Keresés

Részletes keresés

lack-plastic Creative Commons License 2003.05.23 0 0 710
Kedves Újak!
Én is szeretettel köszöntelek Benneteket itt a LLP-FC-ban (LAKK-LATEX-PVC FUN CLUB)!!!!! Csatlakozom Grancy hozzászólásához. Egyetértek vele a sorrendben, mivel nálunk is előbb volt a megismerkedés, aztán a fétisszex, ami mára már kizálólagosnak mondható (60% lakk, 40%PVC).Sajnos kevés olyan csaj szaladgál a világban, aki mindennapi öltözködésében felvállalja esetleges vonzódását a LLP ruhákhoz. Múltkor Josila barátunk láttott egy ilyen nőt! Micsoda mák!!
Más.
Ma kimostam az egész lakk-pvc kollekciónkat, és ahogy ott száradtak a szárogatón, még nagyobb volt e ruhák erotikus kisugárzása. Valószínűleg a következő szexcsatát a fürdőszobában fogjuk lejátszani a nejemmel. Próbáltátok már így?
Üdv.:L-P
Előzmény: Törölt nick (701)
ShadowCat Creative Commons License 2003.05.22 0 0 709
A pozitívum, hogy benne van a latexes játékokban, de sajna csak hosszabb gyözködés után. Mi a rossz? Az hogy hosszútávon elviselhetetlen termésete van, egyszerüen nem lehet vele együtt élni.
Előzmény: Törölt nick (708)
ShadowCat Creative Commons License 2003.05.22 0 0 707
Van barátnöm, benne is van a dolgban, csak sajna ugy alakul a dolog, egyre kevesebbet találkozun. Nem az ő hibájából. Csak unszolás árán tudom rávenni ezekre a dolgokra, talán ennyi benne a pozitivum. Ne irigykedjetek. Csak egy hetet kellene vele eltöltenetek, és ti is beleőrülnétek. Képzeljétek el ezek után azt a 3 évet!

paciens Creative Commons License 2003.05.22 0 0 706
A dolog egszerü:
http://hunchat.net/chat.htm

Itt nyissatok ideiglenes szobát, nincs semmi idő korlát vagy ilyenek. Ha látja a rencergazdi, hogy van a szobának forgalma, kérhetitek, hogy állandó legyen a szoba. Igaz nem tul forgalmas ez a chat, de sok olyan szolgáltatása van, ami sehol máshol :-) Próbáljátok ki, érdemes.

Előzmény: Ateus (705)
Ateus Creative Commons License 2003.05.22 0 0 705
Ami a chatet illeti...én gyakori vendég vagyok a Gyaloglón, és vannak ilyen beállítottságú emberek, mint mi. De ők főleg az erotika szobában leledzenek. Kéne tényleg egy latex és lakk szobát nyitni, s arra biztos nem vonatkozik az a szabály, hogy erotikus témájú szoba csak este 22 óra után lehet nyitva. A kérdés csak az, hogy ki mikor tud odamenni?
Előzmény: latexlovaboy (704)
latexlovaboy Creative Commons License 2003.05.22 0 0 704
grancy, gratulálok, te voltál a 700-ik hozzászóló! Vajon ki lesz az 1000-ik?
De a lényeg, tényleg kúúl a hauteng oldal. télleg occso, csak az a baj német, én meg csak angolul tudok.
Más:
Néha valahol csetelni is lehetne, mondjuk a gyaloglón nyitni egy szobát, vagy valami ilyesmi.
Más:(az újaknak)
Volt már Bp fétisparty, voltam is, sajna február óta semmit sem tudok róluk, de mo-on is volt kezdeményezés. Ha tudtok róla, írjatok.
Más:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, a lányok gyakran cikinek érzik, szégyelik. Néma gyereknek meg annya se érti szavát. De rá lehet beszélni őket. Megéri!
Előzmény: Törölt nick (703)
gontar__ Creative Commons License 2003.05.21 0 0 702
Szia

Meg kell mondjam,magam is úgymond "kezdő" vagyok ami az öltözékek beszerzését illeti,ez az egyik amire én is szeretnék megoldást találni. Végignézve a topicot,sok oldalt közöltetek,címeket,szóval forrás nagy valószínűséggel van,már ami a latexet illeti.PVC cuccok terén viszont nemigen tudtam előrelépni,talán pár külföldi fórumon lehet megtudni többet.Rengeteg ilyen van,példának okáért a Yahoo Groupok között,ahol sokan hasonló kérdésekkel állnak elő.

Ami a dolog másik részét illeti,valóban(ritka kivétel) a lányok,hölgyek egyáltalán nem hódolnak a fetisizmusnak,még ha valóban vonzód(ná)nak is hozzá.Ez érdekes dolog,valószínűleg sokuk között megvan,ahogy bennünk is,csak valahogy "nem jött elő",vagy nem akarja,vagy egyszerűen úgymond "nem volt szüksége" rá,mert a partnere nem fetisiszta.A megfogalmazás kissé fura,de szerintem Ti is érzitek mire akarok kilyukadni.Erre jó példa grancy esete,úgy is mondhatnánk be kell vezetni a fetisizmus világába.
Azt hogy a lányak tetszik e vagy sem,hajlandó e rá,az majd kiderül,nem olyan biztos hogy nem kelti fel a benne rejlő fetisizmust.Türelem;-))

Gontar

gontar__ Creative Commons License 2003.05.21 0 0 700
Sziasztok.Szintén új vagyok,akárcsak ShadowCat,szintén 24:)Jó hogy van ez a fórum,sosem mertem volna remélni,hogy kis prűd hazánkban van valami kezdeményezés.Nagyon örülök,és jobban,mint másnak,hiszen aki fetisiszta(nevezzék bárminek is,akik nem értik) annak sajnos "mivoltát" sokan rossz szemmelnézik(sőt,legtöbben).Tudván hogy külföldön ugymond pezseg az élet,itt nálunk meg furcsa tekintettel néznek Ránk/Rátok.Sebaj,a lényeg,+1 ember;-) Magam részéről latex,pvc imádó vagyok,bár annyira nem a "heavy változat",bár ahhoz is lenne kedvem,ki tudja;-).Mi a véleményetek a külföldön igen nagy tábort magáénak tudó smoking-fetishről? Nem tudom,valami van benne,valami,amitől ez az ág mintegy "kiegészíti" a többit.Sajnos hazánkban egyetlenegy darab oldalt,képtárat,semmit sem találtam smokingfetish témában,talán mert ez egy (még) eléggé félreeső ág.Mindenesetre külföldi lapok tömkelegével vannak,hihetetlen sok rajongóval.Remélem ez nálunk sincs másképp.Vélemények?:-)

Gontar

ShadowCat Creative Commons License 2003.05.21 0 0 699
Sziasztok! Még ujj vagyok Itt. Egyenlőre a legfontosabb amit tudni kell rólam. Pesten élek, 24 éves 178cm magas magas fiú vagyok. Gondoltam megpróbálok ujj társaságot szerezni, olyan téren is, mely nagyon érdekel és egyben izgatja a fantáziámat. Első sorban lányok jelentkezését várom.
Ahntha Creative Commons License 2003.05.21 0 0 698
Ja, és olcsó...
Előzmény: Ahntha (697)
Ahntha Creative Commons License 2003.05.21 0 0 697
Sziasztok!

Találtam a neten egy csomagküldő szolgálatot, ahol elég frankó cuccokat lehet kifogni.
www.sexyruci.try.hu

Előzmény: alha (696)
alha Creative Commons License 2003.05.21 0 0 696
Hello!Amit emlitesz az az Art-x,mi voltunk kb.3 hete,mert irta az ujsag hogy 70%os a leertekeles,sajnos a nagyjat mar elvittek,vagy dobozokban volt mert ideiglenesen ki kellett költözniük,be a raktarba/mert tüzeset volt a boltban.Hogy mikorra tatarozzak ki nem tudom,de ez egy eleg nagy ceg,honlapjuk is van.
Előzmény: FHLS (694)
lack-plastic Creative Commons License 2003.05.21 0 0 695
DJT-122 egy régebbi hozzászólásában említette a www.hauteng.de oldalt, amit felkerestem tegnap este. Gyerekek! Ezek a lakk cuccok egyszerűen fantasztikusak! Maga a megtestesült álomvilág!
FHLS Creative Commons License 2003.05.20 0 0 694
Sziasztok!
Ha már Bécsnél, az SCS-nél tartatok: a Beathe-Usen kívül van ott egy másik, nagyobb, létszintes sexshop is. Nem abban az épületegyüttesben, hanem el kell menni a MediaMarkton túl, át a híd alatt. Annak az épületnek a túloldalán van, amibe a híd után ütköztök.
És ha már itt tartunk: Grazban is van 3 jó üzlet, egész elfogadható árakkal. Én ma jártam ott, a ÖKM-ben mindig van leárazott latex ruci női is és férfi is. Persze amit kiszemeltem magamnak egy hete, azt már valaki elvitte... :-(

Üdv:

Botond

alha Creative Commons License 2003.05.20 0 0 693
Altalaban az internetben nem hozzak fel a teljes kinalatot,azert csak nezz be,Beate Uhse bolt van a SCS-sel szemben is.
Előzmény: josila (690)
lhawk Creative Commons License 2003.05.19 0 0 691
Sziasztok!
Én is láttam Évikét a múltkor. Nagyon tuti volt talpig bőrcuccban, annak ellenére, hogy egyébként nem egy Claudia Schiffer.... :-)
Előzmény: latexlovaboy (685)
josila Creative Commons License 2003.05.18 0 0 690
alha, köszi szépen! megnéztem a honlapot, de férfi latex cuccról nincs még semmi fenn :( A kirándulás több naposra van tervezve, ugyhogy remélem lesz időm szétnézni több helyen is.

üdv

Előzmény: alha (689)
alha Creative Commons License 2003.05.18 0 0 689
Hello!
Olvastam hogy becsbe mesz vasarolni,lehet hogy a Tiberiusba?Ha nem vedd ötletnek, adom a cimet,itt ez a legismertebb,es nagyon szinvonalas!
www.tiberius.at Közel van a Mariahilferhez,de az oldalon ugy is megtalalsz minden infot!
Jo vasarlast!
Előzmény: josila (687)
latexlovaboy Creative Commons License 2003.05.18 0 0 688
Szasztok! Még mindíg semmi hír walami jó kis fétispartiról? Pedig úgy elmennék..
Előzmény: josila (687)
josila Creative Commons License 2003.05.16 0 0 687
Szia lack-plastic!
Sajnos mostanában a motoromra ment minden pénzem, de legalább rendbe jött. :) Azután a következő nagyobb (nekem most az!) összeget egy latex pólóra szánom, amit remélem sikerül beszereznem a közeljövőre tervezett bécsi hétvégén! Ha lesz utazás, póló is lesz! Ugyhogy azt hiszem, a lakk jeans beruházás sajnos lehet őszre is eltolódik :(( Azért mindent megpróbálok, de most tényleg nem igazán rajtam múlik :)

üdv

Előzmény: lack-plastic (684)
josila Creative Commons License 2003.05.16 0 0 686
Wow! A cucc legalább javított valamit? Azért örülök, hogy szereti, s főleg hogy elmondja a tvben
Előzmény: latexlovaboy (685)
latexlovaboy Creative Commons License 2003.05.16 0 0 685
Láttátok pénteken, május 16-án reggel a tv2 reggeli lazac műsorában a bb-évikét? Tuti bőr szerkóban volt. Megkérdezte tőle a másik műsorvezető, hogy szereti-e az ilyen ruhát, és azt mondta, hogy igen. kuul.
Előzmény: lack-plastic (684)
lack-plastic Creative Commons License 2003.05.15 0 0 684
Josila!
Sikerült előteremtened az újabb lakkberuházás anyagi fedezetét?
Előzmény: josila (603)
lack-plastic Creative Commons License 2003.05.15 0 0 683
Hát, ennyi biztatás után már tényleg nincs megállás!
kicsiarabella Creative Commons License 2003.05.15 0 0 682
Kedves Lack-Plastic!

Gratulalok, egyebkent nem gondoltam, hogy meg mered tenni!!!!!
Csak igy tovabb, batorsag!!!!!
puszi:kicsiarabella

josila Creative Commons License 2003.05.14 0 0 680
lack-plastic!
Gratulálok én is!!! Most már nincs megállás! Elindultál a lejtőn komám! :)) Ahogy visszaemlékszem, nekem először a bőrgatyám nyilvános viselése is hasonló élmény volt, pedig abban aztán nem sok különös van.

Na további kellemes viselést!

üdv

ja: a csajon a kocsiban csak a lakkbody volt. És csillogott a napfényben, huhh...

Előzmény: lack-plastic (676)
lack-plastic Creative Commons License 2003.05.13 0 0 677
Kedves Kicsiarabella!
Hogy milyen újdonságokra gondolok? Hát az az igazság, hogy legszívesebben mindent felvennék ami lakkból van, vagy másként fogalmazva legszívesebben kizárólag lakkba és pvc-be öltözködnék, de hát ez csak utópia -- sajnos.
A lényeg, hogy kimentem az utcára a lakknacimban !!!
L-P
Előzmény: kicsiarabella (670)
lack-plastic Creative Commons License 2003.05.13 0 0 676
Hú basszus, Josila! Ez tényleg vérpezsdítő látvány lehetett! És a csajon csak egy lakkbody volt és kész? A mindenségit, de forró kis csaj lehet az. A páromnak is van piros lakkbodyja, de Ő sajnos nem ilyen merész, utcára nem vesz fel lakkot.
Nekem viszont nagy élményben volt részem vasárnap este, úgy is mondhatnám, hogy átestem a tűzkeresztségen: A párom már néhány napja nyúzott, hogy vigyem el a Tescoba, mivel kifogytunk mindenből. Ezzel a kéréssel fordult hozzám vasárnap este is. Én poénból rávágtam: oké, de én lakknaciban megyek, mire Ő rávágta, hogy Jól van drágám! Hát innen nem volt visszaút. Lakknaci fel, kocsiba be, Tescoba el. Mikor kiszálltunk a parkolóban, baromi boldogság lett rajtam úrrá, ugyanakkor úgy éreztem magam, mint egy szökött rab, akit mindenki figyel. Közeledve a bejárathoz a két biztonsági őr nézett rám előszőr, de különösebben nem csodálkoztak rajtam, és így volt ez bent az áruházban is. Egyedül egy srác méregetett többször is, de azt láttam az arcán, hogy tetszik neki a téma.
Nagyon jó érzés volt végre a nyilvánosság előtt vállalni önmagam, és valószínű, lesz folytatás, persze az ésszerűség határain belül, a téma nem mindennapi voltát figyelembe véve. Kellemes meglepetés volt, hogy senki nem bámult lenézően, nem szóltak be, stb. Összefoglalva: kurva jó érzés volt!!! (Eszembe jutott aznap este Josila, akinek nem újdonság a lakknaci viselése.)
Aki esetleg még nem próbálta, azt csak biztatni tudom, hogy legyen bátor, megéri!
Üdv.:L-P
Előzmény: josila (666)
Ateus Creative Commons License 2003.05.13 0 0 675
Én meg ha jól láttam az új Thalia klipben, a művésznő egy fekete latex nadrágot visel...lehet,hogy újabb hadjáratba kezd a latex a zeneiparban, mióta Britney elhagyta? :-)
Előzmény: Törölt nick (674)
piltd Creative Commons License 2003.05.12 0 0 673
Sziasztok!
Előszőr is ez előzőhőz:)
Nekem nagyon tetszett a linkinfo:)
Jok a képek:)
Tegnap este megnézetem az Xmen2:) a Lurdy házban.
Reklámok:-Matrix Reloaded+Matrixos Heineken(nagyon tuti ahogy a fickó keze csattan a Latexos popsin:),Terminator 3 és egy uj Sean Conory-s film (A szövetség).
Na és a film Lehet ,hogy csak képzelődőm ,de nagyon magam(unk)ra vettem a történet egy részét:)
Mutánsok vagyok(unk) mi is valahol,valamilyen értelemben:)
A filmben minden női szereplő kiváló ruhában van:)
Nagyon jó volt őket látni.Egy kicsit ránk is passzol a történet és remélem egyszer mi is eljutunk oda ,hogy itt is elfogadott lesz a mi Mutácionk:)A mozi végén esett csak le ,hogy mindenhol csupa lakk,latex,lakkbőr öltözet volt a szereplökön.Igy hát feltettem a kérdést,lehet ,hogy nem is annyira rosz mutáció a mienk csak nagyon sokan elitélik,mert nem ismerik?:)
Nagyon jó este volt számomra ezért gondoltam megosztom veletek is :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!