Keresés

Részletes keresés

Nagy Rencsi Creative Commons License 2018.07.04 0 0 2325

Sziasztok!

Kb.1 hónapja vettem egy Samsung Galaxy A6 plus telefont. Segítséget szeretnék kérni a kamera beállításában. Készítek vele videót és tovább küldöm akkor eltorzítva kapja meg akinek továbbítom.

Mi lehet a probléma?

 

Előre is köszönöm a választ!

 

Üdv. Rencsi

kuyarashi Creative Commons License 2018.07.04 0 0 2324

Sziasztok!

 

Egyik ismerősöm vett egy Galaxy S6-ot használtan. Elég jó állapotú, de a középső (Home) gomb nem reagál a nyomkodásra. Az ujjlenyomatolvasó talán működik. Gyári visszaállítás menüből megvolt.

Sajnos tőlem távol van a telefon, így nem tudom tesztelni, ezért jöttem ide. Hátha valakinek fejből is van erre válasza, bár sejtem, hogy tönkremehetett a kapcsoló.

 

Előre is köszönöm a segítséget.

El Torró Creative Commons License 2018.06.27 0 0 2323

Üdv a tudósoknak! Kérdésem lenne bármelyik profhoz Galaxi ügyben. Adva van egy samsung Galaxi J3. Ami tele van rakva  minden gyári marhasággal a tára, ami csak 8 gigás. Így a frissítésekkel mindig rumlija van, merthogy kevés a tárhely. Első kérdés: lehet é bővíteni a tárhelyet, vagy  milyen alkalmazásokat lehet kidobni.

Andris666 Creative Commons License 2018.06.25 0 0 2322

Ja..es a galaxy s6 selfie cameraja egy tok jo, szeleslatoszogu, az arcot szepito kamera.. az s9-be bele se fer a fejem, pesig mar teljesen nyujtva a kezem..es lehet, h tobb megapixel de a kepe ocsmany. Szal elado eg s9 plus. 250ert vettem..telenoros..2 hetes..200ert a tied.

Andris666 Creative Commons License 2018.06.25 0 0 2321

Samsung Galaxy s9 plus-t vettem... elotte az s6 volt. Az uj telo fotominosege meg sem kozeliti az s6et. Miert csinalnak ilyet? Reklamoztak itt,h sotetben meg kutyaf.sza... a regivel a benti kepeken latszik a kezen a szor..az s9 egy homalyos vacakot produkal. Csak gondoltam leirom..kuka. ki keri?

Creative Commons License 2018.06.10 0 0 2320

Nem akarlak elkeseríteni, de ez eléggé hasonlít az én - 2315-ös hozzászólásban leírt - problémámra. Annak kuka lett a vége, nem tudott segíteni a márkaszervíz sem.

Előzmény: Sándor Orosi (2319)
Sándor Orosi Creative Commons License 2018.06.09 0 0 2319

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy kaptam egy samsung galaxy core 2-öt. Modellje Sm-g355h-t. Az a baja, hogy bekapcsolom és csak a samsung logó villog és villog és nem jön be a menü. Hogy tudnám megcsinálni ahhoz, hogy nem vigyem el szervízbe! Köszi a segítséget előre is.

mtvernonelectronics Creative Commons License 2018.06.08 0 0 2318

Price: $439.90

 

Every purchase comes with FREE OtterBox - Defender Series Case for Samsung Galaxy Note8

 

For order, contact us:
Mt Vernon Electronics
Phone# 81.563.2335
Skype: Mtvernonelectronics
Email: Mtvernonelectronics@gmail.com
Mtvernonelectronics@usa.com

 

aronbp Creative Commons License 2018.05.30 0 0 2317

Sziasztok!

 

Gondolom nem egyedi a probléma és az sem számít, hogy használtan vettem.

Samsung Galaxy Grand Prime mobilt mindenképp 40% körül el kell kezdjem tölteni, különben egy ideig még rendesen működik, majd úgy 23-32% körül szinte biztos, hogy előrejelzés nélkül egyből kikapcsol.

 

Töltő nélküli visszakapcsoláskor 10 vagy több %-kal kevesebb töltöttséget mutat és van, hogy már nem ad annyi időt sem, hogy az Ultratakarékos módot bekapcsoljam.

 

Tapasztalt már más is hasonlót?

Van rá valami trükk?

Szabi Snack Creative Commons License 2018.05.11 0 0 2316

Sziasztok!

 

Nemrég vettem egy Samsung A5 2017-es telefont, és felfigyeltem az Állapotsorban egy ikonra. Tudjátok mit jelezhet?   Egy + jel egy körben.

 

Előre is köszi!

 

 

Creative Commons License 2018.05.03 0 0 2315

Sziasztok!

 

A feleségem Galaxy A3 (2016) telefonja - taktikusan megvárva a jótállás végét - először kezdett furcsa dolgokat produkálni (váratlan újraindulások, gyors akkumerülés), majd végképp meghalt. Odáig elmegy, hogy szépen kirajzolja a Samsung feliratot, majd megáll és csak pulzál rajta a felirat. Elvittem egy márkaszervízbe, ahol azt mondták, hogy megpróbálkoznak egy szoftverfrissítéssel, ha az sem segít, akkor tegyem az asztal lába alá, hogy ne billegjen. Nem segített. Az a kérdésem, hogy van-e valamilyen mókolási lehetőség, amivel még esetleg lehet próbálkozni, amit pl. a márkaszervíz elvből nem csinál, vagy náluk okosabb úgy sem lehetek és tényleg kuka a gép? Kockázat nincs, haszálhatatlanabb, mint a jelenlegi állapotában, már nem lehet.

Gelniczki Loránd Creative Commons License 2018.05.01 0 0 2314

Sziasztók!
Egy kis segítségre lenne szükségem. A galaxy S6 készülékem egyik pllanatról a másikra fekete képernyőre váltott, és kék fény világít felül.
Az lenne a kérdésem, hogy valaki tudja esetleg erre a megoldást?
Előre is köszönöm.

Zoli a3 Creative Commons License 2018.05.01 0 0 2313

Helló mindenkinek!

 

Segítségeteket kérném.Vásároltam egy samsung galaxy a3 2016 telefont újjonan!Jól müködik,kivéve ha wifi-n,vagy mobilnet-n youtube-t (nézek) néznék.Alig indul el a videó a telefon kikapcsol és újraindul!Már csináltam gyári beáll. visszaállítást,akkor sem viszi youtube-t.A szoftver a legújabb rajta.Viszont ha pl.:egy híroldalon ha van egy videó,aminek a forrása youtube azt viszont lejátssza. Letöltöttem egy youtube stream-et,azzal simán megy de egy keresésre nem ad annyi találatot mint a youtube!Bocsi egyszerűbben nem tudtam leírni,nem vagyok telefonzseni.Járt már így valaki.Mit tehetnék?

Köszi! 

break108 Creative Commons License 2018.04.28 0 0 2312

Meny a beállitásokba azon belül a wifi beálitások majd az adafhasználat s azon belül lesz 1 olyan menu hogy energia takarékos adatforgalom na azt kapcsold ki és eltünik

Előzmény: pocimixx (2277)
Jobbik-Furár Zoltán Creative Commons License 2018.03.24 0 0 2311

Sziasztok 😁kérdésem a következő lenne samsung galaxy s8plus .A következőt produkálja szeretnék fényképezni vele es csak homályosat csinál mintha nem zummolna rá.Kb 10 ből 7szer aztán magától megjavul le frissítettem 9.0 fut rajta gondoltam ez a baj de semmi sajna így nen tudom vissza vinni garanciára mert ha pont akkor jó lesz birkának néznek.

békástó Creative Commons License 2018.03.18 0 0 2310

Üdv mindenkinek! Pá éves mobilom egyik napról a másikra azt kedte el csinálni, hogy bekapcsolás után egyszerűen nem tudom elhúzni az érintőképernyőn a billentyűzárat, és ha ez sikerül is nagy nehezen, akkor a menüben lehetetlen lapozgatni, gombokat nyomogatni...:( Olyan, mintha szénné lenne terhelve a memória, vagy a proci, és szaggatna az egész. HA kirántom az aksit, majd visszateszem, előfordul, hogy szépen boot-ol, és rendesen működik az érintőképernyő, majd ha hosszabb időre magára hagyom, megint visszatér a hiba és a szaggatástól egyszerűen lehetetlen a navigálás a képernyőn. Már próbáltam sim nélkül, sd nélkül, de ugyanúgy előjön, és llyekor az oldalsó gombok sem működnek, például a hangosítás stb, ezért szerintem nem érintő hiba lehet hanem valami leterhelés...Vírus?? A hiba egyébként egy PC-ről töltés után kezdődött, de lehet semmi köze hozzá... Mit gondoltok mi lehet a baj?

Krisztian7724 Creative Commons License 2018.03.17 0 0 2309

Üdv!   A napokban vásároltam egy smart flip tokot (olyat aminek felül ablaka van), Samsung Galaxy S6 Edge plus telefonomhoz.  Baseus gyártmányút.   Azonban kicsomagolás után szembesülnöm kellett a ténnyel hogy a kínai gyártó weboldala nem elérhető, így nem tudom a használatához szükséges appot letölteni.   Az Appstore-ban sem nagyon találtam, mindössze egyet de az sem az igazi.    

Valakinek valami ötlet???        Hogy lehetséges az hogy egy ekkora cég weboldala ami számtalan márkához gyárt tokot és kiegészítőket, nem elérhető???        

  

Meli_1 Creative Commons License 2018.03.08 0 0 2308

Kedves Fórumozók, a segítségeteket szeretném kérni. Van egy Samsung Galaxy J5 2017-es telefonom, és szeretném beállítani az ujjlenyomatos feloldást.

Ezt bekapcsoltam a telefonon, hozzáadtam az ujjlenyomatot (leellenőriztem, felismeri a telefon), a képernyőzár típusának ez van beállítva: PIN, Ujjlenyomat.

Viszont ha a lezárt telefont fel szeretném oldani ujjlenyomattal, akkor PIN kódot kér ezzel az üzenettel: A biztonsági házirend előírásai szerint az ujjlenyomatainak használata helyett adja meg a PIN kódot.

Mit nem állítottam be jól? Vagy mit kell még beállítani?

Előre is köszönöm a segítséget.

Ankera Creative Commons License 2018.03.04 0 0 2307

Köszönöm a videót innen jöttem rá, hogy a 2. tárca kialakítása olyan az enyémben, hogy nem megy bele a sim kártya.

Ankera Creative Commons License 2018.03.04 0 0 2306

Samsung J5. Felvilágosítottak, hogy előfizetéshez járó telefon sosem dupla sim kártyás.

Airbag. Creative Commons License 2018.03.03 0 0 2305
Előzmény: Airbag. (2304)
Airbag. Creative Commons License 2018.03.03 0 0 2304

J5?

Előzmény: Airbag. (2303)
Airbag. Creative Commons License 2018.03.03 0 0 2303

a memoria kártya tartója alatt/vagy felett nem lehet becsúsztatni?

irnál egy tipus számot?

Előzmény: Ankera (2302)
Ankera Creative Commons License 2018.03.03 0 0 2302

Üdvözletem a fórumozóknak! Segítségeteket kérném. Vettem egy Samsung J% (2017) készüléket amely Telekom függő. Be szerettem volna tenni a Telekom saját sim kártyám az 1 sim helyre be is ment. Oké. A másik sim kártyám is telekom céges. Kihúzom a másik helyet, és nem megy be a 2. sim kártya, csak a memóriakártya. Tudtommal duál sim kártyás a készülék, de a Telekom oldalán ezt nem tünteti fel. Az illető akitől vettem az a Telekom előfizetéséhez kapta, és úgy adta el nekem olcsón, dobozában, használatlanul. Kérem segítségetek, akkor ez nem dual sim kártyás készülék? Kérem válaszaitokat, el vagyok keseredve miatta. Üdv. Ankera

Pityu... Creative Commons License 2018.02.20 0 0 2301

A kép lemaradt amit a winmdows ír ki

Előzmény: Pityu... (2300)
Pityu... Creative Commons License 2018.02.20 0 0 2300

Esetleg mobiltelefon technikai problémában itt tudtok segíteni,adott lenne egy samsung galaxy J1 es telefon ami nem kapcsol be ,olvasgattam már a black screen problémáról de most nem tudom ez az a probléma e vagy valami alaplap probléma.Ha töltőre dugom nem jelez semmit sem a kijelzőn szóval nem tudom tölt e,viszont ha usb kábellel a gépre kötöm és hosszan nyomva tartom a bekapcsoló gombot és a hangerő gombot egy idő múlva a windows adja a hang jelzést,hogy eszközt észlelt,de csak ennyit ír ki

szóval gondolom az usb keresztül felveszi az áramot mert ugye ha az a része pl halott lenne akkor meg sem mukkanna a windows se,bár nem tudom ezzel ki zárhatom e,hogy az akkumulátor halott e.

pepike02 Creative Commons License 2018.02.03 0 0 2299

 

Sziasztok,

Szeretnem kerdezni, szerintetek lehetseges e az S5-bol a kijelzot ugy kiemelni, hogy az masik keszulekbe beultetes utan ugyan ugy mukodjon, mint elozo helyen.

A valaszokat koszonom.

Törölt nick Creative Commons License 2018.01.25 0 0 2298

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni : Samsung Galaxy A5 2017-es telefonom van...sajnos az üvegen van egy repedés...ettől még tökéletesen működik. Hol tudnám Budapesten ezt megcsináltatni ahol nem kérnek el horror árat?! Köszönöm a segítséget

Törölt nick Creative Commons License 2018.01.20 0 0 2297

hátha valaki tudja: a3 2016 talán a telefon pontos típusa, rettent zavar hogy kéretlen helpet ad és nem tudom kikapcsolni. például a bluetooth bekapcsolásakor (a legördülő menüben), rögtön feldob egy ablakot hogy mivel is van párosítva, ami ablak teljesen felesleges. ugyanígy a hívás kezdetén is dobja hogy az átirányítás így vagy úgy van. ezek mind nem kellenek, tudom.

ki lehet ezt valahogy kapcsolni?

Tomonas Creative Commons License 2018.01.13 0 0 2296

Sziasztok! Ti vennétek manapság még galaxy s4-et? A galaxy ace telóm szeretném valami ténylegesen használhatóra cserélni, de túl sok pénzem nincs rá. 25000-ért kínálják.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!