Keresés

Részletes keresés

Wégé Creative Commons License 2001.02.15 0 0 5699
off: a közlekedési rendőrőké, de én csak vendég vagyok nincs közöm a yardhoz. :-))
Előzmény: bala (5695)
Laci-papi Creative Commons License 2001.02.15 0 0 5698
Gondolom sokan meglepődtetek a tegnapi hazai vereségünk hallatán. (Loki-Spari 28-29).
Sajnos mi akik láttuk egyáltalán nem lepődtünk meg. Ez egy folyama egyenes következménye. Van kialakult véleményem a helyzetről, de még - ide - nem írom be. (talán a Loki fórumba beteszek egy elemzést). Minden esetre nagyon félve várom a hétvégi kupa visszavágót. Ebben a formában és helyzetben akár egy nagy vereségbe is beleszaladhatunk. A jövő évi kupa szereplés meg távolodik szép lassan, de folyamatosan.
Egy adalék a tegnapi meccshez:
Gallai 9 lövési kísérlet 3 gól
Tóth Marika 9 lövési kísérlet 3 gól
Ovtus 8 lövés ebből 6 az I.félidőben 1 gól.
Utóbbi ilyen mutatóval a II.félidei második lövését az utolsó percben 28-29-nél vállalja be. Igen fegyelmezetlen, képzetlen játékos, aki passzolni azt végkép nem tud (főleg ütemben nem), de teheti mert a meccsek nagy részét szinte mindig pályán tölti. De miért? És ami a csúcs ezzel a mutatóval és kombinációs készséggel ő volt az utolsó 10 percben az irányító.(!?!?)
A kapusok mutatóit jó lenne, ha Zsoli feltenné. Abból is lehet következtetni! Valaki meg elmondhatná az edzőnknek, hogy Szamozvanova csereként még SOHA nem nyújtott maradandót. Ő, ha 40 percet űl a padon teljesen leereszt és nem tudja a meccs ritmusát felvenni. Nem azt mondom, hogy nem Barkaszinéval kellett volna kezdeni (aki azért egy közepest nyújtott), hanem azt hogy a harmadik kapusnak kellett volna a csere szerepét betölteni. (Ő egyébként minden meccsre nevezve van).
Most ennyi. Félve várom a lengyel meccset és az azt követő orosházi kirándulást. (ezt már Zsoli is előre jelezte!)

Laci-papi
Azért HAJRÁ LOKI !!!!!!

eh Creative Commons License 2001.02.15 0 0 5697
CIKI!

Csak nem Farkas Ágira gondoltál???

Más:
A hétvégi Dunaferr-Besancon meccset állítólag a Sport1 közvetíti. Namármost szerintem ha egy csatorna annyira tele van pénzzel, hogy olasz bajnoki focimeccseket, NBA-s kosármeccseket közvetít, akkor igazán nem okozna (okozott volna) neki gondot a Besancon-Dunaferr meccs közvetítése, a hazai meccseket pedig meghagyhatná a királyi tévének, ahogy ez eddig volt. Gondolom nem mindenkinek van Sport1 otthon és nem mindenki örül annak, hogy a legjobb kézis meccseket lenyúlja a Sport1 a közszolgálatitól, mint azt szeptemberben az RTL-klub tette a Magyar-Olasz focimeccsel. Én ezzel nem azt akarom mondani, hogy a kézilabda maradjon meg a közszolgálati tv privilégiumának, -úgy a jó ha minél nagyobb az érdeklődés a médiában a kézi iránt- de ha egy tehetősebb csatorna is vevő erre a sportra, akkor ne a "kisebbek" elől vegye el a lehetőséget, hanem mondjuk az idegenbeli meccseket adja le, így mindenki jól járna, mert azok iránt is van akkora érdeklődés mint a hazaiak iránt -sőt.

Atk Creative Commons License 2001.02.15 0 0 5696
Szupi volt a mai meccs! A Paháékkal 3man mentünk kocsival Halasra, és 2 óra alatt lent voltunk. A csarnok egész korrekt volt, a berendezése a Spartacuséra hasonlit, szóval lelátó csak az egyik oldalon van. Természetesen teltház volt. A jegy 500 FT volt, de volt nyugdijas, diák jegy 300-ért. Az Ifi meccsen végül simán nyertünk, bár az eleje igencsak nehéz volt. A Fradisták csak egy kis részt kaptak a lelátó szélén, de pont elfértünk, kb 30-an voltunk lent. A csarnok tele volt Jajj szegény Fradi!-s papirokkal, amiket a hátunk mögül dobáltak be a szektorunkba... Kiskunhalason is vannak primitiv emberek...
A lényeg, hogy a csajok alaposan bosszút álltak, egyszerűen tönkreverték a Halast!

Kiskunhalas-FTC 12-39 (4-18)
Kiskunhalas, 500 néző
Góllövők:
Farkas Ági 6 (6), Benyáts 6 (3), Lőwy 5, Tóth E. 5, Tóth T. 4, Pádár 4, Kirsner 3, Bárdos 2, Kovács Vera 2, Takács 2

Lövés/gól Lövőszázalék
Farkas Ági 9/6 67% (átlövésből 3/0!!!)
Benyáts 6/6 100%!!!! (hetes: 3/3)
Lőwy 8/5 63%
Tóth E. 7/5 71%
Tóth T. 7/4 57%
Pádár 5/4 80%
Kirsner 8/3 38%
Bárdos 2/2 100%
Kovács V. 2/2 100%
Takács 3/2 66%
Siti E. 2/0
Kökény 0/0
Összesen: 59/39 66%

Furcsa, de a Halas szerezte meg a vezetést, és 2-2 -ig még izgalmas volt a meccs... Utána beindult a Fradi és fokozatosan elhúzott. A 10.percben 6-3, majd 10-3, a 25.percben már 15-3 volt! A Halas az 5. percben lőtte a 3. gólját , a 4. gólját pedig a 27.percben sikerült megszereznie!!! 22 perc gól nélkül!! :) A 18-4-es félidő után a Fradi 7-0-ás sorozattal nyitott (25-4), de sajnos a második félidő második felében sok gólt kapott, pedig jól nézett volna ki ha egy számjegyből állt volna a Halas lőtt góljainak a száma :)) 31-6, majd 35-9 után tehát végül 39-12 lett, és ennek is örülhet a Halas, hisz a Fradi még igy is jó néhány ziccert hibázott el! A második félidőben egyébként a cseresorunk játszott.
Az viszont hihetetlen, hogy lemegyek Kiskunhalasra, és erre az Eszti nem dob gólt!!! :((( De legalább most találkoztam vele a meccs végén, és még egy közös fotó is összejött :)

bala Creative Commons License 2001.02.14 0 0 5695
Én meg azt hallottam hogy kb ugyanannyi pénzből gazdálkodnak a férfiak mint a nők.Csak ez egyiknél ennyire elég, a másiknál meg.....annyira:(
off:melyik bál?:)
Előzmény: Wégé (5682)
Redondo Creative Commons License 2001.02.14 0 0 5694
Ma edzőmeccsen:
Vasas (ifi) - Delfin KC (felnőtt) 32-33 (21-13)
K.: 4, ill. 6 perc
Ld.: ???, ill. Vérten 7, Grezner, Tóth 6-6, Csenki Cs. 5.

(Félig) OFF
Van egy eladó jegyem a vasárnapi Fradi Bl meccsre, ha vkinek szüksége lenne rá, (természetesen beszerzési áron) szívesen átadom neki. Tel.: 20/3292145
ON

ipos Creative Commons License 2001.02.14 0 0 5693
Örülök,hogy ennyi embert mozgat ez a "4-5 millió kell a jó szerepléshez" téma.
Wégé-nek: én a végén már befektetésről beszéltem(pénzdíjas BL) és nem szponzorációról!!
Egyébként ha meg mégis szponzor, akkor én sem gondolom,hogy az egy külföldi múlti lenne.Azért ne felejtsük el,hogy ma már pénzes magyar emberek is vannak,akik áldoznának is a sportra-ezenbelűl a kézire is- ha megfelelő lenne a háttér,és a környezet.

Mondjuk ha nekem lenne sok pénzem biztos nem adnám oda az ETO-nak,bármennyire is imádom ,azért mert olyan a vezetőség amilyen. Lám a Grabo mennyit ad és mégis a régi vezetők vannak ott!

CIKI Creative Commons License 2001.02.14 0 0 5692
Jó szemed van.
Videon én is visszanéztem a mérkőzést és kielemeztem a kritikus szituációkat. Többször vissza lassítva, majd a végén csak nem téljes bizonyossággal állítva ez az ítélet jó volt, vagy téves.
Már most leszögezhetem, a játékvezetés a BL-hoz, annak színvonalához képest NAGYON SZERÉNY volt.
Egy dolgról azonban mindig hajlamosak vagyunk elfeledkezni és soha nem említjük. Az adott mérkőzésen a legjobbnak kinevezett, az újságokban vastagbetűvel kiemelt játékos, FŐÁLLÁSÚ PROFI JÁTÉKOS, aki ebből él és keresi kenyerét az adott mérkőzésen hányat hibázik. Rossz pasz, ellőtt labda, technikai hiba, kihagyott 7m-es és ziccer. A teljesítménye jó, ha eléri az 55-60 %-ot.

Miről beszélünk.....
Még ezen a mérkőzésen is az AMATŐR
JÁTÉKVEZETŐK /ők ezt munka mellett csinálják, nem ez a hívatásuk/ teljesítménye is jobb volt a több játékostól. Tényszerűen vissza kell nézni !!!!
Látod párnap távlatából, visszanézne Te is rájöttél, az nem is volt piros lap. Ott akkor mindenki a fejét akarat venni a Játékvezetőnek és ő neki még csak VIDEOJA sem volt !!!

Előzmény: kerpelg (5688)
Leki Creative Commons License 2001.02.14 0 0 5691
DVSC-Valdor - Bp. Spartacus SC 28-29 (14-14)
Nem értem én ezt a Lokit...
Kiskunhalasi NKSE - Herz-FTC 12-39 (4-18)
kerpelg Creative Commons License 2001.02.14 0 0 5690
tudom, hogy nyilván - érintettként - nem könnyen viselheted a viccelődést, de azért külső szemlélőként nem a kiegyensúlyozottság az első dolog, ami eszembe jut rólatok...

kfg

bzsoli Creative Commons License 2001.02.14 0 0 5689
Egy hír, kinek jó kinek nem:
DVSC-Spartacus 28-29

A legmélyebb gödör...

kerpelg Creative Commons License 2001.02.14 0 0 5688
pahától a hír, nyert a fradi kiskunhalason, 12:39 volt a vége.

visszatérve a hétvégére: nem tudom, hogy én vagyok-e vak, de sokszor visszanéztem az esetet, amikor lőwy dóra akkorát repült és egy emberként követeltük a piros lapot az elkövetőnek, és én mostanra már arról sem vagyok meggyőződve, hogy egyáltalán érintkeztek-e... de hogy sokkal kevésbé volt durva, mint a helyszínen tűnt, az biztos.

abban viszont endrével értek egyet, hogy az első félidő végét kivéve nem voltunk igazán jók. bár a szünetbeli nevetgélés már előreveítette, hogy (bocsánat) nbem fogják ezt a második félidőt olyan komolyan venni a lányok.

balázs:

ne akard, hogy febr. 25-én dőljön el a bajnok cím. szerintem az ugyanis csak azt jelentheti, hogy elvesztitek az esélyeteket (ha kikaptok). mert ha nyertek, akkor egyelőre legfeljebb ismét nyílttá teszitek a versenyt, behozván a lemaradásotokat... ott van még a dunaferr is, például.

paf Creative Commons License 2001.02.14 0 0 5687
Az a fránya idézőjel...
Előzmény: Wégé (5686)
Wégé Creative Commons License 2001.02.14 0 0 5686
Bocs de nemtom mitörtént! Én csak egy hivatkozást akartam ide beszúrni. Majd utánanézek!
Wégé Creative Commons License 2001.02.14 0 0 5685
Elkészült a
Drillo Creative Commons License 2001.02.14 0 0 5684
Azt hiszem aki egy picit veszi a fáradságot és visszanézi a korábbiakat, az meggyőződhet arról, hogy a jv-kről kialakított véleményemet csekély mértékben szokta befolyásolni a végeredmény. Egyébként ha jobban belegondolsz akármit lehet kritizálni:
ha csak vereség után foglalkozol a jv-vel, akkor nem tudod elviselni a vereséget;
ha győzelem után is, akkor meg azt mondhatod, hogy mit akarsz még?
A sima gyenge bíráskodás vagy az enyhe hazai pálya (bár nem hivatalos) szinte szót sem érdemel, de ezen a meccsen elég jelentős eltérések voltak-még ha véletlenül is-a két oldalon történt hasonló esetek megítélésében.
Előzmény: Törölt nick (5683)
Wégé Creative Commons License 2001.02.14 0 0 5682
Nos vegyük időrendi sorrendbe a dolgokat.

Köszönöm a meghívást a irc-re, de én 17-én egy bálba megyek így biztos hiányzó leszek. Az a másik problémám, hogy az otthoni gépemmel valami gondvan, mert állandóan lefagy, különösen a chat-től.

Ami a férfi kézilabdát illeti Győrben, az tényleg hülyeség, hogy csak 4-5 mFt hiányzik a kasszából. Amióta a Gardénia kiszállt a szponzorkodásból, kb 100 mFt hiányzik, mert ilyen nagyságrendű volt a támogatásuk. A női csapatunknál sincs minden rendben, mert a Graboplast sem akar sokáig főszponzor lenni. Az idei támogatásuk cirka 90-100 mFt. Ehhez jönnek a plusz támogatások, így összesen 130-150 mFt-ból gazdálkodik a női csapat.
A fiúknál ugyanez 50-60 mFt. Lehet azon filozofálni, hogy ez sok vagy kevés. Mindenesetre ha belegondoltok abba, hogy Pálingert 20 Mft-ért vitték el, akkor összeségében nem olyan sok ez a pénz. Úgy elég, hogy nagyon sok a sajátnevelésű játékosunk. Szerencsére ebben Győr még mindig erős (oly annyira, hogy ezt még Németh András is megemlítette múltkor a TS-be). :-))

Említve volt, hogy Győr gazdag város, miért nem él meg a kézilabda. Nos ezt már a focis topicban is kifejtettem. Az a fő gond, hogy nálunk nagyon sok a külföldi multi (Audi, Philips, Amoco, WAV stb.) aki egy fillért sem akar a tevékenységén kívüli dologba fektetni, magyar sportba meg pláne nem. A régi győri cégek meg egyrészt halódnak (Rába, Győri Keksz, Gardénia, Graboplast) másrészt a legtöbbe, már többségi külföldi tulajdonos van, akiket nem hat meg a tradiciónális szponzorkodás. Azt mondják, hogy ha majd újra prosperál a cég, akkor lehet támogatni, de addig egy fillért sem!

Hát sajna ez van.

re_mi Creative Commons License 2001.02.14 0 0 5681
Van egy cikk mocsaival Az NS onlineban. Néhány rövid idézet:
Szóban már
újabb négy évre egyezett meg a Magyar Kézilabda-szövetség
vezetőivel,

korábban megegyeztem a magyar szövetség
vezetőivel, már csak néhány apróságot
kell tisztázni a szerződés aláírásáig.

Most akkor hogy is van ez? Még nincs aláírt szerződés vagy mi van? Nem nagyon akar összeállni a dolog... Nekem legalábbis.

bzsoli Creative Commons License 2001.02.14 0 0 5680
Fiuk-lányok ! Jó nektek hogy egy ilyen +8 as meccs után is a bírókat szidhatjátok. A Fradi-Loki után nem hallottam ilyen hangokat, pedig ott is volt szemét munka.
Egyébként a Loki nevében köszönjük a képeslapot amit a csapat kapott, de meg is dolgoztak érte.
Egyébként a mélyen tisztelt Fradi-bírók vezetik az orosházi meccsünket, remélem annyit segítenek majd mint amennyit mi segítettünk a Fradinak a bajnoki címhez... :-)

Csá !

re_mi Creative Commons License 2001.02.13 0 0 5679
Abban az egyben nem tudok veled egyetérteni, hogy Mo-n ma csak 3-3 csapatra lenne szükség vagy inkább igény. Az viszont igaz, hogy a jelenlegi gazdasági realitások + a sportpolitikai és egyéb torzulások miatt nincs több és nincs rá remény sem. Hacsak azt a lehetőséget nem számítjuk, hogy egy -esetleges- külföldi befektetőnek aprópénz lehet Mo-n megvenni és megcsinálni egy csapatot. Bár evvel inkább úgy vagyok, hogy nem kellene külföldi kézbe adni semmit, ha nem muszály. Őszintén szólva nem tudom, hogy mi lenne a kivezető út és csak ismételni tudom: riasztó dolognak tartom, hogy az átlövők helyett a pénztárosok döntsék el a kiesés-feljutás kérdését.
Előzmény: idarf (5677)
Ener Creative Commons License 2001.02.13 0 0 5678
Nem túl rózsás jövőkép a holnapi sportból:
A profi sport kívánalmai alapján is életképes másik egység, a kézilabda-szakosztály költségvetése a fentiekhez képest elenyészo, 87-90 millió forint. Tavaly szukösen teljesítették a tervet, 82 millióból tartották fenn magukat. Maglódi Lajos szakosztályvezeto abban bízik, hogy az FVM-vezetok segítségével megnyert szponzoraik nem pártolnak el tolük, és számít arra is, hogy idén szintúgy komoly haszonra tesznek szert a játékos- eladásokból. E szakosztályban két hónapnyi jövedelemmel adósak hivatásos sportolóiknak.
idarf Creative Commons License 2001.02.13 0 0 5677
Kár, hogy nem voltam itt tegnap éjjel, ahogy olvasom, egész jól elvoltatok.
Azt, hogy Győrben mi miért sorvad, innen nem tudom megítélni, azt viszont komolytalan kijelentésnek tartom, hogy négy-, ötmillió hiányzik ahhoz, hogy rendesen igazoljon valamelyik csapat.
A férfi szakág helyzetét egyértelműen a három nagy határozza meg. Itt egy gazdasági verseny van amiben mindenki más lemarad. Ma már akkora a különbség a harmadik és a negyedik közt, hogy nincs az az őrült aki vállalna ekkora befektetést, ami négy-, öt év múlva hozna csak eredményt. Ha egyáltalán hozna. Figyelitek a női kosárlabdát? Hogy rázták le a BSE-t, a Fradit, a Diósgyőrt. Mire a PVSK a legjobb lesz Európában, addigra a Sopron is kiszáll. Lehet, hogy ez nem jó, de ennyit bír el ma a magyar gazdaság. És semmiképp nem érheti szemrehányás a legjobbat. (Veszprém, PVSK) Őket is szorítjá kívülről.
Megoldás nincs. Illetve erősödő gazdaság, és a játék kultuszának építése. Ez utóbbit nálunk inkább rombolják a kézilabda esetében. De ez már egy másik téma
Atk Creative Commons License 2001.02.13 0 0 5676
FIGYELEM - FIGYLEM!!!
Aki akar holnap jönni Halasra kocsival, az jöhet még a Paháékkal!!! Eddig 3man vagyunk, szóval még max 2 ember befér. Találkozó 12:45-kor az Üllői úton a Fradi stadion, klubház előtti parkolójában, indulás 13 órakor! Gyertek!!!
Bocs Paha, hogy igy hirdetek, de a 2 srác aki mondta, hogy jönne nem jönnek!
Leki Creative Commons License 2001.02.13 0 0 5675
Õsztõl: öt nõi és négy férficsapat a kupákban

Sajtótájékoztató keretében kötött szponzori megállapodást hétfõn a Magyar Kézilabda-szövetség és a Schiller Opel a cég Váci úti szalonjában. A megállapodásról Sinka László fõtitkár elmondta, hogy az a szövetség és a Schiller Opel régi, kitűnõ kapcsolatának folytatását jelenti.
- A szerzõdés szerint Hajdu János és Mocsai Lajos szövetségi kapitány egy-egy Opel Astrát kap egyéves használatra, munkája, könnyebb mozgása elõsegítésére - mondta Schiller Péter cégtulajdonos. - Nagyon reméljük, hogy ezzel hozzájárulhatunk a válogatottak további sikereihez, ezzel együtt a nagyon közkedvelt kézilabda további népszerűsítéséhez.
Sinka László, aki az európai szövetség végrehajtó bizottságának tagja, a tájékoztató keretében
beszámolt arról, hogy az EHF döntése értelmében a 2001-2002-es évadban öt nõi és négy férficsapat képviselheti a magyar színeket az európai kupákban. A nõknél a BL-ben két, a KEK-ben egy, az EHF-kupában két együttes nevezhetõ, a férfiaknál a BL-ben és a KEK-ben egy-egy, az EHF-kupában két csapat szerepelhet. Ettõl az évadtól kezdve pénzdíjas lesz a BL, és arról, hogy mennyi pénz jut a csapatoknak, március 3-án és 4-én, a soros ülésén dönt az európai vezérkar.
Eldõlt, hogy a nõi válogatott március 26-án Dániával mérkõzik az aarhusi új sportcsarnok avatóján.
(NSonline)

endre_d Creative Commons License 2001.02.13 0 0 5674
Amit a birokrol irtal azzal nagyjabol egyetertek, kiveve, hogy a masodik felidei kiallitasok vedhetoek. Szerintem nem azok, de meg nem neztem vissza a meccset, ugyhogy lehet hogy nincs igazam. A 14-8-as kiallitasi arany nevetseges.

Jon valaki Halasra?

Előzmény: Drillo (5673)
Drillo Creative Commons License 2001.02.13 0 0 5673
Dániában nagyon vidám dolog lehet a kézilabda, ha a játékvezetők minden hülyeségük után csak mosolyognak. Az ennyire "egyenes" hazai pályához eddig csak a Hypo ellen voltunk hozzászokva. Az első 15 percben 2 gól előnyt adtak a spanyoloknak:
Kirsnerrel szemben 5,60-on védekeznek-7m helyett belemenés
12 másodpercel később Sanchez szájba vágja Farkast-aki meg a mezét fogja-és azzal a lendülettel belefordul Sitibe, aki az ütküzés pillanatában a vonal előtt áll, az ütközés után is csak 3 centiméternyit lép a vonalra-mindebből a kis majom csak a mezfogást akarja meglátni-sárga lap, a nagy majom meg hetest ad belül védekezésért (Vajon mit nézett? A vonalat biztosan nem! De a leckét jól megtanulta: "Fiam, ha nem is tudod mit ítélsz, legalább határozottan.").
Mindezt akkor amikor még nem dőlt el semmi. Később sikerült még kívül látni a beállót amikor 5,70-ről lőtt gólt (a vonal nem az erősségük), bár ez nem akkora szenzáció, ha a Doros Ákosnak is szabad.
A második félidei kiállítások közül szerintem mindegyik védhető, a Dórával szemben elkövetett szabálytalanságnál viszont nem tudom, hogy mit láttak, mert ha egyszer lefújták, akkor zavarják ki azonnal a játékost, de hogy ki se állítsák, azt én sajnos ésszel fel nem érhetem.

Enikő igen nagy kedvvel játszott, 2 átlövésből 3 gólt ért el! Az első két kísérlet olyan jól sikerült, hogy harmadszorra a védők össze-vissza törték magukat, hogy odaérjenek a lövésre, ezután Kökének csak be kellett gyalogolnia a kapuig.

Amíg idegenben mindenhol csak kettővel kapunk ki, addig jók leszünk.

Előzmény: endre_d (5666)
CseszregiBalázs Creative Commons License 2001.02.13 0 0 5672
Ez természetes, nem is Gergővel van gondom, hanem a Fotex-el illetve azzal a hozzáállással, amit ő képvisel. Érdekes, hogy mindig erős ifijük van, de alig-alig kerül fel vki a felnőttbe, mert inkább vesznek. Most az a logika sem áll, hogy ezzel az ellenfelet gyengítik,mert sajnos jelenleg nem vagyunk az ő szintjük. Értem én, hogy kell nekik meg nagyon tehetséges, meg Pásztor sem játszik örökké,de amíg csak a padon ül igazán játszhatna nálunk.
Előzmény: ipos (5671)
ipos Creative Commons License 2001.02.13 0 0 5671
Sajnos a sportoló oda megy ahol több pénzt kap, a klubbhűség már nem kifizetődő. Iváncsik apa is azt mondta akkor,hogy a Gergő gyerek nem igazol még nívósabb csapatba,mert még magas neki a szint.Erre mit olvas az ember 2(!) nap múlva?Iváncsik a Fotexben.
Előzmény: CseszregiBalázs (5670)
CseszregiBalázs Creative Commons License 2001.02.13 0 0 5670
Sajnálom a lányokat, hogy nem jött össze, de szerintem is a rutin hiányzott. A Fradinak gratulálok, de endréhez hasonlóan azt gondolom, hogy nem volt meggyőző. A csoport elsőséget illett volna megszerezni, ehhez most már mázli kell. Bár lehet, hogy jobb az oroszokkal játszani. Különben meg úgyis mindenkit meg kell verni a BL elsőségért, márpedig erre van esélye a Fradinak. Én még mindig bízom az ETO-ban. A bajnoki cím 25-én fog eldőlni.
A ffi szakágunk, tényleg csak Lacinak köszönheti, hogy vszínű bekerül a felsőházba. Hihetetlen fiatalok. Azért az elsorvasztásban nagy szerepe van a vezetőkön kívül a TOP3-nak. megveszik a fiatalokat és 2-3 percet kapnak meccsenként. Lásd pl. Fotex - Iváncsik Gergő. Kinek jó ez? A magyar kézinek biztos nem! Ráadásul sok az idegenlégiós: Tegnap a Fotexnél játszott 2 kubai meg 2 horvát. Jó ők tényleg minőségiek, de akkor is helyet vesznek el. Tudom a sport kőkemény üzlet, de ez akkor is fáj. Ja és Pick legjobbja sem Buday vagy Berta volt, hanem egy jugó, Eklemovics+Ivanov.
Zrec Creative Commons License 2001.02.13 0 0 5669
Halihó emberek!
Nem kéne egy irc duma partit is összeszervezni már,és ott meg lehetne dumálni ezt-azt.
17-e mondjuk?23 óra 00 perctől én irc-en leszek. irc.extra.hu és ott kezilabda csati.
Nagyon örülnék neki ha összejönnénk egy páran.
Különösen örülnék ha eljönne Wégé re_mi paha, meg ildy meg persze mindenki más is
Addig is hajrá Fradi!

Előzmény: bala (5668)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!