Keresés

Részletes keresés

Kokkin Creative Commons License 2021.12.02 -1 1 22088

De MalacGábor exekből is van bőven merítési lehetőség a sorozat múltjából, ha van egy ilyen sztori, mint a mostani Szofis, sokkal hitelesebb és érdekesebb lenne, ha egy olyan ex tűnne fel, aki a sorozatban is benne volt, nem egy ilyen mondvacsinált, idióta modell mű nő "állásinterjús, nincs hova mennem" fedősztorival...

Kokkin Creative Commons License 2021.12.02 -2 1 22087

Egyébként ha nem is kéne így azonnal megszüntetni a sorozatot, de kezdésnek az is megtenné, ha levennének az 50-54 perces adásidőből, mert ahogy lentebb is írta valaki, ez borzalmasan sok és rengetegszer látszik, hogy a készítők is kínlódnak, hogy valahogy kitöltsék azt. Elég lenne bőven 35-40 perc is, de lehet kevesebb is, a sok lelkizős, egymással beszélgetős idôhúzó dögunalom részeket kivenni és máris pörgősebb lenne a dolog.Talán ötletek is maradnának, és nem mindig ugyanazokat az ismétlődő sztorikat kellene bámulni.   

 

Én egyébként azt is hiányolom, hogy az albin kívül (ahova évente egyszer Regina, Anikó , Rita valamely különleges alkalomkor visszajön) miért nincs sosem olyan, hogy valaki nagyon régról visszatér a sorozatba? Tényleg bárki, a hajóra Drex vagy Miri, a villába minden szereplőhöz lehetne írni valakit (exeket, ex-lakókat), nem hiszem azt el, hogy ezek közül az emberek közül ha valakit felkérnének újból egy pár részes szereplésre, akkor nem vállaná el legalább egy. Ha valaki új néző, kicsit utalni rá, hogy ki is a visszatérő és rögtön képben lenne. Egyből izgalmasabb lenne minden, persze nem ilyen Barbikra gondoltam, meg kamu, kitalált MalacGábor exekre, hanem olyanokra, akik nem voltak főszereplők, mégis kavarták az állóvizet. 

nlion Creative Commons License 2021.12.02 -1 2 22086

én is hol nézem hol nem. most épp ez a livi gábor szál nem rossz de a karolást áttekerem az nagyon unalmas.

Előzmény: gombóc63 (22085)
gombóc63 Creative Commons License 2021.12.02 -4 4 22085

Már rég nem érdekli a nézőket a sorozat, itt már legalább 2 éve egyetlen pozitív hozzászólás nem született, a miértjét lentebb egy fórumtárs nagyon szépen kifejtette. Új sorozat? Szerinted ott lennének ötletek? Itt is lehetnének, de nem fektetnek bele energiát. Most jön a mindenki mindenkit megcsal részek tömkelege. Halálosan uncsi.

Előzmény: nlion (22084)
nlion Creative Commons License 2021.12.02 -1 1 22084

Ha ennyire nem érdekli már a nézőket akkor idő kérdése és ez is megszűnik. nem is lenne baj már elfáradt kéne egy új hasonló sorozat csak olyan ami még friss. Ha azt nézzük hogy egy rész 50 perc a barátok köztnél meg két rész volt 25 perc akkor egy énb rész 4 bk résznek felel meg így már majdnem olyan sok része van mint a bk-nak. 2171x4 azaz 8684-nél tartanának bk számolással.

gall111 Creative Commons License 2021.12.01 0 6 22083

Farkas helyében a következőket mondanám a "zsarolónak": - "Ide figyelj te elhagyott lövészárok! Ha nem szálsz ki a magánéletemből és nem hagyod abba a zsarolást teszek róla, hogy az összes piromániás barátnőd és barátod a kaptárban végezze jó pár évig. De le is dolgozhatják nálam fiatalságuk hátralévő éveiben az okozott kárt!" Ennyi! Kiscsillag, akarsz még játszani?

Tulipántoss Creative Commons License 2021.12.01 -1 5 22082

Szívemből szóltál!

Köszönöm, hogy leírtad helyettem is az alábbiakat :)

(Három-négy ÉNB fórum már nem is működik, kihalt.)

Előzmény: Kokkin (22081)
Kokkin Creative Commons License 2021.12.01 -1 6 22081

Nem csodálom, hogy napok óta nem írt ide senki kb....

 

Gondolom senkinek sincs kedve nézni riherongy Karola végtelenségig húzott játszmázását, nincstelen MalacGábor teperését a hibbantképű, idegroncs Szofi után, Livi nyávogását, debil Lali vőfélykedését és ennek a visszataszítóan ocsmány kinézetű Brúnónak (ez is milyen név már, a kutyákat szokták így hívni) a szereplését. Meglátom és sír a képernyő, annyira csúnya az ürge. Legalább a szakállát vágná le, hogy ne nézzen ki úgy, mint egy hajléktalan. Mátét se szerettem, de 1000x inkább ő, mint Brúúúúnó. De sajnos ahogy látom, egyre jobban bebetonozza magát a sorozatba.

 

Andréról se beszélnek már a lakók, úgy tűnik őt se hozzák már vissza. Lelépett valahova, aztán ennyi volt. A tinibandából meg elnyelte a föld azt a legújabb Ricsi gyereket, vagy mi lett vele? Bár igazi szürke, jellemtelen, unalmas karakter volt, szerintem a lőtéri sánta kutyának se tűnt fel a hiánya, de szép csendben eltüntették azért nyomtalanul.

nlion Creative Commons License 2021.12.01 -1 1 22080

livi a fiatal szof

Melvin Smiley Creative Commons License 2021.11.27 -3 3 22079

Petinek a húga Bíborka a Survivorből, vagy hülye vagyok?

Sumo fan Creative Commons License 2021.11.26 -1 2 22078

Ha úgy szottyan kedve, berámolja az egész bandát egy bérelt kisbuszba, és meg se állnak a montenegrói tengerpartig (pár évvel ezelőtt)

Előzmény: Orion2020 (22068)
Böszőke13 Creative Commons License 2021.11.25 -4 2 22077

már azt hittem senkinek nem tűnik fel :)  :) 

( az sem lenne csoda, mert ennyire változatos nevek vannak a sorozatban : Kiki,Livi,Viki,Tivi,Timi..)

Előzmény: Benis Zoli (22074)
gall111 Creative Commons License 2021.11.25 -3 2 22076

...ez jó: Kiki, Riki, Breki, Kira, Buja, stb...

gall111 Creative Commons License 2021.11.25 -2 1 22075

Szerintem visszatért a csöves csaj. Nincs ott semmiféle ikertestvér. Nem tudom szándékos gesztus volt e az 1. találkozása Beavis és Butt - Head téblébolásakor, de akkor látszott a csajon , hogy meglepődik. A gyereket ugyan nem tudom hova tette, talán maradt a konszolidált nevelőszülőknél. Meglehet nézni a modellbemutató stábját is. Egy se százas. Ennek akkor van jelentősége, ha azt feszegetné valaki, hogyan került a csöves világból, majd a diliházból a modellúgynökséghez a kamu iker lány.  Minden zárt intézetben lehet egy Sandoval doktor, aki egy lázmérésért cserébe bármillyen igazolást kiad kiszolgáltatott kliensének. 

 

 

Benis Zoli Creative Commons License 2021.11.24 -2 4 22074

hát nem  is Riki ,hanem Kíra :D

Előzmény: Böszőke13 (22073)
Böszőke13 Creative Commons License 2021.11.24 -5 2 22073

Ez nem Kiki, hanem az ikertestvére Riki :) :)  A többi stimmel ....

Előzmény: ilci56 (22070)
Ashley-d Creative Commons License 2021.11.24 -3 0 22072

Ez a csaj a való életben is az exe.

Előzmény: Bomc (22071)
Bomc Creative Commons License 2021.11.24 -1 2 22071

MalacGabinak modellcsaj exei vannak, már meg se lepődök...

ilci56 Creative Commons License 2021.11.24 -3 2 22070

én se értek sok mindent.Kiki ilyen hamar szabadult a tébolydából és az addig lepukkant csöves csaj rögtön ilyen menő nő lett fotozzák modell???ja és 2 hónap alatt százezreket félre is tudott tenni plasztikára régen meg a kukákat túrták.hm változnak az ídők legalábbis ebben a sorozatban.Carola régen szinte betegesen csak a tetoválást űzte arról szólt az élete.Mikor megsérült a keze és nem tetoválhatott Őrjöngve lóbázta mindig a kezét:Tetoválni akarok ez az életem.Most ,hogy ott van helyben a tetkó mühely meg munkájuk sincs soha felse merül ez a vonal.Az albiban holott Joe Szofi Gábor mindenki kivan,hogy a nyávogós hülye p@csa állandóan ott van  még véletlenül se lépnek fel közösen ne járjon a nyakukra.

Előzmény: gall111 (22069)
gall111 Creative Commons License 2021.11.24 -4 5 22069

Nyilván bennem van a hiba, mert sokmindent nem értek. Nem értem, hogy Milán miért tűri a folyamatos csicskáztatást, egy jó esetben - a stylistek több órás beavatkozásának köszönhetően - átlagossá varázsolt vipera mosolyú anorexiás lány miatt? Ha Balabá nyomdokait követte volna, most ő alázhatná a féltüdejű homárok tehetségtelen sokaságát, akik a kirakat lányok, vagy egymás után nyáladzanak.

 

Ha jól emlékszem. debütálásakor Tóny apja valami fejes katonatisztként (vagy hasonló magasrangú menő manóként) jelent meg a villában -  Bori rokonakén - aki a családjával épp abba az országba, városba költözik, ahová a szolgálat rendeli. Ilyen kaliberű családfő órákon belül levadászná a lányát bántalmazó csőcseléket. Tehát kézenfekvő, hogy szólni kéne Rambó apunak! 

 

Miért kell Gábornak titkolóznia Szofi előtt? Kalandja a szőke lánnyal még kapcsolatuk komolyra fordulása előtt történt. Szofit a sorozat legvonzóbb női szereplőjének tartom, de amikor el kezd "kacagni" az kiábrándító!

 

Karola évekig 1x használatos stresszoldónak használta a válogatás nélkül felszedett legtaszítóbb kanokat is. Reggel mindegyiknek kitette a szúűrét.  A Farkassal meg cicázik, mit egy 1. éves hülye gimnazista. Komolyan, egy ilyen kaliberű csávó erre van rászorulva? Eszem megáll!

Orion2020 Creative Commons License 2021.11.23 -1 3 22068

De nagyzolni azt tud azért, csak nem tudom , miből...Pezsgő, szálloda...

Előzmény: Bomc (22066)
Sumo fan Creative Commons License 2021.11.23 0 3 22067

Úgy fest, ez neki bőségesen elég

Előzmény: Bomc (22066)
Bomc Creative Commons License 2021.11.23 -1 3 22066

MalacGabi mit tud felmutatni 40 éves korára, egy lyukba lakik, kocsmába dolgozik, ez aztán az élet :D

Előzmény: watson75 (22064)
Sumo fan Creative Commons License 2021.11.22 -1 3 22065

Még Livike is csak azért szánta rá, hogy a fodrászatban dolgozzon, mert így szemmel tarthatja Szofit

Előzmény: watson75 (22064)
watson75 Creative Commons License 2021.11.22 -2 3 22064

Ezek random járnak dolgozni, iskolába aztán csodálkoznak hogy EGYIK SE VISZ SEMMIRE! Albérletben laknak 30+ se család se lóf..sz

Sumo fan Creative Commons License 2021.11.21 -1 3 22063

Brúnó Liviékről: "Hogy ennyire felelőtlenek legyenek"

Azért egyelőre nem Brúnót kérném fel, hogy önéletrajzi elemekkel színesített kiselőadást tartson a felelősségtudatról.

Előzmény: Sumo fan (22062)
Sumo fan Creative Commons License 2021.11.20 -3 3 22062

Legjobb beszólása Tamarának volt a tegnapi részben, amikor fel akarta vetetni Livit, hogy rengeteg a vendég :D

 

Ez esetben pont beljebb vannak egy teljesen gyakorlatlan emberrel :-(

Előzmény: Fgabesz90 (22059)
Bomc Creative Commons License 2021.11.20 -3 3 22061

G*** hülyék ezek, már ahogy meglátta a kígyót a kocsiban, abba a pillanatba hívnia kellett volna az álltvédőket

Sumo fan Creative Commons License 2021.11.20 -2 4 22060

Livi Szofinak: "Becsszó, nem akartalak kellemetlen helyzetbe hozni benneteket, azzal, hogy rátok nyitok szex közben."

A háttérben Tivi ezerrel kezdett fülelni :-)

Fgabesz90 Creative Commons License 2021.11.19 -2 2 22059

Legjobb beszólása Tamarának volt a tegnapi részben, amikor fel akarta vetetni Livit, hogy rengeteg a vendég :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!