Keresés

Részletes keresés

amelii Creative Commons License 2007.04.01 0 0 72
ja. nem rossz :)
Előzmény: Fenryr (71)
Fenryr Creative Commons License 2007.04.01 0 0 71
Állítólag az enyém szép:-)))))
amelii Creative Commons License 2007.04.01 0 0 70
milyen partnered van neked ??
persze hogy van szép :)
Előzmény: csabilaci (69)
csabilaci Creative Commons License 2007.04.01 0 0 69

Partnerem szerint szép nincs. Sztem meg igenis van szép farok............

 

:)

amelii Creative Commons License 2004.03.08 0 0 66
mindkettőben vannak szépek és kevésbé szépek.
de inkább a metéletlenre szavazok.
Előzmény: Jóvágású fiú (62)
Hangyasav Creative Commons License 2004.03.08 0 0 65
Tudom, hogy a HUSZ-moderációs topicba kell írni a véleményeket, de nagy baromságot tetszett most írni, kedves moderátor. És még helyesírási hiba is van benne.
Előzmény: Törölt nick (63)
Lénike Creative Commons License 2004.03.08 0 0 64
Fitymátlan.
Előzmény: Jóvágású fiú (62)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.08 0 0 63

Tisztelt Olvasószem asztaltárs
Ez az a pillanat, amikor, lévén ez egy nagyon kicsi és áttekinthető topic, jól tettenérhető, mikortól mész offolásba, egyelőre enyhe fokú topicrombolásba és személyeskedésbe. Ez most még nem a te elmarasztalásod, mert még éppen nem merítetted ki, de pontosan efelé haladsz. Azt javaslom, ne haladj ezen az úton tovább. Túl világos, mire hajtasz. Ne próbálkozz másokba a szót belefojtani, a topic témájához hozzászólókra kiszólni, itt túl világos esettel állunk szemben. Remélem, megérted.
Előzmény: Olvasószem (59)
Jóvágású fiú Creative Commons License 2004.03.08 0 0 62
És szerintetek melyik a szebb, a fitymás vagy a fitymátlnan, vagyis a körülmetéletlen vagy a körülmetélt?
amelii Creative Commons License 2004.03.08 0 0 61
ez a topic nem a hiányról szól, hanem a szép farkakról, amiket én valóban nagyon szeretek (nemcsak nézni).

azt hogy a tied nem ilyen, őszintén sajnálom.

Előzmény: Olvasószem (59)
Lénike Creative Commons License 2004.03.08 0 0 60
Mi a baj a farkakkal?
Előzmény: Olvasószem (59)
Olvasószem Creative Commons License 2004.03.08 0 0 59
Marhára.

Látom, neked meg nagyon hiányzik valami...

Előzmény: amelii (58)
amelii Creative Commons License 2004.03.08 0 0 58
aha.
látom Te is örülsz :)
Előzmény: Olvasószem (57)
Olvasószem Creative Commons License 2004.03.08 0 0 57
Úgy látom, faroktopik-inváziónak nézünk elébe. Hála neked.
Előzmény: amelii (56)
amelii Creative Commons License 2004.03.08 0 0 56
nem tudjuk meg hogy milyen vastag...
Előzmény: pimpa29 (55)
pimpa29 Creative Commons License 2001.05.17 0 0 55
Szerintem tanuld meg a multiorgazmust, akkor lehet, hogy 30%-kal is megváltozik...Na, akkor mérd le! Na és milyen vastag?
Előzmény: Gyur (44)
pimpa29 Creative Commons License 2001.05.17 0 0 54
Érdekes, nekem meg az volt a bajom, (kb. a felével)hogy csak fekszenek, és csak hagyják, hogy gyakoroljam a lovaglást! Szarok a tapasztalataink, NEM?...Na és ellenkezőek is!
Előzmény: Gyur (23)
webvandor Creative Commons License 2001.05.17 -1 0 53
Gyur
Figyusz. Mibol gondolod hogy a magyar adatok lenyegesen masok? A negerek az mas teszta, de a fehereknel lenyegeben mindegy. Nincs külön "magyar" atlag. De ha erdekel itt egy site ahol magyar meret statisztika van:

Ez itt egy magyar statisztika

Előzmény: Gyur (50)
Noemee Creative Commons License 2001.05.17 0 0 52
Gyur

Mi az ördögöt értesz "változaton"? Az az érvényes szerintem is amit Romantique mond. Ha tetszel a nőnek, akkor a farkad is tetszik. Ha viszont mindig ezzel nyaggatod őket akkor ellenérzést keltesz a nőkben. Én már egy másik topikban bőven elmondtam a méretekről a véleményemet, nem ismétlem meg. De a szép az kb az, hogy legyen közepes, legyen potens, kemény, nem lehetőleg egyenes, vagy kicsit görbe de akármerre. És főleg a pasi értsen hozzá, mit lehet vele csinálni.

Előzmény: Gyur (49)
Romantique Creative Commons License 2001.05.16 0 0 51
Lásd hozzászólás Nr. 14! Ott minden kérdésedre választ kapsz!
Előzmény: Gyur (49)
Gyur Creative Commons License 2001.05.16 0 0 50
Megnéztem az oldalt. Az a gondom vele, hogy nem magyar átlag. Anatómiailag a négereké nagyobb, a Japánoké szerintem kissebb(?). Egy angol, vagy amerikai átlag nem szomorít, de nem is vígasztal meg. De azért köszi a címet.
Előzmény: persil_01 (48)
Gyur Creative Commons License 2001.05.16 0 0 49
Azért mert ismerem a farkamat, az nem jelenti, hogy nézegetem sűrűn. De ezt már megbeszéltük, és tudod, hogy félreértelmeztem a Nudizó..-t.
Én leírtam az intim dolgaimat, ráadásul ami nem is annyira pozitív dolog. Írj valamit, hogy neked melyik változat a legszebb, legkellemesebb? Azon kívül, hogy a kedvesedé legyen. Vagy teljesen min1? Mostani partneredé milyen? És mit szeretsz benne? Vagy mi az, amit nem annyira szeretsz, de nem baj, hogy olyan, mert a barátodé/férjedé? Voltál már olyan fiúval, akinek lefele áll? És akinek fel? Van összehasonlítási alapod?
Előzmény: Romantique (47)
persil_01 Creative Commons License 2001.05.16 0 0 48
Majdnem minden, amit a témáról tudni lehet: www.the-penis.com.
Romantique Creative Commons License 2001.05.16 0 0 47
Ahhoz képest, hogy korábban még nem is nézegetted magad, igen kimerítő részletességgel tudsz beszélni magaról, és ezt az elismerés hangján mondom.

Hidd el neke, hogy egy normális nőnek nem fontos a méret, hacsak persze nem extrém kicsi vagy extrém nagy. Ha egy nő ezen problémázik, annak szerintem fogalma sincs arról, hogy mire való a férfi nemiszerv (a vizelésen túl).

Előzmény: Gyur (44)
Romantique Creative Commons License 2001.05.16 0 0 45
Dehát nekem nincs farkam! (Illetve van, de azt másnál tartom.)
Előzmény: Gyur (44)
Gyur Creative Commons License 2001.05.16 0 0 44
Miért? Nem értesz egyet velem? Én csak a fórumokból veszem, hogy az átlag 15-16 cm. Nos, az enyém 13-14 között van. Persze még nem jöttem rá, hogy lehet megmérni úgy, hogy összevethető legyen másokéval, azaz nem tudom, mások hogy mérik. (Tudom, azt mondod, hogy mikor nagy. :)) )
Szerintem a lányok szeretik, ha az átlagnál nem kissebb a barátjuk farka, persze az én barátnőm kivétel, és szerencsére maximálisan biztat, hogy meg van elégedve vele. És eddig másnál se volt vele gond!
A szög. Ez egy érdekes dolog megint. A szaklap / pl kiskegyed. :)) / úgy fogalmaz, hogy "hát bizony van, akinek lefele áll". Mintha ez valami negatív dolog lenne. Nem értem, miért, de félek, hogy a lap olvasói ezt el is hiszik. Nekem momentán az alakja lefele görbülő, talán úgy lehet elképzelni, ha a banánra gondolunk, persze azért nem annyira szerencsére. A falazatból kb derékszögben áll ki, és a vége enyhén lefele görbül. Ezért ha a végével összevetem a kiindulópontot, akkor jutok az átlag 88 fokos szögre. (Azért lemérni nem mértem le! Gondolatban már el is képzeltél, ahogy mérem, mi?... De sajnos nem.)
Hát ennyit a farkamról, most Te is írj valamit!
Előzmény: Romantique (43)
Romantique Creative Commons License 2001.05.16 0 0 43
Ha már úgyis a szép farok a topic címe, beszéljünk tovább a farkadról, ha nem zavar.
Azt mondod, hogy nem női ideál, mert nem nagy és 88 fokban áll (még, hogy nem nézed?! Még a szöget is megmérted!)

Szóval: milyen szögben kellene állnia és mekkorának kellene lennie ahhoz, hogy nőideál legyen? Vagy, másképp fogalmazva, hogy neked tetsszen?

Előzmény: Gyur (42)
Gyur Creative Commons License 2001.05.16 0 0 42
Hát.. A farkam végül is tetszik. Nekem megfelel. Bár ahogy a forumokban észreveszem, nem a női ideáll. Nem nagy, és ráadásul 88 fokos szögben áll fel (vagy le?). No de nekem nem okoz gondot, még eddig minden lány meg volt vele elégedve, és ez a lényeg. De kérdésedre a válaszom, hogy annak örültem, hogy sikerült tőled egy jó szót kicsalnom velem kapcsolatban. Jól eset az elismerés.
Előzmény: Romantique (41)
Romantique Creative Commons License 2001.05.16 0 0 41
A farkad? Vagy a válasz?
Előzmény: Gyur (40)
Gyur Creative Commons License 2001.05.15 0 0 40
Örülök, hogy teccöt! :))
Előzmény: Romantique (38)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!