Keresés

Részletes keresés

Pedro 14 Creative Commons License 2000.09.11 0 0 429
Csővek az All népnek!!!!!

EGYSZERŰEN NEM TUDOM ABBAHAGYNI!!!!!!!!
Nyomulok megint a patchel!(a psg szépen műkszik!)
NA mesélek valamit.Éppen Cambria ellen nyomultam kis csapatommal mikor ellen is van a szektorban!Hurrááá,de mit látok,két épületet!De az enemin kívül semmit nem mutatot,hogy az a weapon(Ahol az Fn-p90 van).Na,a fegyverzetem így nézet ki!
Pedro:Beretta
Buns:H&K mp5
Barry:Remington
Ira:Barracuda
Dr.Q:Barracuda
Az ellennél meg ez volt mikor kiírtottam őket!:
SVD
Remington.
A két házikóban(volt egy nagyobb és egy kisebb, amolyan raktár féle)Miután kipakoltam mindkettőt
ez lett a fegyver arzenál!
SkS
2db SVD
2db remington
H&K mp5
Úgyhogy felfegyvereztem magam!
Lehet,hogy korábban megtaláltam az fn-p90 lelőhelyet és ezert nem volt ott.
Norby:Neked,hogy nézet ki az fn-p90 lelőhely?
Na szerintem Wildfirt vagy ki a szösz,tehát ő is megszerezte valahonnan!
Norby még valami a Steyr Aug tárkapacitásáról!

Steyr AUG-Police(szerintem ez van a jétékban):32db töltény befogadására képes Ürméret:9mm para

Steyr AUG-SA:40db lőszer
Űrméret:.223 Rem.

Steyr AUG-SA Standard:40db lőszer
Űrméret:.223 Rem.

Erről a háromről volt infóm.Gondoltam érdekelhet!Amúgy a statisztikák 100%-ban tükrözik a valóságot?
Na ennyit mára,holnap jövök!
Hali Mindenkinek!(Ha valamit elírtam később korigálom!)

Pedro 14

MLG Creative Commons License 2000.09.11 0 0 428
Csákány!

Norby: Ez elég érdekes, mármint a Bad News, mivel nem foglalt semmit vissza a gép, talán még arra gondolok, hogy ültem három-négy napot és ezért szentségelt. Bár ilyenkor "concerned" szokott lenni Enrico papa. No mindegy, továbbra sem értem.
Vagy esetleg a kiürült bánya miatt volt???!!!

Láttam a fincsi szerkesztő dolgokat újfent, de azt hiszem én nem kezdek el editálgatni. Egyrészt, mert szeretném most már legalább egyszer végigvinni a gámot, másrészt meg nem értek a fegyverekhez annyira, hogy normális paccsot hozzak létre. Amúgy a Norby paccsok tetszenek és tök kafák az új Wildfire grafikák is. A 100box ammo nagyon rulez!!!

Addig is fohászkodjunk, hogy még az idén a kezünkbe kerüljön az UB. Amúgy vmelyik fórumon olvastam, aszondja xy: Csak nehogy "nomen est omen" legyen az UB, azaz egy valóban befejezetlen üzlet"

Norby! Próbálgasd már nyaggatni Wildfirét, megpróbálom majd én is...

No mára ennyi volt, megyek haza megzúzom Balimét, aztán, Cambriát, aztán Tixát!

Banyek! Megint üres a Medunai wepön kes!

Norby Creative Commons License 2000.09.11 0 0 427
MLG: a Bad News akkor szokott jönni, ha visszafoglalnak valamit tőled. Concerned meg ha 10 napig nem nyersz csatát.

Egész hétvégén szórakoztam új képek berakásával, de még mindig van, ami nem megy. Nagyon sok szíváson vagyok túl, meg is untam egy időre. Ha esetleg valaki akar szenvedni vele, annak tudok segíteni elindulni. Az alapvető gond azonban az, hogy ennyire kevés pixelben lehetetlen normális képet csinálni: pisztolynál max. 28 x 23 (kis zsebbe is be kell férjen), puskánál 58 x 10 (a méretarány miatt nem lesz magasabb).
Nagy képet (a leírás fölé) macerásan ugyan, de lehet jól berakni, viszont a kis képek (a felszerelésnél) elvesztik a fehér "körüket", azaz nem világítanak, hiába tartasz jó tárat a kezedben.

Rájöttem, hogy a leírásbeli módosításaim azért nem látszanak, mivel a ja2edit99 az eredeti binarydata.sdf-ben módosítja az itemdesc.edt file-t, wf patch-e viszont a binarydata könyvtárba rakja ugyanezt a file-t, és ez utóbbi létezése esetén a játék azt használja. Most már tudok sajátot csinálni, de a fegyverek neve ettől még a régi marad, csak a leírásól derül ki, hogy másról van szó.
Ezen kívül a fegyverek súlyát sem tudom módosítani, ami szintén fontos lenne, mivel a HMG-k 30 kilótól kezdődnek.

Szóval van pár dolog, ami hiányzik a folytatáshoz, ezért egyenlőre hagyom a dolgot. Ha elég sokan akarjátok, megpróbálhatom Wildfire-t rávenni, hogy csinálja meg ő, de nincs rá garancia, hogy hajlandó lesz rá.

Előzmény: MLG (426)
MLG Creative Commons License 2000.09.11 0 0 426
csövek!

Újrakeztem a gámot a ruszki duóval. Elég adottak!
Meg vagyok velük elégedve, jó statok, jó dumák, gyorsan fejlődnek. Mondjuk a repairom kicsit gyík, de azért fejlődnek.

Érdekes dolog történt a huszadik napon. Enrico írt egy levelet, de nem a szokásos "Concernedet" hanem "Bad News" Nem igazán értettem mire célozgat benne, valami jogfeladásról dumál benne, meg hogy csak idő kérdése és jön Dreidranna meg, hogy továbbra is bízik bennem meg a csapatomban, Mi ez? Negatív hatását egyenlőre nem láttam ennek / pl loyalitiben / Valakivel előfordult már ez??? Kíváncsi lennék mit jelent???

No mindegy! Aki még nem nézte meg a Freelancert, tegye meg vannak ott új finomságok!

Pedro14: Nem bánnám, ha így lenne, mert inkább nehezebbek legyenek az ellenfelek, mintsem ugyanolyan gyíkok, de hússzor annyian.
Ha kinyírtam harminc pirosingest, kinyírok százharmincat is, csakhogy ez nem élvezet. Ezért nem játszom pl experten, mivel nem azzal kell nehézzé tenni egy gámot, hogy nyolcszor annyi embert küldök a játékosra, hanem profi ellenfeleket. Csak egy ideig élvezet éjjelente 150-180 embert megölni a város körül.

A militiás dolgot nem bánom, a sztorit meg ismerem. Hol is hallottám már ezt / Orbán bányái :-) /

Csukk!

Pedro 14 Creative Commons License 2000.09.08 0 0 425
Hi all!!!

Mivel éppen ma kaptam 5 új játékot ezért a Jagged háttérbe vonnul az UB megjelenéséig!Azért minden nap jövök és írok,lesek,csalok szóval minden!Amúgy Norby:A statisztikák 100%-ban tükrözik a valóságot!

MLG:Ugye tudod,hogy ha Ja2-ős állásal indulsz az UB-ben nehezítet ellenfeleket kapsz?
Úgy hallottam, hogy az UB-ben nem kell majd a Militiával törődni.Ja, és a sztorit tudjátok vagy közöljem(remélem nem nagyképűségnek veszitek ezt a kérdést)!
Na perpillanat ennyit akartam!!

Pedro 14

Előzmény: MLG (424)
MLG Creative Commons License 2000.09.08 0 0 424
Hi Pedro14 + Norby + Nanu / Azt hiszem most ennyien vagyunk /

Hogy legyen egy kis olvasnivaló...
Épp most fundáltam ki, némi Norby segítséggel, hogy hogyan kezdjem ma újra a JA-t.
Így néz ki majd a kezdőcsapatom:
Lacko / Custom Merc / Igor, Grunty, Ivan. Ezt a játékot már igyekszem végigvinni, mert ugye "hamarosan" / Khmmm / itt az UB, azt meg evidens, hogy átmentett karakterrel fogom kezdeni "Ironman" módban. Jeeeeeeeeee!!!

Amúgy elkezdten komolyan használni a különféle füst és bűzgránátokat újabban. Igencsak fontos részei lettek a technikai repertoáromnak. Természetesen nem csak akkor hasznosak ha indoor harc folyik, hanem mezőn is meg bárhol, ahol nagyszámú / 20+ / ellen támad rám. Múltkor a medunai wepön kes felé vezető tengerparti úton jött rám húsz hapsi, és ezzel a gázos technikával igencsak hamar feldobták a pacskert. Ebbe nyilván az AI fejletlensége is belejátszik, mivel az elterülő felhőréteget nem gyakran kerüli ki az ellen, hanem inkább bele-bele lépeget a baromja, persze erre jól megmakkan / persze ha csak musti van ott, a teartól úgy vettem észre "csak" elterül pár körre staminavesztés okán /
Szóval kafa volt, megszerettem a mustárt marhára. Mindig gonosz vigyorra húzódik a pofám, ha találok valamelyik elhullt ellennél egyet, akkor meg még gonoszabbra, ha én használom.
Apropó egyszer elitek ellen is igen sikeresen alkalmaztam.:-)

Elitek: A múltkor bevártam a Chitzenai SAM-ra jövő eliteket. Kilencen jöttek ezúttal. Négy emberemmel bent lapultam az irányítószobában / ahol a küszöbön, a nagy AIM legenda, Mike az Isten holtteste rothadt széjjel / tíz militiám meg a szabadban kóricálva, próbálta megakadályozni az enemi sikeres rajtaütését.
Banyek!!! NAgyon rutinosak voltak az elitek. Tudjátok honnan érkeztek??!! Délről, és a szektorba belépéskor a kis szigetet választották, ott megbújtak és nagyhatótávú pistákkal tízegynéhány kör alatt leszedték a militát. Mondom nem sámli....

Na ennyit akartam, tűnök lassan haza gámolni.
RULEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEZZZZZZZZZZZZZZZZZ!!!
/ kicsit elmentek itthonról /

Pedro 14 Creative Commons License 2000.09.08 0 0 423
Hali!!!

A Suliból írok!
Este 18.00 körül írok csá!!!!

Előzmény: MLG (422)
MLG Creative Commons License 2000.09.08 0 0 422
Csövi!

Olvastátok a nagy híreket?????!!!!! Megvan az UB európai terjesztője!!!! Állítólag októberben megjelenik!!!! Sejj!!!!

Norby Creative Commons License 2000.09.07 0 0 421
A képek Wildfire 3-as patch-ában vannak, azt tedd fel előbb, és abba másold bele az enyémet.
PSG1-et elitek dobnak el ugyanúgy, mint ahogy eddig m24-et.
Az embered alakul, gondolom 35MRK, 80AGI, 80STR-el indult, és 85HLT-s.
Szerintem Ira-t és Buns-t hagyd hátra tanítani, plusz vedd fel az összes MERC-est is tanárnak, Gasket-et meg reparálni.

Találtam egy jó orosz site-t, ahonnan egy csomó új cseréhez támadt ötletem, leginkább a nehézfegyverek terén. Majd ha letisztul, megirom pontosan, addig is várom a javaslatokat.

Plusz egy étvágygerjesztő hely: Minigun Magness.

Előzmény: Pedro 14 (419)
Pedro 14 Creative Commons License 2000.09.07 0 0 420
Ja és még valami!
Jó ötlet volt a pisztoly tárakat megnyagyobbítani!

MLG:Sajnos én csak 18.00 után tudok Netezni így a válaszaim, kérdéseim e tájban íródnak!!

Előzmény: Pedro 14 (419)
Pedro 14 Creative Commons License 2000.09.07 0 0 419
Norby mehet a dolog!!
enne egy nagy kérdésem!Mégpedig, nekem elég letöltenem a Te fegyverváltozatodat, hogy a képek,meg minden átírodjon vagy le kell töltenem mást is?
A Psg-1-et meg hol lehet majd szerezni?

Újra kezdtem a gamet ezzel a felállásban:
Dr.Q.
Buns
Barry
majd később
Ira,Dimitri

Az I.M.P. emerkém a következző:
Agi:82
Dex:79
Str:81
Leadership:35
Wis:85

Mark:48
Mech:35
Explosive:35
Med:35
Skill:Ambidextrous
Marital Arts

Jelenleg, Drassen és az első Sam site van meg!
Norby várom a patchedet és a válaszodat!
Pedro 14

Előzmény: Norby (418)
Norby Creative Commons License 2000.09.07 0 0 418
A statisztikákat átírtam már otthon, csak az a gond, hogy a képeket, leírásokat még nem tudom módosítani, anélkül meg nagy képzelőerő kell, hogy más fegyverre gondoljak, mint amit látok.
Próbálgattam az sli tömörgetőt, talán tudok vele képeket berakni, akkor hihetőbb lenne a csere.
Addig is várom, ki melyik fegyvert tartja leváltandónak.

Azért a Glock17, mert nálam a 18 teljesen ugyanaz, plusz 3-as sorozatot is tud, így nincs értelme a 17-nek.

Előzmény: MLG (417)
MLG Creative Commons License 2000.09.07 0 0 417
Csövezz!

Oksa a dolog, mikor lesz készen??? :-)

Szóval!

Szerintem ha már egy pistát át akarsz írni, akkor ne a Glock-17 legyen már, az szerintem tök jó kis wepön, inkább vmelyik másik használhatatlan.

A SPas-15-öttel egyetértek, ezt sosem használtam, csak akkor, ha az egyik Mercem magával hozta az elején.

A CAWS-nál is ugyanez a helyzet, oké!

A Type 85-öt is meg a Thompsont is nagy örömmel veszem, mert így nem lesz alig használható puska a játékban.

Mikorra lesz kész a patch? És képeket is tudsz átírni? Valahogy ki kellene csikarni Wildfiréből a titkokat!

No megyek vissza ICQ-ra.

Úgyis a mi párbeszédünké szűkült a fórum.

Norby Creative Commons License 2000.09.07 0 0 416
Pedro: én csak a statisztikákat tudom átírni, más nem változott.
Előzmény: Pedro 14 (414)
Norby Creative Commons License 2000.09.07 0 0 415
Eszembe jutott pár további fejlesztés, leginkább a kevésbé jó fegyverek módosítását, illetve cseréjét tervezem, de elôbb kíváncsi lennék a véleményetekre.

- A FÉG KGP9-ese lenne a Glock-17 helyett, ami egy kicsi UZI: 6-ot lő (1100rpm),9mm-es pisztolytára van (20db-os), egykezes, és elfér a kicsi zsebekben is.
- A Spas-15-öt az AAI CAWS fegyverére cserélném, ami eredetileg spéci flecsetteket lő, de adapterrel a 12gauge-t is elviszi.
Sorozatban jobb, mint a HK CAWS (450 rpm 240 helyett), ez nálam 4-es sorozatot érne (gyorsítva 10AP-ért, a 8-as tár két sorozatra elég).
- A dupla csövet a Remington M870 kapná meg (ez csak 2-es "sorozat", de mindkét lövedék pontos).
- A HK CAWS helyett pedig a Barrett M82A1 nehéz mesterlövészpuska lenne, ami a félelmetes .50-es BMG lőszerrel megy.
Ez 2.5km-es távban is erôsebb, mint a .44-es magnum a cső végén, és max. 8km-re megy el. Hatékony lôtávja 1800m! Full felszerelve 16kg, ennek megfelelôen 18AP-ért lô egyet (másodikra már csak 15AP, gyorsítva 15/12), viszont 60-at sebez.
- A Type 85 helyett beraknám a minigun-t (6 forgó csövű, a képen a kisebbik a minigun, a nagyobb a vulcan), így megvan a 7.62WP-s
light machinegun is, ami 6/10AP-s, 100 lőszeres, és persze 6-os sorozatot lô.
- A Thompsonból meg meg lehetne csinálni a legjobb hangtompítós fegyvert, mivel ez az egyetlen két kezet igénylő puska amire hangtompító is rakható. Eddig nem találtam ezeknek a feltételeknek megfelelő létező fegyvert, ebben segíthetnétek.

Az egyéb adatokat a itt lehet megszemlélni.
A felrakható kiegészítések maradnak az eredetiek, nem tudom változtatni, de igyekeztem olyanokkal cserélni, ahol az újnak megfelelôk vannak.

Előzmény: Pedro 14 (414)
Pedro 14 Creative Commons License 2000.09.06 0 0 414
Norby!!

Csak szólok, tesztelem a patch-edet!Ja és még egy kérdés:Ugy a lent leírtakon kívül nem baszkurál át semmit a játékban?(Arra gondolok, hogy pl.:Barry megszolal-Szovjétúnió!- vagy egyéb hasonló dolgok!Várom a válaszodat!!!!
Már alig várom, hogy felnyomjam a pachet!

Na csövi Mindenkinek!!

Pedro 14

U.I.:Az ARR-t Medunának a föld alatti részében,A KIRÁLYNŐ hálószobájában egy szekrényben!

MLG Creative Commons License 2000.09.06 0 0 413
Kösz Norby megen!

Feltenném az ICQ-t csak, mivel béna állat vagyok, nemtom hogy kell:-( Hiába mék el az ódalra, akkó se tudom. Úgyhogy, ha nem segítesz, akkor nem lesz ICQ-m:-(

No most én is megyek, ezt a láda editálást meg jó lenne valahogy kitalálni. Talán Wildfire tudja hogy lehetne a cachékat megszerkesztgetni, tenni bele flame throwert. Megkérdezted tőle?

ÜDV

Norby Creative Commons License 2000.09.06 0 0 412
MLG:
-1.) Tárcserés gond a játék közepén nem pont miután felraktál egy új patch-ot? Ha nem, akkor ha lesz megint, írd le pontosan, hogy megnézzem.

0.) Más ötletem most nincs, időm se nagyon, de ha lesz, vagy írtok valami jót, berakom.

1.) Igen, az AN-94 az egyetlen puska, ami 4AP-ért lő, de van több 3AP-s pisztoly is. Igazából a sorozatot akartam csak gyorsítani, de az nem állítható külön, mindíg +4AP az egyes lövéshez képest, kivétel a G11, ahol csak +1AP. Ez az utóbbi lenne az igazi az Abakan-nál is, de a ja2edit99-el ezt nem lehet változtatni. Talán Wildfire meg tudná csinálni, írtam is neki, hogy fogjunk össze, de még nem válaszolt. Igaz így is új és egyedi ez a cucc, csak nem pont a valódi képmása. Reális szerintem az 5AP single, 6AP burst lenne.

2.) Sajna sehol, jelenleg nem tudom megcsinálni, csak editorral rakhatod valaki nálad levő ember kezébe (mondjuk ha pl. a weapon cache-t sikerült megszerezned). Megjelent egy olyan progi, ami kilistázza, hogy melyik mezőn milyen tárgyak vannak, ez alapján talán rá lehet jönni azoknak a file-knek a formátumára, ami a térképeket írja le, és így berakni valahova egy ládába, de ez még odébb van (ha csak nem segít valaki).

3.) ARR található Medunában egy szekrényben (ha jól emlékszem).

4.) Én nem kreáltam semmihez grafikát, csak a statisztikákat írtam át. Teljesen más fegyver alapján csak az Abakan készült, aminek a grafikája továbbra is az AKM-é, de a kettő kinézete valamennyire a valóságban is hasonlít egymásra.

5.) Én úgy tudom, csak egy WC ;) van egy játékban, de a helye változó. WH patcht még nem értem rá kipróbálni, de nem raknám be, mert nálam cheat-nek számít.

6.) Csak a Norby.txt-ben volt rosszul írva, javítottam, köszi.

Amúgy lassan feltehetnéd az ICQ-t..

Előzmény: MLG (410)
MLG Creative Commons License 2000.09.06 0 0 411
Bocs még egyet lefelejtettem!
6.) A Mini-14-től elvetted a burstot vagy csak a doksid hibás???

köfi, heló

MLG Creative Commons License 2000.09.06 0 0 410
Csákány!

Norby! Néhány hozzászólás a doksid alapján a paccsodhoz illetve néhány kérdés.

1.) Ha jól látom, akkor az AN-94 a legjobb fegyver a játékban az egyed lövéseket tekintve, az a 4AP nagyon finom! Kár, hogy csak két skulót lő burstban, de így legalább más puskáknak is van értelme.

2.) A flame throwert hol lehet majd lelni. Venni lehet, bizonyos helyeken találni esetleg ellenfelek után marad??? Ha az utóbbi is, akkor fogják-e használni ellenem???

3.) Mi a helyzet az Auto Rocket Riflével??? Továbbra is csak Dreigenyónak van???

4.) Melyik fegyvert kreáltad te??? Továbbra sem találtam:-(

5.) Patchtől független / remélem legalábbis /
a mostani játékomban csak 1 weapon cachet találtam, pedig úgy rudom, minden játékban kettő van, már persze, ha nem használod a warehouse patchet. Egyébként neked mi a véleményed a warehouse patchről? Használod?

Remélem minnél hamrabb válaszolsz, üdv: MLG

Üdv Nanunak is of korsz!

MLG Creative Commons License 2000.09.06 0 0 409
Ezért király ez a fórum! Elolvastam Norby két hozzászólását, aztán miután kirötyögtem magam, már el is határoztam, hogy ma JA-zni fogok, de persze betöltöm a Falloutot is, mert az is egy brutkó kafa játék.
Amúgy van otthon egy kafa képem, ha már a fagyis kocsiról van szó.

Történt egyszer, hogy abban a bizonyos szektorban, ahonnan Cambria illetve Grumm-Chitzena felé ágazik el az út, tudjátok, ahol gyakorlatilag, csak az út mentén lehet haladni, mert a többi sűrű erdő, szóval itt belebotlottam 20 ellenbe, meg itt volt Hamous is. Hehe mustárgázzal meg bréklájttal megoldottam a dolgot, de egyszer próbaképp lőttem egyet egy LAW-val is. Íjjjj, akkora robbanás volt, mint ide Nagykáta, hehe, a fagyis verda is felrobbant, meg vele vagy nyolc enemi, aki ott mellette ólálkodott. Aztán persze visszatöltöttem és edzettem egy kis boxing a kocsi kaszniján.

Amúgy Norby! Én már a játék közepén jártam, amikor a tárcserés gondom volt... De mint írtam, nem befolyásolta komolyabban a játékmenetet.

Apropó! Tervezel esetleg más módosításokat??? Van valami új ötleted???

Üdv: MLG

Norby Creative Commons License 2000.09.06 0 0 408
MLG:

A flamethrower megy, amúgy sem volt különösebb baja, csak azt az egy file-t kellett bemásolni neki, amit kiírt, hogy hiányzik (data/tilecache/flmthr2.sti). Ezt én a hozzá legközelebbi nevű file klónozásával oldottam meg, ami történetesen a szörnyek "köpése", a zöld füstcsík volt. Ez meg is tetszett, így ez van nálam, de lecserélheted a rakéták füstjére, vagy füst nélkülire is.

Írtam, hogy WildFire 3-as patch-ára ajánlom tenni az enyémet, én is így használom. Nem csak azért, mert a grafikák, hangok miatt megéri (megmaradnak Wildfire klassz új grafikái), hanem mert a tárakat is ott teszteltem. Wildfire tőlem függetlenül ugyanazokat a cseréket találta ki :), de az automag-m24-hk21 tárcserét fordítva valósította meg, mint ahogy én az 1.1-es verziómban (én az 5 lövedékes 7.62-esből csináltam 100-ast, ő a 20-asból), ezért ezzel lehet, hogy gond lenne ha nem WildFire 3-asának a tetejére tennéd, de nem biztos (nem próbáltam).

Amúgy rájöttem, hogy a kitárazással csak akkor lehet probléma, ha nem kezdesz új játékot, és az egyik emberednél van olyan fegyver, aminek változott a tár fajtája (nem csak a mérete). Emiatt ajánlja Wildfire, hogy kezdj új játékot, de ez felesleges, elég ha azt a tárat kiveszed (a grafikája ekkor érdekesre változhat, pl. mortar-ra) és eldobod a kukába, majd beraksz egy megfelelőt. Ha sajnálod a lőszert, akkor az is megteszi, ha csak simán elhasználod a soron következő csatákban. Ez nem befolyásol semmit, mert nem a lőszernek, hanem a fegyvernek van adott sebzése, stb. Meg lehet csinálni az editorokkal (pl. jape), hogy mondjuk egy pisztolyba rakétát teszel, de a sebzése és a lőtávja akkor is kicsi lesz. A tártól csak az függ, hogy hány lőszer van benne.

Előzmény: MLG (406)
Norby Creative Commons License 2000.09.06 0 0 407
Nanu: a kocsi keresésben segít, ha felveszel egy csomó olcsó embert (pl. MERC-esek), és egyfős csapatokban szétküldöd őket minden irányban, hogy járják végig az utakat. Ki fogja írni a program, hogy van itt valami, ha van ott valami. :)
Ha a felderítővel ellenségbe botlok, én nem elfutni szoktam, hanem bemegyek a taktikai képre, lerakom valamelyik sarokba az embert, és egyből kifutok vele a térképről a másik mezőre (ahol még nem járt). Ha megérkezik oda, egyből indulhat is vissza, mire odaér, az ellen nagy valószínűséggel odébbállt.
Egyébként is érdemes felfedezni minden kockát a térképen, egyrészt hogy világosak legyenek ;), másrészt a világos mezőkön látod az ellen mozgását akkor is ha nem vagy ott (a városokkal szomszédos mezőkön biztosan, de ha még nem fedezted fel, akkor nem), harmadrészt belefuthatsz cicusokba, akiken lehet jól gyakorolni a célbalövést.

A cicák egyébként crowbar-al ugyanúgy elkábíthatók, mint az emberek, bár nem dőlnek el, de nem támadnak vissza! Ha már melléd ért, és a lövés után maradt még 4AP-d, érdemes egyet rásózni (akár ököllel is, bár akkor már inkább duster-el), mert a lőtt sérüléssel együtt lehet, hogy elfogy a staminája, és így megúszod a harapást.
Amúgy az 1.03-as verzióban még emberi fejet is lehet levágni róluk. :))

Előzmény: Nanu (405)
MLG Creative Commons License 2000.09.06 0 0 406
NORBY PAPA!!!

Volna néhány kérdésem!
A Flame Thrower korrektul műxik a te paccsodban is??? Szóal abszolúte nem fagy???
/ Sajna még mindig nem tudtam próbálni, talán majd ma /
És ha felteszem Wildfire 3-as paccsára mi lesz???
Gondolom a te paccsod csak a fegyverek adatait változtatja majd meg nem? Tehát az új Wildfire puska illetve tágrafikák megmaradnak nem?

Írdd már meg mi lesz plíz.

Amúgy hamarosan kész lesz az aktuális gyűjteményes CD-m / ezt általában kéthavonta szoktam elkészíteni és netes játékok, filmek, kollégáktól kapott dolgok vannak rajta / és ezen jelentős hely lesz a JAggednak. Az összes paccs meg miegymás. Akkor azt' majd variálok, hogy melyik paccsal nyomuljak.

Nem akarok slurposnak tűnni, de szerintem a Norby paccs a jobb a fegyvereket tekintve, mivel Wildfirénél elég megrázó néhány sebzés illetve range.

No most mék, írjatok mert rátok küldöm Mikét!!!
Remélem az Unfinished Businessben is lesz valami renitens AIM-es hapek, de remélem azért keményebb lesz Miké-nél. Kafa lenne, ha mondjuk Hamoust fogadná fel az új diktátor, Hamous meg jönne spectra sombreróban, spectra hímzett mellénnyel, spectra ponchóban, egy jó nagy kenyérszeletővel a kezében és szólna: "Ajám Hamus! Áj vörking for de ......... / a diktátor / ju vill ná dáj noti men!" :-)

No idvezüljetek!

Nanu Creative Commons License 2000.09.06 0 0 405
biztos fel lehet venni..csak amikor eppen arrol volt szo hogy felfogadom..eppen telefoinaltam...es a fel agykapacitas ugylacik keves volt eme dontes meghozasara:))))

nahh megyek jeepet keresni......

Előzmény: Pedro 14 (403)
MLG Creative Commons License 2000.09.06 0 0 404
CSövi!

Kösz a tippeket Norby, de most úgy néz, ki átmentem Falloutba, tegnap is ezzel nyomultam, de azért nem sokára folytatom a JA-t. Ajszem felteszem az új peccset és majd azzal. De most amúgy sem lesz nagyon időm játszani, talán majd pénteken legközelebb.
Csá

Pedro 14 Creative Commons License 2000.09.05 0 0 403
Üdv Mindenkinek!!!!!

Nanu:Conradot 3500-ért is fel lehet venni!Nekem eddig csak egyszer ment el!3-4-szer végig nyomtam a gámot,és nem ment el!És nem manuálisan fizettem!

A baj az, hogy most töröltem a gámot, mert már kicsit untam!Így eddigi tapasztalataimat osztom meg Veletek.(Majd késöbb újra felnyomom és nyomulok!

Üdv Pedro 14!!!(P)erui (E)emines (D)ekoratív (R)ohadt (O)lvasó

Norby Creative Commons License 2000.09.05 0 0 402
MLG: aludd ki magad, az jót tesz. Meg mozogj is egy kicsit, ne napi 16 órát legyél monitor előtt. :)
A karakterek megunása ellen azt tudom javasolni, hogy elsőre ne túl hosszú időre vedd fel őket, ha meg meguntad, cseréld le, esetleg ha olcsó hagyd hátra milíciát képezni. Nézegesd a táblázatokat, abból könnyű kedvet kapni valakihez, egy nap alatt a szövegeit is meg lehet jól ismerni. Vicki-vel meg ne lőj, hanem dobj! (kés, gránát, RDX :))

Nanu: a pilótát jobbra fent keresd. :) Kocsi kettő van, az egyik véletlen helyen az utakon, a másik meg 10000$-ba kerül. A helikopteres utazás a távolság arányában pénzbe kerül, és a heli minden fuvar után pár perccel visszarepül Drassenbe, ha újra kell, újra el kell hívni, aminek a távját újra fizeted. A kocsik meg csak utakon tudnak menni (a terepjáró is). Igaz, hogy közben csak a sofőr fárad, a többiek teljes energiával érkeznek a célba, ami nagyon jól jön (max. AP lesz a csatában).

Előzmény: MLG (400)
Nanu Creative Commons License 2000.09.05 0 0 401
ahh nehidd..enis szenvedek mint rozi a bokorban..

....Condrad elment nemis hianyzik..csak a cuccait ki fogja elcipelni a botba nemtom:)))

Amugy Ivan, Scope Lynx jokis garda...
Es a sajat karim..druganov ...most talaltam egy steyrt...tok jo annak a logoja:))))
tecccik...

Amugy en most a jarmuvekkel szivolazok.....
nemtalalom azt nyamvadtarcu helivezetot...de ez auto is jolenne:))) mert ezek a lukek gyalog elegge lassuak:((((
nahh mindegy...lamazok meg egy kicsit:)

thx
udv
Nanu

Előzmény: MLG (400)
MLG Creative Commons License 2000.09.05 0 0 400
Szermusztok!

Hi Norby! Látom nem tétlenkedted el az időt:-)
Én már azt hittem sunnyogsz, mivel láttam egy másik nevet a "drukkerkocsma" fórumon, azt' jól odamondtam a hapeknak, hogy itt lóg, bezzeg a JA fórumra meg nem jön. Szegény, azóta is gondolkodik miről van szó:-)

Így elsőre elég étvágygerjesztőnek tűnik a patchod, meg is nézem majd hamarosan, de most annyira belemerültem a Falloutba, hogy a JA kicsit háttérbe szorult...

Meg mostanában szarul is vagyok, van úgy, hogy hazamegyek azt' csak döglődök, a gépet be sem kapcsolom, pedig ez a hét ideális game szempontjából. Mert kés estig üres a ház, így nyugodtan lehet irtani.

A legnagyobb baj, meg megint az, hogy elégedetlen vagyok az aktuális játékkal. Vicki folyton mellé lő, Shadow meg unalmas, mint a "Magyarok Cselekedetei" Újrakezdeném, csak félő, hogy így sosem fogok Medunába eljutni. Mindegy, no azért megfontolom a dolgot. Csak valami szimpatikus csapatot kellene összeállítani. Szóval nemtom mit tegyek, nem tudok nekem unszimpi mercekkel nyomulni, márpedig shadow nagyon az és Vicki is hamar azzá vált. Bezzeg Dr. Q-t sosem úntam meg. Hajj-hajj nagy a baj:-(
Nemtom mit tegyek...
A végén még tényleg egyedül nyomom végig, max hordárokat veszek fel.

Veletek is előfordul az ilyesmi, vagy csak én gyökérkedek?

Üdv: Mlg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!