Keresés

Részletes keresés

Teaway Creative Commons License 2007.08.25 0 0 73
A mai nők ritkán kapálnak, templomba nem járnak, sok gyerektől fanyalognak, csigatésztát a bevásárlóközpontban vesznek, lekvárt úgyszintén.
:)
Előzmény: brekkancs (72)
brekkancs Creative Commons License 2007.08.24 0 0 72
Gratulálok! Én meg vettem a jó öreg Jack helyett egy új pajtást. Sajnos Jacknek eltört a nyele. :(

De hogy on is legyen már. Arra gondoltam, hogy nekem az az igazi nő, aki tudja a rituálékat. Az olyanokat, amiknek van értelme. Amiktől ünnep lesz egy ebéd, lagzi lesz az esküvő, karácsony a karácsony, szép búcsúzás lesz a halál. És akik tudnak siratni.
Mindig irigyeltem az öreg falusi néniket. A kérges kezűeket, akik tudtak kapálni, vasárnap felvették a templomba a legszebb ruhájukat, zokszó nélkül szültek sok-sok gyereket, fáradhatatlanul sodorták a csigatésztát, főzték be a kondérnyi lekvárt. Eltűnőben van ez a fajta tudás, pedig kár érte.
Előzmény: Teaway (71)
Teaway Creative Commons License 2007.08.08 0 0 71
Orgona mellől lebontottam a faházat (viskót).
:)
Teaway Creative Commons License 2007.07.16 0 0 70
A "magadfajták" bármit írhatnak ebbe a topicba, ami csak jólesik:)
(pl. hogyan metsszünk fűrésszel?:))
Orgona: jó hogy szóltál, nekem is esedékes lenne.


Előzmény: brekkancs (69)
brekkancs Creative Commons License 2007.07.16 0 0 69
Értem én, de vannak olyan metszési feladatok (hogy szakszerű legyek (-: ), amelyek nem végezhetők már el metszőollóval. Lásd orgona ifjítás meg ezer ilyesmik. De ez már vmi "kertészkedjünk okosan" topic lenne. :) Bár egy igazi nő kertészkedni is szeret, bár meglátásom szerint leginkább csak virágokkal szabad bíbelődnie. A magamfajták szoknak csak mást is tenni. :)
Előzmény: Teaway (68)
Teaway Creative Commons License 2007.07.16 0 0 68
"fák és bokrok metszése (jóbarátom Jack, a fűrész:)"

Erre mondtam:)
Előzmény: brekkancs (67)
brekkancs Creative Commons License 2007.07.16 0 0 67
Jah, és még szőke is. Amit évekig metszegetek metszőollóval -mire teremne- egy jól irányzott mozdulattal levágom fűrésszel. :D Így?
Előzmény: Teaway (66)
Teaway Creative Commons License 2007.07.16 0 0 66
Fák és bokrok metszése...fűrésszel?? :PP
Előzmény: brekkancs (65)
brekkancs Creative Commons License 2007.07.16 0 0 65
Mondom, nem vagyok én egy igazi nő. :( :D
Ha és amennyiben ezek a dolgok férfiasnak számítanak, akkor íme a lista:
falrakás, betonozás, fal glettelése és festése, bútorról festék égetése és festés, mozaikozás, fák és bokrok metszése (jóbarátom Jack, a fűrész:) ), időnként baltás favágás is belefér :) , kárpitozás, szögelés, csavarozás, bútorok összeállítása. Más nem jut eszembe.
Gondolkodtam már a boxeren is, csak az a fránya vágás ne lenne rajta. :D
Előzmény: Teaway (63)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.14 0 0 64
Pölö felvesz egy boxeralsót? :-)
Előzmény: Teaway (63)
Teaway Creative Commons License 2007.07.14 0 0 63
"Én is sokszor igen-igen férfias dolgokat csinálok"

Miket?
Előzmény: brekkancs (61)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.12 0 0 62
Asszem, nem a micsinálunkban van az igazi különbség hanem a hogyanjában...
Előzmény: brekkancs (61)
brekkancs Creative Commons License 2007.07.12 0 0 61
Poénkodtam én is ezzel. Őszintén szólva nem tudom, hogy van-e igazi nő. Én is sokszor igen-igen férfias dolgokat csinálok, a testi erőm sem lebecsülendő.hihihi (Konditeremben hoztam már zavarba macsó fiúkát, szegényt. :( ) Csak általában ezeket a dolgokat nem tartjuk nőiesnek.
De persze, hogy egy élő nőben vannak nőies és férfias dolgok is.Talán nem egyensúlyban, mert akkor mi lenne a különbség a nemek közt, de kétségtelen, hogy változó arányban kell ez belénk. :)
Előzmény: Törölt nick (55)
Teaway Creative Commons License 2007.07.11 0 0 60
Ölelj
Lágyan, gyöngéden,
Óvó kezeddel,
Szemed fényével,
Hajkoszorúddal,
Szád peremével,
Minden szavaddal,
Nyakad bőrével,
Orcád pírjával,
Reggel már korán,
Este álmodban,
És mindig csak úgy,
Én én maradjak, úgy ölelj.

(klincsek.com/animusanima - részlet)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.11 0 0 59
Bion, bion, a mérték a az érték :-)
Előzmény: Teaway (58)
Teaway Creative Commons License 2007.07.11 0 0 58
Erősen gyengéd, vagy fordítva. És 1xre! :)
Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.11 0 0 57

:-)))))))

 

Az jár  afejemben, h a köztudatban menynire nincs benne az anima meg az animus, még oylan szinten sem, h az emberben (meg az emberlányában :-))) egyensúlyban kell, h legyne a jin és a jang, szal vhogy nagyon ki vannak sarkítva a szerepek, holott, akkor túlságosan elválnak, elhatárolódnak egymástól, és akkor mi alapján jöhet létre megértés, ha nincs közös rész? Számomra akkor igazán ffi vagy nő vki, ha egyaránt tud erős és gyengéd lenni, főleg ha még a mikort is eltalálja :-)

Előzmény: Teaway (56)
Teaway Creative Commons License 2007.07.11 0 0 56
Te kis 1000mester! :)
Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.11 0 0 55

Az igazi nő természetesen legény a gáton, ha úgy hozza a helyzet és szükséges -és kéretik őket a plázacicákkal nem összekeverni... Vagy tévednék? És kevésbé lennék nő, mert imádom a kütyüket bizergálni, tudni, h hogyan működik, és vmi ösztönös módon időnként még meg is tudom szerelni -akkor is, ha először látom? Biztos akkor rontottam el a dolgot, mikor már gyerekkoromban is az öcsémmel összefogtam és szétszedtük a vekkert, meg összeraktuk és működött rendesen, csak az nem derült ki, h az a pár kimaradó dolod akkor eredetileg mi a fenére volt jó??? :-)

Tudod, vhogy úgy vagyok ezzel, h jobban esik, ha ilyeneket megcsinál a zember, de akkor is jobb szeretem, ha magam is meg tudom csinálni, ha éppen olyan a kedvem, mint ahogy szeretek főzni, mosogatni kevésbé, de ha csinálom, az tuti szép, de nehogy már egy pasi ne tudjon főzni meg mosogatni. De biztos ebben is az öcsém a bűnös, aki nagyon jól főz és kötni is megtanult. Igen, tuti a családban van a baj, mert minket vhogy minden érdekelt/érdekel :-)

Előzmény: brekkancs (54)
brekkancs Creative Commons License 2007.07.11 0 0 54
Az igazi nőségbe belefér az ilyen "csak úgy összekapcsolom és nézem" is? Azt hittem azok olyan kis finom, tűnékeny, angyali lények, akik nem foglalkoznak földi dolgokkal. Legfeljebb a sminkkel, vagy még azzal sem, mert anélkül is szépek, sőt gyönyörűek. :D
Előzmény: Teaway (53)
Teaway Creative Commons License 2007.07.11 0 0 53
Hát majd összekapcsolja, ha nézni akarja...
Előzmény: brekkancs (52)
brekkancs Creative Commons License 2007.07.11 0 0 52
egyfolytában várja, csak várja az igazi férfit, hogy kapcsolja mán össze neki azt a fránya videót a tévével. És aztán boldogan élnek, míg meg nem halnak. Mi meg élünk itten tovább szépecskén nem igazi nők a nem igazi férfiakkal. :D
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.11 0 0 51
sőt minden percben! :-)
Előzmény: Teaway (50)
Teaway Creative Commons License 2007.07.10 0 0 50
-ben mindennap lehet találni vmi érdekeset.
Teaway Creative Commons License 2007.06.16 0 0 49
...akkor másnap biztos nem ment reggel munkába :)
Előzmény: lokni (48)
lokni Creative Commons License 2007.06.16 0 0 48
Az igazi nő:
tisztában van a saját igényeivel, képességeivel, előnyeivel, hátrányaival, problémáival, lehetőségeivel...... elfogadja magát olyannak, amilyen.
Ez viszont nagyon zavaró azok számára, akik nincsenek jóban saját magukkal. Ezért elvből útálják az igazi nőket. Az igazi nőből sugárzó harmónia még akkor is csodálatossá, misztikussá teszi őt, amikor nagyon maga alatt van, kialvatlan, szomorú stb.
Az igazi nőnek mindig kétszer annyit kell bizonyítania és dolgoznia, mit az "átlagosnak". Mivel beskatulyázzák: ő "jól néz ki", "van benne valami", uhh, biztos egész éjjel szexelt, és körülrajonják a férfiak, tök jó elete lehet, látszik rajta, hogy boldog, ergo tök hülye, mert állandóan randikra jár biztos, ahelyett, hogy otthon olvasna.
A tanárok is mindig az elesettekkel kivételeznek, az igazi nőket meg magasról lenéznik. Tisztelet a kivételnek, aki az emberre kíváncsi.
Az állásinterjúkon közlik vele, hogy túl jók a referenciái, ezért inkább nem őt veszik fel. Az igazi nőkről mindenki azt hiszi, hogy nincs semmi problémájuk. Meg hogy férfizabálók.
Lehet, hogy az igazi férfi is olyan magányos, mint az igazi nő.
Teaway Creative Commons License 2007.03.09 0 0 45
Szia itt is! Örülünk neked!
Ez a fejfájós dolog egy nagy marhaság...de ez csak a saját magánvéleményem :)
Előzmény: Törölt nick (44)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.09 0 0 44
Na én pont ilyen vagyok,kibővitve:nem gond a hajnali szex,nem hazudja hogy fáj a fejem,imád enni,szereti a jó italokat,lehet vele állatkodni:))
Előzmény: Teaway (28)
Teaway Creative Commons License 2007.03.08 0 0 43
Boldog Nőnapot minden kedves ide látogató hölgynek!
Teaway Creative Commons License 2007.03.01 0 0 42
Szép új évet nektek...hopp, úgy néz ki, hogy máris itt a tavasz! :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!