Keresés

Részletes keresés

A/III./8. Creative Commons License 2014.05.12 0 0 269

Kedves Rosaparks!

 

Én el tudom vállalni hétvégenként a középfokú nyelvvizsgára való felkészítésedet!

 

Előzmény: rosaparks (268)
rosaparks Creative Commons License 2014.05.10 0 0 268

Sziasztok!

 

Középfokú angol szóbelire (az írásbelim már megvan) felkészítő magántanárt keresek Budapesten. Heti egy alkalommal (90 percre gondoltam) tudnék járni, hétvégenként. A meglévő angol tudásom tanár nélkül szereztem, beszéd gyakorlására még nem igazán volt lehetőségem.

 

A következő címre várom a megkereséseket: angoltanartkeresek@index.hu

 

Köszönöm előre is!

 

 

 

 

 

 

mackota Creative Commons License 2014.05.08 0 0 267

Kedves Angolul tanulni vágyók!

 

 

Mivel előző hozzászólásomon változtatni nem tudok, itt jelezném, hogy 50 perces óradíjam 1.900 Ft.

 

Amennyiben ketten lennétek, kedvezményes.

 

Köszi!

E-mail: marta.sz31@hotmail.com

holydam. Creative Commons License 2014.04.22 0 0 266

Győrben keresek egy fiatal, perfekt angol tudással rendelkező tanárt/felsőfokú nyelvvizsgával rendelkező diákot.

Emelt szintű angol érettségivel kapcsolatos kérdéseim, kéréseimmel.

 

 

e-mail címem: holydami@gmail.com

 

Üdv,

Adri

rreka001 Creative Commons License 2014.04.22 0 0 265

Mesterszakos hallgatóként vállalok nyelvvizsgára való felkészítést, beszédkészség-fejlesztést Budapesten. 3 év tapasztalat és sok sikeres vizsgára való felkészítés áll mögöttem. Forduljatok hozzám bizalommal! 2000 Ft/60 perc; angol@outlook.com / +36203273820

eenglish Creative Commons License 2014.03.08 0 0 264

Kedves Angolul Tanulni Vágyó! Jelenleg angol nyelvterületen élek, angol nyelvleckéket adok korrekt áron! Földrajzilag helyhez nem kötött, e-angol! Kezdötöl középfokig.  Contact: eenglishpractice@gmail.com

hedgieke Creative Commons License 2014.03.03 0 0 263

Online és hagyományos oktatásban jártas nyelvtanár vagyok, már tíz éve foglalkozom korrepetálással, nyelvvizsgára felkészítéssel.

Ha Te is nyelvvizsgára készülsz, vagy a közelgő érettségit szeretnéd sikerrel venni, vagy csupán meglévő nyelvtudásod szeretnéd fejleszteni, vagy a nulláról indulni... hatékony segítséget jelenthet számodra a Skype angol. Látogasd meg honlapom és keress meg, ha szeretnéd kipróbálni.

http://skypeenglish.hupont.hu/

Skype: csapo.andras81

balalanka Creative Commons License 2014.02.27 0 0 261

Angol korrepetálást, nyelvvizsgára, illetve érettségire való felkészítést vállalok, főleg általános-, és középiskolás tanulóknak Budapesten. Ha igény van rá, 2-3 fős (baráti) csoportot is szívesen tanítok. Felsőfokú nyelvvizsgával és tanítási gyakorlattal rendelkezem, éltem is kint Amerikában egy kis időt, jelenleg egyetemre járok. Elérhetőségeim: 30/687-1090, e-mail: kelemenmanka@gmail.com. Óra díja: 1200 Ft/alkalom

Irobbori Creative Commons License 2014.02.15 0 0 260

Sziasztok!

 

Újrakezdő nyelvtudással kedves és türelmes angol tanárt keresek. A munkám miatt a XIV. kerületben (vasútállomáshoz közel) várnám tanáromat hétfőnként 5 és 7 között.Szóbeli, kommunikációs tudásomat szeretném fejleszteni (életre hívni:)).

 

Ha ilyen tanítványt keresel,vagy tudsz valakit, aki vállalna, ide írj:

 

tempflike@gmail.com

 

Előre is köszönöm,

 

Bori

norah007 Creative Commons License 2014.02.12 0 0 259

English lessons for all levels, conversation and grammar.
Private tuition in central area.
Native level tutor. HUF 3000 for 60 minutes lesson.

70/20-11-246

Törölt nick Creative Commons License 2014.02.04 0 0 258

Felkészítő tanfolyam az LCCI üzleti angol  közép- és felsőfokú nyelvvizsgáira

tapasztalt, diplomás nyelvtanárral.

 

60 órás kurzusok 2-6 fővel.

Heti 2x3 óra.

Kezdés: március 3.

 

Szekeres Gyula
nyelvvizsgáztató
nyelvi coach
30 417 1467
szekeresgyula@freemail.hu

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.31 0 0 257

Felkészítő tanfolyamok az Euroexam középfokú üzleti angol nyelvvizsgájára.

 

Célirányos készülés a május 24-i EuroPro B2 vizsgára nyelvi coach-csal. A nyelvi coachingról bővebben:
www.heading-for-success.com

 

40, 60 illetve 90 órás B2 üzleti angol tanfolyamok 3-6 fővel.

Heti 1x3 illetve 2x3 óra.
Következő kurzus: február 17.

További kurzusok március és április hónapban.
Helye: 1075 BP, Károly krt  3/A (Astoria mellett)

 

Szekeres Gyula
nyelvvizsgáztató
nyelvi coach
30 417 1467
szekeresgyula@freemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2014.01.30 0 0 256

Felkészítés a március 22-i közép- és felsőfokú Euroexam nyelvvizsgákra nyelvvizsgáztatóval

 

Célorientált, beszédcentrikus felkészítés egyéni és kiscsoportos (3-6 fő) formában
19 éves tapasztalattal rendelkező diplomás nyelvtanárral, nyelvvizsgáztatóval,
délelőtti és délutáni időpontokban.

 

60 órás B2 és C1 tanfolyamok 3-6 fővel.
Heti 2x3 óra.
Kezdés: február 17.
Helye: 1075 BP, Károly krt 3/A (Astoria mellett)

 

Szekeres Gyula
30 417 1467
szekeresgyula@freemail.hu

kriszta50 Creative Commons License 2013.11.30 0 0 254

SZERETNÉL VÉGRE BESZÉLNI ANGOLUL?

 

http://beszedkepzesfelsofokon.blogspot.hu/2013/11/szeretnel-vegre-beszelni-angolul.html

 

Örökös újrakezdők figyelem!

Itt a segítség azoknak, akik áttörést szeretnének a nyelvtanulásban, és szeretnének végre megtanulni beszélni angolul!

 

Dumboka Creative Commons License 2013.11.21 0 0 253

Üdv.

 

Angol tanárt keresnék 18.ker Pestimre részén , ill. Gyálon.

 

Köszönöm.

Acepress Creative Commons License 2013.11.18 0 0 252

Sziasztok. Legyetek szívesek segíteni nekem. Angol tanárt keresek, esetleg tudtok e valakit ajánlani? Előre is  Köszönöm  :D

Noémi Flak Creative Commons License 2013.10.29 0 0 251

WWW.NOMEESULI.COM

Már több éve foglalkozom az angol nyelv online oktatásával. Az órákat személyre és igényre szabom és a nap 24 órájában dolgozom. Tehát akár éjjel is. Tanáraink anya nyelvű szinten beszélik az (Amerikai) angolt.

Inkább a beszédre fókuszálunk, de igény szerint a szabályokat is átvehetjük. 

Az ár főként az órák gyakoriságától függ és az első óra ingyenes. 
- Heti 2-3 alkalom: 2200 - 3500 Ft/h
- Heti 6 + alkalom: 1000 - 2000 Ft/h

Az órák fajtái:
- Gyerekeknek játékos angolozás
- Alap- és közép sulis felkészítés
- Főiskolai angol órák
- Gazdasági angol órák
- Társalgás angolul

Amerikai hotel-chef diák munka gyakorlatok szervezésével is foglalkozunk (28 év alatt).

WWW.NOMEESULI.COM

0036.30.587.7370

nyanyci Creative Commons License 2013.10.26 0 0 250

Sziasztok!

 

Angol tanárt keresek a 1, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 15, 16 kerületben, heti 1-2-szer 90 percre. (újrakezdő vagyok)

 

Olyan tanárra lenne szükségem aki NEM TANKÖNYBŐL tanít, hanem hétköznapi témákra épülő beszédcentrikus órákat tart, és e köré építi a szükséges nyelvtani magyarázatokat. A nyelvtan gyakorlására sok-sok otthoni írásbeli feladatot ad, aminek javítása nem közösen, az órák terhére történik és aki este (19 h után) is tudna órát tartani.  

 

Ha ismertek ilyet, légyszi elérhetőséget és óradíjat az alábbi e-mailre küldjetek!

manna118.1@gmail.com

 

Köszönöm!

 

Alex Vatankhah Creative Commons License 2013.10.24 0 0 249

Hello Mindenkinek,

Alex vagyok. PHD immunológus kutatóként tartózkodom itt Magyarországon. Számos országban jártam már a munkám miatt, többek között Kanadában és Angliában is. Egyetemistákat tanítok és tanítottam különböző tantárgyakra. Életem a tanítás és a tudás átadása. Élvezem a sikereket, amiket a diákjaim elérnek.

Angol oktatást vállalok alap szinttől felsőfokig és orvosokat is felkészítek akár USMLE vizsgára is. Az órákon kizárólag angolul beszélek.

Beszéd centrikus egyénre szabott módszerrel, használható nyelvtudást szerezhet nálam, minden olyan tanulni vágyó aki vizsgázna, diplomát szerezne, állás interjúra menne vagy érteni és megértetni szeretné magát külföldön.

Baráti hangulatú órák, rugalmas időbeosztás és rugalmas fizetés.

1 alkalom 1 óra 30 perc/ 3000 Ft
Az első alkalom ingyenes.

 

Budapesten tanítok. (belváros)

 

Keressetek bizalommal,

 

alextomasian@gmail.com

 

Üdv.,

Alex

hopphipp Creative Commons License 2013.10.21 0 0 248

Sziasztok,

 

 

Angol tanárt keresek Budapesten nagyon hosszú távra :)

Szeretném bővíteni a szókincsemet,és részt venni beszédcentrikus órákon.

Először inkább általános társalgási témákban,később a szakmai angol is érdekelhet.

 

Egyébként pénzügy területen dolgozom a 9.kerületben.

Mivel dolgozom és a munkám mellett mást is csnálok,kedd du. esetleg csüt du. (5óra után) lenne a megfelelő,valamint reggeli órák is érdekelnének (hétvége nem).

Ideális még helyileg a XIII kerület,IX kerület és M3 metró vonala.

 

Nagyon szépen köszönöm az ajánlatokat előre is,kérem az árak és a lehetséges időpontok feltüntesét, ami elősegítheti a választást!

 

Mail címem: komlosi86@gmail.com

 

Üdv,

Mariann

Angoltanítás Rita Creative Commons License 2013.10.14 0 0 247

Kedves Szilvi!

Én évekig dolgoztam angol munkakörnyezetben, és főleg a beszédkészségre helyezem a hangsúlyt más tanítványaim esetében is. A megtanult nyelvtani szabályokat a legjobb olyan szintre begyakarolni, hogy már természetes legyen a tanuló számára. Sok gyakorlással és szövegértési gyakorlatokkal tartom az óráimat. Jelenleg Skype-on keresztül tartok angolórákat, a délutáni időpont nem gond. Ha van otthon Skype-od, akkor a neked legmegfelelőbb időpontban tanulhatod az angolt. 

Ezen az emailcímen érsz el: rita.frino@gmail.com

Előzmény: PötiDanone (246)
PötiDanone Creative Commons License 2013.10.02 0 0 246

Sziasztok! Angol tanárt keresek Budapesten (Belváros környékén), aki hétköznapokon délután 6 órától tudna vállalni (sajnos fél 6ig dolgozom). Az LCCI üzleti nyelvvizsgára szeretnék felkészítést kérni. Leginkább a beszéd készségemen szeretnék fejlődni.

 

Nagyon szépen köszönöm előre is a segítséget és válaszokat!

 

Üdv.:

Szilvi

Gaborn94 Creative Commons License 2013.09.25 0 0 245

Sziasztok!

Az őszi emelt angol vizsgákra keresek felkészítő tanárt sűrgősen. Lehetőleg a XV., IV., vagy a XIII. kerületben. Én a XV. kerületben lakom. Heti legalább 2 alkalomra. Az ajánlatokat erre az e-mail címre várnám: gaborn94@gmail.com

xtina5 Creative Commons License 2013.09.16 0 0 243

Én ajánlanám Dr. Pavlenko Alexandert, nagyon jó, nem hittem volna, hogy valaha is én fogok angolul beszélni, de sikerült! :) 

A beszedkepzes.hu oldalon van fenn több infó!

Törölt nick Creative Commons License 2013.09.12 0 0 242

Kedves Nyelvtanuló! Angol nyelvtanár vagyok, Euroexam nyelvvizsgáztató, kvalifikált nyelvi coach. 19 éves tapasztalattal rendelkezem.

Szeretettel várlak beszédcentrikus óráimon. Célorientált, gyakorlatias felkészítés.

Egyéni oktatás helye: I. ker

Csoportos oktatás: Károly krt 3. (Astoria mellett)

Egyéni órák: 4000 Ft / 60 perc

 

www.heading-for-success.com

 

Szekeres Gyula

30 417 1467

 

 

Tiba74 Creative Commons License 2013.09.10 0 0 241

Sziasztok! Anyanyelvű angol magán tanárt keresek heti 2 x egy órára, hétfő és csüt reggel. vagy nálam vagy a tanárnál (III. kerület preferált). email: tiba_anyone@hotmail.com

 

Hi, I'm looking for mother tongue English teacher for 2 x 1 hours teaching in Monday and Thursday morning. Lessons at my or teacher's home. III district preferred. email: tiba_anyone@hotmail.com

 

Köszönöm / thanks!

Tibor

 

 

evacsekee Creative Commons License 2013.09.06 0 0 240

Sziasztok!

Többéves tapasztalattal rendelkező angoltanárnő egyénre szabott, beszéd-központú órákat vállal.

Általános vagy üzleti angolt oktatok bármely szinten olcsón és hatékonyan a belvárosban.

Keress bizalommal a evacsekee@yahoo.com email címen.

Ivarun Creative Commons License 2013.09.04 0 0 239

Sziasztok,

 

I am a bilingual foreigner living and teaching English in Budapest. 

 

I have had students that were preparing for exams, or looking for more practice in order to be more fluent. 

I have been teaching English for 7 years and my methods have been appreciated by all my students. 

 

I can offer classes for:

 

Exam preparation,

Business & Work English,

Daily spoken English,

Telephone English,

Speaking Practice.

 

Please contact me if you're interested, and we can discuss the details.

 

Regards

Ihsan.

 

ihsanunuvar@gmail.com

Gaborn94 Creative Commons License 2013.09.02 0 0 238

Sziasztok!

Az őszi emelt angol vizsgákra keresek felkészítő tanárt sűrgősen. Lehetőleg a XV., IV., vagy a XIII. kerületben. Heti legalább 1-2 alkalomra. Az ajánlatokat erre az e-mail címre várnám: gaborn94@gmail.com

Beáta1990 Creative Commons License 2013.09.02 0 0 237

Sziasztok!

Angol tanárt keresnék Budapesten. Mivel jártam számos nyelvtanfolyamra meg ilyenekre nem érzem hasznosnak és jó sok pénzt el is költöttem rá ...kb . a semmiért úgy döntöttem , hogy magántanárral szeretnék ezútán csak tanulni. Több óráról lenni szó mivel nyelvizsgára készülnék. Várom ajánlataitokat emalen keresztül. Cím:urogdi.beata@gmail.com

Köszönöm előre is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!