!!!

Akik tavaly már látogatói voltak a nyíregyházi kiállításnak, azok tudják, hogy idén sem fognak csalódni. Akik viszont most tervezik, hogy idén meglátogatják a kiállítást, figyelmükbe ajánljuk a kiállítás hivatalos honlapját: www.szexpo.hu.

Szeretettel várunk minden érdeklődőt a standunkon!
www.nivoshop.hu - www.nivo.externet.hu

lack-plastic Creative Commons License 2003.02.07 0 0 482
LLP-FC!
Úgy tűnik, elég vegyes a Bőrruha, ill. általam felvetett zártkörű topicbuli fogadtatása.
1.Nem kéne ennek olyan nagy volumenűnek lenni, hogy bármelyikünknek komoly anyagi megterhelést jelentsen. Pl. egy házibuli, vagy nyáron valahol egy kerti összejövetel stb. nem kerülne olyan sokba.(Lehet, hogy a latex-cucc nyáron túl meleg? Nem tudom, én lakkfetisiszta vagyok!)
2.Aki valóban fetisisztának tartja magát, az előbb-utóbb úgyis beszerez magának valami szóban forgó öltözéket. Nem?
Üdv. mindenkinek:L-P
Ateus Creative Commons License 2003.02.07 0 0 481
Bőrruha

Mindenben egyetértek veled, csak azt mond meg hol lehet ilyet kölcsönözni, s már megyek is oda :-) Tudom mindent csak akarni kell, de ez nem mindenre igaz szerintem.

Előzmény: Bőrruha (478)
lack-plastic Creative Commons License 2003.02.07 0 0 480
Teljes mértékben egyet értek Bőrruhával!!!
L-P
Előzmény: Bőrruha (478)
kicsiarabella Creative Commons License 2003.02.07 0 0 479
Kedves Ateus!

Meg korabban feltettel egy kerdest, ne haragudj, hogy csak most valaszolok! Szoval a latex-ben valo fejlödesem...hat csak a parom gyengedsegen es figyelmessegen mulik, hogy meddig "fejlödhetek" ilyen teren.Eleg nyitottnak erzem magam hozza.::)) A ferfiak el sem tudjak kepzelni, hogy mit el lehet erni kellö figyelemmel es türelemmel! Ezt komolyan gondolom! Es most boldog vagyok, mert a kedvesem probal egyre türelmesebb es türelmesebb lenni hozzam es ezt nagyon dijazom!

Kedves Latex Bond!
Az ujsagokat külföldön jobban meg lehet vasarolni,igaz? Mert en most jelenleg külföldön tartozkodom csak meg nem mertem elmenni "ilyen" boltokba, ui. nem volt kivel.De remelem hamarosan lesz ra alkalom!
Puszi Mindenkinek!
kicsiarabella
kicsiarabella

Előzmény: Ateus (472)
Bőrruha Creative Commons License 2003.02.07 0 0 478
Nekem erről a találkozóról az a véleményem, hogy motoros találkozóra is motorosok mennek...
Lakk, latex, és bőrbulira is csak az menjen aki ilyen ruhában megy oda! Ez lehet akar nadrag, ing, mellény, kabat, stb. vagy erotikus lakk, latex, bőrruha is! Szerintem mindenki - aki tényleg akar - kölcsön tud szerezni ilyen cuccot, legalabb egy alkalomra. És ez a buli szerintem tényleg a lakk, latex, bőrrajongoknak szoljon, nekik meg biztos van legalabb egy ilyen ruhajuk!:)
kicsiarabella Creative Commons License 2003.02.07 0 0 477
Hello!

Kicsit OFF leszek, de a Csakanyi Eszter tenyleg nagyon ronda!!!
Bocsi!
Egyebkent tenyleg nehez lenne öszehozni egy ilyen "zartkörü" bulit, mert ahogyan mar masok is emlitettek az anyagiak miatt is es nem mindenki rendelkezik megfelelö ruhatarral. A szegyenlös partnerröl nem is beszelve...de idövel, ha nem is mindjart lehet belöle valami! Nagyon jo kis buli lenne!!!!
üdv:kicsiarabella

Előzmény: stewes (474)
stewes Creative Commons License 2003.02.07 0 0 476
A múltkor valaki latex farmert kereset. Sajnos nálunk nem lehet kapni (bár, ki tduja), a Google-ban(ben) jó sok találat van. Én egyet néztem meg. Ott 150 euroba kerül.
djt-122 Creative Commons License 2003.02.07 0 0 475
Jó erről ne nyissunk vitát,nekem ismeretlen,én leragadtam a Harrison Fordéknál:)))))
Előzmény: stewes (474)
stewes Creative Commons License 2003.02.07 0 0 474
Jujjjj! Ezt nem kellett volna! Csákányi Eszter ismeretlen? Randának nem mondanám, annál azért szebb. Szépnek sem, mert annak meg randa. De igen jó színésznő!
Előzmény: djt-122 (473)
djt-122 Creative Commons License 2003.02.06 0 0 473
Ateus.A 3.pontot nyugodtan elhagyhatod,mert a City Linenél van még magastalpu szandál is 41es!!!!!!
Az m1 en volt valami zenés baromság.véletlen oda kapcsoltam,és mit látok?A Kulka Jani énekel,mellette valami ismeretlen randa nö.És micsoda felsöje volt!!!Átlátszó pvc,olyan blézerfazon,fehér cérnával összevarva.Hú de irigyeltem,de csak a felsöt,mert a nö baromi randa és öreg volt.Régebben hasonlót láttam a Little Paulnál is.
Buli.
Szerintem inkább olyan bulit kellene szervezni amire csak a topiclakók hivatalosak,például szilveszter,ahova idegenek nem jönnének,esetleg kibérelni egy étterem különtermét?Bár asszem nem lennénk sokan:(
Előzmény: Ateus (472)
Ateus Creative Commons License 2003.02.06 0 0 472
Üdv topictársak!

Nekem összesen csak 3 bajom van ezzel a topicbulival:
1. Nincs megfelelő anyagi alapom rá (mondjuk ezt vhogy át tudnám hidalni)
2. Nincs semmilyen ruhám hozzá. Kölcsönözni meg ugyebár nem lehet latex overált pl. Vagy tud valaki ilyen lehetőséget? :-)
3. Nem ártana ugyebár mondjuk akkor már egy megfelelő lábbeli is. Honnan szereznék én 41-es fekete, magassarkú, hosszúszárú lakkcsizmát? :-)

Előzmény: Partus (471)
Partus Creative Commons License 2003.02.06 0 0 471
Sziasztok !

Bocsi mindenkitől, hogy egy eltüntem, de nem volt lehetőségem gép elé ülni. Igyekszem bepótólni.
Kezdem rögtön egy felhívással. FIGYELEM !! A most megjelent Quelle divatkatalógusban a 202. oldalon ( Női sport ruházat, szabadidő ruha ) Frontpage sport együttes néven lehet kapni egy pólóból és egy nadrágból álló együttest, ahol is a nadrág a lényeg ! A kép alapján a lakk és a PVC keverékének látom, a katalógus pedig poliészter-nek írja. ( ? ) Próbáltam az internetes oldalukon is megnézni, de az ottani fénykép eltér a katalógusban lévőtől, és nem jól látszik. ( ezért nem másoltam ide az oldal címét ). Az ára csak 6500, és 44-es méretig lehet kapni. Akit érdekel, HAJRÁ !! Én rendelek egyet, az biztos..

Valamikor tavaly ősszel a budapesti Intim Shop-ban láttam egy szórólapot. Valaki próbált egy lakk - latex zártkörű bulit összehozni, a címet már nem tudom. Ez lett volna az a bizonyos Ó utcai rendezvény ?

Ahoz, hogy gátlások nélkül tudjon egy csapat bulizni ( zártkörűen ) ahoz alapvetően sok ruha kellene a topic tagjainak, hogy senki ne feszélyezze magát. Egy lakk tangában és egy lakk melltartóban nem ugyanolyan, mint egy lakknadrágban inggel, vagy latex overálban.. Vagyis a többségnek nem igazán van olyan ruhatára, hogy ne csak egymás kukkolásáig terjedjen a buli. És egy ilyen zártkörű rendezvényhez olyan hely kell, ahová a vendégek be tudnak " osonni ", mert gondolom, senik nem bent fog felöltözni a kedvenc ruhájába ( fura lenne az utcán egy erősen szexi fényes latex ruhában és nadrágban végig korzózni )..és a belépő jegy is megfizethető...

Valamint van mégegy gátló tényező : sokak párja még nincs azon a szinten, hogy felöltözve,mások előtt is megjelenjen egy klubban....

Üdv. Partus

Előzmény: lack-plastic (469)
Bőrruha Creative Commons License 2003.02.06 0 0 470
Hello Lack-plastic!

Pontosan en is azert nem mentem eddig ilyen rendezvényre, mert annak semmi ertelme, hogy csodabogarként legyunk ott a normál ruhasok között!
Szoval olyan buli kellene, ahol csak bőr, lakk, latex ruhaban lehet megjelenni!
Gondolom akit erdkel a dolog az tud maganak keriteni ilyen ruhat, ami jo az utcara is!

Előzmény: lack-plastic (469)
lack-plastic Creative Commons License 2003.02.06 0 0 469
Hello Bőrruha!
Bp.-en az Ó utcában szokott lenni néha ilyen rendezvény, de oda normál ruhában is be lehet menni (nyílván bámulni a csodabogarakat").
Nem volna rossz dolog szerintem, ha mi, vagyis az e téma köré csoportosuló topicok tagjai rendeznénk valahol egy összejövetelt! Gondolkodjunk rajta!
L-P
Előzmény: Bőrruha (468)
Bőrruha Creative Commons License 2003.02.05 0 0 468
Kedves Latex-, Lakk- és Bőrrajongók!

Ugy érzem a hozzászólásokból, és egyéb chates és személyes élményeimből, hogy kis hazánkban szerencsére vagyunk páran, akik fétisiszták!
Valamilyen klubot, vagy összejövetelt nem kellene tartani? Vagy van ilyen Magyarországon? Mert jómagam sajnos nem igazán voltam még ilyenen! De természetesen nem a nézelődök, kiváncsiskodók, hanem a lakk, latex, bőrruhák iránt vomzalmat érzők, vagy legalább ezt - az átlagostól jóval többet - hordók megjelenése lenne szerencsés egy ilyen helyen, véleményem szerint...

stewes Creative Commons License 2003.02.05 0 0 467
Nem csak rendetlenkedek itt, de még nem is olvasom elég figyelmesen a hozzászólásokat. Közben a kérdésemre megtraláltam a választ a 37-ben. Ismételeten csak bocs! Veszek magamnak egy csô kukoricát. :-)
Előzmény: stewes (466)
stewes Creative Commons License 2003.02.05 0 0 466
Bocs, átsiklottam felette! (A HUSZ-on gyakori a beillesztett kép, a modemesek nagy örömére).
A nyáron pár napot németországban töltöttem. Úgy mentem ki, hogy vittem magammal egy címlistát. Szerettem volna egy-két dolgot venni, de a boltokban nem találtam semmit. Nyelvtudás hiányában pedig a kérdezôsködés sem volt egyszerű. Az idén újra próbálkozom.
OFF(?)
Valaki megtudja mondani, hogy a vákumágyban mi az izgi? Meg a mummufikációban?
Én most legfeljebb annyi izgalmasat találok ezekben, hogy mi van, ha úgyfelejtenek? De biztos jó lehet, mert nyugaton nemigen gyártanak olyasmit amire ne lenne igény.
ON
Előzmény: Latex Bond (464)
lack-plastic Creative Commons License 2003.02.04 0 0 465
Hát nem érted Stewes, hogy ne illessz be ide közvetlenül képet! Kihúzod ám a gyufát a nagy Latex Bond gyufásskatulyájából! Irgum-burgum!
Előzmény: Latex Bond (464)
Latex Bond Creative Commons License 2003.02.04 0 0 464
Bőrruha !

Köszi a lelkesítést ! Írtam Neked a topic-odba, sok sikert a továbbviteléhez ! (Természetesen látogatni foglak én is !!! :o))) )

Kicsiarabella !

Semmiképpen ne érezd magad kívülállónak, hiszen itt még nagyon sok olyan emberke van, aki "nem az a vad fetisiszta" ! :o)) A lényeg, hogy az átlag divatszintű tetszésnyilvánításnál azért sokkal nagyobb érdeklődést mutatsz az említett anyagok iránt és ez a lényeg ! Nyugodtan vallhatod tehát Magad ugyanolyan értékű "klubtagnak", mint itt a többiek, tehát látogass csak továbbra is bátran, bátran beszélhetek a többiek nevében, hogy itt mindenki szívesen lát Téged !
Ha nem tudod az újságokat beszerezni, de nagyon érdekelne, akkor szólj és megpróbálok segíteni !

Stewes !

Slinkyskin-t én is nagyon-nagyon imádom az egyedülálló speciális légzőrendszeres ball-maszkja miatt, ezt bizonyítja az a tény is, hogy korábban már egyszer belinkeltem a honlapjukat. De úgy tűnik nem tudom eléggé szépen kérni, hogy legyetek kedvesek, ne illesszetek be ide közvetlenül fényképet, csak linket a fotóra, mert stb. stb. stb. ... Higgyétek el, hogy akkor is meg fogja mindenki nézni a képet, ha csak egy egyszerű linket talál itt !
Na, mindegy ! Egyébként írtam kb. 1 éve Slinkyskin-nek, hogy nekem baromira kellene egy ilyen maszk, de sajnos még mindig nem tudta megoldani, hogy hitelkártyával is lehessen fizetni náluk, így a fizetési procedúra csak PayPal-on keresztül lehetséges. A PayPal rendszer azonban még nem vette fel Magyarországot a listájába és így nem is lehet megjelölni célországként sem, úgyhogy a speckó ball-hood egyenlőre csak távoli ködös vágyálom számomra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!