Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.10.01 0 0 30
nemtom, nem tunik viccesnek, ez mindennapos eset...fejtsd ki, hátha megrándul a szám széle egy kicsit!
:)

Előzmény: Hibiscus (29)
Hibiscus Creative Commons License 2003.10.01 0 0 29
Hát nekem milyen van...!
Aktuálisan ma például lepisiltem a hajam...
Előzmény: Törölt nick (27)
Hibiscus Creative Commons License 2003.10.01 0 0 28
Te is milyen szépen beszész' a NŐ-vel... :)
Hátra kéne kötni... a TÖKETEKET! :)
Előzmény: Törölt nick (25)


Törölt nick Creative Commons License 2003.10.01 0 0 27
hm... azt hiszem erre - fizikai erőszak - utaltál valamikor....
akkor wc-s anekdotákat sem mesélek, pedig van dögivel!!! :)

a másodiknak meg nincs aktualitása, pajti nem harapott meg senkit! ;)

Előzmény: Törölt nick (26)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.01 0 0 26
a masodikat egy ideig annak tartottam :-)
az elsot nem, mert nem szeretem a fizikai eroszakot :-)
Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.01 0 0 25
kabbe, vazze!:)
azt tudom hogy te tudod, mert te mindent!!! :)
de ugye hogy te nem találtad viccesnek!!!??
Előzmény: Törölt nick (24)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.01 0 0 24
en is tudom!!!
Es eppen ma gondoltam ra, hogy a masodiknak mekkora aktualitasa van! ;-)
Előzmény: Törölt nick (23)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.01 0 0 23
köszi, csá!
eddig asszem te vagy az egyetlen ember, aki tudja miről beszéltem ott! :)
Előzmény: Hibiscus (22)
Hibiscus Creative Commons License 2003.10.01 0 0 22
... ja, meg latin 7-én.
Hibiscus Creative Commons License 2003.10.01 0 0 21
A pasimnak elmeséltem, hogy hazafeléjövet az egyik boltban találkoztam egy haverjával, akit hívtam, hogy jöjjön fel hozzánk, bár mondtam neki, hogy ő - a pasim- még nincs itthon...
És hozzátettem - a pasimnak mesélve-:

"Így még akármi is lehetett volna..."
Mire ő:
"Ja, kaptál volna tőlem két nagy marha pofont, bazmeg..."

Hát ezen. Jólesett. :))

Törölt nick Creative Commons License 2003.10.01 0 0 20
ezen :)
meg most is
Előzmény: RedSnake (15)
Katinca Creative Commons License 2003.10.01 0 0 19
Egy haverommal elindultunk bulizni, mivel a városban nem találtunk semmi épkézláb helyet, ahol jól éreztük volna magunkat ajánlotta a "törzshelyét"... egy night-klubbot. Gondoltam miért is ne!? Elég furán éreztem magam nő létemre egy ilyen helyen, de a kiváncsiságom erősebb volt, mintsem megfutamodjak. Az este fénypontja az volt, amikor úgy hajnal 3 óra felé FELMENTÜNK SZOBÁRA aludni... Jól ismeri a tulajt, úgyhogy ez nem volt probléma. Egészen 6-ig röhögtem a szitun. Ő azon röhögött, ahogy én röhögök. Másnapra izomláz lett a hasamba a nevetéstől. :)
herlitz Creative Commons License 2003.10.01 0 0 18
Vasárnap az E kiállítás előtt felvonultak a sátras édességárusok. Törökméz, plariné, gumicukor stb. Ami a röhej tárgya volt: piros "kakasos nyalóka" alapanyagból formázott többféle méretű nyalóka falloszt is árultak!
:-)
fulgur Creative Commons License 2003.09.30 0 0 17
Ezen:

http://index.hu/velemeny/jegyzet/bolgargy/

tyler-durden Creative Commons License 2003.09.30 0 0 16
ismerős, de máig nem értem, mi egyebet kellet volna tenni. Adjon meg pontosabb utasítást a t. tanárnő.
Előzmény: KULCSI (13)
RedSnake Creative Commons License 2003.09.30 0 0 15
Ezen:
Gyanítom többetmagammal író-olvasója vagyok a Gyerekkori félrehallásoknak...:-)
Ott van egy állat sirály kedvencem.
Emberünk írja, hogy gyerekkorában folyton elhúzták a templomba és mindenféle imákat kellett ám nyomnia. És az Üdvözlégy Mária malaszttal teljes cimű imát nem igazán értette (valljuk be nekünk felnőtt fejjel is gondot okozhat ez az egy sor :-) és szegény picifijú hosszú éveken át "értelmet adott" a dolognak a következőképpen:
Üdvözlégy Mária malacszar tejjel...
Hát ezen röhögök fel hangosan azóta is ha eszembejut...:-)))
SEVENTH SON Creative Commons License 2003.09.14 0 0 14
Én most pl. ezen ;-)
Előzmény: aniTA (10)
KULCSI Creative Commons License 2003.09.12 0 0 13
Ma ültem az irodában. Nem volt benn az igazgazgató így én voltam a haljakend'. Egyszer csak kopogtatnak az ajtón. Olyan gyerekes kopogással. Benyitott egy olyan 7 éves fiúka. Mintha az "Indul a bakterházból" szalajtották volna. .... Ádám 2.a osztályos tanuló vagyok.-kezdte. Azt akarom mondani, hogy a ... tanító néni küldött mert rossz voltam az óráján.-mondta. Ezzel meghajolt, sarkon fordult és kiment. Mint aki jól végezte a dolgát. Annyira meglepődtem, hogy mire felfogtam mi történt a gyereknek se híre, se hamva nem volt. Mire visszamentem az asztalomhoz olyan jóízű nevethetnék tört rám, hogy már nem bírtam visszatartani. Aztán a szünetben megkeresett a tanárnő. Na, Ádám jelentkezett?-kérdezte. Elmeséltem neki az esetet. Kiderült, hogy kiküldte az óráról mert rosszalkodott. Azt mondta neki, mondja meg az ig. helyettes néninek, hogy rossz volt. Erre Ádámka bejött, elmondta, és kiment.

Ennyi. Aranyos volt.

Impotentát Creative Commons License 2003.09.12 0 0 12
Vajon milyen sportszer az, amivel puncira meg farokra lehet gyúrni? :-))
Előzmény: Törölt nick (11)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.12 0 0 11
Akkor én mégis szeretek sportolni :o))
Előzmény: aniTA (10)
aniTA Creative Commons License 2003.09.12 0 0 10
Hogy a csomagküldős szexshop a diszkrét csomagoláson sportszer-nek nevezi a khm...motyót. :)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.12 0 0 9
hát ez is olyan, mármint hogy a látvány, az illetők külleme. bár szerintem azért ezek valamennyire azért viccesek voltak, és kész! :)
Előzmény: zebrina (8)
zebrina Creative Commons License 2003.09.12 0 0 8
Háááát, nekem ezek közül egyik se tűnik túl viccesnek...

Én valamelyik nap egy spanyol csatornát néztem a TV-n, ahol a "Játék határok nélkül" mintájára két csapat vetélkedett egymással. Na, hát azon fetrengtem, ahogy jelmezben csetlettek-botlottak a futószalagon a játékosok... Elmondani nem lehet, látni kellett volna.

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2003.09.12 0 0 7
kettőn, tegnap

lent voltam győrben, ahol láttam egy két érdekes arcot, és az egyik gyereknek (huszonegynéhány éves) ilyen bumburnyák feje van, állandóan vigyorog, tánca robotmozgás. és hogy mesélték, hogy ment az utcán, és megállították ismeretlenek (!) és közölték, hogy ránéztek, és úgy döntöttek, hogy akkor most leosztanak neki 100, azaz egszáz kokit. meg is kapta, és kicsit agyrázkódással ment tovább.

másik, ismerősöm meséli, hogy volt egy kutyájuk, és hogy szerette amikor fiatal volt, a kutya mindenhova követte, az iskola előtt várta, a kuty neve Pajti (!) volt. És ennyire - annyira szerette, a szeme szinte könnybelábadt, és amikor feljött pstre, akkor elaltatták. persze szerették meg minden, csak hát Pajtinak mennie kellett.

genyanya Creative Commons License 2003.09.12 0 0 6
Alppal volt egy csomó fölös energiánk, és nekiálltunk keggyózni. (ez a játszunkeggyót-ból származik, amolyan birkózásféle) Ilyenkor aztán úgy nagyon mélyről előjönnek a feszültségek, az érzelmek, és minden, ami amúgy csak csenben őrli az embert, és hatalmas nevetés formájában távozik. Utána meg jön a szerelmes összebújás...:))
herlitz Creative Commons License 2003.09.12 0 0 5
A tegnap esti Fábry műsoron...
Vadvíz Creative Commons License 2003.09.12 0 0 4
Ja! És be voltam csomagolva! :-)))

Nem. beszéltünk róla egy szitu kapcsán amit most nem írok ide, megjelent lelki szemeink előtt és röhögőgörcsöt kaptunk! :-)

De így elmesélve már olyan snassz! :-)

Előzmény: genyanya (3)
genyanya Creative Commons License 2003.09.12 0 0 3
azon ültél? :))
Előzmény: Vadvíz (2)
Vadvíz Creative Commons License 2003.09.12 0 0 2
Egy hatalmas nagy Herendi vázán, becsomagolva :-)))
Folytak a könnyeim! :-)))

RedSnake Creative Commons License 2003.09.12 0 0 1
Egy csajon, aki ma hastáncolni indul... helyettem! :DDD
Előzmény: Celtic Moon (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!