Keresés

Részletes keresés

mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 164
1995-tol foglalkozom allatvedelemmel,

1996-ban alapítottam egy helyi egyesuletet allatmenhely alapitas cellel, ami most is uzemel, de nincspenz menhelyre ..
onnan kileptem, mert globalis problemak erdekeltek, benne a prevencioval...

es az orpheus 1998-ban jott letre kicsiny fejunkben, es
1999-ben lett bejegyezve kozhasznu jogallasban...

mit csinaltam?
- szoroanyagok tomkeleget, mara soktizezer pld-ban, cikkeket, informacios telcsivonalat, weblapot.... rendezvenyekre, konferenciakra megyunk, talalkozokra...
emberek kerdeseire valaszolunk, hivatalokkal, es onkormanyzatokkal valaszolunk, es lakossagi problemakat oldunk meg...

ennyi... mindezt onkentesen...

erted?

Előzmény: Filly (162)
baphomet Creative Commons License 2001.09.26 0 0 163
aztán meg nem biztos, hogy dolgoztatnék veled, mikor fél szemmel mindig a fórumot figyeled...:)
Előzmény: mokuss (154)
Filly Creative Commons License 2001.09.26 0 0 162
Feltettem egy kérdést, hogy mit csináltál _konkrétan_ az állatvédelem, környezetvédelem terén az elmúlt 2 évben. A válaszod egy link a honlapodra volt, amit én nem tartok túl nagy cuccnak. Szóval, a honlapon kívül mit csináltál még?
Előzmény: mokuss (160)
baphomet Creative Commons License 2001.09.26 0 0 161
amúgy is szándékomban állt már lépni...(mert gondolom vagy rám, vagy csincsinre gondoltál)
Előzmény: mokuss (154)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 160
fily:
nekem nincs normam, hogy naponta keszitenem kell x db termeket, nem gepkezelo vagyok...

mit csinaltam ma?

erre vagy kivancsi?
hanyan kerestek, kiknek irtam levelet? milyen hivatalokkal beszeltem, min dolgozok? milyen szinu a gatyam?

nem vagy te kicsit idetlen?

Előzmény: Filly (158)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 159
oh, szegény! Szem nem marad szárazon!
Előzmény: mokuss (157)
Filly Creative Commons License 2001.09.26 0 0 158
Mi az az annyi, amit csinálsz? Mert a konkrét kérdésemre nem kaptam választ, egy másik emberke kérdésére viszont kiderült, hogy azért legalább faültetésre elmész időnként :o)
Előzmény: mokuss (154)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 157
kozben betegen, lazasan arra gondolok, milyen jo feyekk vagytokk tih...
Előzmény: mokuss (154)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 156
Ingyenélô!
Előzmény: mokuss (154)
Filly Creative Commons License 2001.09.26 0 0 155
mokuss, most akkor magaddal veszekszel? :o)
Előzmény: mokuss (152)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 154
eppen egy "amator" weblapon dolgozom... közben nyomom ezt a cuccot!

mint mondottam, nem vagyok fizetett allatvedo, mint az orszagban sokak... es csinalok annyit, mint azok, hidd el!

es szamonkeresed halasan koszonom...

nem fogyott ki a cumizo itato a nyulketrecben?
nezzed meg!

Előzmény: mokuss (152)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 153
Ördögöd van! Erre már én is rá akartam kérdezni!
Előzmény: baphomet (151)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 152
zarjuk le a temat...

es az ilyen jellegu, stilusu vitat okes?

Előzmény: mokuss (150)
baphomet Creative Commons License 2001.09.26 0 0 151
mókus, lécci gyere már ide vissza, hagyd meg nekünk hobbi állattartóknak a nyulas topikunkat! lécci, lécci, lécciiii...

azt meg áruld már el nekem, hogy ha hajnalban 1:31-kor volt az utolsó hozzászólásod és az első már 11:16-kor - gondolom a kettő között azért aludtál valamennyit - és azóta egyfolytában itt vagy, akkor te MIKOR védessz állatot? :)))

mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 150
huhh

akkora ketrecben, mint az allat;) szep latvany... a kutyam egy nagy fotelbol turt ki... a macskam meg a kutyan fekszik... ez nem olyan szep latvany? es mikor felkelek, puszit ad nekem is, meg a bnomet is osszenyalja... ha futni megyek, jon velem...

a csincsillanak es a kutyanak, macskanak is vannak pozitiv oldalai, de pl. vannak tartasi alternatívák, mert mondjuk aki láncon vonyító kutyára ébred, vajon annak is jó? a kutyának?

Azért vannak allatbaratok, hogy akik csak használják a kedvenceiket vagy az állatot, az is ráébredjen, hogy humánus bánásmóddal mindenkinek jobb lesz,....

Előzmény: Törölt nick (147)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 149
Én is megyek. Hazafelé még jól megvédek egy-két állatot!
Filly Creative Commons License 2001.09.26 0 0 148
Csincsin, ezt akartad, ugye?

Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 147
Na, mennem kell... sziasztok....majd kesobb folytatjuk
Előzmény: Törölt nick (146)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 146
Szerintem nincs is annal jobb dolog, mint amikor egyszer reggel felkelsz, es egy szormok babycsincsillat latsz az anyja mellett ucsorogni. Az apja is es az anyja is vigyaznak ra, a baby pedig mindenben megprobalja utanozni oket. Igenis szenzacios dolog, ha kedvenceidnek utodja szuletik (ez a csincsillaknal evente max. 3* tortenik meg!) A csincsillaim pedig koszonik jol erzik magukat az 5 emeletes ketrecukben, ami bizony tele van bunkerekkel, hogy elbujhassanak es jokat szunyalhassanak. Hetente 2-3* kiengedem oket, amikor fogjak magukat es bebujnak a radiator moge es lezabaljak a tapetat. Szoval igy nez ki egy sanyaru sorsu csincsilla elete...
Előzmény: mokuss (143)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 145
Jobb szeretném, ha csin maga mondaná el, mit tart helyesnek. A te véleményed már ismerem.
Előzmény: mokuss (143)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 144
csobolyo: a lenti ketrecnel azert lehetne kicsit nagyobb nem?
Előzmény: mokuss (143)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 143

Csincsin szerint
a tenyesztes jo dolog:


-sokszázezer
csincsin, 20.000 róka/év....


 


k
a b  á t n a k



 


Csincsin preferalja a nagyuzemet...


 


 


 


Csobolyo. ha lenne maganhazam, es ha erdekelne a csincsin, csinalnek egy jo kis bunkeres eletteret neki... es jol berendezve ellenenek...

vagy az nemjo? nem kosherr?

Előzmény: állati emlék (141)
Monthy Creative Commons License 2001.09.26 0 0 142
"Ja, tudtatok, hogy a nyulak ejjel gilisztakat huznak ki a foldbol es megeszik oket? Ez halal komoly.. az enyemek legalabbis ezt teszik"

Sok faj teszi ezt.

Az egyik legnagyobb és legelterjettebb gilisztafaj a harmatgiliszta. Ez a giliszta nappal zabál éjjel iszik, méghozzá úgy, hogy a vége a földben van a másik végével meg a harmatot nyalogatja a fűről. Én varangyot, egeret és sünt is láttam már harmatgilisztára vadászni.

Előzmény: Törölt nick (124)
állati emlék Creative Commons License 2001.09.26 0 0 141
Ez nem lehet igaz! Szerinted miért van ott az a kérdôjel?

És te mégis miben tartanál csincsillát, mi? Szabadon? Hadd lapítsa palacsintává egy autó, igaz? Éljen a szabadság!

Előzmény: mokuss (131)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 140
giff re nemmukszik!
Előzmény: Törölt nick (139)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 139
ez most csak gif-re muxik?
Előzmény: mokuss (138)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 138
en nemizgulokk
Előzmény: Törölt nick (137)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 137
2. probalkozas...
Előzmény: Törölt nick (136)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.26 0 0 136
Ne izgulj, elobb vagy utobb osszejon...
Előzmény: mokuss (135)
mokuss Creative Commons License 2001.09.26 0 0 135
ezt meg gyakszizni kell...
Előzmény: Törölt nick (134)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!