Keresés

Részletes keresés

lafun Creative Commons License 2005.09.28 0 0 2555
LatexLion Creative Commons License 2005.09.28 0 0 2554

Ja, alapvetően ezt akartam javasolni, csak pont a lényeg maradt le:

 

http://www.cocoon1.com/

 

LatexLion

Előzmény: djt-122 (2552)
LatexLion Creative Commons License 2005.09.28 0 0 2553

Joestét!

 

djt-122:

 

Szerintem itthon még sehol, de boltozos fórumtársaink lassan már igérik :-)

Kitartás! Más is erre vár!

 

Külföldön például itt vehetsz ilyesmit, de gondolom nem olcsón:

 

http://www.dark-hamburg.de/catalog/index.php?cPath=27_28&osCsid=49a11b68a0e6eb4072e1dca20f6ee576

 

Amúgy az E-Bayen mostanában ment el egy 150 EU-ert. Illetve van pár azonnali áron 145 körül.

 

LatexLion

Előzmény: djt-122 (2552)


djt-122 Creative Commons License 2005.09.27 0 0 2552
Vagy itt ez a másik,ez jobban tetszik
mártrix Creative Commons License 2005.09.27 0 0 2551
Sziasztok!
Remélem mindenki nagyon jól érezte magát a szombati partin! :)
Egyúttal szeretnék gratulálni mindenkinek az öltözetéhez és a hangulathoz, amihez minden megjelentre szükség volt!

Aki még mindig nem vette a bátorságot, hogy résztvegyen a rendezvényen, azt megint csak bátorítani tudom, hogy jöjjön el a következőre, mert nem fogja megbánni!
De ezt már mondtam én is és más is.........:)

mártrix
djt-122 Creative Commons License 2005.09.27 0 0 2550
djt-122 Creative Commons License 2005.09.27 0 0 2549
Hali mindenkinek.Tud valaki segiteni honnan lehetne ilyen catsuitot szerezni?
A gyártója valami NEW LINE.
itt a csomagolásának képe.
t tommy Creative Commons License 2005.09.26 0 0 2548

már rég voltak ennyien és rég volt ilyen jó a hangulat!

 

teszek majd képeket ide is!

Előzmény: lakk-fetis (2546)
Imaginary Boy Creative Commons License 2005.09.26 0 0 2547
Még új vagyok Nektek. Úgyhogy, üdv mindenkinek. Olvastam a hozzászólásaitok már rég és látom, hogy tájékozódtok erre-arra latex témában. Vásárolt már valaki valaha közületek Sharon Solane terméket? Ha igen, akkor mindenkinek olyan rossz tapasztalatai vannak vele, mint nekem? Vagy csak kifogtam valami selejtet?

Kössz.
lakk-fetis Creative Commons License 2005.09.26 0 0 2546

Udv mindenkinek

 

Aki nem volt a hetvegen az banhatja mert jo volt. Sot kiba jooooo.

Igaz nekem vannak ures foltjaim mert kb ejfeltol negyig elhatalmasodott rajtam a egy fekete felho, amit ha jol emlekszem akkor a nem kis mennyisegu sor es egyebb alkohol elfogyasztasa okozott.

De sokan voltunk, legjobb tudomasom szerint kb. 60 ember tette tiszteletet a bulin. A zene hibatlan a tarsasag pedig makulatlan.

HighOnHeels Creative Commons License 2005.09.26 0 0 2545

Hali!

 

Hétvégén lesz szerencsém 3 napot Milanóban tölteni. Ismertek ott jó boltot ahol ruhákat, harisnyákat, illetve extrém magassarkú cipőket lehet kapni? Előre is köszi!

 

Sajna a hétvégi bulira nem tudtam elmenni, pedig már róta készültem rá. Vagyis a jövőre való tekintettel lehet, hogy így jártam jobban, ui. van rá esély, hogy sikerül majd rávenni a barátnőmet, hogy jöjjön ő is. Egy kicsit még berzenkedik tőle, de nem reménytelen a helyzet. Inkább lemondtam a hétvégéről a több buli érdekében...

Képeket vhol tudok nézni?

ToMCaT Creative Commons License 2005.09.23 0 0 2544

Azannya! Eztetet nem tuttam!

 

Köszi, hogy mondod! Éppen egy nagyobbszabású eladási dömping előtt állok, így akkor a Bank Transfer-t preferálom majd inkább.

 

ToMCaT

Előzmény: cruciato (2534)
LatexLion Creative Commons License 2005.09.23 0 0 2543
Joestet!
 
Lycrafan, megtörtént a levél dobása ;-)
 
Érdeklődve várom, mi nem fér ide a publikum elé...
 
LatexLion
Előzmény: Lycrafan (2542)
Lycrafan Creative Commons License 2005.09.22 0 0 2542
YAY! Kérlek ha ráérsz dobj rám egy e-mailt, lenne hozzád pár kérdésem! Cím az adatlapomon!

Köszi!
Előzmény: LatexLion (2541)
LatexLion Creative Commons License 2005.09.21 0 0 2541

Joestet!

 

Lycrafan!

 

Azt hiszem, én tudom az elerhetőségét ;-)

 

De Te is, hiszen már el is érted ;-)

 

No, majd még leszek, nem szűntem meg...

 

 

Előzmény: Lycrafan (2532)
Dave_K Creative Commons License 2005.09.20 0 0 2540
Ott leszek! :)
lakk-fetis Creative Commons License 2005.09.20 0 0 2539

Hat en biztos, hogy ott leszek:))

 

Remelem azok is, akik ezt a rendezvenyt a magukenak erzik.

betaville Creative Commons License 2005.09.20 0 0 2538

Kedves Mindenki!

A fetishparty szervező csapata nevében köszönöm a támogatást, a bizonytalankodók bátorítását, mindenfajta segítséget! Tényleg fontos lenne, hogy minden érintett-érdekelt eljöjjön szombaton, mert ezt a kis rendezvényt csak a KÖZÖNSÉG (KÖZÖSSÉG) tarthatja életben... Beszámolhatnék az partyn köttetett nagyszerű barátságokról, kapcsolatokról, de asszem elég a nagy szavakból... 

A lényeg: 24-én várunk Benneteket!  És továbbra is várunk mindenfajta +/- kritikát, véleményt, javaslatot, ötletet, mindent, ami gazdagíthatná a hazai fétis-kultúrát(performansz, árusítás, stb.)...

De már megint a nagy szavak... 

Latex-71, lécci írj a fetishparty@freemail-re, Samy, kár, hogy nem jöttök, Gumigirl/Boy, Allfetis ugye ott lesztek...? 

Igyekszünk mindent megtenni, hogy aki eljön, jól érezhesse magát!

Mégegyszer Köszönet Mindenkinek!!! 

Üdv: István

Ui.:ha szükséges,  kulturált és olcsó szállodát is tudunk ajánlani, érd. a fenti címen!

latex... Creative Commons License 2005.09.18 0 0 2537

Szia Latex-71.

Ha hoznál latex cuccokat akkor vevő lennék rá. Remélem meg tudnánk eggyezni.

Írj a latex...@freemail.hu -ra e-mailben megbeszélhetjük a dolgokat

A ruhákat a latex.at oldalon néztem ki.

Erotikkiáll. árulni fogsz latex druhákat ami jó minőségű.

Kösz hogy jelentkeztél.

Előzmény: latex-71 (2527)
karieee Creative Commons License 2005.09.18 0 0 2536

Sziasztok!!!

 

Nagy segitségre lenne szükségem mert találtunk a csajommal egy nagyon dögös csizmát csak nem tudok rendelni.

Kérem segitsen valaki hogy megrendelje helyettem és én kifizetek mindent postaköltséget.

Ha valaki meg tudná nekem rendelni és utána nekem Győrbe postázni kérem irjon ide vagy a karieee@citromail.hu ra.

A csizmát itt lehet megtalálni:

http://cgi.ebay.de/LACK-STRETCH-HIGH-HEEL-KNEE-STIEFEL-Blau-38-47_W0QQitemZ8327424711QQcategoryZ23455QQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

 

És a képet is beteszem rola hátha tud valaki máshonnan ilyet rendelni nekem.

 

szian Creative Commons License 2005.09.18 0 0 2535
Sziasztok! Kedvesemmel már nagyon rég olvasgatjuk alkalomszerűen a fórumot. Azért alkalomszerűen, mert eddig othonunkban nem volt net és csak a munkahelyen tudtunk ránézegetni az oldalra. Mostantól itthon is nap mint nap tudjuk olvasni a hozzászólásokat, így hát úgy gondoltuk itt az ideje, hogy mi is csatlakozzunk közétek, már ha befogadtok. Rólunk röviden annyit, hogy a lakk és a latex cuccokat szeretjük, "szi"- ő a kedvesem picit jobban a lakkot, "an"- én picit jobban a latexet. Van egy tetőtől talpig lakk cicaruhánk és különböző egyéb latex dolgok. Van itt a fórumon két emberke, akikkel már viszonylag régóta ismerjük egymást és már párszor taliztunk is velük. Ők Gummiboy és Gummigirl. Tök jófejek.
cruciato Creative Commons License 2005.09.17 0 0 2534
Csak egy nagy gond van vele, egyelőre nem juthatsz hozzá a pénzedhez, legalábbis magyarországi számlára nem lehet átutaltatni a PayPal-os egyenlegedet. No persze ha elköltöd, akkor nincs gond.
Előzmény: ToMCaT (2530)
Samy81 Creative Commons License 2005.09.17 0 0 2533

Ödvözlet mindenkinek!

 

Sajna az ősznyitó első partin nem tudunk részt venni. Már nagyon beleéltük magunkat, de sajna nem megy. A következőn viszont mint szoktunk megjelenünk...

Pár új cuccot már be is szereztünk! :)

 

üdv:

szabmóni

 

ps: akik most jönnének először, elmondanám hogy MINDENKÉPPEN jöjjenek, mert fergeteges partik szoktak lenni! Mi is nagyon sajnáljuk, de az utazás már tényleg halaszthatatlan volt.

Előzmény: lakk-fetis (2528)
Lycrafan Creative Commons License 2005.09.16 0 0 2532
Sziasztok!

A buli engem is érdekelne, de az én érdeklődésem tárgya picit más mint a latex :). Mivel a beszerezhetőségről csekély mennyiségű információm van, egyenlőre még tolódik a dolog (de ami késik...)

Apropó: nem tudja valaki véletlenül LatexLion elérhetőségét? Sajnos ez a fórum eléggé basic, sem PM sem anonim e-mail küldését nem támogatja. Azt hiszem beszélnem kéne vele!
Előzmény: lakk-fetis (2528)
ToMCaT Creative Commons License 2005.09.14 0 0 2531

Szia zolitex!

 

Kérdezném, hogy van e már eredménye a latex ruha klórozásnak? Érdekelne a dolog, szólj, ha sikerült elérni vmit az ügyben!

 

Nekem van egy nap-mint-nap használatos latexalsóm pénisztartóval és miután egyszer befújtam szilikonspay-vel olyan matt lett, hogy csak na. Azóta rendeltem már fényesítőt, amivel azért fel lehet pucoválni elég frankóra.

 

Helyi tapasztalat:

EGYIK SZEXBOLTBAN SEM LEHET KAPNI LATEX FÉNYESÍTŐT. (vidéken)

Leginkább asse tudják, hogy mi az, hogy mire kellene? Nem értem, hogy ha már egy szexboltban munkálkodik valaki, legalább egy ici-pici odafigyelés kellene az egyéb irányzatok kiegészítőire. Elvégre ez a munkája, nemde?!

 

ToMCaT

 

Előzmény: zolitex (2502)
ToMCaT Creative Commons License 2005.09.14 0 0 2530

Szia Cruciato!

 

Én kb két hete fizettem PayPal-lel és eddig nagyon jó tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatosan. Nekem olyan XXI. századi. Iszonyatosan gyors az egyéb banki átutalásokhoz képest, talán ezért is részesítik előnyben az Ebayer-ek. Szerintem a biztonsága is kellően ki lett alakítva, mert az E-bay bejelentkezés után egy új ablakban ismét bejelentkezel a PayPal oldaladra más jelszóval és fizethetsz is.

Ami engem érdekelne az az, hogy ha én adok el, akkor ugye visszafelé is ilyen olajozottan megy e a dolog?

 

Üdv: ToMCaT

Előzmény: cruciato (2521)
t tommy Creative Commons License 2005.09.13 0 0 2529
korrekt darab!!! :-)
Előzmény: Gummiboy (2519)
lakk-fetis Creative Commons License 2005.09.13 0 0 2528

Tisztelt kollégák!!!

 

Mindenkinek felhivom a becses figyelmet arra, hogy 24-en buli van!!

Meg van tobb mint egy het addig. Mindenki be tudja harangozni otthon, hogy nem fog raerni elmenni a nagyihoz videkre es nem tud a haverokkal mashova bulizni menni, mert mas dolga van stb. stb.

 

TESSEK eljonni mert ha azok nem jonnek el akiknek ezek a rendezvenyek szervezve vannak akkor senki nem fog.

 

Ja belepes csak megfelelo oltozetben!!!!! KIFOGAS, NYAFOGAS AZT HISZEN NEM FOG HATNI A RENDEZOKRE!!!

Ha mas nincs tessek ott atoltozni.

 

Ja a masik senki nem harap. Senkinek nem fogjak leenni a fejet. Teljesen normalis a resztvevo kozonseg, ha valaki esetleg attol felne, hogy megeszik:)) Nem fogjak!!

 

Az nem kifogas, hogy messze lakunk. Tessek vegre onszervezodni es felvenni egymassal a kapcsolatot es ha kell tobben egy autoval eljonni. Foleg ilyen benzinarak mellett.

 

 

 

 

 

latex-71 Creative Commons License 2005.09.12 0 0 2527

Nemcsak a kínai, hanem az összes mártott-festett ruházat nagyon könnyen szakad.

Én egyébként hozok be eladásra cuccokat, viszek is a partira majd eladni ezt-azt. (persze én is főleg ilyet viszek majd, igyekszem majd a "csillagagos ég" árkategória alatt adni, de azért bukni se akarok rajta. Téged mik érdekelnének?

Előzmény: latex... (2526)
latex... Creative Commons License 2005.09.12 0 0 2526

Szia Gummiboy.

Kösz a segítséget. A külföldi rendeléssel az a gondom nem tudok németül.

Szoktál eladásra behozni cuccokat?

Mert én vevő lennék rá.

Milyen minőségüek a kínai latex cuccok?

Előzmény: Gummiboy (2522)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!