Keresés

Részletes keresés

Vad Creative Commons License 2000.12.04 0 0 5
Persze, de én pl. júli végén főszezon, és későn kaptam észbe, mer egy csomó helyen nem volt már jegy, ráadásul nekem is adott volt egyetlen tíznapos lyuk, amibe épphogy befért egy hét csártér.
OFF: egyébként én még jorgosszal mentem, úgyhogy nagy mázli volt
bár lehet, hogy ott, akkor örültem volna, ha ottragadok, és nem kell itthon folytatni a robott.
Előzmény: mud (4)
mud Creative Commons License 2000.12.04 0 0 4
Vad, en 65000-et fizettem, tokkal, vonoval, illetekkel, biztositassal es egy nagyon jo apartmannal, ahol csak ketten voltunk, 100 meterre a tengertol, persze, csak egy het.
Neha last minuttel meg olcsobban is mehetsz, csak resen kell lenni, en pedig, sajna szorosan idohoz voltam kotve. Amugy Malev...
Előzmény: Vad (3)
Vad Creative Commons License 2000.12.04 0 0 3
Asszem, talán 4 év alatt ingyenes a jegy, és x alatt van gyermek, és talán 26 alatt ifjúsági kedvezmény.
Lehet, hogy akkor jó az északi part is, de a balaton még olcsóbb, és szinte ugyanaz.
De meg lehet csinálni, hogy az ember lemegy délre egy adott helyre, és ottragad sokáig. majd írok helyeket, de várok is másoktól, mint már említettem.
Egyébként a 70000 reptéri illetékkel együtt volt annyi,
van olcsóbb is, de az átszállásos athén v. bukarest
a TAROMot ajánlom dohányzók figyelmébe!
buli van a gépen, más szempontból meg semmi baj vele, nem fapados gépek, hanem bőingekkel cirkálnak
Előzmény: hc (2)
hc Creative Commons License 2000.12.04 0 0 2
7 és 13 között vannak, de mi inkább egy apartmanos, hassüttetős tengerparti dagonyát szeretnénk, egy-két kisebb kiruccanással.

hc

Vad Creative Commons License 2000.12.04 0 0 1
Mennyi idősek a gyerekek (nem mindegy a pl. repülő esetén, hacsak nem a fórumcsarter lesz belőle)?
Bírják-e már a sátorozást (vannak persze helyben bérelhető szobák, stb)
A többi nem gond.
Idén 70000 forint volt egy repülőjegy, busz nemigen volt a szerbek miatt, de van vonat is durván 30000 körül (ha jól emlékszem), ez Athén , onnan komp kb 10rugó/fő, egy hónapon belül kell a visszautat csinálni vonattal
Hát ez a olcsó, de még mindig olcsóbb, mint a többi hely, ha sátorban elvagy, mert akkor nem kell szállást fizetni, és egy kaja olyan 2000 ft-ból megúszható/fő tavernában, ha már többen vagy, a bolt is jó, meg a helyi főzés, de egy-két személynél az kb ugyanannyi, mintha vendéglő.
és egy csomó hely van néznivaló meg buliznivaló meg fürödnivaló, stb, de a mozgáshoz a legjobb a bérelt motor-autó, mert ha buszozol, akkor majdnem biztos, hogy aznap a célponton szállás kell, az északi apartmanokból (bár az is olcsó, többnyire benne van a hirdetett charter árában) történő csillagtúrák általában nevetségesek és rövidek.
A legolcsóbb mégis a lastminit charter, de akkor nem lehet előre tervezni az időpontot.
Előzmény: hc (0)
hc Creative Commons License 2000.12.04 0 0 0
0* voltam ott, úgyhogy, ha összejön valami olcsó és jó, akkor mehetünk. Részemről: 4 felnőtt, 6 gyerek és inkább 2, mint egy hét....

hc

Vad Creative Commons License 2000.12.04 0 0 topiknyitó
7 éve járok oda.
Ha valaki készül arrafelé, hely-ajánlatokat tudok adni, de nem úgy, minta útikönyvek.
Ja, és egyéb élményeket is várok, mér volt jó, mér nem, mi van még?
És akár szervezhetünk egy fórum-csártert 2001-re, így nem tud beleköpni a htc. (vagy thc?)
A nulla után folytathatjuk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!