Nem a csikóhalak azok, akiknél a hím szüli meg az utódot? Vagy ő szoptatja ? Vagy ő gondoskodik róla? Vagy valami ilyesmi dolog miatt különlegesek a csikóhalak, nem ?
p.s.: Előre is köszönöm a szükségszerű felvilágosításokat, miszerint a csikóhal nem emlős állat, meg ilyenek ...:)))
Eleve nehéz tengeri élőlényt akváriumban tartani, de a csíkóhal különösen érzékeny állatka. Nem lesz olcsó mulatság belőni a só tömegszázalékát, a ph-t, a keménységet stb. Sok sikert hozzá.
lehet, hogy kissé bizarr és irracionális ötlet, de kitaláltam, hogy csikóhalat szeretnék tartani. Tud valaki ebben segíteni, tanáccsal, tapasztalatokkal, infókkal, satöbbivel?