cassano71 Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252096

Nagyon rosszul vezette, de mindkét oldalra sokat tévedett. Szerintem amit nekünk befújt nem volt 11-es egyáltalán csak Korcsmár feldobta magát, ezzel most lehet vitatkoznak majd sokan de ez a véleményem. A románok második góljánál Vargát fellökték egyértelműen hátulról, ez is döntő hiba volt hogy nem fújta be. Ezen kívül egy sor szabálytalanságot nem fújt le, leseket néha rosszul ítélte meg. Persze a tekintélyt azt védte, kétszer reklamáltak kicsit a románok, egyből két sárga villant akkor. Ritka rossz bíráskodás volt.

Ami minket illet ezt a román csapatot simán lehetett volna verni, nagyon gyenge teljesítményt nyújtottak a románok, ajándékoztunk nekik két gólt, 2-1 után sokszor látszott már ők sem hisznek benne hogy egyenlítenek, akkor meg kellett volna adni a kegyelemdöfést, meg is volt rá a lehetőségünk, nem éltünk vele, ez van. Nekem a legszomorúbb az hogy sokadszorra látom hogy ezzel a védelemmel nincs esélyünk egyszerűen komoly csapat ellen, ma is jópár olyan hibát követtünk el ami nem megengedhető ilyen szinten. Más kérdés hogy a románok nem használták ki mert az is olyan csapat amilyen, nem véletlenül nem jutnak ki ők sem sehova hosszú évek óta.

Megmaradt az esély ettől függetlenül, de Isztambulban meg Bukarestben ilyen gyermneteg hibákat nem lehet elkövetni hátul mint ma.

Előzmény: liptiki (252058)
ik Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252095

Igen, a pálya durván oda fog menni.

Készülhetünk a leg...-re.

Csak akkor jöhetünk ki jól kedden, ha kegyetlen határozottak leszünk elöl-hátul és kíméletlenül belövünk mindent.

Ez nem szokott nekünk összejönni.

Előzmény: Kovács 2.0 (252078)
Jerofejev Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252094

már úgy tűnt, hogy mellé fölé megy a labda, de egy arra szálló sirály tarkóján megpattant és beesett a kapuba. Igazából fejben elfáradtunk, de jó tapasztalat volt, amit a jövőben tudunk hasznosítani.

Veszpremi Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252093

A focit gólokra játszák. Melyik meccset nézted? :)

Előzmény: tol (252088)
Traubi Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252092

Ugyan már, hagyjuk ezt a bírózást! Fújt tévesen, meg volt pár szabályztalanság amit nem adott meg nekünk, de semmi mérkőzést befolyásoló tévedése nem volt. Szalai hálóba tartó lövéseibe nem fújt bele, meg gondolom a 93. percbe se a bíró bolondította meg a magyar védelmet.

Előzmény: Rebounding Delp (252062)
Fradista Utazó Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252091

Nem volt gond a játékvezetővel, mármint azon túl, hogy egyetlen jó ítélete se volt az egész meccsen...

Össze-vissza fújt, volt, amikor mi jöttünk ki belőle jól, volt, amikor ők.

Előzmény: Sarq_ (252081)
405GRX Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252090

Szerintem nem érdemes ráfogni. Stark a Bundesliga egyik legszarabb bírója, de pártosnak messze nem mondanám ma este.

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252089

hogyne

Előzmény: BVNG (252085)
tol Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252088

A magyar válogatott jól játszott jobban a Románoknál ez nagyon pozitiv.

A hosszabitásban elveszteni egy mérkőzést , pláne egy ilyet ahol 80 percig a mi akaratunk érvényesült elég dühitő dolog.

Ez a román csapat nagyon jó anyagból épitkezik , és képesnek látom arra hogy Hollandiából is pontot szerezen.

Az gólért nem kell Mészárost hibáztatni, Varga menthetett volna de megpróbálta feltartani az ellenfelet aki ütközött velle és Mészárosnak lökte aki estében már nem tudott felszabaditani.

Mészáros gyorsasága nagyon kellet ezen a meccsen , én nem szidnám őt és senkit a magyar csapatból.

Kovács becserélése meglepett , és a végén talán Szalai vagy Kovács lecserélésével húzhattuk  volna az időt, bár  a hiba középpen történt  mind a két gólnál.

A csapat jól játszott egy döntetlen jött őssze csúpán , de ilyen a foci.

Szép volt fiuk.

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252087

Elég furcsán látod a dolgot!Legalább is elfogultan! Megkérdezném Hegyi Ivánt,mert adok a véleményére!

Biztos vagyok benne,hogy ezt nem állítaná!

Jerofejev Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252086

Szerintem nem érdemeltünk győzelmet.

A támadójátékunk ugyan jónak tűnt mert sok helyzetünk volt, de ez inkább az egy-két használható játékosunk egyéni akcióinak, és a rémgyenge román védelemnek volt köszönhető. A középpálya súlytalan volt, a védelmet pedig mindenki látta. Nettó NB1-es szint. Ami egyenlő a kalap szarral.

Egyébként  van pár nemzetközi szinten is értékelhető játékosunk, de szemmel láthatóan visszahúzza őket a csapat és a közeg általános színvonala.

BVNG Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252085

Tkp. Zuroff egyenlített ki a románok számára.

A nézők bíztatása, pszichikai segítsége éppen az utolsó percekben adhatott volna annyi pluszt, hogy odaérnek, belevetődnek stb.

solozo Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252084

Igaz.

Előzmény: Té (252075)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252083

Azt még korai előre eldönteni, hogy melyik lesz a legfontosabb meccs, de a keddi nagyon fontos lesz, az biztos.

Ezt a mait nem kellett volna elbaltázni, mert így nagyon meleg a pite.

bilon21 Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252082

ez volt a legfontosabb...

Sarq_ Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252081

"A franc ebbe a német bíróba....az egész meccsen nem lehettett látni még a semlegességét se."

Mit vártunk? Hogy térfélválasztáskor elővesz egy levelet a zsebéből, amiben az UEFA bocsánatot kér a zárt kapuért?

ik Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252080

Ez a válogatott kedden megmutathatja tényleg mire képes, mert ezzel a mai eredménnyel, különösen az utolsó pár perccel - hát lehúzta magát kicsit a klotyón. Pszichésen mindenképpen....

Kedden eldől.

retisonic Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252079

A spanyoloknak nem volt egy Elekük.

Előzmény: Tsd (252077)
Kovács 2.0 Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252078

A keddi meccs lesz a selejtezősorozatunk legfontosabb mérkőzése. A törökök hatalmas helyzeti előnyben vannak, mert ők az utolsó körben fogadják otthon a hollandokat, és ha a tulipánosok addigra bebiztosítják maguknak a csoportelsőséget, akkor nekik akár egy vereség is belefér (ami a törököknek ugyebár három olyan ajándékpont, amire másoknak aligha lesz esélyük). E pillanatban négy ponttal előzzük őket, de ebből kedden elúszhat három. Kíváncsi vagyok, hogy a Mesteredző mit lép. Ha azzal a taktikával állunk ki, amit a Videoton csinált a Trabzonspor ellen, akkor meglehet egy döntetlen (ami nagyon sokat érne). Ha szerethetőek akarunk lenni, akkor bármi lehet, és tartok tőle, hogy nem felénk fog lejteni a pálya.

Tsd Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252077

spanyol - finn 1:1

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252076

ez az utolsó öt perc azért volt érthetetlen, mert addig pont azt néztem, milyen jól megállítjuk őket már a középpályán, tényleg jól működött a letámadás.

sokan itt Hajnalt szidják, szerintem nagyon kellemes csalódás volt, sok labdát szerzett a 2. félidőben, és harcolt.

Előzmény: NB2 (252054)
Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252075

Azt a ziccert kihagyni, volt akkora hiba, mint a Mészárosé.

Előzmény: solozo (252067)
Sarq_ Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252074

Pedig biztos nézi néha a Bundesligát, feltűnhetett volna neki, hogy ha kirúgják a labdát (ott mondjuk szokás a védőket is játékba hozni, mert el tudnak indítani egy támadást...), Neuer vagy Weidenfeller elég gyakran talál saját embert a felezővonalon túl is.

Előzmény: öböü54üpp (252053)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252073

Azt mond meg,hogy ezek szerinted hányat tudtak volna kihozni normálisan egy kidobásból?

rage Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252072
Egyik sem fogja túlélni a pótselejtezőt
Előzmény: Omega12 (252045)
harmonikás Creative Commons License 2013.03.22 0 0 252071

Persze,

lehet, hogy jobbak leszünk, egészen az utolsó két percig, aztán elbukjuk a meccseket. ;-)