Keresés

Részletes keresés

latexlovaboy Creative Commons License 2005.10.16 0 0 2610
2005.05.15-én a 1111 catsuit 390 zloty volt+ postaköltség ( a 2 deci szilikon 22 zloty) Mindenestül 434 zloty az akkor 100 euro volt. Kérdezd meg levélben angolul, hogy te ezt így számoltad ki, mennyi szerinte a végösszeg:) nekem küldte. És azóta egy korszázst is vettünk tőle.
Előzmény: latexlovaboy (2609)
latexlovaboy Creative Commons License 2005.10.16 0 0 2609
Angolul rendeltem. a 1111 -es catsuit -ra kb 1 éve a lengyel ár 100 euro volt postával és 2 deci fényesítő folyadékkal Megkérdeztem levélben, hogy jól számoltam-e át, hogy az ár 100 euró, és hova küldjem a pénzt. Írta a címet Bankban elküldtem, és 2 hétre rá itt volt a csomag. Annyiban különbözik, hogy a teljes lábfej burkolt, ezért nem lehet az elejét és a hátá megcserélni.
Előzmény: djt-122 (2594)
latex... Creative Commons License 2005.10.16 0 0 2608

üdv mindenkinek.

ha latex képet akartok nézni akkor www.crfriends.de

sok szerencsét



Ateus Creative Commons License 2005.10.16 0 0 2607
Na most felteszem a nagyon naiv és nagyon hülye kérdést. Mivel szeretnék a szombati bulin részt venni és a dresscodenak megfelelni, de egy latexharisnyám van csak momentán így megkérdem kinek van rá lehetősége, hogy kölcsönözzön nekem valamilyen cuccot? Tudom, hogy általában senki nem adja kölcsön a maga cuccát (főleg ha jó drágáért vette), ezért inkább úgy pontosítanám, hogy kinek van olyan cucca amit úgy adna át nekem, hogy utána esetleg megállapodás szerint meg is vehessem tőle. De ha tényleg van aki "kölcsönöz" csak, azt is szívesen venném. Előre is kösz, és bocsánat azoktól akiket felháborított naivságom :)
rubber68 Creative Commons License 2005.10.14 0 0 2606
Sziasztok mindenkinek!
Kicsit hozzászólnék a fétisvállaláshoz.
Szerintem sokkal többen vagyunk fetisiszták, mint azt akár itt a fórumban is lehet érzékelni. Sokan még be sem merik vallani nemhogy beírni ( vagy nincs mi hozzá fűzni valójuk ). Sokan vannak azok is akik szívesen mennének ilyen bulikra, ám a párjuk nem, mert ő csak neki öltözik be és tesz meg olyanokat és azokat nem vállalja fel mások előtt. Tudom mi erre a válasz! ! ! De meg kell érteni őket is mert nem vagyunk egyformák. Ők ilyenek. Otthon remek feleségek vagy férjek. És azt hiszem ez a fontosabb bárminél. Közülünk persze szívesen mutatkoznának akár utcán is ÚGY csak a párunkra tekintettel nem tesszük és ezért nem megyünk el a bulira mert tiszteljük őket.
A szex és a házasság szorosan összetartozó dolog. Sokkal fontosabb dolog mint azt sokan gondolnák. Ennek ellenére nem sikerül mindenkinek megfelelő párt találni. Nekem sikerült. Igaz nem fétises de maximálisan társ az életben és semmi pénzért nem cserélném le egy igazi fétisesért. Meg kell és meg is elégszem avval amit így nyújtunk egymásnak. Így kerek a dolog. Pedig a lafun féle képek és stílus jelentik nekem az igazi fetisizmust. Erre indul be a libidóm mint egy egyszrű nudista fotóra. Én ha keresgélek ilyen oldalakat részesítem előnyben.
Úgy, hogy szeressük egymást gyerekek és legyünk jók ha tudunk:)))))))
t tommy Creative Commons License 2005.10.13 0 0 2605
latex-71 Creative Commons License 2005.10.13 0 0 2604

nem lett jó  link, bocs.

http://latexafashion.dk/product.asp?product=1822&sub=0&page=1

hátha most jó lesz!

Előzmény: latex-71 (2603)
latex-71 Creative Commons License 2005.10.13 0 0 2603

A piros body ELKELT, a link már egy LATEXA, ragasztott CATSUIT-ra mutat, nézzétek meg újra!

Valószínűleg így fogom cserélgetni ott a cuccokat, ha nem a vaterán keresztül adom el, mint most is.

Ha valamire szükségetek van, és használt is jó, akkor dobjatok egy levelet, hátha nekem is van olyanom eladó (vagy tudok szerezni)!

ilyet árulok most    ----- az előző vaterás linken.
Előzmény: latex-71 (2596)
csidda Creative Commons License 2005.10.13 0 0 2602
Egy elfelejtett topic!
lakk-fetis Creative Commons License 2005.10.12 0 0 2601

Hölgyek és Urak

 

A tévedések elkerülése érdekében: A következő buli október 22.

Már mindenhol ez a dátum szerepel.:))

Samy81 Creative Commons License 2005.10.11 0 0 2600

Remélem a következő partira már mi is tudunk menni! :)

 

allelujaa

djt-122 Creative Commons License 2005.10.11 0 0 2599
lafunnak
latex-71 Creative Commons License 2005.10.11 0 0 2598

lakkbody, lakk tanga, lakk catsuit, bőroveráll...

 

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=3874436

 

(nézd meg a felhasználó egyéb termékeit...)

 

(véleményt, kérést, panaszt, megjegyzést a privire is küldhettek, vásárlás előtt megtekinthető egyeztetés után Budapesten. A Partyra is kiviszem ezeket, ha addig el nem kelnek, és még mást is, ha megtehetem...)

Előzmény: latex-71 (2597)
latex-71 Creative Commons License 2005.10.11 0 0 2597

inkább feltettem a vaterára! igény esetén bővülhet a választék, mert elég sokminden van (kesztyű, harisnya, fűző, maszk nincs, majdnem minden más van: ruha, bermuda, body, felső, bugyi, szoknya...latexből de van pár lakk, bőr, lyca, műbőr cucc is)

http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=3871733

Előzmény: latex-71 (2596)
latex-71 Creative Commons License 2005.10.11 0 0 2596

Mit szolnátok, ha ide feltennék egy-két dolgot, ami eladósorba került.

Ezt pl. tegnap kaptam kezembe, ma felpróbáltam, bár tudtam, hogy kicsi lesz rám.

Ha vkit érdekel, írjon nekem, elvileg nyilvános az emilcímem.

piros s-m méretű body
djt-122 Creative Commons License 2005.10.10 0 0 2594
Mit értesz az alatt hogy olcsóbb zlotyiban?Például a 150 eurós catsuitot mennyiért kinálja?Ja no meg lengyelül kiválasztani na az azért nem semmi!!!!!!
Előzmény: latexlovaboy (2583)
djt-122 Creative Commons License 2005.10.10 0 0 2593
Szeva patrickz. Miután talloztad,feltöltötted,be is kell ám szúrni valahogy igy,és az oldalon megjelenik zárójelben hogy image1,
djt-122 Creative Commons License 2005.10.10 0 0 2589
Oké lafun van még egy pár darab,de a legtöbb az inkább sima bondage.
No ime az ujabb csomag
lafun Creative Commons License 2005.10.10 0 0 2588

Üdv djt-122!

 

Köszönöm az igényes fotókat, ha van még, nem sértődöm meg, ha adagolod!

 

Cserébe néhány kedvenc:   

TritonX Creative Commons License 2005.10.10 0 0 2587

Na!

 

"Ha pedig most sem tudok elmenni, már nem tudom, hogy egyáltalán fetisisztának mondhatom-e magam?"

 

Ezt a mondatot az alsó képhez szerettem volna tenni!  Azt mondják, jól áll nekem a fekete:)

Előzmény: TritonX (2586)
TritonX Creative Commons License 2005.10.09 0 0 2586

Sziasztok!

 

Nagyon megörültem, amikor Lakk-Fetis barátom honlapján megláttam a FetishParty új időpontját: Okt.29.  Aztán pár nappal később nézem a FP. honlapon, hogy Okt. 22. - ettől viszont majdnem megőrültem!  Az Okt.29-e lett volna az egyetlen szabad szombatom az idén - és lehet, hogy jövőre sem lesz több - hogy el tudtunk volna menni, úgyhogy nagyon szépen kérem a képen szereplő urat, hogy 29-én legyen megtartva. (Mert különben többet nem fenekeltetem el :))

 

Ha pedig most sem tudok elmenni, már nem tudom, hogy egyáltalán fetisisztának mondhatom-e magam?

latexlovaboy Creative Commons License 2005.10.09 0 0 2585
http://latex.one.pl/index.php Lengyel barátaink partijáról képek, ha már a miénkről nem lehet.
latexlovaboy Creative Commons License 2005.10.09 0 0 2584
Ki hova jár most csetelni?
latexlovaboy Creative Commons License 2005.10.07 0 0 2583
csatlakozom az előttem szólóhoz. Ha bárkit lebecsméreltek, az nem azt fogja érezni, hogy igazad van, hanem hogy megbántottad. Még jó, hogy a Mount Everestről NEM csak az nézegethet képet, aki fent járt rajta, vagy Párizsról, aki ott járt, hanem aki érdeklődik iránta:) És szerencse, hogy nem Te döntöd el:) És mindemellett igazad van. Sajnálom, hogy én csak itthon a négy fal között élvezhetem a látványt, de nejem csak az én kedvemért veszi fel, és ezt az élményt nem akarom a buli kedvéért feláldozni. Őt nem érdekli, engem meg a LÁTVÁNY hoz izgalomba, nem a viselése. Szerencsére van itthon catsuit, harisnya, kesztyű, korszázs latexből, nadrág, szoknya lakkból, tűsarkú, vasalótalpú és magastalpú magassarkú szandál. De ezek szerint nem vagyok fétisrajongó:) Hú, pedig már azt hittem:) Na mind 1, a lakkshopból meg akkor is rendelni fogok, mer naon klassz cuccaid vannak:) tsá remélem azé eccer még eljutok, mielőtt elhal ez a remek kezdeményezés. Más! A lengyel srác árait tőlem kérdezd! egyszer bejött a lengyel nyelvű oldal. Sokkal olcsóbb zlotyban! És nekem annyiért is elküldte :) Már szebb a csomagolása, és egy kis fényesítőt is adott hozzá! bye
djt-122 Creative Commons License 2005.10.07 0 0 2582
Igaza van a lejjebb szólónak miért fikázzuk egymást?Nem lehet valaki fetisimádó csak azért mert nem megy el buliba?Nagyon tudom sajnálni aki igy gondolkozik.Hiszen csak nézzük a vasutmodellezést.(Azért ezt mert én ezt is szeretem)Tehát.Vannak akik jármüveket gyüjtenek vitrinbe,vannak akik terepasztalt épitenek.Tehát akinek nincs terepasztala az nem vasutmodellezö?Személy szerint ráadásul nekem még nincs is mit felvennem mert inkább a kedvesemnek vannak ruhái.Arrol nem is beszélve ha mindketten beöltöznénk az egy vagyon nekem meg inkább lakásra meg kocsira kellene a lóvé.Gagyi sharon sloane cumókat meg nem veszek.Igy maradok én is monitorfejü???Érdekes módon az ötleteimhez(Képgaléria,cd)senki nem szól hozzá,ha meg a topic nickneveit nézitek mindig ugyanazok vannak itt,hogy akarjátok igy hogy nagy társaság menjen el mikor egy árva plakátot nem ragasztotok ki vagy adtok fel hirdetést,vagy csak a monitorfejüekre számitotok,akiik esetleg olvassák a neten a programot?????
Legyen már elég ebböl,miért nem komolyabb témákkal foglalkozunk?Például szervezhetnénk egy turát valamelyik külföldi fétis buliba mondjuk a Kitty cat clubba,vagy ilyesmi.Meg kell érteni a magyar társadalom még éretlen erre.Mondok egy konkrét példát.Vettem egy arena hosszu úszóruhát,és elmentem az uszodába.Felvettem hát ugy néztek rám mintha ufó lennék.Az uszómester még jól ki is cikizett mondván itt jön ifjabb darnyi tamás.Holott az uszóversenyeken már mindenki ilyen ruhában van és ha nekem ez tetszik akkor senkinek semmi köze hozzá.De mivel ez egy szokatlan dolog volt ezért mindenki megnézett.A nyugati kultura más,és én ilyen természet vagyok,hogy rosszul esik,és meggondolom hogy legközelebb felveszem e?Ennyit erröl.Más
Szépek a lakk fetish által feltöltött ruhák azthiszem libidex?De valami eszméletlen drágák!vALAMI RÉSZLETFIZETÉSI LEHETÖSÉG VAGY ILYESMI NINCS?
És végül lafunnak.
dóri_brown Creative Commons License 2005.10.07 0 0 2581

 A képzeletbeli frontvonal azonos oldalán állunk, csak más szárnyakon. Valóban kár lenne a stratégiákat elemezni, hiszen a győzelem a cél.

 A lesifotósokat, és a monitor-fejüeket én sem tudom hova rakni, de biztos jó nekik, vagy legalábbis azt hiszik. Én inkább kimozdulok, ahogy te (ti) is.

 Ezen emberkéken kéne változtatni, bár szerintem kár lenne a belefektetett energiáért.

 Vajon miért nem nézik furcsa szemmel azokat, akik kinyúlt mackónaciban, polóban mászkálnak?  :) 

 

Előzmény: mikkamakka_ (2578)
dóri_brown Creative Commons License 2005.10.07 0 0 2580

..hát nem volt elég tegnap? Ma is rendeljek valamit???

:)

Előzmény: lakk-fetis (2577)
lafun Creative Commons License 2005.10.07 0 0 2579

Üdv!

 

Kicsit felpörgött a topik a hétvégén. Néhány fotó nyugtatásnak /vagy izgatásnak? /:

 

mikkamakka_ Creative Commons License 2005.10.07 0 0 2578

"...kár lenne túl sötét képet festeni ezekről a rendezvényekről."

 

Ilyesmi eszembe sem jutott. De mindannyian mások vagyunk – ami összeköt minket, az (lehet, hogy csak) a fétisünk. Nem dohányzom, nem iszom, sőt, nem is nőzök :-), és jobban érzem magam az erdőben egyedül, mint hangos társaságban akárhol. Remélem, ettől még rendes ember vagyok :-)

Komoly előítéleteket kell legyőznie annak, aki fel meri vállalni a fétisét (bármilyenről legyen is szó). Sok emberben él az olthatatlan vágy a fétis iránt, de nem tudják leküzdeni gátlásaikat, és nem tudnak "széllel szemben menetelni". Kíváncsiságukat például az internet "jótékony" ködében próbálják kielégíteni. Természetes, hogy érdeklik őket a képek. És ha már választani lehet, sokkal vonzóbbak azok a fotók, amik köztünk élő, elérhető, megismerhető, hús-vér emberekről készülnek, mintsem az elérhetetlen, talán nem is létező, lakkba, latexba, bőrbe bújtatott ideálokról. Talán vannak, akik az előbbi képekben követendő példát látva merítenek némi bátorságot, míg vannak, akikben az utóbbiak csak fokozzák a gátlásosságot és a reménytelenséget.

Megértem és elfogadom, hogy a partiról esetleg nem kerülnek fel képek, mint ahogy azt is, hogy ezeket a képeket nem is akárki készítheti. De éppen ezért visszatetsző számomra, amikor valaki egy pályaudvaron oldalról-hátulról lakk- és bőrnadrágos "fiatalokat" fényképez kéretlenül, és azokat még fel is tölti (írom ezt minden bántó szándék nélkül). Mint ahogy megértem azt is, ha valakinek megtetszik egy lakkszoknyás, csizmás, gyönyörű lány és félénkségében nem meri megszólítani, de azt már nem értem, hogy miben bízik egy nap elteltével ezen a topikon... (Lehet, hogy éppen az én páromat látta.) Ha szembe jön velünk megtestesült álmunk, sokszor csak szégyenlősen lehajtjuk a fejünket és csendben odébbállunk. Aztán pár lépés múlva feltámad a kisördög, és a következő alkalomig kegyetlenül kínoz.

Szóval, többeknek nehéz dolgok ezek... Remélem, hogy sok, egyre jobb parti lesz még a jövőben – ha történetesen nélkülem is. Mind a két "oldalt" csak szívből bíztatni tudom! És egyáltalán nem bánnám, ha egy-két évtized múlva az számítana bizarrnak, ha valaki farmernadrágba és pamut pólóba bújik :-)

Előzmény: dóri_brown (2573)
lakk-fetis Creative Commons License 2005.10.06 0 0 2577

 

Ja es mindentol fuggetlenul.

 

Akit erdekel es erint bovult az oldal kinalata. Kozel 120 uj termekkel es van egy kis meglepim a jo minosegu latex cuccokat kedveloknek:)) Gatyat felkotni, a kepek es egyeb informaciok nezegetese csak ulve javallott!!!

 

Kellemes nezelodest es valogatast.

 

http://lakkshop.fw.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!