Keresés

Részletes keresés

Baba oridzs Creative Commons License 2004.01.14 0 0 90
Ezen. Itt olvastam az egyik topicban.:DDD

"Mi rosszabb annál ha egy elefánt megdug?
- Ha meg is ujjaz."

by nomadliba

zebrina Creative Commons License 2004.01.13 0 0 89
Ezen: (www.vicckiraly.hu)

A legfrissebb humoros sztori (Megtörtént esetek)

Laura Schessinger egy amerikai rádiós műsorvezető, aki egy lelki tanácsadó műsort vezet. Nemrég, mint buzgó keresztyén azt mondta, hogy a homoszexualitás megbocsáthatatlan bűn, "MERT" Mózes harmadik könyve (A léviták egyházi szolgálatáról) [3 Móz. 18,22] szerint utálatos az.
Ezen felbuzdulva ragadott tollat egy Jake nevű hallgatója:

"Kedves Laura doktor!

Nagyon köszönöm azt az önfeláldozó fáradozását, amit annak érdekében tesz, hogy Isten törvényeit az emberekhez közelebb hozza. Sokat tanultam a műsoraiból, és megpróbálom ezt a tudást minél több emberrel megosztani. Ha például valaki megpróbálja homoszexuális életvitelét előttem megvédeni, egyszerűen emlékeztetem [3 Móz. 18,22]-re, ahol világosan le van írva, hogy ez bűn, és ezzel véget is vetek a vitának. Mindazonáltal néhány törvény értelmezésében és végrehajtásában szükségem lenne a tanácsára.

a) Ha az áldozóoltárnál bikát áldozok, tudom a [3 Móz. 1,9] illetve a [3 Móz. 1,17]-ból, hogy az Úrnak kedves illatú az. A problémát a szomszédaim jelentik, akiknek ez az illat egyáltalán nem kedves. Leölhetem-e őket?

b) Szeretném a lányomat eladni rabszolgának, amint ezt [2 Móz. 21,7] megengedi. Ön szerint mi lenne a méltányos ár érte manapság?

c) Tudom, hogy nem szabad olyan nővel kapcsolatot teremtenem, aki a havibaj tisztátalan állapotában van [3 Móz. 15,19-24]. A probléma csak az, hogy miből lehet ezt tudni? Megpróbáltam megkérdezni, de a legtöbb nő nagyon pikírten reagált a kérdésre.

d) [3 Móz. 25,4 4] kijelenti, hogy szomszédos nemzetségek fiai és lányai közül vehetek magamnak rabszolgákat. Az egyik barátom szerint ez a törvény a mexikóiakra érvényes, de a kanadaiakra nem. Meg tudná magyarázni, hogy miért ne lehetnének nekem kanadai rabszolgáim?

e) Az egyik szomszédom mindig szombaton dolgozik. [2 Móz. 35,2] világosan kimondja, hogy az ilyet meg kell ölni. Erkölcsileg kötelezhető vagyok rá, hogy saját kezűleg öljem meg?

f) Az egyik barátom szerint, az úszószárny és pikkely nélküli vízi állatok (pl. kagylók vagy homár) fogyasztásának bűne [3 Móz. 11,10] nem olyan utálatos, mint a homoszexualitás bűne. Én ezzel nem értek egyet. Állást foglalna ebben a kérdésben?

g) [3 Móz. 21,2 0] szerint ha szembetegségem van, az Úr oltárát nem közelíthetem meg. Be kell vallanom, hogy olvasószemüveget használok. Teljesen élesnek kell lennie a látásomnak, vagy itt van azért egy kis játéktér?

h) A legtöbb barátom vágatja a haját, illetve borotválja a szakállát, beleértve a pajeszát is, holott ez [3 Móz. 19,27 szerint egyértelműen tilos. Milyen halálnemet javasol nekik?

i) [3 Móz. 11,8 ]-ból tudom, hogy ha döglött disznó bőrét illetem, tisztátalan leszek. A kérdésem, hogy szabad-e futballoznom, ha cérnakesztyűt húzok?

j) A nagybátyámnak van egy kis háztájija. Megsérti [3 Móz. 19,19]-et, mert földjébe kétféle magot vet. Ezenkívül a felesége olyan ruhát hord, ami kétféle anyagból (pamut/poliészter) készült. Most tényleg össze kell hívnom az egész gyülekezetet [3 Móz. 24,16], hogy megkövezzük őket, vagy pedig elég, ha egy meghitt családi körben lefolytatott ceremónia keretében megégetjük őket, amint ez azok esetében megengedett, akik az anyósukkal hálnak [3 Móz. 20,14]?

Tudom, hogy Ön ezeknek a törvényeknek nagy ismerője lévén biztosan utat tud mutatni ezekben a kérdésekben. Még egyszer köszönöm, hogy Ön a rádióban végzett munkájával folyamatosan emlékeztet minket arra, hogy az Úr törvényei örökérvényűek és megváltoztathatatlanok.

Az Ön odaadó rajongója: Jake"



Baba oridzs Creative Commons License 2004.01.13 0 0 88
Az egyik csoporttársam vezette le éppen hatalmas mimikával, hogyan ivott meg két deci olajat véletlenül. Merthogy szomjas vala. Szilveszter reggelén.
Nem is érti, hogy árthatott meg neki este a pia. Mikor Ő olajat is ivott.
:))))
FÉlelmetes előadásmód vala.....jólesett nevetni.:))


Törölt nick Creative Commons License 2004.01.13 0 0 87
Most nevettem eppen stefike hsz-an, amit a pocimrol mondott. Szinte magam elott lattam arckifejezeset, ahogyan dulfa-fulva joool megadja nekem. :)
dr. Kolompár Winnetou Creative Commons License 2004.01.12 0 0 86
"Az élet egy irtó szar játék,
de a grafikája kurva jó! "

Baba oridzs Creative Commons License 2004.01.12 0 0 85
"Nyugi Baba, holnap ötöst kapsz!"
:DDD
Na ezen pölö igen jót mulattam...:))))
Cool_Halidge Creative Commons License 2004.01.12 0 0 84
Én már csak úgy vagyok a munkakedvvel mint az egyszeru lány a szombati buli után.

vagy megjön vagy nem...

:DDD

Málnafagyi Creative Commons License 2004.01.08 0 0 83
Az csudajó ;)
Előzmény: Cool_Halidge (81)
Cool_Halidge Creative Commons License 2004.01.07 0 0 82
Tehát...
Málnafagyin!:)
Cool_Halidge Creative Commons License 2004.01.07 0 0 81
Mosolytortát szeletelünk...
:)
Előzmény: Málnafagyi (80)
Málnafagyi Creative Commons License 2004.01.07 0 0 80
Akkor Neked is szereztem néhány vidám pillanatot :)
:D
Előzmény: Cool_Halidge (79)
Cool_Halidge Creative Commons License 2004.01.07 0 0 79
Vizuális típus vagyok.
:))
Előzmény: Málnafagyi (78)
Málnafagyi Creative Commons License 2004.01.07 0 0 78
On:
Azon, h sikerült kihuppannom a székemből (miközben ereszkedtem volna rá vissza, kicsúszott alólam), és seggeltem egyet a padlón :D
Csak egy ember látta, de öt percen belül az egész cég rajtam röhögött :D

És én is magamon :)))))

Cool_Halidge Creative Commons License 2004.01.07 0 0 77
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

*félrehúzott száj*

RedSnake Creative Commons License 2004.01.01 0 0 76
Aha, hanem gondolom valami gyúrkászós-gyömöszölős-dögönyözős, mi?
Inkább a simogatós mellett maradok.... ;)
Előzmény: Törölt nick (75)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.30 0 0 75
Simogatással?
Akkor mégse tudok masszírozni (maszni se, hasonhangzású igékkel - pl. mászni, nem tudom, ki mire gondolt elsőre, de magára vessen, majd ott is arasson - meg olyan régen volt már dolgom, hogy nem mondanék semmi biztatót :-).
Legalábbis amit én masszírozás néven ismerek, az nem nagyon simogatós.
Előzmény: RedSnake (73)
Cool_Halidge Creative Commons License 2003.12.30 0 0 74
Értem mit sziszegsz!:))

Nyelvet újítasz, kétfelésítesz s maszol fuvel-fával (fure-fára!)! :DDD

Előzmény: RedSnake (73)
RedSnake Creative Commons License 2003.12.30 0 0 73
masszázs
Elfogadott írásmód. Jelentése: általában simogatással történő izomlazítás.

maszás
RS-féle írás- és kiejtésmód. Jelentése megegyezik a fentivel.

masz, maszik
Simogatással izmot lazít. Általánosan elfogadott írással: masszíroz. A különbség: a modernizált változat ikes-igesítése.

maszni
Simogatással izmot lazítani. Általánosan elfogadott írással: masszírozni.

Megjegyzés.
A RS-féle magánszótár szavai nagyrészt rövidítések, amelyek időkihasználás céljából, valamint a szavak kétértelművé tételének ötletéből fakadnak. Bővített kiadás nyomdakész állapotban megrendelhető a szerzőnél.

Előzmény: Cool_Halidge (72)
Cool_Halidge Creative Commons License 2003.12.30 0 0 72
"maszott"
:DDD
PiroskaLány Creative Commons License 2003.12.29 0 0 71
épp az előbb azon, hogy biztos nagyon féltékeny rám a barátom... (lenne, ha lenne...:))) illetve, ha lenne, nem lenne, mert nem adnék rá okot vagy mi...
Celtic Moon Creative Commons License 2003.12.29 0 0 70
Egy helyes kis versikén ami mellesleg igen helytálló :))

Az asszonynép kit szeret?
Ki nyeri el szívüket?
Aki szívük ismeri,
Aki volt velük kicsit,
Akinek a szava méz,
Aki ifjú és merész,
Aki kezd és célba fut,
Aki parancsolni tud,
Aki, ha szól szellemes,
Aki ha hallgat jellemes,
Aki vágyak követe,
Akinek lát a szeme,
Akit más és legkivált,
Barátnő is megkívánt,
Aki szomszéd, régi, jó,
Aki rokon, új és bohó,
Aki színházakba jár,
Akit vonz a zöld határ,
Aki jókedvűen ad,
Aki hős és elragad,
Aki úr a sors felett,
Aki hírben, pénzben, észben,
Vagy szépségbe és ölelésben
Lefőzi a férjüket. /Vátszjájana/

Mab királynő Creative Commons License 2003.11.28 0 0 69
Az irodában az Európa Kiadó "Turista" című száma szólt eléggé angy hangerőn, amelyben Menyhárt Jenő a refrének közben nagyokat rikkant vagy sikolt. Egy öreg néni felhívta az irodát valamilyen ügyben, és az egyik kollégám felvette. Nem tudta lehalkítani a zenét, és nem is tudott szólni senkinek, hogy halkítsa le, tehát az továbbra is teljes hangerőn szólt. A néni állítólag pár másodperc beszélgetés után kisé riadtan kérdezte meg, hogy "E...elnézést, de mi az, ami a háttérben szól? Gyerekek...?".:)) Elképzeltem, amint szegény a rikoltozást gyereksikolyoknak véli, és kirajzolódik a cég képe a fejében, ahol gyerekeket kínoznak.:)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.28 0 0 68
eszembe jutott a Grinch üzenetrögzítője ("Üzenetet hagytál??? Megtalállaaaak, kibelezleeek"" vagy valami ilyemsi)és az arc hozzá, ahogy csodálkozik, hogy nem hagytak neki üzenetet :)))
2x2-né Creative Commons License 2003.11.28 0 0 67
A Kész átverés show-n! Az okos Kiszel Tünde elhitte, hogy lenyelt egy kiskanalat, és mindezt egy átvilágító kapu mutatta ki röntgenfelvétellel! :-)
2x2-né Creative Commons License 2003.11.25 0 0 66
Pedig tettem bele ilyet is!
Előzmény: Cool_Halidge (64)
2x2-né Creative Commons License 2003.11.25 0 0 65

Ez nagyon jó.
Előzmény: Cool_Halidge (64)
Cool_Halidge Creative Commons License 2003.11.25 0 0 64
T.szerkesztoség!

Mélységesen felháborodtam az Önök által szerkesztett keresztrejtvényben
szerepelt feladvány miatt: "A szerelem nyílása." A megoldás 4 betu, most
nem írnám le. Ez egyszeruen gusztustalan. Nyilvános bocsánatkérést
követelek a jó erkölcs nevében!

A Megyés Püspök.

A szerk.válasza:

Tisztelt Püspök Úr!

Elnézését kérjük, ha ez Önt felháborította. Azonban fel szeretnénk hívni a
figyelmét egy kis apróságra. Az Ön megoldása a "pina" volt, melyet sajnos
nem tudunk elfogadni. A feladvány ugyanis nem "A szerelem nyílása" volt,
hanem "A szerelem nyilasa", amelyre a megoldás "Ámor" lett volna.
Összesen
23465
megoldás érkezett be szerkesztoségünkbe. Ezek között mindössze 2 rossz
megfejtés volt, egyik az Öné, másik az Érsek Úré, így ezúton üzenjük az
Érsek Úrnak, hogy az Ö "segg" válaszát sem tudjuk elfogadni.

A szerk.

EZEN!!!:DDDDD

RoamingWind Creative Commons License 2003.11.20 0 0 63
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]


Igy tesznek tonkre a ferfiak egy romantikus estet...
Hibiscus Creative Commons License 2003.11.20 0 0 62
A bannerben a "tengernyi matrica" helyett azt olvastam:

"Tengerimalacok közt válogathatsz..." :)

ÉGI-test Creative Commons License 2003.11.06 0 0 61
Ezen...

Yoda mester, meséld el hogyan lettél Jedi lovag.
- Rendben van ifjú Padavan. Az úgy kezdődött, hogy kibasztak a Bábszinházból.......

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!