Keresés

Részletes keresés

vannah Creative Commons License 2002.04.13 0 0 644
Hello mindenki,
Úrjainditás volt. Alapértelmezettként van beállitva / ha jól értelmezem, a vezérlöpultnál állitottam be az internetes beállitások és programok / Mindent újra végigjátszottam. Mi lehet ? Most már rendkivül kiváncsi vagyok - de az ugye nem lehetséges, hogy a sajátgép fejezeteiben csak úgy találomra törölt file okozza a hibát ? Gondolom akkor más sem müködne ezen a progin belül ?
Várom továbbra is a hozzászólásotokat,
köszi
NemTudom Creative Commons License 2002.04.13 0 0 643
Ya

Ujra indulás volt már?

Előzmény: vannah (639)
NemTudom Creative Commons License 2002.04.13 0 0 642
Hello

Akkor eszközök menü küldés.

Holnapra megnézem most nincs nekem office2000-em.

Előzmény: vannah (639)
rali Creative Commons License 2002.04.13 0 0 641
Melyik az alapértelmezett levélkezelő?Az Outlook2000 vagy az Otlook Express?Ott lesz a bibi...
Előzmény: vannah (640)
vannah Creative Commons License 2002.04.13 0 0 640
a probléma amit leirtam, NemTudom ötletét is kipróbáltam de semmi. Neked van valami tipped ? Mindjárt letörlöm inkább az egész programot már kivagyok t?le. / a scanner is igy járt ma erre nem találom az install CD-t :)) /
Előzmény: rali (638)
vannah Creative Commons License 2002.04.13 0 0 639
Kedves NemTudom,

Kipróbáltam de nem megy semmiképp sem. Levélkézbesités beállitásai-postafiók beállitások-azonnali küldés csatlakozáskor. Be volt jelölve.Úgy van beállitva, hogy 1 percenként keressen. Keres is, de az enyémet nem küldi el !

Előzmény: NemTudom (637)
rali Creative Commons License 2002.04.13 0 0 638
avval mi a nyűg?
Előzmény: vannah (636)
NemTudom Creative Commons License 2002.04.13 0 0 637
Hello

Eszközök menüben beállitások van valahol opció a küldésnél -- azonnali üzenet küldés.
ha nincs bekapcsolva akkor csak a beállitott küldés fogadás időben küldi.

Vagy ha a kis fülre kattintasz a küldés fogadás gombnál és a küldést választod.

Előzmény: vannah (630)
vannah Creative Commons License 2002.04.13 0 0 636
Kedves rali és Kernel,
Ezer köszi a segitséget, elt?ntek !!!!!!
Nagyon király ! 2 éve várok eme pillanatra.
Most már csak az outlook-os probléma van, ha valaki tud valamit err?l, begpróbálok egy virágot küldeni...
rali Creative Commons License 2002.04.13 0 0 635
Ez ciki.Használható kis cucc volt... Köszi a tájékoztatást.
Előzmény: Törölt nick (634)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.13 0 0 634
Abból kihagyták, de hiba volt, XP-ben visszahozták.
A neten lehet keresni Msconfig for Windows 2000 progit vagy XP-ből "kilopni", sőt a Win98-asé is használható, de nem az igazi.
Előzmény: rali (633)
rali Creative Commons License 2002.04.13 0 0 633
Win2000-ben hogy kell előszedni?
Előzmény: Törölt nick (632)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.13 0 0 632
run: msconfig

A scanner és a Fax programjait itt keresd, pipát vedd ki.

Előzmény: vannah (630)
rali Creative Commons License 2002.04.13 0 0 631
Itt vagy?Próbálok segíteni.
Előzmény: vannah (630)
vannah Creative Commons License 2002.04.13 0 0 630
Hello valaki, aki tud segiteni,

Immáron két éve szenvedek megoldani saját er?b?l a problémáimat, de már fogynak az er?tartalékaim.
Probléma 1 : amikor elinditom a gépet, az alsó kis szürke vonalra / tálcának hivják ha jól emlékszem / az óra mellé kirakja a fax és a scanner ikonját. Ekkor mindig be kell zárnom és akkor gyorsan megy a gép, de enélkül szinte mindig sikerül lefagyasztanom. Hogyan tudnám örökre eltávolitani ezeket innen ? / 98 /

Probléma 2: outlook 2000 - ha megirok egy levelet, / közben persze csatlakozva vagyok / és rákattintok a küldés/fogadás -ra, nem küldi el hanem kiirja, hogy levélkézbesités kész. Kb. 10 percet kell várnom / akár offline is, ez teljesen mindegy neki /, amikor is hajlandó elküldeni. Valamit talán rosszul állitottam be a programon ?

Ha valaki tud segiteni eme talán alap problémában, irjon !

El?re is köszönöm !

rali Creative Commons License 2002.04.13 0 0 629
A windowsban van,megnéztem.
rali Creative Commons License 2002.04.13 0 0 628
Valahol van egy ilyen könyvtár:COOKIES.Annak a tartalmát kell törölni.

Használj valami más böngészőt,Operát,Mozillát,azok nem ennyire szutykok.

Előzmény: novai (627)
novai Creative Commons License 2002.04.13 0 0 627
Internet Explorer 5.5
Előzmény: rali (626)
rali Creative Commons License 2002.04.13 0 0 626
Milyen böngészőt használsz?
Előzmény: novai (624)
novai Creative Commons License 2002.04.13 0 0 625
Sziasztok! Lehet-e az hogy egy Pentium 266 processzorral 65 MB rammal ellátott gép akadozva játszik le akarmilyen méretben AVI kiterjesztésü filmet CDről vagy Winchesterről??
Lehet valamit tenni, hogy ne legyen darabos, olyan mint ha diafelvételek futnának. A hang még elmegy. A lejátszó saját, beépített Windows 98 és WIN me-s gyári program.
Tanácsoknak örülnék:)
novai Creative Commons License 2002.04.13 0 0 624
Sziasztok!Két probléma megoldásához kérném a segítségeteket. Az első:
A gép indítása után mielött meg a Windows felépülhetne hibát a meghajtóknál és elindítja a Scandisket majd leáll miszerint nem tudja kijavítani a hibát és inditsa ujra amikor felépült a windows. Ezek után felépül a Windows és látszolag inden rendben van. Belülről elindítva a Scandisket, simán elindul majd idő után a következőket irja ki hibaüzenetként:
A SCANDISK NEM TUDJA BEFEJEZNIA A HIBA KIJAVíTÁSÁT MERT A MEGHAJTÓ A LEGFELSŐBB SZINTEN LEVŐ MAPPA MÁR TELE. lÉPJEN KI A SCANDISKBŐL TÖRÖLJÖN KI NÉHÁNY FÁJLT ÉS INDITSA UJRA!
Mit akar pontosan a Windows ilyenkor???

A másik probléma: Agressziv internetcímek állandóan felülírják a beirt letárolt kezdőlap címeket. Hogy lehetne megszabadulni tölük??

Minden javaslatot várok.
Köszönet a segítségért

Törölt nick Creative Commons License 2002.04.12 0 0 623
Hi Winfan,
bocsi, hogy nem írtam hamarabb, kösz a tvkártya drivertippet. Az a gond, hogy annyira ócska a kártya, hogy csak VGA-felbontást tud, az meg XP-vel nem lehetséges. Fájó szívvel lecseréltem a z XP-t egy időre, ha megoldom a tunert így vagy úgy, akkor újra felrakom, Addig ME...

Hawkeye

Előzmény: WinFan (614)
Törölt nick Creative Commons License 2002.04.12 0 0 622
Ezeknek a hibáknak több féle oka is lehet.

Gyanús, hogy gond lehet az alaplapoddal. Némi eseti ügyetlenséggel vagy csak járatlansággal hammar ki lehet nyírni egy alaplapot, bár az Abitokat kevésbé.

Az is valószínű, hogy amikor kivetted a modemkártyát, meglazulhatott valami, praktikusan a memoriára gondolok, ha kilazult, de még érintkezik, az tud ilyen hibát produkálni. (1szer indul 1szer nem.)

Hibakeresés:
1. Húzd ki a hálózati kábelt a fali csatlakozóból (220-240 Volt)
2. Vegyél ki óvatosan minden kártyát a gépből, csak a VGA-t hagyd bent.
Győződj meg róla, hogy minden tökéletesen érintkezik. (proci, memoriák.)
3. Indítsd újra a gépet, de nézd azt is közben, hogy beindult-e a procihűtő ventillátor (Ha esetleg nem indult, azonnal kapcsold ki a gépet, és cserélj ventillátort, de szerintem nem itt van a hiba.)
4. Ha gép normálisan bootolt, és megy rendesen, kapcsold ki, azután rakd vissza a kártyákat óvatosan.
5. Írd meg, mire jutottál.
A prticiós ügyekről legközelebb, ha már megy a gép.

Hawkeye

Előzmény: v86 (621)
v86 Creative Commons License 2002.04.10 0 0 621
Szia!

Az alábbi kérdésekre szeretném, ha válaszolnál, lehetőleg minél hamarabb!

1; Miért nem indul az összes játék a gépen (kb., 30 játékot próbáltam)? Rákattintok az ikonjára, vagy a Cd bootolása után a Play feliratra, és aztán egy nagy fekete képe jön be, és aztán már csak a Reset segít, akármennyit is várok… [Régebben elindultak ugyenezek a játékok úgyanezen konfigurációk mellett, tehát a hardver és a szoftverek is azonosak, szinte az egyik napról a másikra történt]

2; A gépet (ATXes ház) mikor bekapcsolom nem tölt be semmi, még az a „Bioszos csipogás” sincsen, és ezután csak a Reset gomb megnyomása mellett tölt be a Bios, de a Scandisk nemfut le, tehát mintha nem érzékelte volna a az újraindítást!

3; A Reset gombbal hol újra indul, hol nem, ha nem akkor csak a konnektorból való kihúzás (teljes energiamentesítés) segít, és akkor életbe lép a kettes pont!???

4; Nemrég vettem egy új Külső modemet ami tökéletesen műkődik, és kaptam a tanácsot hogy a régi belsőt vegyem ki, mert felesleges. Hát kivettem amit azóta is bánok: mert mikor kivettem azóta nem műxik a hangkártyám először csak egy furcsa recsegés volt, most már az sincsen, dugdostam már mindegyik slotba, a windows nem ismerte fel, hiába tettem rá a telepítő programot akkor se jó… Pedig látszólag nincsen rajta semmi kűlsérelmi nyom..

5; És az uccsó: egy három részre particionált vinyót hogy kell formatálni?

Amit a gépemről tudni kell;
Intel Celeron II. 433Mhz Proci
40Gb vinyó
Abit alaplap
Dvd olvasó, Cd-író
Matrox G400 16Mb Videókártya
Sb Live! 128 Hangkártya

Windows 98SE

A segítséged előre is köszi…
Légy szíves e-mailben válaszoljál:
viktor@avh.hu

És lehetőleg minél előbb… KÖSZI!

Helooooo

NevemTeve Creative Commons License 2002.04.10 0 0 620
En a Windows NT-beli TaskManagerre (Feladatkezelore) gondoltam....
Előzmény: szabie (617)
WinFan Creative Commons License 2002.04.09 0 0 619
Hali!

TaskInfo 2000.

Előzmény: szabie (617)
MOMTeB1_ Creative Commons License 2002.04.09 0 0 618
Sziasztok!

Egy kis segitseget szeretnek kerni a kovetkezo ugyben:
Feltelepitettem anno nehanyhonapja egy W2k Server evaluation copyt 120 naposat. Kozben vettem egy hivatalos verziot, de a gep tele van cuccal, es nem nagyon akarnam az egeszet ujrarakni es konfiguralni. Lehet valahogy fullossa tenni ezt a 120 napos verziot?

MOMTeB1

szabie Creative Commons License 2002.04.09 0 0 617
sorry, de buta vagyok
csak az ablakos oprendszerhez értek. ahhoz nincs véletlen ilyen progi?

Szabie

Előzmény: NevemTeve (616)
NevemTeve Creative Commons License 2002.04.09 0 0 616
FLAME {Tegyel fel valamilyen operacios rendszert, abbon szokott lenni olyan lehetoseg, hogy meglathasd *melyik processz* eszi a CPU-t}
Előzmény: szabie (615)
szabie Creative Commons License 2002.04.09 0 0 615
Sziasztok!
Remélem, jó helyen kopogtatok a problémával:
Mi az oka a folyamatos 40%+ procikihasználtságnak?????
Akkor is ez a helyzet, ha nem fut semmi az explorer mellett (persze még a rendszermonitor:)
Win98 lepusztít, majd újrarak -> no változás, szűzen ezt mutatja :(
A gép: ABIT KG7L alaplap; Duron900MHz; 15Gb IBM; 128DDR; NVidia GeForce2 MX400 - kell más infó?
Help! Igen szomorú, hogy a 300as celeron után ilyeneket produkál a gépem :((
Látott már vki ilyet?
Merre lehet keresem még a problémát?

Köszi
Szabie

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!