Keresés

Részletes keresés

zolitex Creative Commons License 2005.08.31 0 0 2500

Szia Partus!

Szereted a pvc ruhakat? Azok nekem is tetszenek,az erzes mas de ugyancsak nagyon jo!

Sok ilyen ruhad van? Lattam egyszer valahol felfujhato ruhat pvc-bol az nagyon bizarrul nezett ki! Az ara meg toredeke volt egy latexsuitnak kerdes,hogy mennyire tartos? Gondolom,hogy ha nem eleg vastag a kulso reteg akkor gyorsan elszakad es lehet foltozni.

Van esetleg a forumosok kozott akinek van ilyen ruhaja? Es olyan akinek vakuumagya van Vagy felfujhatos latexruhaja?

Szivesen hallanek rolla milyen erzes egy ilyenben lenni!:)

Partus Creative Commons License 2005.08.31 0 0 2499

Szia Djt !

Szia Zolitex !

 

Természetesen vannak negatív esetek, és vannak progbéma nélküli vásárlások. Ezek szerintt én szerencsésnek mondhatom magam.

A latex cuccok drágaságára már én is felfigyeltem, pontosan ezért nem licitálok rájuk, hanem inkább a lakk ruhákra. ( Aki szereti, azoknak nagyon jó pvc ruhák is bezserezhetőek... ) Azokra viszont ésszerű pénzügyi határok között reális eséllyel lehet pályázni. Persze vannak trükkök, ahogy már írtad is. Nem szabad licitálni a ruhára, csak az utolsó órában, mert akkor nem srófólják fel az árát a 2-3 nap alatt. Valószínűleg minden eladónak van egye beépített embere is, mert gyanúsan túllicitálnak rögtön, ha még az eladó szemszögéből kicsi a vételár. A licitálók listájából láthatod, hogy hány vevő verseng. Ha kevés, akkor érdemes az utolsó órában, félórában nagyobb összeggel überelni, mert akkor nem biztos, hogy a többi rádlicitál. Ha meg igen, akkor vigye..

 

A német nyelv valóban nem akadály, egy szótárral könnyedén elboldogulsz.

A postaköltségben valóban van rizikó, hogy biztosítással, vagy anélkül, normál postai csomagban vagy DHL-lel köldje .... Hát, ezt neked kell mérlegelned, mi mennyit ér. Egy 100 € -ós kabátnál a 30€ -ós postaköltség megéri, egy 30€ -ós ruhánál már csak az egyszerű, 10€ -ós posta küldés a célszerű...

 

A fizetésnél az igaz, hogy a banki átutalás és az átváltás költsége 1000 - 1500 forint, de legalább biztonságos, és a bankkártyád adataival nem tudnak visszaélni..

Persze, előtte találd meg a legkedvezőbb bankot, mert igen nagy a szórásuk..

Zolitex ! Ne add fel, mert nagyon jó cuccokat lehet szerezni, ha szerencséd van.

A rendelésben szívesen segítünk, ha elakadsz a némettel.

 

Üdv. Partus

Előzmény: zolitex (2498)
zolitex Creative Commons License 2005.08.30 0 0 2498

Szia!

Koszi a kimerito tanacsokat,tenyleg sokat segitettel abban,hogy eldontsem magam nem "ugrok" neki egy ilyen vasarlasnak semmilyen szintu nemet tudas nelkul.

Ha azt nezzuk ezt nem egyszeru eldonteni mi is eri meg jobban,a postakoltseg jol felstrofolja az arakat.Lehetne jo uzleteket kotni ha lenne ebay.hu de erre valoszinuleg meg nagyon sokat kell varnunk ugy mint yahoo.hu sem lesz egyhamar kis hazankban.

Maradok egyelore a katalogusokbol valo vasarlasoknal illetve szemelyes shopping.

Koszi megegyszer!

Hali

Előzmény: djt-122 (2496)


djt-122 Creative Commons License 2005.08.30 0 0 2497
Mindenkinek ilyen csajt kivánok,vagy ilyet mint manuela a latexcultból
djt-122 Creative Commons License 2005.08.30 0 0 2496
Hali.
Én is szoktam a német ebayról rendelni,de azért nem ilyen sürün.Jól nyomod,mert ha a postaköltséget nézed 20 EUR +bankköltség 10 EUR szorozva 2 vel!Csak 60 eur havonta a postának!!!!
No mindegy a te dolgod.
Már többször irtam erröl az ebay témáról de nagyon nem olvassák azért itt leirom a saját tapasztalataimat.
Tehát.Elöször is a latexcuccokra a németek is rá vannak izgulva ugyhogy nem sok esély van rá hogy megkaparinthatsz egy komolyabb ruhát,mert az utolsó pillanatra nagyon felnyomják az árakat.A Másik.Az gyöz akinek gyorsabb net kapcsolata van vagy tökeerös és eleve annyit igér hogy a többiek nem akarják überelni.Ezek tények!De sofort kaufen feliratu termékeket vehetsz azonnal,de ezek árai majdnem annyiak mintha valami shopban vásárolnál.
A postaköltségen szerintem nem érdemes spórolni jártam már ugy hogy ma más hordja a megrendelt kabátomat,szóval a 17-20 eur megéri,bár drága.Fizetni lehet western unionnal is de ezt meg kell beszélni az eladóval ,vagy hitelkártyával,de általában banki átutalást(Überweisung) kérnek az eladók ez meg bankköltséggel jár.Az OTP bank ,ha személyesen intézed a külföldi átutalást akkor kb 4-5 nap ha CIB internetbank akkor már másnap ott a pénz.Bár a cib banknál eddig mindig volt 10 eur bankköltség.
Nem tudsz németül?Nem bonyolult mondatokat kell irni hanem alapmondatokat,mondjuk kiszótárazva.Ezeket azért általában megértik,bár kicsit csodálkoznak hogy MO ról érdeklödöm,de utána közlik hogy drága a posta de ha vállalom akkor küldik.Példának itt egy érdeklödö mondat.
Hello.Ich bin eine ungarische fetisch freund und möchte kaufen eine latexcatsuit für meine frau.Deine anzug bestellen aus ungarn?Wenn ja bitte informieren die versandkosten nach ungarn.Danke........
Szóval ilyen és hasonló mondatokkal lehet operálni,ha meg a méret érdekel,akkor elküldöd a méretedet és megmondják jó e.Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.
Ilyenek vannak:körpergrösse-testmagasság
Brustumfang-mellböség
taille-derék
hüfte-csipö
Ezek az átlag szavak de mondom szótárral is megy.Szerintem angol oldalra nem érdemes rámenni,onnan még drágább,és sok ár még mindig fontban van kiirva
Elöre kell jelentenem hogy nem fikázok senkit de azért az ebay nem olyan olcsó mint aminek látszik,szóval rizikó!!!!!
Egyenlöre igy ennyi jutott eszembe.
Előzmény: Partus (2484)
rubber68 Creative Commons License 2005.08.30 0 0 2495
Zoli. Most gyere a chatre.
Előzmény: zolitex (2494)
zolitex Creative Commons License 2005.08.30 0 0 2494

zolitex Creative Commons License 2005.08.30 0 0 2493

Ime en is kuldok egy kepet magamrol,ahogy elvezkedem latexban:)

Remelem nem banja senki!

rubber68 Creative Commons License 2005.08.30 0 0 2492
Zolitex!

Sajna nem sűrün de ha látsz a chat69-en én szivesen csevegek latex témában. Bárkivel.
Előzmény: zolitex (2491)
zolitex Creative Commons License 2005.08.30 0 0 2491

Koszi a kepeket Gumigirl!

Nagyon jok meg ha azt is mondtad,hogy gyenge a minoseguk!

Ti is szoktatok igy csetelni? Azt hittem en vagyok az egyetlen!:)))

Cstelnek de mar regota nincs kivel latogatom a gyalit es a chat.hu-t de nem sok eredmennyel sajnos.

Latexzoli a fedonevem de nem sok beszelgetni vagyo latexossal talalkoztam eddig.

Emellett azokkal akikkel dumcsiztam nagyon sokan vannak akik szeretik a latexet vagy szeretnek de tul draga,hogy megengedjek maguknak.

Na azert probalkozom a csetelessel!:)

Ha van olyan cset oldal,ahol sok a latexos akkor megirhatnatok!

Sziasztok!

 
Előzmény: Gummigirl (2490)
Gummigirl Creative Commons License 2005.08.30 0 0 2490
Most jo minösegben olyan összeallitas nincs, amit kertel, de itt van ez most:
12
Előzmény: zolitex (2488)
rubber68 Creative Commons License 2005.08.30 0 0 2489
Szia Gummigirl!

Igazat adok Zolitexnek. Kicsit alul vagy öltözve:))))))))
Bár én a maszk viselését és ahogy áll rajtad igen, igen értékelem:)))))
Őszintén kivánom, legyen részetek még sok hasonló jóban ! ! !

U.i: Ahogy olvatsam a beszámolótokat szexuális élményem volt. A sárga irigység vert ki:))))))))))) ( Elnézést )


Előzmény: Gummigirl (2487)
zolitex Creative Commons License 2005.08.29 0 0 2488

Tenyleg nagyon csinos vagy!

Olyan kepetek nencsen esetleg amelyiken teljesen latexban vagy? Mondjuk egy catsuit kesztyu harisnya es maszk?:)))

Koszike!

Gummigirl Creative Commons License 2005.08.29 0 0 2487
Szia!
igen, latom, ez meg lemaradt.. en vagyok rajta! :)
kep1 (ezen is ;P)
Előzmény: zolitex (2486)
zolitex Creative Commons License 2005.08.29 0 0 2486

Hali!

Koszi a tanacsokat Partus csak nalam van egy kis problema en csak angolul beszelek.

Van az ebay.de-nek angol nyelvu opcioja?

Azt tudom,hogy van angol ebay is de ott a szallitas magasabb erthetoen es eleve Anglia dragabb.

Masik kerdesem pedig,hogy Credit kartyaval erdemes fizetni es egyaltalan biztonsagos?

Megszabad adni interneten keresztul a kartyaszamot?

Koszi a segitseget!

Gumiboy,Gumigirl!

A kep nagyon jo es gratulalok a kellemesen es hasznosan eltoltott idohoz! A kepen te vagy GG?

Kosz

Partus Creative Commons License 2005.08.29 0 0 2485

Zolitex !

 

Bocs, a képek lemaradtak.

 

 

Előzmény: zolitex (2480)
Partus Creative Commons License 2005.08.29 0 0 2484

Szia !

 

Én a német Ebay oldalról szoktam rendelni, többnyire lakk ruhákat ( havonta átlag 2x )

 

Eddig soha semmilyen problémám nem volt.

A pénzt interneten keresztül küldöm banki átutalással. Előtte e-mailen egyeztetek az eladóval, ő elküldi a pontos adatait, bankszámlaszámát stb. Az átutalásnál a hazai bankok eltérően számolnak fel átváltási és küldési költséget. Ezt jó ha előre megnézed. Ha szerencsés vagy, akkor a vevő is ugyanannak a bankhálózatnak a tagja (pl. Citibank, Raiffeisen ). Maga a pénz átlag a küldést követő 2., 3. napon a vevő számláján van.

 

A csomag egy hét alatt mindig ideért.

Vannak eladók, akik a lakhelyük miatt pl. DHL-lel küldik, mert közelebb van, de vannak olyanok, akik a német állami postával küldik. Ezt a vásárlás előtt ellenőrízni tudod a szállítási feltételek feltüntetésénél, az oldal alján. Vagy az a legjobb, ha a licitálás vége előtt még e-mailban konkrétan egyeztetsz az eladóval.

 

Én biztatlak, csak bátran. Iszonyú jó cuccokat lehet venni, reális árom.

( A keresőben olyanokat keress, mint pl. lack, pvc, regen, vinyl, latex, gummi )

 

Sok sikert.

Partus

 

Egy kis  ízelítő :

Előzmény: zolitex (2480)
Gummigirl Creative Commons License 2005.08.29 0 0 2483
:D

egy kis kiegeszites: gözerövel folyik a website-unk epitese, remeljük, szeptember vegen mar megnyihat a site.. :))
Előzmény: Gummiboy (2481)
nexxt19 Creative Commons License 2005.08.29 0 0 2482

Sziasztok.

 

Én a www.latexlair.com -ra szeretnék befizetni.  Érdekelne hogy eggyáltalán lehet e Magyarországról, és egyáltalán hogy mit-hogy kell csinálni, megadni.

 

Előre is köszi.: Nexxt

Gummiboy Creative Commons License 2005.08.29 0 0 2481
Sziasztok !

Lassan itt a szeptember, vége a nyaralásoknak, kezdôdnek az iskolák, na meg megint 1000-el meló. Mi is most töltöttünk egy remek hetet Münchenben. A város évrôl évre szebb és modernebb lesz. A városban volt egy kis felfordulás éppen felujitottak, 1-2 villamos vágányt de ennek ellenére szuper volt a közlekedés. A taxikban már nem is igazán kell a sofförnek ismerni a várost, mert gps van nekik beszerelve. Mondtuk a cimet a pali beirta és már mutatta is neki a helyes irányt természetesen ugy hogy az esetleges utlezásrások dugók ne essenek utba. Amúgy 1km 1eu-ba került.
Természetesen nem csak a turisztikai látványosságokat ejtettük útba.. :)
taxik
Szóval....
1. Sétáló utcai szexshop-ok :)
Gondolom sokan közületek, ha nem mindenki már járt idehaza a tectus-ban. A tectus méretének kb a fele kinálata meg kb a 10x-ese. Igaz itt latexbôl nem a nagy márkák vannak, de pl. a nálunk kapható "Sharon Sloane" nev? cuccokból a teljes választék megvásárolható. (Bármelyik shop-ban) Továbbá folyékony latex, latex granulátumok, különbözö szinekben, stb. Mindenféle eszközök, a szolid s/m határáig. Filmek, ruhák, cipôk, csizmák, cd-k, könyvek, magazinok, persze mind ezek különféle témákban.(Latex, s/m, bizarr, homo, stb...)
2. Speciális üzletek. :)
Ezek már inkább a "szakosodott" :) embereknek szól. De még mindig a "nagy" nevek nélkül. Leginkább Latex és bôr cuccok, és kiegészitôk. Gázmaszkok, könny? és nehéz gumi ruhák, maszkok, keszty?k, csizmák, eszközök. Orvosi felszerelések (t?k, fertôtlenítôk, keszty?k, elektro, stb...) A cuccok minôsége már jóval magasabb mint a szimpla sex shop-osoké sajnos az árak is, de ! még mindig nem a csillagokban járnak.
3. A "nagy" nevek :) (DeMask, Marquis, stb...)
Aránylag kis üzletek, de a választék és a cucc... wow... maga a menyország, az árakkal együtt :D Persze azért lehet találni 1-2 olcsóbb darabot is. A DeMask-ban most augusztusban 20% os árengedmény volt, minden amit vásároltál a számla végébôl -20%
GG vel éppen ezért itt költöttük a legtöbbet :) Gondolom ezeket a boltokat nem kell leirnom mennyi mindent vehettek itt, az üzletek on-line shop-jai mindent elárulnak.
Ja ! még valami természetesen vannak próbafülkék, és mindent amit akarsz felpróbálhatsz.
Utunkat aztán hétvégén megünnepeltük a müncheni Kitty Cat Club-ban. Ahol éppen a Kitty 4. éves születésnapi party-ja volt. Közel 450 ember volt jelen a partyn. GG-vel remekül szórakoztunk, néhány lánnyal "egészen közeli" :) barátságot is kötöttünk.
Részletekrôl talán privátban :DDD
Sajnos fotózni nem lehetett, de az egyik "játszó" szóbában csináltunk néhány képet :)
Exclusive csak nektek ... :))
Gummigirl in Kitty
zolitex Creative Commons License 2005.08.29 0 0 2480

Sziasztok!

Az Ebayrol rendelt mar valaki?

Milyen a tapasztalatotok?

 

fetishtom Creative Commons License 2005.08.27 0 0 2479
Sziasztok Fetishrajongók!

 

Már elég régen szóltam hozzá, hát itt az alkalom! Továbbra is ajánlom figyelmetekbe weblapomat, sok jó képet tettem fel és fontos információkat is tartalmaz számotokra!!!

www.fetishtom.shp.hu

 

Üdv. Mindenkinek!

 

Fetishtom

 

Ui. Mindjárt itt a következő FETISHPARTY!  Szeptember 24. szombat! J)))))
latex-71 Creative Commons License 2005.08.26 0 0 2478
de jó a mindenkinek!
Előzmény: lakk-fetis (2477)
lakk-fetis Creative Commons License 2005.08.26 0 0 2477

Nem a topic haldoklik csak mindenki nyaral. :)

 

zolitex Creative Commons License 2005.08.25 0 0 2476

A rubberist.net oldalain sokszor talalkozom bizonyos rubber ruhak klorozasat.

Ahogy ezt a hozzaszolasokbol kibogoztam az uj vasarolt latex ruhakat meghatarozott koncentracioju sosav viz keverekbe aztatjak es ezaltal megvaltoztatjak a ruha bizonyos tulajdonsagait.

Hallottatok mar errol valamit?

Es tessek mar hozzaszolni mert haldoklik a topic!

 

A

zolitex Creative Commons License 2005.08.21 0 0 2473

Sziasztok!

Rubber 68 neked akkor tenyleg jo dolgod volt az elmult napokban!

Remelem meg sok ilyen szep napod van a szabibol,hogy latexben tolthesd az idod!

En is azt teszem!

Csao!

ziasztok!
Előzmény: rubber68 (2470)
Gummiboy Creative Commons License 2005.08.17 0 0 2472
Mask
Az én szépséges Gummi szerelmem... :)
selyemsal Creative Commons License 2005.08.17 0 0 2471
 Lennék a féje... :)
rubber68 Creative Commons License 2005.08.16 0 0 2470
Tudjátok milyen több napig egyfolytában latexruhában lenni?
Hát udjátok meg!

KIRÁLY:)))))))))))))))))

( És még van egy-kettő hátra )
PeterPain Creative Commons License 2005.08.13 0 0 2469
Megjelent a Senze 4. száma. Ingyenes jóság.

www.senze.se

üdv
PP

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!