Keresés

Részletes keresés

Amina29 Creative Commons License 2010.07.21 0 0 143

Én is úgy látom, hogy cserélhető :)

Kifejezetten ezzel még nincs tapasztalatom sajnos:(

Előzmény: Dorimano (142)
Dorimano Creative Commons License 2010.07.21 0 0 142
Köszi a választ!
Azt írják, hogy 19cm hosszú és átmérője 4cm. Amit még nézegettem az meg 13cm hosszú és átmérője 4cm-4,5 cm, de ez nagyon vastagnak tűnik.


A fekete szimpatikusabb, de amit Amina29 írt abba meg mintha cserélhető lenne :)
Valamelyikkel tapasztalat?
Előzmény: LeatherLady (138)
Amina29 Creative Commons License 2010.07.21 0 0 141

Elvileg egy ez egy új webshop. Pár hete ismerem csak én is. Rendeltem már tőlük. Gyorsak és korrektek (számomra ez fontos, mert voltak rossz tapasztalatim sajnos).

Előzmény: LeatherLady (140)


LeatherLady Creative Commons License 2010.07.21 0 0 140
Na ezt speciel még nem is láttam. Pedig régóta keresgélek ilyen méretekkel megáldott felcsatolható vibrátort! Hogy maradhatott ez a szex shop figyelmen kívül?! Köszönöm szépen! :)
Előzmény: Amina29 (139)
Amina29 Creative Commons License 2010.07.21 0 0 139
Sziasztok! Szerintem nagyon jó ez a eszköz.  Nézzétek meg ezt is: http://www.secretshop.hu/index.php?page=fotermek&csid=82&alcsid=99&pid=84
Előzmény: Dorimano (137)
LeatherLady Creative Commons License 2010.07.21 0 0 138
Kedves dorimano!
Ezt a strapont már én is láttam és nagyon bejött! az anyaga nagyon finom latex, ami nem csak, hogy nagyon jól néz ki, kellemes tapintású, bársonyos. Bár méreteiben nem hosszú, inkább vastag, ami persze ízlés (és tágulékonyság) függő. Ha jól emlékszem 10x5cm... Ha a pasid annyira nem tágulékony, nézzetek inkább 3-4 centist szerintem! Ha igen, akkor mindent bele! :)
Előzmény: Dorimano (137)
Dorimano Creative Commons License 2010.07.20 0 0 137
Az alábbi felcsatolhatóssal szeretném a pasimat kielégíteni, szerinted milyen az eszköz? Több helyen is dicsérik. Ha nem, akkor mit ajánlasz?
Előzmény: LeatherLady (136)
LeatherLady Creative Commons License 2010.07.16 0 1 136
Nos kedves, sajnálom, hogy le kell lohasszalak, de saját fotókat sehol sem fogok küldözgetni neteseknek. A segítségem pedig arra irányult, hogy ha kinéztek valamit, és nem vagytok biztosak, akár az üzletben, akár a termékben, akkor kókuszdióhéjban elmondhatom a véleményem.
LeatherLady Creative Commons License 2010.07.15 0 0 133
Felvállalni? Gondolom, te nem ezt a szót kerested, mégis találó. Egy nő, ha nem annyira nyitott szexuálisan, akkor nem egyszerű felvállalnia, sőt rájönnie sem, hogy vágyna rá, hogy megdugjon egy férfit (vagy nőt). Még csak tisztában sincsenek a lehetőségeikkel, nem hogy éljenek velük.
Mikor én érzékeltem, hogy kimondottan felizgat, mikor hevesen b..nak valakit. Nyilván adott esetben nőt, egyértelműre vettem, hogy arra vágyom, velem tegyék ezt. Aztán ebben a helyzetben mindig csalódtam, hisz nem azt az izgalmat kaptam, amit vártam, sőt... Idő kellett, még rájöttem, ugyan néha nyilván vágyom arra is, de elsősorban az izgat "hevesség" terén, ha én dughatok valakit. Aztán mire még rájöttem, hogy erre igazából van is lehetőség. Sok nő pedig szerintem, ha vágyna is rá, el tudná képzelni, akkor sem a párjával, hisz hogy néz az ki, hogy én s.gbe dugom a nagy és erős párom. sok nő szemében ez lekicsinyíti a másikat. Én kimondottan szeretem így érezni a párom, és így (is) magamévá tenni, akár keményen, akár lágyan, szeretgetve.

Tehát exhib, fel a fejjel, ha ügyes vagy lesz, csak ne add fel! :)
Előzmény: Törölt nick (127)
LeatherLady Creative Commons License 2010.07.15 0 0 132
Saját fotókkal nem szokásom boldogítani a fórumközönséget. :)
A hölgy orgazmuskészsége valóban irigylésre méltó! Nekem kettő példány van. Az egyik sima felcsatolható, 3, különböző méretű, cserélhető dildoval, a másik egy, fix műpénisszel és kis csiklóizgatóval van felszerelve. Én nem szeretem, ha úgymond magam is dugom, miközben a párom van alattam. Mint azt az első hozzászólásomban írtam, nekem sokkal többet jelent az érzés, a látvány, a hevesség, vagy épp kellemes kihúzás és lassú, tövig visszadugása. Szeretek ettől elélvezni, és ilyenkor (lehet, azért, mert akkor, lehetőségeimhez mérten, tetőzik a tesztoszteron szintem :)) nem szeretem, ha belém hatol valami. Ilyenkor max csiklóizgatást igénylek.
De azt hiszem a partnereddel nem ugyanazok az igényeink. :)
Mindenesetre, ha ezt először csináljátok, akkor előtte adj a hölgynek egy-két jó tanácsot. Először is, hogy bármennyire tágulékony vagy, először lassan, aztán heveskedhet, ha "bejáratott"! Valamint, csak csípővel dugunk, nem egész testtel! Neked evidens ez, de neki nem, és pár perc után nem csak hogy elfárad, de szép kis izomlázat szedhet össze a combjába, hátába. És hát gondolom nem csak pár perces menetet akartok! :)
Mondom, nézzetek körül a szex shopokban, hogy milyen a legszimpatikusabb. Azért 10ezer alatt már lehet kapni nagyon is jókat! Ha érdekel, akkor leírhatom a véleményem egy-egy kiszemeltről!
Előzmény: Törölt nick (131)
LeatherLady Creative Commons License 2010.07.15 0 0 130
Furcsa, még egy férfi sem kezdett el fennhangon röhögni, mikor egy ilyen mókás kis lila műfasz volt rajtam és épp torokig nyomtam rá a fejét. De biztos csak nem hagytam erre elég alkalmat! :)
Nekem ez a fajta nem jött be túlzottan, de persze nyilván van, akinek igen. Ki kell próbálni. De nézzetek körül szerintem az erotikus wexshopokban, nagyon sokféle van. És sokféle, ami ugyebár őt is izgatja. Csiklóizgatóval, belső dildoval, vagy kettővel, távirányítós vibrációval a belső, vagy akár a külső, "használatos" műpéniszben, vagy akár olyan, ami gombnyomásra "el is élvez"...
aliszultan Creative Commons License 2010.07.15 0 0 128
Kipróbáltad?
Előzmény: brekkancs (126)
brekkancs Creative Commons License 2010.07.14 0 0 126
(És lila!! Isteni.)
Előzmény: aliszultan (116)
pimpa1982 Creative Commons License 2010.07.14 0 0 125

szerintem vicces,és semmi értelme

LeatherLady Creative Commons License 2010.07.14 0 1 124
Milyen kár, hogy meghalt ez a fórum. Pedig kimondottan izgalmas téma! Visszanézve a legutóbbi oldalon megjelent hozzászólásokat, azért had jegyezzem meg, a feeldoe, ugyan remekül néz ki, és jó stimuláló egy nőnek is ugyebár, csak éppen döngetni nem lehet vele, hisz könnyen kicsúszik, elcsúszik, mocorog, mikor nagyon nem kéne. Max háton fekve jó, ha a kedves férfi lovagol. Ha annyira stimulálni akarják a nőt így, akkor inkább ajánlanám a csiklóizgatós felcsatolhatót, vagy a fix bőr "bugyit", amibe belső dildo is van. Vagy akár egy szintén felcsatolható vibrációs pillangó a strapon mögött. Bár bizonyára van azért pár oylan nő (mint én is), akiknek elég a látvány, az érzés, a hevesség, és el tudnak attól élvezni, hogy csak egy érzéketlen felcsatolhatóval dugnak egy férfit, ami minimálisan izgatja a csiklójukat, ha jó helyen van. Valahogy akkor is megvan az az érzés, hogy az én saját farkam jár a páromban análisan, és a megfelelő hevesség mellett (ami gyengébbek kedvéért azt jelenti, hogy maga alá gyűrni és szét b..ni) ad annyi stimulálást, hogy spontán orgazmusa legyen az embernek.
Rövid szösszenet a tanárnénitől! :))
Esetleg van más hely, ahol a téma kicsit intenzívebben vágtat?
Hot honey Creative Commons License 2009.02.28 0 0 122

Sziasztok!

 

Van  hölgy tagja a fórumnak aki kényeztette már a párját ily módon?

 

Üdv: Hot Honey

 

Hot honey Creative Commons License 2009.02.26 0 0 121
Hali!
aliszultan Creative Commons License 2009.02.18 0 0 120
Ha a barátnőd nem hajlandó, inkább keress egy fiztős szolgáltatót! :)
Előzmény: latex2 (119)
latex2 Creative Commons License 2009.02.16 0 0 119
Sziasztok még új vagyok itt és tudom,hogy ez nem hirdető oldal de nagyon szeretném ha egy hölgy jól megdöngetne egy felcsatolhatolóval.Ha esetelg lenne valaki az kérem írjon.29é.srác vagyok.
aliszultan Creative Commons License 2009.02.01 0 0 118
Szia!

A kép sem az enyém, a cuccot Feeldoe néven találod meg, ha beírod a google-ba!

üdv!
ali
Előzmény: rokonok (117)
rokonok Creative Commons License 2009.02.01 0 0 117

De rég vágyom egy ilyenre!:-)

 

Esetleg a tiéd? Hol tettél szert rá?

Előzmény: aliszultan (116)
aliszultan Creative Commons License 2009.01.31 0 1 116
Ez feldugható:



Törölt nick Creative Commons License 2007.09.09 0 0 115
...neeeeeeee!áruld el most!!!
Előzmény: GHJKL_86 (113)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.09 0 0 114
..nagggyon jo!!..:-))
Előzmény: bicil (111)
GHJKL_86 Creative Commons License 2007.09.06 0 0 113
Nőktől kérdezem: éreztek különbséget, ha egy valódi, vagy egy műpénisszel történik a behatolás? Ha igen, akkor melyik miben jobb/rosszabb?

Majd azt is elárulom, hogy miért kérdezem...
ezérdekes Creative Commons License 2007.08.17 0 0 112
Nagyon jó :D
Előzmény: bicil (111)
bicil Creative Commons License 2007.08.16 0 0 111
Ez több okból felizgatott. A háttérben az a hengeres valami, 1 Duisburgi Standard Kessel gáz kazán. Kategoriájában a legjobb volt. Az előző képek meg a kezelő szobában készültek. Háyszor voltam egyedül szolgálatban amikor is egy ilyen csajra vágytam. :-)
Előzmény: ezérdekes (110)
ezérdekes Creative Commons License 2007.08.16 0 0 110
bi_szolga Creative Commons License 2007.07.24 0 0 109
Ez nagyon üt... szinte érzem, hogy mögémáll, közelít....
Előzmény: ezérdekes (105)
ezérdekes Creative Commons License 2007.07.24 0 1 108
És az Övét?


Előzmény: footlover (107)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!