Keresés

Részletes keresés

Lycrafan Creative Commons License 2005.09.16 0 0 2532
Sziasztok!

A buli engem is érdekelne, de az én érdeklődésem tárgya picit más mint a latex :). Mivel a beszerezhetőségről csekély mennyiségű információm van, egyenlőre még tolódik a dolog (de ami késik...)

Apropó: nem tudja valaki véletlenül LatexLion elérhetőségét? Sajnos ez a fórum eléggé basic, sem PM sem anonim e-mail küldését nem támogatja. Azt hiszem beszélnem kéne vele!
Előzmény: lakk-fetis (2528)
ToMCaT Creative Commons License 2005.09.14 0 0 2531

Szia zolitex!

 

Kérdezném, hogy van e már eredménye a latex ruha klórozásnak? Érdekelne a dolog, szólj, ha sikerült elérni vmit az ügyben!

 

Nekem van egy nap-mint-nap használatos latexalsóm pénisztartóval és miután egyszer befújtam szilikonspay-vel olyan matt lett, hogy csak na. Azóta rendeltem már fényesítőt, amivel azért fel lehet pucoválni elég frankóra.

 

Helyi tapasztalat:

EGYIK SZEXBOLTBAN SEM LEHET KAPNI LATEX FÉNYESÍTŐT. (vidéken)

Leginkább asse tudják, hogy mi az, hogy mire kellene? Nem értem, hogy ha már egy szexboltban munkálkodik valaki, legalább egy ici-pici odafigyelés kellene az egyéb irányzatok kiegészítőire. Elvégre ez a munkája, nemde?!

 

ToMCaT

 

Előzmény: zolitex (2502)
ToMCaT Creative Commons License 2005.09.14 0 0 2530

Szia Cruciato!

 

Én kb két hete fizettem PayPal-lel és eddig nagyon jó tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatosan. Nekem olyan XXI. századi. Iszonyatosan gyors az egyéb banki átutalásokhoz képest, talán ezért is részesítik előnyben az Ebayer-ek. Szerintem a biztonsága is kellően ki lett alakítva, mert az E-bay bejelentkezés után egy új ablakban ismét bejelentkezel a PayPal oldaladra más jelszóval és fizethetsz is.

Ami engem érdekelne az az, hogy ha én adok el, akkor ugye visszafelé is ilyen olajozottan megy e a dolog?

 

Üdv: ToMCaT

Előzmény: cruciato (2521)


t tommy Creative Commons License 2005.09.13 0 0 2529
korrekt darab!!! :-)
Előzmény: Gummiboy (2519)
lakk-fetis Creative Commons License 2005.09.13 0 0 2528

Tisztelt kollégák!!!

 

Mindenkinek felhivom a becses figyelmet arra, hogy 24-en buli van!!

Meg van tobb mint egy het addig. Mindenki be tudja harangozni otthon, hogy nem fog raerni elmenni a nagyihoz videkre es nem tud a haverokkal mashova bulizni menni, mert mas dolga van stb. stb.

 

TESSEK eljonni mert ha azok nem jonnek el akiknek ezek a rendezvenyek szervezve vannak akkor senki nem fog.

 

Ja belepes csak megfelelo oltozetben!!!!! KIFOGAS, NYAFOGAS AZT HISZEN NEM FOG HATNI A RENDEZOKRE!!!

Ha mas nincs tessek ott atoltozni.

 

Ja a masik senki nem harap. Senkinek nem fogjak leenni a fejet. Teljesen normalis a resztvevo kozonseg, ha valaki esetleg attol felne, hogy megeszik:)) Nem fogjak!!

 

Az nem kifogas, hogy messze lakunk. Tessek vegre onszervezodni es felvenni egymassal a kapcsolatot es ha kell tobben egy autoval eljonni. Foleg ilyen benzinarak mellett.

 

 

 

 

 

latex-71 Creative Commons License 2005.09.12 0 0 2527

Nemcsak a kínai, hanem az összes mártott-festett ruházat nagyon könnyen szakad.

Én egyébként hozok be eladásra cuccokat, viszek is a partira majd eladni ezt-azt. (persze én is főleg ilyet viszek majd, igyekszem majd a "csillagagos ég" árkategória alatt adni, de azért bukni se akarok rajta. Téged mik érdekelnének?

Előzmény: latex... (2526)
latex... Creative Commons License 2005.09.12 0 0 2526

Szia Gummiboy.

Kösz a segítséget. A külföldi rendeléssel az a gondom nem tudok németül.

Szoktál eladásra behozni cuccokat?

Mert én vevő lennék rá.

Milyen minőségüek a kínai latex cuccok?

Előzmény: Gummiboy (2522)
djt-122 Creative Commons License 2005.09.12 0 0 2525
Hát szóval ez nem is üzlet hanem a köbányai bazárban egy árus a kerités mellett,tapétákat meg teritöket árul.Egy állványon volt mindenféle alkor teritö,ott láttam 500 Ft volt métere.Olyan zuhanyfüggönyös fogása volt,szerintem király,én is veszek majd belöle terveim szerint egy overállt próbálok majd varrni belöle
Előzmény: Törölt nick (2523)
fűző Creative Commons License 2005.09.12 0 0 2524

Sziasztok

 

   Szerintem tök jó lakk ill. altex ruhákban lenni, és élvezni, ahogy feszül a testemre.

Gummiboy Creative Commons License 2005.09.10 0 0 2522
Szia Latex... !

Jó magam és Gummigirl minden ruhadarabunkat németországban szoktuk venni. Münchenben a DeMask-nál. A maszk is onnan származik. Átlátszó darabokat is kapsz ott. Tudomásom szerint az erotika kiállitáson is fel fel tünik néhány darab, de asszem inkább csak a kinai ipar remek termékei.
Előzmény: latex... (2520)
cruciato Creative Commons License 2005.09.10 0 0 2521
Kicsit off:
Valaki fizetett már PayPal-lel az Ebay-en? Sokan ezt részesítik előnyben, de én eddig nem használtam még, mert hogy Magyarországról nem is lehetett. Most láttam, hogy már lehet, regisztráltam is magam, de érdekelnének a tapasztalatok.
latex... Creative Commons License 2005.09.10 0 0 2520

Szia Gummiboy.

Szép a sétálós kép a honlapon. A hölgyön csodás a ruha! Ezzel kapcsolatban írok neked. A maszk tetszett meg mert még nincs nekem és azt szeretném tudni hogy hol lehet venni. Kérnék még egy dulgot hol lahet átlátszó latex combfixet, kesztyűt és mszkot venni. Külföldi oldalon láttam (latex.at) honlapon de sajnos nem tudok németül. Még azt kérdezném az erotika kiállításon lehet latex cuccokat venni. Köszi

címem: latex...@freemail.hu várom hogy írj Mégegyszer is kösz

Előzmény: Gummiboy (2519)
Gummiboy Creative Commons License 2005.09.08 0 0 2519
1

Szia !
Mi németországban vettük, 15eu-ért.
Előzmény: karieee (2515)
djt-122 Creative Commons License 2005.09.08 0 0 2518
üdv mindenkinek.
most láttam a tapétaboltban a teritök között átlátszó pvc anyagot.Kitünö fogása volt méterbenárulják.Talán lehetne belöle ruhát is varrni,mert ahhoz elég vastag volt.
Törölt nick Creative Commons License 2005.09.07 0 0 2517

sziastok fiuk es lànyok !!

hol vannak a szep lanyok, akkik ugy mint èn szeretik a lakkok, latex, toilet-szexet, sm, es ugy tovàb.

mikkor lesz budapesten a követkeszö bulli ?

becsböl (ausztira) vagyok.

üdv adam

Gummigirl Creative Commons License 2005.09.07 0 0 2516
mikor hol.. ;P
Előzmény: rubber68 (2514)
karieee Creative Commons License 2005.09.06 0 0 2515

Szia Gumiboy !

Kérlek tennél be nekem a barátnőd kesztyűéröl egy képet és hogy hol és mennyiért lehet kapni kérlek.

És milyen anyaga van?

Segitséged előre is köszönöm.

További szép napot.

Szia

 

Előzmény: hcpower (2512)
rubber68 Creative Commons License 2005.09.06 0 0 2514
Ugyan hol sétáltok ti így?
Előzmény: Gummiboy (2513)
Gummiboy Creative Commons License 2005.09.05 0 0 2513
Sziasztok :)

Elmentünk Gummigirl-el sétálni egy kicsit:)

1
hcpower Creative Commons License 2005.09.05 0 0 2512
Sziasztok!

Mindenkit szeretettel várunk a következő FÉTIS PARTY-n, szeptember 24-én!!!!
Szívesen vesszük, ha hoztok zenéket, mint a múltkor!

Bővebb info: www.fetishparty.hu
l.i.d. Creative Commons License 2005.09.04 0 0 2511

Sziasztok lakkimádók!

 

Nincs véletlenül valakinek SINSKIN márkájú lakk rucija? A valóságban is olyan eszméletlenül jól néznek ki a csillogást tekintve, mint a képeken?

rubber68 Creative Commons License 2005.09.03 0 0 2510
Szia Zolitex!

Jó munkát és vigyázz magadra! Vissza várunk.
( Ugye vittél magaddal elég "ruhát", nehogy megfázz?:))) )
Előzmény: zolitex (2509)
zolitex Creative Commons License 2005.09.03 0 0 2509

Good bye!

Viszlat jovore!

zolitex Creative Commons License 2005.09.01 0 0 2508

Az a sarga ruha biztosan aranyarban kaphato de nem hiszem,hogy veszelyes lenne egy ilyen ruha hasznalata.

Persze ha ezt egy kis selfbondage-dzsal mixeled akkor mar van veszelye. Eppen ez a szep neha.

Szivesen kockaztatnek egy kicsit!:))

 

 
djt-122 Creative Commons License 2005.08.31 0 0 2507
Azért egyedül használni elég veszélyes nem?
Amugy vaNNak vegyvédelmi ruhák is amiket a mindennapi életben is használnak,azok is pöpecek csak gondolom azok drágábbak nem?
Kollégák,uj shop a láthatáron,vagy csak nekem uj?
http://www.latex.hu/indexh.html
És most jön egy pár kérdés,a képeken látható esprit márkájú gumicsizma beszerzésében tudna valaki segiteni?

és mégegy ilyen felszerelésben el lehet menni a fétisbuliba?
zolitex Creative Commons License 2005.08.31 0 0 2506

Este lesz valaki msn-en?

Ha igen,keressen meg!

latexzoli@yahoo.co.uk

zolitex Creative Commons License 2005.08.31 0 0 2505

Ez sem rossz csak ez mar haromszor annyiba kerul.

zolitex Creative Commons License 2005.08.31 0 0 2504

Igen erre gondoltam!

Jol nez ki,foleg egy ilyen kis cicussal toltve!:))))

Adjak a tolteleket is hozza?

Be kell,hogy ruhazzak egyre csak egyedul ezt nem egyszeru hasznalni. Milyen lenne a partizok arca egy ilyen lattan a legkozelebbi bulin?

Latexben lattam mar hasonlot egy nemet latexball oldalan.

Biztosan megketszerezi az elvezetet igy felfujva nem?

Előzmény: djt-122 (2503)
djt-122 Creative Commons License 2005.08.31 0 0 2503
sajnos nem találkoztam élöben ilyennel,de a funplastic oldalán láttam felfujható pvc overállt kétfélét.Az egyik ilyen a másik dupla falú ugyhogy egészen rád feszül felfujáskor 109 euro
Előzmény: zolitex (2500)
zolitex Creative Commons License 2005.08.31 0 0 2502

Klorozas

Regebben irtam a klorozasrol illetve kerdeztelek bennetek,hogy tudtok-e rola valamit.

Hat utannajartam es a www.rubberist.net en talaltam rola eleg sokat!

Az egesz egy procedura,amiben a latexruhat be kell aztatni egy kis idore sosav es clorox valamint viz keverekebe.

A hatas: Nem kell pudert vagy sikositokat hasznalni tobbet,mert olyan sima lesz a latex,hogy magatol csuszik fel a testedre.

A tapintasa is sokkal finomabb lesz!

Majd irok rola milyen lett az en latexruham amin kiprobaltam

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!