Keresés

Részletes keresés

zoorka Creative Commons License 2001.06.06 0 0 7
ha jól vagyok informálva, nekünk nem ez az egyetlen közös ismérvünk.. :)

na tessék, még a végén szétoffolom a saját topikomat :))

Előzmény: szilvácska (6)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.06 0 0 6
Én sem... de mostmár qrvára érdekel !
zoorka, mi csak tartsuk szinten a topikot, hátha egyszer csak bejön egy csiklóhal szakértő, és felvilágosít minket !
Előzmény: zoorka (5)
zoorka Creative Commons License 2001.06.06 0 0 5
hehe, mégiscsak van érdeklődő :)

A nagy büdös igazság az, hogy fogggggalmam sincs a csikóhalak életéről, de most hogy így mondod, rémlik valami nekem is.. :)

De emlősnek nem emlős..vagyis, mostmár ebben sem vagyok olyan biztos ;)

Előzmény: szilvácska (4)
szilvácska Creative Commons License 2001.06.05 0 0 4
Nem a csikóhalak azok, akiknél a hím szüli meg az utódot? Vagy ő szoptatja ? Vagy ő gondoskodik róla? Vagy valami ilyesmi dolog miatt különlegesek a csikóhalak, nem ?

p.s.: Előre is köszönöm a szükségszerű felvilágosításokat, miszerint a csikóhal nem emlős állat, meg ilyenek ...:)))

zoorka Creative Commons License 2001.05.29 0 0 3
neeee mááááááá, hüje offfolóóóóóóóóóó :-PP

:)

Előzmény: Night Hunter (2)
Night Hunter Creative Commons License 2001.05.29 0 0 2
Igen izgalmas, sok hozzászólást megért, és kedélyeket felkavaró topic. :))
De a tiéd!
Ez első!
Az egyetlen! :)
zoorka Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1
Iiiigen, már többen próbáltak lebeszélni az üggyel kapcsolatban, de a lelkesedésem törtetlen :)

Előzmény: Monthy (0)
Monthy Creative Commons License 2001.05.09 0 0 0
Eleve nehéz tengeri élőlényt akváriumban tartani, de a csíkóhal különösen érzékeny állatka. Nem lesz olcsó mulatság belőni a só tömegszázalékát, a ph-t, a keménységet stb. Sok sikert hozzá.
Előzmény: zoorka (-)
zoorka Creative Commons License 2001.05.07 0 0 topiknyitó
Szasztok,

lehet, hogy kissé bizarr és irracionális ötlet, de kitaláltam, hogy csikóhalat szeretnék tartani. Tud valaki ebben segíteni, tanáccsal, tapasztalatokkal, infókkal, satöbbivel?

üdv:
zoo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!