Keresés

Részletes keresés

tavria Creative Commons License 2002.01.13 0 0 312
Sziasztok lenne egy kérdésem ha valaki tud segítsen !
A magyar windows 98 a fejléce (szerkesztés , nézet, ugrás stb) angolul van kiírva,(olvasható) de ha lenyitom akkor pedig magyarul vannak benne az almenűk.
-Hogy lehetne vissza állitani, hogy a fejléc is magyarul legyen olvasható???????
Előre is kösszönöm.
AmneZia Creative Commons License 2002.01.12 0 0 311
hali xp-ben talátam a folyamatok között egy fast.exe-t megnéztem mi ez és valami Super Fast User Switcher -t ír. mi is ez tul kép?
plusz reagáljatok a 306-osra is plz
AmneZia Creative Commons License 2002.01.11 0 0 310
hi lehet hogy már volt róla szó de akkor is:

xp-ben az új fajta Start menüben a Minden program alatt nekem nem tünteti el a rég használ elemeket úgy mint a 2K-ban és nem találom a beállítást hozzá valaki plz segítsen

F14A Tomcat Creative Commons License 2002.01.11 0 0 309
Le kell törölni az összes XP inditófájlt (ntloader és társai... - nálam most nincs fenn ilyen, úgyhogy nem tudom pontosan...) azután egy inditólemezzel vagy CD-vel bootolni, és fdisk /mbr valamint sys c:
Elvileg utána már jó kell legyen.
Előzmény: thuram (308)
thuram Creative Commons License 2002.01.11 0 0 308
Sziasztok!

Probaképp felraktam az xp-t..és most a MBR-ben ott figyel,valami..hogy lehet kiüzni onnan?(olyanra gondolok mint a lilo-t fdisk /MBR -el,de aszem ez nem müködött.)

mlaj Creative Commons License 2002.01.09 0 0 307
Kedves Guruk !
Kérhetek egy segítséget?

A meglévő 32 MB RAM mellé betettem még 2x16 MB-t.A gép elfogadta, de az eszközkezelőben a rendszereszközök között egy hibajezés jelentkezett,"Alaplap kiterjesztés PNP BIOS-hoz".
Nem mondtam, hogy Win95 op rendszerem van.
Mi a teendőm ?
Köszönettel
Mlaj

xabi Creative Commons License 2002.01.07 0 0 306
Sziasztok!

A Kedvencek mappából hogy lehet eltüntetni a "hivatkozások"-at? Letörlöm, de mindig visszakerül.
A segítséget előre is köszönöm!

ZoMBie668 Creative Commons License 2002.01.07 0 0 305
Hi csg78!

A nevebol itelve a windows inicializalasahoz kell, szerintem nem lenne celszeru a futasat gatolni. De ha nagyon akarod akkor nevezd at, es nem fog futni.
Kicsit utannajarva, ugy tunik, hogy ha valamit, akkor hivodik meg, szoval jobb, ha fentmarad.

Előzmény: csg78 (304)
csg78 Creative Commons License 2002.01.07 0 0 304
Hali !

Megvallom nem volt időm elolvasni az előzményeket, ha szerepelt volna már a problémám, akkor sorry...

Szóval: minden indításnál elindul a wininit nevű program. Mi ez, s hogy lehet megszűntetni?

Előre is ezer köszönet: csg

ZoMBie668 Creative Commons License 2002.01.06 0 0 303
Minden tovabbi nelkul. Elinditod az fdisket, a kerdesre igent valaszolz, 1. menupont, 1.menupont. Ott a kerdesekre mind igent valaszolsz, kilepsz az fdiskbol, reboot, es vegul format c: /u/autotest Ennyi Persze az akkor igaz, ha nincs particio a vinyon
Előzmény: babony (302)
babony Creative Commons License 2002.01.06 0 0 302
A kérdésem az, hogy Win98 indítólemezzel
megtudok-e formázni egy 20 gigás vinyót,
úgy, hogy egyben lássa az egészet!
Köszi
zsuzska52 Creative Commons License 2002.01.04 0 0 301
hp deskjet osszeakad a Foxpro fejlesztovel, nem lehet hasznalni de csak akkor, ha a nyomtatast is el akarom inditani, ilyenkor lefagy.

az altalam irt progg al (foxpro) szinten nyomtataskor a windows szabalytalan muvelettel elszall, mit lehet tenni?

csoki74 Creative Commons License 2002.01.02 0 0 300
Kösz a választ Szabcsi! Én is ezzel próbálkoztam mostaában. Egyáltalán nincs első/másodlagos IDE vezérlőm, hanem egy Szabványos IDE/ESDI vezérlő van csak... Valószínű ez az oka mindennek. 486os alaplap, integrált vezérlőkkel. Mit lehet csinálni szerintetek?
Előzmény: Szabcsi (237)
fefefaq Creative Commons License 2002.01.01 0 0 299
Isten vagy! Igen ott van az összes ami hibádzik!(A registry ua.nevű kulcsa alatt is ott voltak, csak mint említettem vissza is íródtak). Köszi! Majd megpróbálom innét is írtani.
Előzmény: NemTudom (298)
NemTudom Creative Commons License 2002.01.01 0 0 298
hello

win.ini

Extensions sorában nincs semmi gyanus?

De ha babrálod mentsd-el elöször a régit nehogy elronts valamit.

Előzmény: fefefaq (297)
fefefaq Creative Commons License 2002.01.01 0 0 297
A segítségeteket szeretném kérni! Van néhány program (XM Player, Winimage)amit uninstaláltam, de hiába törlöm az összes kulcsot a registryből, ők úraindítás után mindig vissza is íródnak. A programtársítás lehetetlen tőlük, mert folyton hivatkoznak a már nem létező program.exe fájlra, amit pedig nem talál meg. Mi javítja mindig újra a registryt? clock@freemail.hu
ZoMBie668 Creative Commons License 2002.01.01 0 0 296
ZsebTv!

Azt a filet valoszinuleg buktad. Az meg lehet megoldas, hogy az egesz lemezrol csinalsz egy imagefilet, es ott kimazsolazod a fontosabb infokat.

Előzmény: Zsebtv (287)
babony Creative Commons License 2002.01.01 0 0 295
Nekem is ilyen egerem van.
Néha nekem is csak oldalra hajlandó menni.
A Works programot nem ismerem, de MSWORD-nél,
vagy egyes weboldalakon sem hajlandó néha
srollozni.
A lényeg az, hogy ha az adott oldalon, vagy
programban nyomsz egy ctrl+home billentyűket,
akkor menni fog.(Nekem így ment!)
Üdv.
Előzmény: baltech (294)
baltech Creative Commons License 2001.12.31 0 0 294
Pontosítanám a problémám: az egér műkszik tökéletesen minden winfos alkalmazásban, egyedül a works-ben nem (csak oldalra).
Tehát ojan segítség kellene hogy a works-ön mit állítgassak hogy a görgő le-fel tudja mozgatni.
Előzmény: NemTudom (293)
NemTudom Creative Commons License 2001.12.29 0 0 293
hello

Van neki ikonja az óra melett azon katt ott lehet álligatni.Wheel lapon.
Mondjuk alapban megy a kettő görgő.

Előzmény: baltech (289)
NemTudom Creative Commons License 2001.12.29 0 0 292
helyesen

www.kurt.hu

Mondjuk ez egy rakás pénz.....

Előzmény: NemTudom (291)
NemTudom Creative Commons License 2001.12.29 0 0 291
Hello

www.kurt.hu
Itt segitenek.
A lemezre ne irj semmit, ha nem csináltál még adat mentést akkor ne most kezd tanulni ha fontos adataid vannak rajta.

Előzmény: helyreigazgato (288)
Törpcy Creative Commons License 2001.12.29 0 0 290
Üdv !

Rossz híreim vannak, mégpedig
ITT :(((

Amúgy fúrja az oldalam a kíváncsiság, h. miért töltötted le, ki ajánlotta, miért nem előtte néztél körbe. Valamint az is, h. miért nincs valami vírustalanítód... :(((

Előzmény: helyreigazgato (288)
baltech Creative Commons License 2001.12.29 0 0 289
Hali
A problémám:vettem egy A4-tech scrollos egeret és MSworks-ben csak oldalra viszik a görgők, fel-le nem.Ha valaki tudna valami tippet adni hogy mit állítgassak és hol, azt nagyon megköszönném.

Köszi

helyreigazgato Creative Commons License 2001.12.29 0 0 288
Sziasztok!

Információt szeretnék kérni a "whistler.exe" nevű programról. Vírus?

Internetről letöltve lefuttattam és törölte a winchesteren levő adatokat.
Helyre lehet-e állítani a fájlokat?

Köszönöm, ha segítetek.

Zsebtv Creative Commons License 2001.12.29 0 0 287
Sziasztok! A problemam a kovetkezo: egy floppyn levo word file-t letoroltem, nem irtam a floppyra semmit utana. Aztan a Norton utilities programmal visszahoztam a letorolt word filet a floppyra, de megnyitni nem tudom, mert ugyan a file meretet az intezoben 42,5 kb-nak mutatja, a tulajdonsagoknal mar 0 byte-t ir. Nem lehet megnyitni, igaz, hogy letorlese elott password-del vedett file volt. Mit lehetne csinalni?
miki_ng Creative Commons License 2001.12.28 0 0 286
az outlook üzenetszabályokat hogy lehet importálni?
xabi Creative Commons License 2001.12.28 0 0 285
sziasztok!

Az a gondom, hogy pár napja felraktam az xp magyar nyelvű változatát, és nem tudom használni a hangkártyám. Eddig SB 16 volt, és azt hittem, hogy ez a baj...
Most kicseréltem egy SB live-ra, de így se jó. Ugyanaz a szöveg jön ki.
"A hardvert nem lehet telepíteni"
"hiba lépett fel a telepítés során: Érvénytelen adatok"
Pedig felismeri a kártyákat, mégse lehet telepíteni!
Már töltöttem le új drivert is, de azzal se jó.

Ugyanez a hangkártya az egyik haveromnál működött, de nála angol nyelvű xp van felrakva.
Ezek szerint hibás a magyar nyelvű változat, és emiatt nem működik a hangkártya nálam?
Kinek van ötlete, javaslata?

Egyébként ezelőtt ME volt nekem, és ott működött az SB 16 is...

Érdekes még, hogy a cd-meghajtóm is Creative, és mióta az xp van fent, nem olvassa rendesen a cd-ket.

Ezek szerint allergiás a magyar változat a Creative termékekre???

Aki tud az segítsen, please!

Masek Creative Commons License 2001.12.28 0 0 284
kérdés : hol tudom beállítani hogy pl az IE új ablak nyitásánál maximalizálva induljon?
vagy az outlook exp. a levél megynyitásakor szintén maximalizálva induljon ?
thx, Masek
zetecR Creative Commons License 2001.12.28 0 0 283
Erről nem tudok, de nem teljesen értem. Ki tudnád pontosabban fejteni?
Előzmény: mr_ricsi (282)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!