Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

lp Creative Commons License 2001.06.20 0 0 3069
haver13!
Azért egy autó belsőre nem csak egy motorból áll! Van ott más is:)) Azért, mert egy átdolgozott Opel motort tettek bele, még elég messze van az Opelektől, hál istennek! Van ott pl. egy jóval biztonságosabb kocsiszekrény, ergonómia, un. SAAB feeling, stb... És szerintem ezek sokkal fontosabbak, mint hogy milyen motor van benne. Igaz, hogy a 2,3T sokkal jobb motor - nekem is olyan van - de azért nem ettől SAAB a SAAB. A te logikád alapján minden manuális váltós SAAB belül igazából Opel, hiszen a manuális váltó onnan származik. A Griffinben legalább nem Opel váltó van! Egyébként a V6-os is turbós.
Gondolom a BMW totálkáros lett:))
Előzmény: haver13 (3063)
korzo Creative Commons License 2001.06.20 0 0 3068
Igen ez az a KITE!

Sőt amivel én foglalkozom az is zöld, csak kicsit nagyobb, meg szarvas van az elején meg az oldalán egy sárga csíkban valami dzsondír felirat :-)))

KorZo, aki most prospektust fordít. (mindenki mélyről indul...)

Előzmény: Zölduborka (3065)
h i r d e t é s
vérponty Creative Commons License 2001.06.20 0 0 3067
aex, egoaxa!

Na ja, 8 éves vagyok, csak szupergyerekként hamarabb kaphattam jogsit. Asszem valamit elszúrhattam a leírás megadásánál, de hát olyan izgatott voltam...
Természetesen 9 évvel ö r e g e b b vagyok azért a madárnál (bár a barátnőm szerint ez nem mindig vehető észre...).

Amint láttam, kihagytam a Motor:2000 és a Váltó: manuális rublikákat is.

Fotó, az majd lesz. Szép (a kocsi is rajta lesz
8-D).

A Polár szerint a kért benzincső 11eFt. Ennek nem örülök. Szóval, Viktor csak nem volt képben. Ennek örülök.

vp

Előzmény: aex (3066)
aex Creative Commons License 2001.06.20 0 0 3066
vp!

Szerintem is korrekt a cikk, sokkal inkabb pl. mint a multkori tudositas a talirol (ld. bumfordi gombok, nem egyforma nullak a mu=szerfalon -ezeket azota se talalom). Axa pedig nagyon snajdig gyerek, habar persze a meg mindig a BEE a szebb kettejük közül :) Dehat de gustibus non dispotandum est :)) Vegül is valami girl jegyzi az iromanyt , ki tudja... :o)

Apropo, Axa elirta, vagy tenyleg az auto fiatalabb nalad?? S foto miert nincs??

Előzmény: vérponty (3061)
Zölduborka Creative Commons License 2001.06.20 0 0 3065
Szijjjasztok!

Na eltüntem, mint szürke szamár, de most már megint itt vagyok! Volt egy zsenge kertrendezési időszak otthon, ugyhogy egy kicsit hanyagoltam a topicot és sajnos a SAAB-ot is. Még csak most lesz olajcserém pénteken, pedig már 3 ezer km-rel ezelött kellett volna (most van 13 ezer az olajban), de sajos se pénzem, se időm nem volt.

Apropó kert:

korzo!

az a kite.hu név az emiledben az a KITE aki fűmagot is gyárt vagy teljesen más?

Üdv.

Ubi

egoaxa Creative Commons License 2001.06.20 0 0 3064
vérponty!

Szörnyű hülyeségeket kérdeztek. A klubról szinte semmi sem derül ki. Aztán milyen dolog hogy az én képemet rakják ki, miért lényeges ez? Azt mondták az a tendencia, hogy a klubvezetők képét rakják ki. Ez vicces!

Előzmény: vérponty (3061)
haver13 Creative Commons License 2001.06.20 0 0 3063
A Griffin csak külsőre Saab, belül az már Opel (a V6osa). Az igazi Saab az ma is turbo. én is azzal dicsekedhetek. Annak van nyomatéka is meg lóereje is. Egy baj van vele, hogy már nem merek gyorsulási versenyt rendezni utcán vele, mióta egy BMW-s (535) belémjött mikor már fél autóhosszal vezettem. Egyszerűen nekem jött.
Előzmény: lp (3051)
Herczog Creative Commons License 2001.06.20 0 0 3062
Most már nekem is van SAABom, úgyhogy jó nekem :). 900as.
vérponty Creative Commons License 2001.06.19 0 0 3061
Egoaxa!
Nagyon korrekt a cikk. Főleg az volt számomra szimpatikus, hogy kerülted a más márkákkal való összehasonlítást (bár én tudom, hogy felsőbbrendűséged tudatában 8-D). Ilyen egy igazi Saab-tulaj?! Aquila non captat muscas, ugye a e x ?

Baas!
Ma nem sikerült, de holnap felhívom a Polart. Aztán persze be is fogok számolni minderről, terebélyesedjen a topic.

vp

korzo Creative Commons License 2001.06.19 0 0 3060
Szerbusztok kedveseim!

Enennel beléptem a munkahelyről netezők táborába.

AxA!! Lécci módosítsd az Email címem: kordasz@kite.hu -ra :-))))))

KorZo, aki ki se lát a melóból :-(((((((

baas Creative Commons License 2001.06.19 0 0 3059
Vérponty:

Ha le akarod csekkolni a Viktort ,akkor
hívd fel a Polar raktárát ,diktáld be az évjáratot ,alvázszámot és tőlük is kérdezd meg,hogy mennyi az annyi.

Az enyém 6300/db.Ez B motorhoz van.

egoaxa Creative Commons License 2001.06.19 0 0 3058
Emberek!

Ha valaki még nem látta Lóerőt, akkor az elolvashatja a neten is.
A szokott helyen: saab900.hu

aex Creative Commons License 2001.06.19 0 0 3057
vp!

jol van na, 1x megtanultam 3 latin idezetet, azota azokat varialom es mindenki k***a mu=veltnek tart :) sajna 8 evig kellett tanulnom azt a döglött nyelvet :( inkabb tanitottak volna svedül :)

Előzmény: vérponty (3055)
páter Creative Commons License 2001.06.19 0 0 3056
AxA,

Olvastam a Lóerőt. Van benne 1 érdekes fazon. Valami Saab 900 Magyarország nevű klub elnöke :o). Mintha láttam volna már valahol.

Black,

Ne sírj. Lehet, hogy az egyik Saabom eladó lesz. 1 hónapig puhítottam az asszonyt és végül Ő mondta, hogy vegyem már meg a Balázs autóját :o)
Az AxA a Lóerőben is megemlít Téged, mint a legfanatikusabb klubtagot.

A Lóerőben találtam egy "érdekes" cikket. A képen egy sz*rrá zúzott Astra caravan van. A hölgy a baleset után 2 napig kómában volt, leszakadt 2 ujja stb. A képaláírás: Más autóban nem éltük volna túl. Hhhhhmmmmm........

Előzmény: egoaxa (3046)
vérponty Creative Commons License 2001.06.19 0 0 3055
Köszi aex!

A következő kör már lehet, Érdre lesz. Fel is hívom popovixot...

Egyébként honnan ez a latinos (Cato) műveltség ("ceterum censeo" ... Karthaginem delendam est, vagy valami ilyesmi)?

vp

Előzmény: aex (3054)
aex Creative Commons License 2001.06.19 0 0 3054
lp!

yeah, a hüle autos ujsagirok (sorry, Axa ;). Erdekes ez a dijazas, szerintem mar tavaly is megnyertek ugyanazt (vagy ugyanazert valami mast). De ezt Black jobban tudja :))

lenkeyb!

reszvetem :(( majd lesz masik, remelem!

verponty!

en figyelmeztettelek, hogy nem koser :( de ne felj, koser hasznaltauto es micimacko csak a meseben letzenek, ugyhogy never mind ;)

ceterum censeo: saab ->problema->szerelo=->Erd->Tusnadi utca. mas megoldast *en* meg nem tudok, hacsak nem javul meg magatol. neha olyan is van :)

Előzmény: lp (3052)
BlackStar Creative Commons License 2001.06.19 0 0 3053
Óhogyaza :(((((((((((
Hogy mi a ***t csináljak az összekaristol pár tizessel... Igyam el?
Meglesz :(
Előzmény: lenkeyb (3049)
lp Creative Commons License 2001.06.18 0 0 3052
Másik cikk ugyan ebből az újságból: (csak most vettem észre)
"A svéd Saab autógyár nemrég elnyerte a 2001-es Biztonsági Megoldás Díját az ostorcsapás-balesetek ellen kidolgozott megoldásért. A Saab Aktív Fejtámla egy egyszerű kar segítségével erőteljes ütközés esetén a fejtámlát feljebb tolja, amely így meggátolja a fej hátrabicsaklását"
Lehet tapsolni:))
Előzmény: lp (3051)
lp Creative Commons License 2001.06.18 0 0 3051
És a Sport Auto-t láttátok? Abban is van egy cikk: 9-5 Griffin.

Csak egy megjegyzés: mikor magyarázza el már valaki a "szakújságíróknak", hogy az autót nem a max. teljesítmény, hanem a forgatónyomaték gyorsítja? Tegnap néztem az idényzáró gyorsulási verseny felvételét, ahol a riporter sorozatosan olyanokkal borzolta az idegeimet, hogy "azért gyorsul jobban, mert 70Le-vel erősebb" stb...

Előzmény: egoaxa (3046)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.18 0 0 3050
Uraim!
A tegnapi naptól fogva az ótó speciális extrával gazdagodott: Bélával. :)
Béla standard birodalmi macsek, és a színét az ótó kárpittyához igazította :) Legjobban a macskaköves útburkolatot szeretit, és ha jól fékezek, akkor bólogat, mint Axa ótójában az a kutya :)
maratham
thom
u.i.: a boldog "papa"
lenkeyb Creative Commons License 2001.06.18 0 0 3049
Hahóóóó!

Eladtam a verdát :-((((((((((
Viszont minden rosszban van valami jó:
Az új tulaj nem más mint PPPPPPRRRRÁÁÁÁTTTEEER

Üdv,
Balázs

vérponty Creative Commons License 2001.06.18 0 0 3048
egoaxa!

1 esetben tudom elfogadni a késlekedést: ha én kapom a 900-as sorszámot a klubban, 8-D!!!

Mi van az új Lóerőben? Csak nem egy Saab...

Scan?

vp

ui. Ez a Viktor furcsa nekem. A múlt héten aszonta, a vezetékcserém (injektor--4. henger) anyagdíja 5-6 e Ft. Mondtam, akkor rendelje meg. Megrendelte, ma aszonta 10e Ft-ot mondtak neki árban. Most mi van? A cucc kell, mert qrvára jön ki a benyó, lassan már félek... De azé ez nem pálya.
Menjek más szerelőhöz? A Viktor most vagy nincs képben, vagy át akar... Ugye nem???
Csak ezt nem tudom...

Előzmény: egoaxa (3046)
egoaxa Creative Commons License 2001.06.18 0 0 3047
Vesszenek a nemtagdíjatfizetők! :O)))

Aztán, lehet hogy lesz új klubtagsági kártya is.
Csak türelem!

Előzmény: aex (3045)
egoaxa Creative Commons License 2001.06.18 0 0 3046
vérponty!

MEgjött a jelentkezésed, csak nem volt időm reagálni.
Ezúton kérek elnézést mindenkitől aki jelentkezett és még nem került fel a listára.
A találkozón nagyon sokan jelentkeztek. Szeretnék mindenkivel beszélni, hogy tényleg komolyan gondolta-e. Ezért a csúszás miatt nem kerülnek fel az új klubtagok.

Más!
Láttátok az új Lóerőt? :o)))

Előzmény: vérponty (3044)
aex Creative Commons License 2001.06.18 0 0 3045
ne felj, verponty, meglösz mindön. Habar en pl. februar ota vagyok tag, megsem kaptam eddig semmit. Na persze tagdijat se fizettem egy lyukas garast sem ;)

Mind1, ha legközelebb Erdre visz az utam, majd megprobalok leakudni 10 szazalekot a Popovics-fele "felkaru rablo" arakbol :)) Vagy amit en kapok, az mar beleesik az "egyedi kedvezmeny" kategoriaba ?!? :)

Előzmény: vérponty (3044)
vérponty Creative Commons License 2001.06.18 0 0 3044
Lassan 1 hete bejelentkeztem a Saab 900 klubba.
Válasz azóta sincs. Most mi lesz? Honnan lesz szerelős könyvem? És bézbólsapka, és kulcstartó??

Kulcstartó: egyetlen hugi volt Svédoban 2 hete, kértem, hozzon egy saabos kulcstartót. Szegényke lejárta a lábát utána, mire nagynehezen talált egyet. Mikor megkaptam a bizbazt, rájöttem, miért járta le a lábát. Ő olyan kulcstartót keresett, amin csak SAAB felirat van (0 Scania)+repülő. Hogy miért pont repülőset keresett, ne kérdezzétek. Lány. Szóval nekem van egy echte repülőgépes Saab kulcstartóm. Majd megmutatom.

baas: köszi

vp

aex Creative Commons License 2001.06.18 0 0 3043
happy monday-t everybody :)

Hv.-n egy olyan buliban voltunk, ahol meg a vecesneninek is ketcentisre volt tagulva a pupillaja, ha ertitek, mire gondolok ;) A zene speciel k**a jo volt. MIkor reggel fel kilenc fele tavozunk, latom, hogy egy Sziki-s nevjegy van az ablaktörlo=mre rakva. Vagy egy embere rakhatta oda, vagy o= maga, nem t`om. Mindenesetre sejtem erteni, miert van olyan magas munkadija, marmint hogy mire kelll az a sok le :)) Sziki go H.O.M.E. :)))

Persze lehet, hogy csak azt hitte, olyan allapotban tavozunk, hogy ezerrel nekihajtok az elso= fanak es ez erre a veszesetre szolt :)

BlackStar Creative Commons License 2001.06.18 0 0 3042
De pezsgünk :)
Na sebaj, lassan kész leszek a szábos czikk 2-vel :)
baas Creative Commons License 2001.06.17 0 0 3041
H4
vérponty Creative Commons License 2001.06.17 0 0 3040
Szasztok. Kicsit meg vagyok borulva KOKO miatt, de ez más topic.

H1 v. H4 v. H7-es izzókészlet kell a madárba?

vp

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!