Keresés

Részletes keresés

TritonX Creative Commons License 2005.10.09 0 0 2586

Sziasztok!

 

Nagyon megörültem, amikor Lakk-Fetis barátom honlapján megláttam a FetishParty új időpontját: Okt.29.  Aztán pár nappal később nézem a FP. honlapon, hogy Okt. 22. - ettől viszont majdnem megőrültem!  Az Okt.29-e lett volna az egyetlen szabad szombatom az idén - és lehet, hogy jövőre sem lesz több - hogy el tudtunk volna menni, úgyhogy nagyon szépen kérem a képen szereplő urat, hogy 29-én legyen megtartva. (Mert különben többet nem fenekeltetem el :))

 

Ha pedig most sem tudok elmenni, már nem tudom, hogy egyáltalán fetisisztának mondhatom-e magam?

latexlovaboy Creative Commons License 2005.10.09 0 0 2585
http://latex.one.pl/index.php Lengyel barátaink partijáról képek, ha már a miénkről nem lehet.
latexlovaboy Creative Commons License 2005.10.09 0 0 2584
Ki hova jár most csetelni?


latexlovaboy Creative Commons License 2005.10.07 0 0 2583
csatlakozom az előttem szólóhoz. Ha bárkit lebecsméreltek, az nem azt fogja érezni, hogy igazad van, hanem hogy megbántottad. Még jó, hogy a Mount Everestről NEM csak az nézegethet képet, aki fent járt rajta, vagy Párizsról, aki ott járt, hanem aki érdeklődik iránta:) És szerencse, hogy nem Te döntöd el:) És mindemellett igazad van. Sajnálom, hogy én csak itthon a négy fal között élvezhetem a látványt, de nejem csak az én kedvemért veszi fel, és ezt az élményt nem akarom a buli kedvéért feláldozni. Őt nem érdekli, engem meg a LÁTVÁNY hoz izgalomba, nem a viselése. Szerencsére van itthon catsuit, harisnya, kesztyű, korszázs latexből, nadrág, szoknya lakkból, tűsarkú, vasalótalpú és magastalpú magassarkú szandál. De ezek szerint nem vagyok fétisrajongó:) Hú, pedig már azt hittem:) Na mind 1, a lakkshopból meg akkor is rendelni fogok, mer naon klassz cuccaid vannak:) tsá remélem azé eccer még eljutok, mielőtt elhal ez a remek kezdeményezés. Más! A lengyel srác árait tőlem kérdezd! egyszer bejött a lengyel nyelvű oldal. Sokkal olcsóbb zlotyban! És nekem annyiért is elküldte :) Már szebb a csomagolása, és egy kis fényesítőt is adott hozzá! bye
djt-122 Creative Commons License 2005.10.07 0 0 2582
Igaza van a lejjebb szólónak miért fikázzuk egymást?Nem lehet valaki fetisimádó csak azért mert nem megy el buliba?Nagyon tudom sajnálni aki igy gondolkozik.Hiszen csak nézzük a vasutmodellezést.(Azért ezt mert én ezt is szeretem)Tehát.Vannak akik jármüveket gyüjtenek vitrinbe,vannak akik terepasztalt épitenek.Tehát akinek nincs terepasztala az nem vasutmodellezö?Személy szerint ráadásul nekem még nincs is mit felvennem mert inkább a kedvesemnek vannak ruhái.Arrol nem is beszélve ha mindketten beöltöznénk az egy vagyon nekem meg inkább lakásra meg kocsira kellene a lóvé.Gagyi sharon sloane cumókat meg nem veszek.Igy maradok én is monitorfejü???Érdekes módon az ötleteimhez(Képgaléria,cd)senki nem szól hozzá,ha meg a topic nickneveit nézitek mindig ugyanazok vannak itt,hogy akarjátok igy hogy nagy társaság menjen el mikor egy árva plakátot nem ragasztotok ki vagy adtok fel hirdetést,vagy csak a monitorfejüekre számitotok,akiik esetleg olvassák a neten a programot?????
Legyen már elég ebböl,miért nem komolyabb témákkal foglalkozunk?Például szervezhetnénk egy turát valamelyik külföldi fétis buliba mondjuk a Kitty cat clubba,vagy ilyesmi.Meg kell érteni a magyar társadalom még éretlen erre.Mondok egy konkrét példát.Vettem egy arena hosszu úszóruhát,és elmentem az uszodába.Felvettem hát ugy néztek rám mintha ufó lennék.Az uszómester még jól ki is cikizett mondván itt jön ifjabb darnyi tamás.Holott az uszóversenyeken már mindenki ilyen ruhában van és ha nekem ez tetszik akkor senkinek semmi köze hozzá.De mivel ez egy szokatlan dolog volt ezért mindenki megnézett.A nyugati kultura más,és én ilyen természet vagyok,hogy rosszul esik,és meggondolom hogy legközelebb felveszem e?Ennyit erröl.Más
Szépek a lakk fetish által feltöltött ruhák azthiszem libidex?De valami eszméletlen drágák!vALAMI RÉSZLETFIZETÉSI LEHETÖSÉG VAGY ILYESMI NINCS?
És végül lafunnak.
dóri_brown Creative Commons License 2005.10.07 0 0 2581

 A képzeletbeli frontvonal azonos oldalán állunk, csak más szárnyakon. Valóban kár lenne a stratégiákat elemezni, hiszen a győzelem a cél.

 A lesifotósokat, és a monitor-fejüeket én sem tudom hova rakni, de biztos jó nekik, vagy legalábbis azt hiszik. Én inkább kimozdulok, ahogy te (ti) is.

 Ezen emberkéken kéne változtatni, bár szerintem kár lenne a belefektetett energiáért.

 Vajon miért nem nézik furcsa szemmel azokat, akik kinyúlt mackónaciban, polóban mászkálnak?  :) 

 

Előzmény: mikkamakka_ (2578)
dóri_brown Creative Commons License 2005.10.07 0 0 2580

..hát nem volt elég tegnap? Ma is rendeljek valamit???

:)

Előzmény: lakk-fetis (2577)
lafun Creative Commons License 2005.10.07 0 0 2579

Üdv!

 

Kicsit felpörgött a topik a hétvégén. Néhány fotó nyugtatásnak /vagy izgatásnak? /:

 

mikkamakka_ Creative Commons License 2005.10.07 0 0 2578

"...kár lenne túl sötét képet festeni ezekről a rendezvényekről."

 

Ilyesmi eszembe sem jutott. De mindannyian mások vagyunk – ami összeköt minket, az (lehet, hogy csak) a fétisünk. Nem dohányzom, nem iszom, sőt, nem is nőzök :-), és jobban érzem magam az erdőben egyedül, mint hangos társaságban akárhol. Remélem, ettől még rendes ember vagyok :-)

Komoly előítéleteket kell legyőznie annak, aki fel meri vállalni a fétisét (bármilyenről legyen is szó). Sok emberben él az olthatatlan vágy a fétis iránt, de nem tudják leküzdeni gátlásaikat, és nem tudnak "széllel szemben menetelni". Kíváncsiságukat például az internet "jótékony" ködében próbálják kielégíteni. Természetes, hogy érdeklik őket a képek. És ha már választani lehet, sokkal vonzóbbak azok a fotók, amik köztünk élő, elérhető, megismerhető, hús-vér emberekről készülnek, mintsem az elérhetetlen, talán nem is létező, lakkba, latexba, bőrbe bújtatott ideálokról. Talán vannak, akik az előbbi képekben követendő példát látva merítenek némi bátorságot, míg vannak, akikben az utóbbiak csak fokozzák a gátlásosságot és a reménytelenséget.

Megértem és elfogadom, hogy a partiról esetleg nem kerülnek fel képek, mint ahogy azt is, hogy ezeket a képeket nem is akárki készítheti. De éppen ezért visszatetsző számomra, amikor valaki egy pályaudvaron oldalról-hátulról lakk- és bőrnadrágos "fiatalokat" fényképez kéretlenül, és azokat még fel is tölti (írom ezt minden bántó szándék nélkül). Mint ahogy megértem azt is, ha valakinek megtetszik egy lakkszoknyás, csizmás, gyönyörű lány és félénkségében nem meri megszólítani, de azt már nem értem, hogy miben bízik egy nap elteltével ezen a topikon... (Lehet, hogy éppen az én páromat látta.) Ha szembe jön velünk megtestesült álmunk, sokszor csak szégyenlősen lehajtjuk a fejünket és csendben odébbállunk. Aztán pár lépés múlva feltámad a kisördög, és a következő alkalomig kegyetlenül kínoz.

Szóval, többeknek nehéz dolgok ezek... Remélem, hogy sok, egyre jobb parti lesz még a jövőben – ha történetesen nélkülem is. Mind a két "oldalt" csak szívből bíztatni tudom! És egyáltalán nem bánnám, ha egy-két évtized múlva az számítana bizarrnak, ha valaki farmernadrágba és pamut pólóba bújik :-)

Előzmény: dóri_brown (2573)
lakk-fetis Creative Commons License 2005.10.06 0 0 2577

 

Ja es mindentol fuggetlenul.

 

Akit erdekel es erint bovult az oldal kinalata. Kozel 120 uj termekkel es van egy kis meglepim a jo minosegu latex cuccokat kedveloknek:)) Gatyat felkotni, a kepek es egyeb informaciok nezegetese csak ulve javallott!!!

 

Kellemes nezelodest es valogatast.

 

http://lakkshop.fw.hu

lakk-fetis Creative Commons License 2005.10.06 0 0 2576

SMSEX Baratom (nagy B -vel)

 

Teljesen igazad van. Errol beszelek!!

 

Ja es szerintem nem lenne verekedes!:)

Előzmény: smszex (2575)
smszex Creative Commons License 2005.10.06 0 0 2575
Sziasztok.
kicsit kezd ez itt balhés lenni. Nem?
Ha ez a társaság összefutna egy bulin akkor nem lenne belőle nagy veszekedés?

Bocs hogy beleszóltam, de szerintem butaság amit csináltok.
Én 2 buli kivételével eddig mindegyiken ott voltam és jól is éreztem magamat.
És a bulikba már úgy érkeztem, hogy ott nem kellett átöltöznöm, mert már abban a cuccban voltam amiben egész éjszaka is. Szóval szerintem nem lehet senkit megerőszakolni, hogy jöjjön el, de a másik oldalon is van igazság.
Mégpedig az, hogy valóban nagyon le vagyunk (magyarországon) maradva a nyugati fétish helyektől, és ezen csak mi tudunk változtatni, akik szeretik ezeket a ruhákat, cipőket,stb. Tényleg nagyon sokan vagyunk ilyenek a neten és ehhez képest tényleg alig jönnek el a buliba ezek az emberek. Pedig egy ilyen rendezvény csak akkor fejlődhet, ha van rá igény és tényleg saját helyszínét növi ki. Jó lenne ha eljutnánk oda, hogy a szervezőknek azon keljen gondolkodniuk, hogy hogyan találjanak nagyobb helyszínt a rengeteg embernek. De sajnos még ez messze van.

Tehát mindenkinek meg kéne hagyni a szabadságát és, aki semmiképpen nem akar eljönni, az maradjon ki belőle, de akkor ne is kiváncsiskodjon a képek és a hangulat után. (ezt amugy is megtalálja a neten szépen csendben is ha akarja)
Aki viszont érdeklődik a téma és a buli után az tényleg próbálja is ki és meglátja, hogy nem fog csalódni.

Itt pedig ne marjátok egymást, mert romlik a hangulat és eddig ez jó kis topiknak látszott. Hagyjuk meg ilyennek.

Bocs hogy zavartam, köszi hogy olvastátok.

Ja és természetesen akinek nem inge.....!
lakk-fetis Creative Commons License 2005.10.06 0 0 2574

Hali Mindenkinek

 

Latom sikerult a topicot egy kicsit felraznom. :))

 

Ja es az is nyilvanvalo, hogy sokan megsertodtek:)) De Urak es Holgyek akinek nem inge nem veszi magara.

De akadnak olyan olvasok is szep szammal akinek tenyleg csak az etetoje jar!!!

 

Van aki azert nem jon el mert a csaja feltekenykedne. Az en csajom is feltekeny volt az elso buli utan amire egyedul mentem el: ) A jol ismert okok miatt.

A kovetkezore mar jott o is:))

Kivancsi volt. A harmadikra mar o figyelmeztetett, hogy mikor lesz.

Az egeszrol ennyi a velemenyem.

 

dóri_brown Creative Commons License 2005.10.06 0 0 2573

 Azzal egyettértek, hogy nincs összefüggés a partyra járás, és a fetisizmus között. Mindenki habitusa szerint éli meg, csak kár lenne túl sötét képet festeni ezekről a rendezvényekről.

Más. Önkritikát gyakorlok, valóban nem gondoltam át.

Előzmény: mikkamakka_ (2571)
t tommy Creative Commons License 2005.10.06 0 0 2572

az emberek többségének csak a pofája nagy és semmi köze az egészhez! szép dolog álmodozni , de kispályás azt állitani a ladárol hogy porsche csak mert nem látod a monitoron át! szerintem!

én 10 éve börben járok tavasztol öszig még angliába is elvittem pedig ott le buziznak érte!

Előzmény: mikkamakka_ (2564)
mikkamakka_ Creative Commons License 2005.10.06 0 0 2571
"Azért a ki mit tesz, a társadalmi elfogadtatás terén címszó alatt, elgondolkodtató momentumokat olvastam.

Élményfürdő öltözőjében, félhomályos étteremben, és otthon."

 

Elgondolkodtató? Mégsem gondolkodtál el rajta...

Mivel a teleportunk egy darabig még szerelés alatt áll, ezért ezekre a helyekre fizikai valónkban el is kellett jutni. A felsorolás egyébként azzal kezdődött, hogy "kirándulni". Az összes többi csak ennek egy-egy állomása volt. Említhettem volna a múzeumlátogatást, a sétát a vidéki kisváros főutcáján, a bevásárlást az ABC-ben és egyebeket, de a lényeg nem ez volt. Hanem az, hogy egyész nap nyílvános helyen lakkban mutatkozni valamivel nagyobb "kihívás", mint elmenni egy dresszkódos partira. A kirándulás otthon folytatni pedig azt hiszem, bocsánatos bűn :-)

Arról már nem is beszélve, hogy a partik viszonylag ritkán vannak. Az utcán viszont naponta járunk...

 

Ahhoz a véleményemhez azért mindenesetre ragaszkodom, hogy az is lehet igazi fetisiszta, aki életében soha egyetlen partin sem járt, és esetleg egyetlen egyre sem fog elmenni!

Előzmény: dóri_brown (2565)
djt-122 Creative Commons License 2005.10.06 0 0 2569
Még mindig eszembe jutott valami.Valaki irja meg a lengyel latexshop cimét,de ne a latexxx.pl cimet mert onnan a sütik letiltják a gépem.Volt régebben angol nyelvü oldala is
djt-122 Creative Commons License 2005.10.06 0 0 2568
Ja és ehhez a latexparty témához még annyit,még mindig elég drágák ezek a cuccok,tehát beszerezni majd csak késöbb fogok magamnak,addig maradnak a kisebb darabok.
Előzmény: djt-122 (2566)
djt-122 Creative Commons License 2005.10.06 0 0 2567
Ja még egy ötlet eszembe jutott.
Kéne csinálni egy fórum képgalériát ahova a tagok által letöltögetett képeket fel lehetne rakni,igy mindenki közkinccsé tehetné a képeit mások számára,vagy esetleg kiadni egy cd t?Rám ne számitsatok nem vagyok egy számitógépzseni ez csak egy ötlet!!!
djt-122 Creative Commons License 2005.10.06 0 0 2566
Hát nekem erröl a témáról a következö a véleményem.Bár nagyon szeretem a lakk és latex cuccokat a partyra egyenlöre nem igazán mennék el.Éspedig ezért.A csajom ugyan nem nagyon lelkesedik ezekért a ruhákért,de azért felveszi csak nekem!!!!A partyba azonban nem hajlandó eljönni mert azt mondja hogy öt ne mutogassam másoknak,meg különben is nem érezné jól magát meg stb stb stb.Tehát mit tegyek?Egyedül menjek a partiba?Otthon ezután kitörne a balhé,meg esetleg féltékenykedés lenne belöle,szóval egy kapcsolatnak nem tenne jót ha az ember egyedül menne bulizni,számtalan példa van erre.Tehát levonom a következtetést,NEM VAGYOK FETISISZTA!!!!!
Más.Már elsütöttem egyszer de azért mégegyszer bemondom.Azt hiszem befizetek erre a latexcult oldalra.
Ime a bécsi villamosvezetök új egyenruhája!!!!És mégegy.Milyen szép a schönnbrunni kastély!!!!
dóri_brown Creative Commons License 2005.10.05 0 0 2565

Azért a ki mit tesz, a társadalmi elfogadtatás terén címszó alatt, elgondolkodtató momentumokat olvastam.

Élményfürdő öltözőjében, félhomályos étteremben, és otthon.

Nekem csak a Party jutott osztályrészül...

A tisztelt ál-prűd társadalom mindig is hidegen hagyott, viszont a hasonló gondolkodású, beállítottságú emberek nem.

Inkább - pedig senkit nem ismertem - közöttük töltök el kellemes estét...

Persze ez magánvélemény, aki bármit is tesz az tiszteletre méltó, és hogy idecitáljam egy igazán bölcs ember mondását is :

"A leghosszabb út is, egy lépéssel kezdődik."

Nekem ez volt az első...

mikkamakka_ Creative Commons License 2005.10.05 0 0 2564

:-)

Ez ennyire egyszerű, fekete vagy fehér lenne?

Aki fetisiszta, az elmegy a buliba, aki meg nem megy ez, az nem fetisiszta? (Bár remélem, csak félreértem...)

Megmondom őszintén, számomra szimpatikusabb, amikor valaki az utcán meri válalni a fétisét, mint egy buliban. Azt hiszem, a jövőben is ehhez tartjuk magunkat – meg egyébként sem vagyok egy bulizós típus.

Engem maximálisan kielégít, ha sikerül varrni egy mutatósabb darabot, amit a párom szívesen hord, elmegy(ünk) benne kirándulni, dugunk egy jót az élményfürdő öltözőjében, vacsozázunk egy finomat valami átlagosnál puccosabb, félhomályos étteremben, és ha a három gyerek történetesen mondjuk pont erdei iskolában van, akkor az egészet otthon folytatjuk, a szokásosnál kissé zajosabban – persze mindezt lakkban vagy bőrben. És azt hiszem, egy ilyen programmal sokkal többet tettünk a fétisünk társadalmi elfogadottsága érdekében, mint bármilyen dreszkódos bulival.

Bár nem érzem úgy, hogy csak a szám jár, mégsem sértődtem meg... :-)

Előzmény: lakk-fetis (2562)
dóri_brown Creative Commons License 2005.10.05 0 0 2563

Sziasztok!

A novemberi Party volt az első, amire elmentem. Nem számítottam semmire, nem vártam "nagyot" csak hagytam, hogy odavigyen a kíváncsiságom.

Úgy érzem, ebbe még senki sem halt bele. Ha nem teszem meg ezt a minimumot, folyton ott lebegne a kérdés, vajon milyen lehet?

Tényleg nem érdemes kiemelni dolgokat, vagy mesélni a hely, a társaság, és a közeg hangulatáról.

Részemről csak ennyi : Mikor lesz már a következőőőőő!? 

lakk-fetis Creative Commons License 2005.10.05 0 0 2562

Kedves Holgyek es Urak

 

Kijozanodtam!! :))

 

Igy engedje meg mindenki, hogy felhivjam a kedves tarsasag figyelmet egy apro dologra.

Igaz, az elozo party-n sokan voltunk de nem elegen!!

Jo volna ha nem csak mindenki hozna magaval meg egy embet, hanem az ebbe a topic-ba irok nagy resze is venne a batorsagot es eljonne.

Lehet, hogy Becsben es Gratz-ban jo party-k vannak, de ez HUNGARY!!!

Ezzel remelem nem sertek meg senkit de ha ide nem mernek eljonni azok az emberek akik magukat FETISISZTANAK nevezik, akkor tolunk nyugatabra mert mernek? Vagy oda se?

A magyar fetis kultura kimerul abban, hogy irok a topic-ba es nezegetem(ném) a fel nem kerult kepeket.

Nem a kepeket kell varni es almodozni a bulirol, azon morfondirozni, hogy mi lehet ott es milyen lehetett. En szemely szerint orulok, annak, hogy nincsenek fenn a neten kepek, pontosan a fennt emlitettek miatt.

Gondolkozzon el mindeki azon, hogy miert nem jon el. Ha ezen tul van, akkor a kapott eredmeny utan dontse el, hogy fetisisztanak kell e magat neveznie vagy sem. Ha a valasz igen, akkor jojjon vegere el!!! Ha nem, akkor meg ne akarja a kepeket nezegetni mert semmi koze a dologhoz!

Vagyunk nehanyan ebben a temaban, akik elkotelezettek a dolog irant. Nem lehet azt a szinvinalat elvarni mint a nemeteknel. Ez igaz. De meddig?? A valasz egyszeru. Addig amig mindenkinek csak a szaja jar!!

Nem lehet arra hivatkozni, hogy messze van. Ebben az orszagban nincsenek tavolsagok!! Ha megis, akkor tessek igenybe venni a szervezok altal felkinalt occccsooo szallaslehetosegeket. Vagy a masik jo dolog az lenne, ha vegre mindenki fel merne vallani legalabb ebben a tarsasagban magat. Nem feltetlenul kell mindenkinek egy autoval jonnie.

A kovetkezo buli tudomasom szerint okt 29, ha minden igaz.

 

EMBEREK TESSEK GONDOLKODNI!!

 

UDV MINDENKINEK

 

Akit megsertettem volna annak megy annyit: nem baj.

 

LAKK-FETIS

djt-122 Creative Commons License 2005.10.05 0 0 2560
Hali lafun .
Valahogy igy vagyok én is.De a sima bondagét is csipem.A bondageboulevard.com on eszméletlen jó latexbondage képek vannak csak sajnos fizetös az oldal.De azért a kis méretü képek szépek.Ja és mégegy.Ha elöfizet az ember egy ilyen oldalra elmenthetök a képek,vagy amig egy hónapig elö vagyok fizetve addig nézhetem a képeket aztán annyi?
Nyomok én is egy pár képet
Előzmény: lafun (2556)
Dave_K Creative Commons License 2005.09.29 0 0 2558

Hellóhelló!

 

Jó volt a 24-ei buliii!!! Volt nagy választék latexxx és lakkk rucikból. A következőkre már én is kicsit jobban fogok készülni :)

 

Üdv: Dave

Pisti001 Creative Commons License 2005.09.29 0 0 2557

Sziasztok!

 

Tegnap este /2005.09.27/ a Duna Plaza-ba a mozi elott lattam egy fekete lakk, miniszoknyas lanyt, ezenkivul fekete csizma, es valoszinuleg ezust szinu lakk melleny volt rajta. Gyonyoru volt! Kerlek ha olvasod es magadra ismersz irj a:

 

hodito30@freemail.hu cimre, szeretnelek megismerni.

 

Barcsak minden lany ebbe a stilusba oltozne.

 

Pilu

lafun Creative Commons License 2005.09.28 0 0 2556

Sziasztok!

Régóta figyelem a topikot, de most számtam rá magam, hogy belépjek. Lakk, latex, bőr imádó vagyok /gondolom ez nem meglepő/, emellett rajongók a bondage-ért. Valami ilyesmi:   

lafun Creative Commons License 2005.09.28 0 0 2555
LatexLion Creative Commons License 2005.09.28 0 0 2554

Ja, alapvetően ezt akartam javasolni, csak pont a lényeg maradt le:

 

http://www.cocoon1.com/

 

LatexLion

Előzmény: djt-122 (2552)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!