Keresés

Részletes keresés

l.i.d. Creative Commons License 2005.11.29 0 0 2786

Hello kunilipl!

 

Hozzászólásodat olvasva úgy gondolom, hogy mi a lakk-latex fetisizmusnak nagyon hasonló ágának hódolunk!

 

Nálam is a LAKK NADRÁG áll a középpontban, és az utcai viselése különösképpen. Ennek ellenére az ismert okok miatt a lakkban töltött idő 95%-a otthon, a négy fal között telik el. November elején voltam Miskolcon, és mivel ez a lakóhelyemtől elég távol esik, bátran kimentem benne az utcára. Hát, volt negatív reagálás néhány.

 

Az én feleségem is csak akkor veszi fel magától a lakkot, ha a tiédhez hasonló merényletet készül elkövetni ellenem, de nyilván ez is JÓVAL több, mint a semmi! Én is megpendítettem már neki ezt a bőrnacis témát, és nem zárkózott el előle. Most azonban jegelem ezt a dolgot, mint ahogy a kollekciójának a bővítését is, mivel babát vár, és ilyenkor ... szóval a méretek. (Várja a második lakkban fogant gyermekünket!)

 

Veled ellentétben én már voltam a fétis-partyn, de izgalmasabbnak tartottam az oda-vissza utazást lakkban, mint az ottlétet. Egyébként sem vagyok egy bulizós típus. Igazából a kíváncsiság vitt rá, hogy elmenjek, és megismerkedtem néhány jó fej emberrel.

 

Na, megyek, csemegézek azáltalad belinkelt oldalakon!

 

Lakknacis üdv.:l.i.d.

Előzmény: kunilipl (2777)
nickname_ Creative Commons License 2005.11.29 0 0 2785
rubber68 Creative Commons License 2005.11.28 0 0 2783

 

Sziasztok.

 

Én a webcímeket tárolom el egy nem feltűnő helyre.

A neten úgy is vannak mindig új képek és a lebukás veszélye is sokkal kisebb. Százszor ugyanazt a képet megnézni előbb utóbb úgy is unalmas.

Sokat beszélgettünk a párommal arról, hogy mennyit mondjunk vagy mutassunk meg a szexuális életünkből.

Végül úgy döntöttünk nem befolyásoljuk őket semennyire. Had alakuljon ki a saját kis identitásuk. Ők végül is felnéznek ránk. Gondoljon bele mindenki! Ki akarja a szüleit bármilyen szexuális helyzetben vagy pózban látni?

Ez korosztályi különbség.

De azt se higgye senki, hogy nálunk tabutéma a szex. Csak épp nem járkálunk full latexban. Bilincsel a kezünkön a gyerekek előtt:)

Elvégre a mi felelőségünk is, hogy gyermekeink merre és hogyan indulnak el az élet rögös útján.

Ami az alap nálunk, hogy igyekszünk a lehetőségekhez képest toleránsnak nevelni őket. Ne utasítsanak el egyből olyat, ami első látásra furcsa. Előbb kóstolják meg, aztán mondjanak véleményt.

 

 



l8xxx Creative Commons License 2005.11.28 0 0 2782
Bár tudom, hogy ezzel kevesen vagytok így, de én a gépemen tárolom a képeket egy teljesen hozzáférhető mappában, az akasztós szekrényben a lakk, latex cuccokat és egyszerűen nem érdekel, hogy ki mit talál vagy lát meg. Szerencsére.
lafun Creative Commons License 2005.11.28 0 0 2781

Sziasztok!

 

Régen küldtem képeket, ezért bepótolom. A képeket én CD-n tárolom, ezzel próbálom elkerülni, hogy a gépen megtalálják, persze igy is utánna tudnak nézni. A CD-ket igyekszem jól elrakni, bár a jelenleg nemigen van a családban aki ne ismerné  a szenvedélyemet.   

l8xxx Creative Commons License 2005.11.26 0 0 2780

"Az árkádban lévö ORSAY üzletben ..."

 

 

Hi DJT-122!

 

Bár egy kicsit régi a hozzászólás, amire reagálok, csak érdeklődnék (mivel ritkán jutok el arra) megvan-e még az az üzlet és ha igen, most milyen termékek vannak?

 

Üdv:

L8xxx

Előzmény: djt-122 (1138)
rubber68 Creative Commons License 2005.11.26 0 0 2779

 

Mindenkinek akinek tetszik. De főleg GG-nek !

 

 

 

 

Gummigirl Creative Commons License 2005.11.26 0 0 2778
Sziasztok!
1 ismerösöm kerte a segitsegem, ennek a csizmanak az eladasaban.... 10ezer HUF lenne, valodi bör, talpa 25cm hosszu, 36-39-es labra idealis. VADIUJ!!
123

akit erdekel, irjon a mailemre: gummigirl@vipmail.hu
kunilipl Creative Commons License 2005.11.26 0 0 2777

Szasztok!

Én is attól tartok leginkább, hogy a gyerkőc (ha nagyobb lesz) rábukkan valami nem neki valóra, ezért én is a moil rack-re + a rejtett fájlokra esküszöm.
Régebben egyébként már jelentkeztem, de egy elég tuskó reagálás után (1137) úgy gondoltam, hogy egy ideig inkább passzívan figyelem a fórumot.
Magamról: Pesttől 100 km-re keletre lakom, diplomás vagyok, szeretem a lakkot (viselni, nézni, tapintani, szagolni, hallani stb.), a latexet (inkább nézni), a bondage-ot (a hogtie-t és a mumifikációt fóliával különösen), a plasztikot, műanyagot (ami nálunk még mindig többnyire nejlon-ként él a köztudatban), és a vacbedet, meg persze a leszbikus nők látványát, de a legjobb, ha mindez kombinálva van:)) Kb. 10 éve vagyok a "szakmában". Ausztriában, Németországban már viseltem lakknadrágot nyilvánosságban, itthon csak sötétben és ha feltehetően senkivel nem találkozom (nem mintha kint nem néztek volna meg). Bár valódi fétisisztának tartom magam, sose mennék el - kövezzetek meg - fétispartira, számomra a lakk csak mint utcai viselet jön szóba vagy marad az otthoni kiélés. Feleségem elfogadta ezt a "hobbimat", magától viszont sosem kezdeményez a témában. Javaslatomra már felveszi a bőrnadágot utcára, de az emberek furcsamód még azt is megnézik, otthon viszont a lakknadrágot is felveszi, no nem azért, mert jól érzi magát benne, hanem mert olyankor tervei vannak este. Lakkban különösen izgatónak találom a nadrágot, van-e valaki, aki szintén erre vagy erre is specializálódott?
Úgy látszik, a fórumon tabu a témával kapcsolatos paszvördök csereberéje vagy azon oldalak közzététele, amelyeken az ember paszvördöket talál. Van ennek valami oka? Ha nincs, akkor a követkető hozzászólásban szívesen közkinccsé tenném néhány passwördlelő oldal címét.
Egyébként én még nem találkoztam olyan nővel, aki eredendően is rámozdul az anyagra. Ezért is szeretem, ha egy nő nem fétis környezetben visel ilyen jellegű ruhadarabot, akkor legalább az illúzió megmarad, hogy biztos tetszik neki.
Bár a fórumon a témán belül eléggé eltérő érdeklődésű emberek vannak, küldenék végül néhány ingyenes szájtot egy kis magyarázattal:
http://www3.xfreehosting.com/fetish/shinyladies/mainmenu.htm (igényes lakk, latex képek minden héten frissítve, eddig 141 oldal)
http://www3.xfreehosting.com/fetish/mrpants/pantside1.htm (többek között nadrág és catsuit oldal)
http://forum3.mokkels.nl/cgi-bin/topics.pl?hold=1&action=viewtopic&what=992&group=30&start=0 (holland nyelvű fórum, nők bőrben, lakkban sok képpel)
http://www.latex-post.com (rendszeresen frissülő latex-lakk oldal, videólinkekkel is)
http://www.sinskin.de (a legvadabb pvc ruhák shopja)
http://www.plasticstudio.net/index1.php (néhány nagyon jó kép a sinskin ruháiból és egyéb témában)
http://www.rubbercatsuit.co.uk (a neve mindent elárul)
http://goga.dhis.org/forums/Latex_Rubber_PVC_Clothing_Dress_-f21.html (latex stb. fórum képekkel)
http://www.plasticgirl.de/galerie/thumbnails.php?album=lastup&cat=0 (műanyaggal kapcsolatos fétisképek)
És végül néhány olyan oldal, ahol lakknadrágos lányokat (paddock girls, grid girls, pit girls) láthatunk az autó-motorsport világából:
http://www.gridgirls.org/
http://www.schlegelmilch.com/New/
http://www.gridgirls.nl
http://f1gallery.rival.net/default.asp?sid=1481&p=2&stid=8062703
http://www.superbikesandbabes.com/home.html
http://www.grid-girls.co.uk/
http://f1.racing-live.com/f1/en/index.html?http://f1.racing-live.com/f1/en/fun/pitbabes/index.shtml/
http://www.theprancinghorse.co.uk/pics_babes1.html

 

Legközelebb küldenék sok-sok képet (pl. a hírességek ruhaviseletéről, ezt is keveset feszegetjük.). Van a feltöltésnek valami titka? És a képfelirat működik? Korábban próbáltam már feltölteni és nem sikerült.

mikkamakka_ Creative Commons License 2005.11.26 0 0 2776

Minden jelszavas védelmet ki lehet kerülni, csak idő kérdése. A gyerek ráadásul előbb-utóbb úgyis túlnő a szülőkön :-) Amelyik adat fizikailag benne van a gépben, az hozzá is férhető. Én inkább egy mobilracket javasolnék, abban egy külön vinyóval az intim adatok céljára. Ha felállsz a gép mellől, kicsapcsolod, kihúzod a fiókot és kész. Időnként a lomtárat és az internetes fileok tárolómappáját azért még érdemes kiüríteni :-)

Előzmény: ToMCaT (2772)
dóri_brown Creative Commons License 2005.11.26 0 0 2775

az Élet minket igazol...

Szuper volt a party!!!

:))

Dave_K Creative Commons License 2005.11.25 0 0 2774
(képeket)
Dave_K Creative Commons License 2005.11.25 0 0 2773
Én is rejtve és jelentéktelen helyen tartom mind a 3 GB-nyi anyagot. Öcsémnek eccer mutattam pár ilyen képet, de nem esett hanyatt :)) Azért néha megnézi, hogy mi van a downloads mappában, ha nálam van, és nem vagyok otthon :))
ToMCaT Creative Commons License 2005.11.25 0 0 2772

Mivel én együtt használom az otthoni szgépet a fiammal, így én is sokat töprengtem rajta annak idején, hogy mi legyen az efféle gyűjteményem titkosításával. Nem is a képek miatt aggódtam, hanem inkább a videók miatt. Akkoriban tanulgatta a fájlkeresés műveletet a gyerök... *.mov,avi,mpeg...stb. Azután elpakolgattam az ilyen tipusú fájlokat egy olyan semmitmondó almappába, hogy néha én is nehezen találtam rájuk, majd mindezeket 'hidden' - rejtettbe raktam. Még mindig nyugtalanított a dolog, így kialakítottam két jelszavas környezetet a gépen, azóta minden rendben. Ő azt látja, amit én megengedtem neki és meg mindent.

Bár a múltkor beadtam a masinát upgrade-re egy céghez és azzal fogadtak, hogy jók a videóim.... Nos kiderült, hogy nem azokat a videókat nézték, amire én gondoltam. Huh.

 

ToMCaT

 

 

Előzmény: kunilipl (2770)
rados timike Creative Commons License 2005.11.25 0 0 2771
De az is lehet, hogy csak akkor fogják igazán sajnálni a dolgot. :-)
Előzmény: kunilipl (2770)
kunilipl Creative Commons License 2005.11.25 0 0 2770
Akit érdekelnek a fényes tolldzsekik, kukkantsák meg http://www.pamy.ch/ oldalt. Más, egy kicsit morbid: Gondolom közületek sokan gyűjtenek fétis, bondage képet a vinyón. Gondoltatok-e már arra, hogy mi van akkor, ha hirtelen vagy természetes módon eltávoztok a földi paradicsomból és akkor majd valaki (apuci, anyuci, gyerek, feleség) belekukkant a számítógépbe és előbb-utóbb megtalálja a képeteket. Akkor lehet, hogy a rólatok kialakult kép egy kicsit megváltozik. Ezt hogy lehet kivédeni? Vagy lehet, hogy az már senkit nem érdekel, hogy utána mit gondolnak róla?
ToMCaT Creative Commons License 2005.11.25 0 0 2769

Hali!

 

Mivel nem tok németül, így segítek neked.:-)

 

legere geschnittene latexhose = lezser szabású latexnaci

 

azaz, nem feszes, hanem laza...

 

Szerintem... ezt csak így szótár nélkül tanáltam ki az ebay-deutsche tudásomra alapozva.:-)

 

További kellemest!

 

ToMCaT

Előzmény: djt-122 (2768)
djt-122 Creative Commons License 2005.11.24 0 0 2768
Hali mindenkinek.Tudja valaki mit jelent németül hogy legere geschnittene latexhose.A hauteng de oldAlon találtam ezt a gatyát,de a szótáramban meg nem találtam ennek a szónak a magyarázatát
djt-122 Creative Commons License 2005.11.24 0 0 2767
sajt=csajt
Még a pamy a legolcsóbb a maga 179 eurojával
djt-122 Creative Commons License 2005.11.24 0 0 2766
www.parkasite.de
Itt lehet kapni ezeket a fényes tollkabátokat,persze a sajt nem adják mellé,bár amennyibe kerül!!!!329 EUR az ára
djt-122 Creative Commons License 2005.11.24 0 0 2765
Fúú.Nagyon királyok ezek a kabátok.Valamiparkasite vagy mi a neve.Amugy hasonló a Moncler is meg a pamy.Mindkettöt lehet a neten és ebay on is kapni,de horror áron.

Szauna ruha:Everlast.hu de a webshopjukban nem található szauna ruha felvettem velük a kapcsolatot ugy küldték.
Info@everlast.hu

Lafunnak
Előzmény: Partus (2761)
rebix Creative Commons License 2005.11.24 0 0 2764
Sziasztok!

Ugye tudjátok hogy pénteken Party?!
Mindenkit szeretettel vár a szervezőség!

Rebix
l8xxx Creative Commons License 2005.11.24 0 0 2763
Body Shop elérhetőségét leírnád? Köszi!
Előzmény: djt-122 (2759)
l8xxx Creative Commons License 2005.11.24 0 0 2762
Nálam az elvonás nem jött be, inkább az,  hogy ha lakkot latexet vett fel, akkor megháláltam neki kisebb nagyobb ajándékokkal (egy kis vacsi, kirándulás, színház, stbstb) Rád bízom, de ez is bejön. Talán.
Előzmény: Cartographer (2757)
Partus Creative Commons License 2005.11.23 0 0 2761

Sziasztok !

 

Egy kis nézegetni való :

 

http://www.pbase.com/tine/inbox

 

Ízelítőül :

 

 

mikkamakka_ Creative Commons License 2005.11.23 0 0 2760

Én a felsorolásodból hiányolok néhány fontos dolgot. Például a toleranciát, megbízhatóságot, hűséget stb. Elég nehéz súlyozni azokat a tulajdonságokat, jellemzőket, amik egy jó kapcsolatban fontosak...

 

Eddig, azt hiszem, szerencsém volt. Azok a lányok, akikkel hosszabb-rövidebb ideig összekötöttem az életemet, változó mértékben, de nyitottak voltak a fétis iránt. Persze az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem vagyok egy keményvonalas lakk- és bőrimádó :-)

Nehéz dolog rávezetni valakit arra, hogy mások által extrémnek tartott ruhákat hordjon. Otthon, a négy fal között még viszonylag könnyű, de nyilvánosan már elég nehéz. Az emberekben élnek bizonyos előítéletek, és sokszor a ruházata, külseje alapján ítélik meg az embereket. Nehéz levetkőzni azokat a gátlásokat, amik nem engedik meg, hogy szemrebbenés nélkül továbblépjünk környezetünk véleménye, ítélete mellett.

 

Egy zártabb falusi közösség hamar a szájára veszi azt a lányt, aki feltűnő ruhákat hord. Ha ez őt magát még talán nem is érdekelné, konzervatívabb szüleit valószínűleg zavarhatja, és ilyenkor már csak a rájuk való tekintet miatt sem...

Sokszor a munkahelyén, lakóhelyén  is nehéz az emberek a saját egyéniségét felvállalni hasonló okok miatt.

És talán mindannyiunknak tetszik, ha a párunk "dögösen" néz ki, mi magunk mégsem szeretjük, ha megbámulnak minket. És ezzel talán ő is éppen így van...

Ezek mind olyan indokok, amik a nyílvános "szerepléstől" elvehetik egy-egy lány kedvét.

Az otthoni fétissel szemben hallottam már azt az ellenvetést, hogy ezek a ruhák "kurvásak", és egy "tisztességes" lány nem vesz fel ilyesmit :-) Értelmes lányok esetében ezeket az ellenérveket le lehet győzni. Mint már mondtam, nem a ruha teszi az embert. Azért mert valaki lakkot hord, még nem lesz kurva. De elegáns kosztümben, vagy szakadt melegítőben is rejtőzhet dörzsölt szajha.

A lányok nagy része szeretne tetszeni a párjának, sőt, másoknak is. Nem lehet eleget dícsérni – de csak őszintén – azt, ami tetszik. Esetleg érdemes finom célzásokat tenni arra, hogy ez vagy az mennyire jól állna rajta. Akár még úgy is, hogy láttam itt vagy ott valakin, de rögtön arra gondoltam, hogy rajtad mennyivel jobban mutatna... :-) De nem hiszem, hogy ezen a téren bárki is a tanácsaimra szorulna :-)

Ismerek olyan lányt, aki azért szeret "felöltözve" szeretkezni, mert – szerinte – az izgató ruha elfedi, eltereli a figyelmet – a szerinte létező – testi "hibáiról". De felér egy öngyilkossággal, ha valaki azt mondja: mókuska, vedd fel ezt a bőr toppot, mert akkor feszesnek és keménynek látszanak majd a megereszkedett melleid! :-))

Sokszor segít, ha kikéri az ember a párja véleményét. Például egy internetes katalógust böngészgetve oda lehet hívni, és ki lehet kérni a vélerményét azokról a darabokról, amik a mi fantáziánkat a leginkább megmozgatják. Ha nem éppen fedi egymást az ízlésünk, akkor meg lehet kérni, hogy mutassa meg, mi az, amit felvenne. Egy anonim (de közös) csomagrendelés egy szerető társ gátlásait ha le nem is rombolja, de megnyugtatja, hogy ez a mi kis intim titkunk marad. Kezdetnek ez elég jó. Elegendő bizalom megléte esetén meglepetés is lehet az első ruha vagy fehérnemű, de vagy a méreteket kell nagyon jól ismerni, vagy olyan fazont kell választani, ami szélsőséges méretekhez igazodik, nehogy egy rosszul választott ajándék visszavesse a reményteljes próbálkozást.

A nyilvános öltözködésnél érdemes szolíd ruhákkal kezdeni. Nálunk például tökéletesen bejött, hogy hétköznapi ruhákat lemásoltunk, és lakkból megvarrtunk. Jó húzás, ha az ember először olyan helyre megy, ahol nem feltűnő a lakk, a bőr stb. Ahol nem kell szembesülni idegenek előítéletével, ahol az ember nem lóg ki a sorból, vagy ha ki is lóg, megértő és toleráns barátok veszik körül – például buliban, diszkóban, koncerten stb. Nagy tömegben, oldott hangulatban könnyű elvegyülni a legfeltűnőbb ruhában is. Később kocsival moziba menni, otthon beülni, a mozi közelében kiszállni nem túl feltűnő. Aztán alkalomról alkalomra lehet a "sétát" nyújtani, és az ember szépen megszokja... Ha nincs autó, az sem lehet kifogás. A legrosszabb esetben sötétedés után is ki lehet merészkedni otthonról a közeli boltig (ahol nem árt, ha nem ismerik névről az ember lányát :-))), vagy kutyát sétáltatni, esetleg a sarki mekibe, vagy átszaladni a nagyihoz, hogy megörvendeztessük magunkat elképedt ábrázatával és lesújtó véleményével a mai divatról és fiatalokról :-)

 

A lényeg az, hogy nem szabad eröltetni. Jól kell érvelni, meg kell hallgatni a másikat. Nem szabad duzzogni és türelmetlenkedni, ha lassan mennek a dolgok – akkor lesznek a legtartósabbak! És mindig meg kell mutatni, hogy lám, mások is hordanak ilyet! Egy "szürke kisegérből" igazi bombázó válhat akár egy-két hónap alatt is. De egy "dögös cicából" is könnyen válhat csapodár pamutimádó! Tehát ne a ruha alapján kezdjünk udvarolni valakinek, mert a stílus könnyebben és gyorsabban változik, mint az igazi emberi értékek! :-) És ami még nagyon fontos: ahhoz, hogy elhitessük egy lánnyal, hogy az emberek előítélete hamis és oktalan, nekünk magunknak is illik tartózkodni mindenféle előítélettől, még akár a "romakérdésben" is...

 

Bocsi, ha unalmas voltam, esetleg hülyeségeket írtam, de az én tapasztalataim nagyjából ezek.

Előzmény: Cartographer (2758)
djt-122 Creative Commons License 2005.11.23 0 0 2759
Nem a második kép nem funplasticos,bár nekik is van szauna ruhájuk.Az egy ebay .de szaunaruha valami sportcégtöl.
Amugy találtam már szauna ruhát az everlastnál,(body shop)Megrendeltem majd elmondom milyen.
Cartographer Creative Commons License 2005.11.23 0 0 2758
Szia, a te válaszodat csak a sajátom után kaptam meg... teljesen egyetértek veled, egyáltalán nem a fetish az első dolog az életemben, csak elég jelentős, hogy vacilláljak rajta.
Számomra az, amire egy kapcsolatban szükségem van, kb. három egyenlő részre osztható:
- intelligens beszélgetés, valódi, egyenlőségen alapuló barátság
- bensőséges összebújás, ölelgetés, szeretgetés
- erotika, ideértve a szexet, a szexuális játékokat, inyencségeket

jelenleg az van, hogy az első kettővel maradéktalanul elégedett vagyok. A harmadikkal az a helyzet, hogy a párom ugyan örül a kreativitásomnak, de csak szinte teljesen passziv módon vesz részt az együttléteinkben - amik nagyon jók ugyan, de az agyam állandóan kalandozik és többre vágyik...

tudom, hogy még ennyire sem lennék boldog egy olyan kapcsolatban, amiben a harmadik összetevő tökéletes, és az első kettő szar... stb.

csak tapogatódzom
Előzmény: mikkamakka_ (2756)
Cartographer Creative Commons License 2005.11.23 0 0 2757
Köszönöm a hozzászólásaitokat, jó érzés, hogy a scene igy rokonszenvez a helyzetemmel... :)) Sok minden szól amellett, hogy maradjak, és amellett is, hogy menjek, azt hiszem, ezt úgysem tudja senki eldönteni helyettem. Inkább azért irtam fel ide, hogy kikérjem a véleményeteket, tapasztalataitokat néhány kérdésben...

- hogyan viszonyulnak a nők általában ehhez a kérdéshez? néha úgy gondolom, szerencsés vagyok a párommal, hiszen nyilván van olyan nő, aki rögtön kidobott volna, ha ilyen igényekkel állok elő. Néha meg, hogy egy fantáziadúsabb és felszabadultabb hölgyet akár fel is villanyozhatna a felfedezés, hogy ekkora szexuális hatást tud kifejteni a párjára. Arról nem is szólva, hogy egy jól kifejlett fetish párkapcsolatnál kevés tartósabb és hűségesebb van, legalábbis én igy tudom... Ti milyen reakciókba ütköztetek? meddig jutottatok a saját párotokkal, párjaitokkal?
- honnan lehet sejteni, hogy a frissen megismert hölgyet be lehet-e majd vonni ebbe a játékba? Ahhoz ugyanis tényleg rövid az élet, hogy vaktában próbálkozzak... Gót csajokkal van valakinek tapasztalata? Úgy veszem észre, ez a két kultúra elég közel áll egymáshoz, és a gótok mindig szimpik voltak (már azok, akik nem borotválják le kopaszra a fél fejüket és diszitik ki ötven bizositótűvel a másik felét... szóval a nőies gótok... :))
- ti hogyan "domesztikáljátok" a barátnőtöket? Pl. a szexelvonás az enyémnél nem hatna, ilyenkor csak bedurcázik, nem lesz engedékenyebb...

szóval ilyesmi... nem akarok senkinek a magánéletében turkálni, csak most nagyon foglalkoztatnak ezek a kérdések...
Előzmény: l.i.d. (2755)
mikkamakka_ Creative Commons License 2005.11.23 0 0 2756

Kedves Cartographer!

 

Nem igazán értek egyet az előttem szólókkal...

 

El kellene döntened, hogy a párodat szereted igazán, vagy pedig a ruhákat, amikben látni szeretnéd?! Ha nehéz a válasz, akkor nézd a dolgot megfordítva: te mit szólnál ahhoz, ha a párod nem is annyira érted, mint inkább a rajtad feszülő bőrgatyáért rajongana?

Senki sem születik fetisisztának, mindenki később válik azzá – vagy még később kiábrándul belőle. Nem lehet erőltetni a dolgot, szép lassan, türelmesen meg lehet változtatni az emberek ízlését. A tiedet is, a párodét is. Gyerekkoromban ki nem állhattam a farmert, csak kord nadrágot hordtam. Később már felvettem, de csak kertésznadrágot. Ma már tudom, hogy kényelmes, tartós, divatos, sőt, mutatós viselet lehet egy jó farmer is. Pár éve semmi pénzért nem mentem volna ki az utcára bőrnadrágban és bőrdzsekiben, pedig nagyon tetszettek azok a lányok (vagyis ma már tudom, hogy leginkább a ruhájuk), akik ilyesmit hordtak. Később a bőrdzsekit egészen megszerettem. Ma meg már a fekete bőrnadrágom a legkényelmesebb gatyóm, és csak közönséges paranoia, hogy megbámulják benne az embert :-) Szóval mindenki változik. Te is, a párod is. Hogy milyen irányba, az leginkább rajtatok múlik. Nem szabad a dolgot erőltetni, nem szabad miatta duzzogni, mert akkor pont az ellenkezőjét éred el annak, amit szeretnél...

 

Régóta nem tudok azonban szabadulni egy gondolattól azokkal a lányokkal kapcsolatban, akik "dögösségből" hordanak ezt-azt. Mégpedig attól, hogy ezek a lányok valószínűleg nem csak a te kedvedért akarnak dögösek lenni, hanem a leginkább a sajátjukért, sőt, esetleg(?) más férfiak kedvéért is. Ajánlatos némi fenntartással ismerkedni exibicionista hajlamú lányokkal... :-) Végtére is nem a ruha teszi az embert!

 

És végül még valami! A fétis nagyon fontos az ember életében. De azon kívül számtalan fontos dolog van még, például család, hivatás, hobbi, barátok stb. Nem vitatom, hogy egy jó kis lakkos szeretkezés fantasztikus dolog lehet – de sokkal "egészségesebb", ha az ember nem csak a farkával gondolkodik, hanem hallgat egy kicsit az eszére és a szívére is – nehogy öreg korára egyedül maradjon az extrém ruhatárával!!!

Előzmény: Cartographer (2748)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!