Keresés

Részletes keresés

djt-122 Creative Commons License 2003.03.22 0 0 563
Az RTL en reklámoztak vasárnap esti filmet,valami Alias cimüt.A föhösnö valami eszméletlen kék latex miniruhában verekszik,meg rugdossa a roszfiúkat.Asszem 22:05 kor lesz!
Jony_b Creative Commons License 2003.03.22 0 0 562
Azokhoz akik nagyon értenek a latex cuccokhoz,azt kérdezném,hogy milyen anyag az amivel a latex ruhát befújva v. bekenve nem csak csillogós,hanem erősen síkos is lesz?Ja és egyébként magában a hagyományos latex fényező "olajok"meddig tarták állandó csillogásban a latexot?
Jony_b Creative Commons License 2003.03.20 0 0 561
Üdv mindenkinek!Előszöris köszi a fórum címet FHLS...Amit akkor a chaten neked is másnak is felajánlom a hogy CSERÉLEK vele mindenféle KÉPEKET,főleg,latex,pvc témában. jony_b@freemail.hu--ra várom mindekinek a levelét,akit érdekel a dolog. 3 napon belül küldöm a saját kép gyűjteményeim....

FHLS Creative Commons License 2003.03.20 0 0 560
ToMCat!

Nem tudom mi lesz, de igyexem mindenki számára megfelelő képejet, videókat készíteni!
B

MrsLat Creative Commons License 2003.03.20 0 0 559
ToMCat!
Kösz...
Személyesen voltunk kint, méretet vettek és kiválasztottam, hogy milyet szeretnék. Most meg bármit rendelhetek(vagy MrLat rendel nekem...) emilen is, mert méretek ott vannak, csak fantázia és pénz kérdése az egész. Egyébként privát csomagban küldte volna el(vám miatt), de szerencsére párom beiktatta üzleti ügymenetébe...
Egyébként tényleg úgy van ahogy LB(hol van már régóta???) írta, nagyon rendesek segítőkészek... és szépen dolgoznak.
Hi!
Előzmény: ToMCaT (558)
ToMCaT Creative Commons License 2003.03.20 0 0 558
MrsLat!

Postán rendelted a fűzőt a SimonO-tól, vagy személyesen voltál kint és vetted/rendelted meg?
Sok kellemes percet kívánok Neked/Nektek a használatához!:-))

FHLS!

Ígérem, hogy meg fogom nézni a beszámolódat. Esetleg néhány latex/lakk/bőr fényképpel visszaadhatnál egy kicsinykét az élményből!:-)

Előzmény: MrsLat (553)
MrsLat Creative Commons License 2003.03.20 0 0 557
Hát ami igaz az igaz! Az "örömlelés" jól megy benne! Köszönöm a jókívánságokat, még nincs elég bátorságom a nagyobb nyilvánossághoz, de szólok majd. Még valami szoknyát szeretnék hozzá, hogyha netalántán egyszer eljutunk egy ríl partyra...
Előzmény: FHLS (556)
FHLS Creative Commons License 2003.03.20 0 0 556
MrsLat!

Én is csak gratulálni tudok, remélem sok örömödet leled majd benne! Nincs kedved bemutani magadat benne az FHLS oldalán? (Ha igen, írjál nekem egy emilt!)

ToMCaT!

Ne bánkódj Bár tudom, hogy az érzés nem adható a neten át, de az FHLS-ben beszámolok a vásárról. Remélem lesz miről! ;-)

Üdv: B

ToMCaT Creative Commons License 2003.03.19 0 0 555
Szíjjaztok!:-)

Volna 2 tiszteletjegyem a március 22-23-án Nyíregyházán megrendezésre kerülő SZEXPO Szépség és Erotikakiállításra. Sok-sok lakk, latex és miegymás.
Én sajna nem érek rá, meg nem is környékbe lakom.

Ja és ami a legfontosabb: felajánlom INGYEN!!!

Aki legelőbb megírja a lev. címét az e-mail címemre, annak postával szívesen elküldöm.

Köszi: ToMCaT

MrsLat Creative Commons License 2003.03.19 0 0 553
Sziasztok!
Már én is elég régen írtam, de most megosztom veletek örömömet. Tegnap kaptam meg az áhított gyönyörű latexfűzőmet /by SimonO/!!!!Azt kell mondjam-írjam, hogy leírhatatlanul szupi érzésre kinézésre mindenhogy!!!
Üdv
lakk-fetis Creative Commons License 2003.03.18 0 0 552
Halihó

FRissítés a "lakk-fetis.fw.hu" !!!
Lehet nézelődni és véleményt mondani a vendégkönyvbe. Stb, stb.
Jó szórakozást mindenkinek.

Ateus Creative Commons License 2003.03.17 0 0 551
Kedves Nailboy!

Köszi az invitálást, de tudnod kell, hogy én rendszeresen figyelem a Magas sarkú topicot, csak szerényen meghúzodom. Maradok inkább figyelő :-))

Előzmény: Nailboy (550)
Nailboy Creative Commons License 2003.03.17 0 0 550
Ateus: Ajanlom az alabbi topicot: "Magas sarkú cipő!Ciki fiúként??" :)) Itt vagyunk egy paran hasonlo fantaziakkal...

Tobbieket is udvozolnem mint uj a topicban!

Udv
Nailboy

Előzmény: Ateus (548)
lack-plastic Creative Commons License 2003.03.16 0 0 549
Kösz!
Előzmény: l8xxx (547)
Ateus Creative Commons License 2003.03.15 0 0 548
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem nagyon bejön a fekete lakkcipő. Még akkor is ha csak a párom veszi fel, a szeretkezéseink alkalmával. Hihetetlenül élvezem amikor a cipő hozzásimul a bőrömhöz. Ennél már csak az lenne még jobb, ha az én lábamra is feljönne mondjuk a cipő, hogy kipróbálhassam :-)
l8xxx Creative Commons License 2003.03.12 0 0 547
Bocs, de cáfolok!

Az általam rendelt ruhadarabra (női lakk alsó) 2 hetet írtak, e helyett harmadnapra csengetett vele a postás....
Csak akkor van gáz, ha pl. külföldi darab nincs raktáron, ami a legrosszabb, ha már a gyártó nem gyártja és ez a rendeléskor derül ki, de erről JJSoft nem tehet, úgyhogy ne hibáztassátok. Valahol a FAQ-ban is leírja ezeket a www.fetish.nivoshop.hu -n
Minőség: a Betty Mode nagyon jó anyagból gyárt, ami ráadásul kényelmes és szép is. Ha valaki Megszerezné a közvetlen számukat, örökös hálám üldözné! THX
No mára ennyit :)
Üdv:
L8xxx

Előzmény: Törölt nick (546)
lack-plastic Creative Commons License 2003.03.10 0 0 545
Ja, bocs!
Most olvasom, hogy l8xxx-nek van ezirányú tapasztalata! l8xxx! Szerinted érdemes rendelni a Nivoshoptól? Nagyon tetszenek a lakk alsóik!
Várom más esetleges tapasztalatát is!!!!
Kösz:Dó (L-P)
lack-plastic Creative Commons License 2003.03.10 0 0 544
Sziasztok!
Van valakinek Betty Mode lakkruhája? Jó minőségűek ezek a cuccok?
lack-plastic Creative Commons License 2003.03.10 0 0 543
l8xxx!
Segítségül itt a Little Paul telefonszáma: 1/322-09-78.
Előzmény: l8xxx (542)
l8xxx Creative Commons License 2003.03.10 0 0 542
Nagyon köszönöm, sokat segítettél!
Üdv:
L8xxx
Előzmény: Törölt nick (541)
l8xxx Creative Commons License 2003.03.09 0 0 540
Ja és elfelejtettem az előbb, ezt a szép kis lakk-bikinit a Hann gyártotta.
Na Csao
l8xxx Creative Commons License 2003.03.09 0 0 539
Hi mindenki!

Bocs, hogy ilyen sokat voltam távol! Most is csak egy nagyon gyors kérdésre van időm, de ígérem, hogy mostantól többet látogatok ide! Szóval a kérdés, meg előtte a magyarázat: vettem a barátnőmnek egy fekete lakk bikinit, csudaszép, oldalt csatos tangával, lecsatolható melltartópánttal. Egy baj van, hogy ezek a pántok sajna megadták magukat (mondanom sem kell, túl lettek feszítve) és szeretném megcsináltatni a cuccot valami varrónőfélével. ez még nem lenne gáz, csak hát honnan szerezzek hozzá olyan lakkanyagot, ami ugyanaz a fajta? Írom, milyen: meglehetősen vékony és szuper-elasztikus anyagról van szó, minden irányba nyújtható és a http://www.fetish.nivoshop.hu alatt rendelhető "Betty Mode" által gyártott lakk cuccok vannak ilyen anyagból (pl a Britny száras alsó - ezt konkrétan tudom).
Ha valaki tudja, melyik méterárubolt árul kokrétan ilyen anyagot, plíz irja meg ide! KÖSZI!!!!!
További szép napot!
Üdv: L8xxx

josila Creative Commons License 2003.03.08 0 0 538
Én egy piercer csajnál voltam ugyanígy! De ő fiatal volt, keleti, és _állat jól_ nézett ki!!!
Előzmény: Törölt nick (536)
djt-122 Creative Commons License 2003.03.08 0 0 537
Nekem a munkahelyemen kötelezö az orvosi gumikesztyü használata (nem orvos vagyok),és egész jó érzés.
josila Creative Commons License 2003.03.08 0 0 535
Van két szemölcsszerűség a kezemen, ami nem akar sehogy sem elmúlni. A doktor bácsi végső megoldáskénz kiírt egy brutális kenőcsöt, amit csak Bécsben tudok kiváltani.
Node joggal kérdezheti bárki, hogy hol itt az ON???
Hát ott, hogy azt mondta, hogy olyan erős a kenőcs, hogy ha esténként bekenem vele a kezem, akkor mindenképp húzzak gumikesztyűt, és abban is aludjak, mégha ez kellemetlen is, nehogy máshova is hozzáérjen!
Hát annyira nem is kellemetlen:))
Ateus Creative Commons License 2003.03.07 0 0 534
Einsteinnel szólva: Topic nem vész el, csak átalakul :-)) Nem hal ki a topic, csak amíg nincs új élmény addig miről írjon az ember? :-) Most akkor hol is van az a naci?
josila Creative Commons License 2003.03.07 0 0 533
De hülye vagyok!!! Nem az Astoriával szemben van, hanem mellette, a kiskörúton. A mcdonaldsztól pár méterre, a Kálvin tér felé. Bocs, de nem nagyon ismerem Bp-t.
A naci nem nagy (de elléggé ellasztikus), csak abarátnőm pici :)

Az oldal tényleg halódik ???? :((

Előzmény: djt-122 (532)
djt-122 Creative Commons License 2003.03.05 0 0 532
Na csá mindenkinek,
Mi van kihalt az oldal?Láttátok a Simon O uj cuccait?Kár hogy olyan baromi drágák!!!!!!
Josila.
Merre is van az a bolt ott az astoriánál?A rákóczi uton vagy a kisköruton kell menni,mert a Mcdonaldssal szemben a Kelet nyugati irodaközpont vagy mifene van.Amugy a barátnöm mérete 40 es .Rámenne az a naci?Nagyon nagy volt?
josila Creative Commons License 2003.03.03 0 0 531
Ezt most olvastam egy internetes cikkben:

"Az egyik oldalon ott virít a tűzpiros lakkcucc, ami semmiféle alkalomra nem alkalmas, még egy buliba sem veszi fel egészséges esztétikai érzékkel megáldott nő, mert mindenki kiröhögné."

No comment... :((

lack-plastic Creative Commons License 2003.02.27 0 0 530
Csatakozom az előttem szólókhoz!
Előzmény: josila (529)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!