Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Cifu Creative Commons License 1999.06.19 0 0 3
Ismétlem magam, de:
A Citroën valaha az extravagáns stilusárol volt híres. Ez a PSA óta ennek vége, az XM óta csak a Peugeot (na ezt a "milyen autót" c. topic-ban alaposan elírtam...) mutánsokat gyárt.
Kár érte, olykor visszasírom a BX kényelmét (a japán és dél-koreai gyártók nem veszik figyelembe azt, hogy 2m-es (sőt...) emberek is élnek ezen a bolygón), a Xsara -ban (persze csak kb. nyegyed órát vezettem) messze nem éreztem magam ilyen jól...
hosszu Creative Commons License 1999.06.19 0 0 2
Danke sehr! :)
Azt hittem, nullazom magamat. :)
Előzmény: Planney (0)
hosszu Creative Commons License 1999.06.19 0 0 1
Most nezem, lohettem volna hat 0-t a nyitassal. Na mindegy.

Szoval johetnek velemenyek, ellenvelemenyek, tuning tippek (ritkan hallani roluk), meg ugy altalaban minden.

Jomagam inkabb az ujabb kiadasuak kedveloje vagyok, mondjuk '85-tol. Volt is a kezem alatt mindket, a konszern altal gyartott markabol.

Planney Creative Commons License 1999.06.19 0 0 0
Nem 0 a Citroen...
Előzmény: hosszu (-)
hosszu Creative Commons License 1999.06.19 0 0 topiknyitó
Mivel jol teleoffoltam(tuk) az E30 topicot, es mostansag (vegre :) ) mas autos temakban is tobbszor szoba kerultek a PSA konszern altal gyartott jarganyok, en mint Citroën-fan, gondoltam, nyitok egy temat, ahol ertekezhetunk kedvenc vagy nem eppen kedvenc francia automarkainkrol.

Ha valaki igenyeskedni akar, akkor az Alt+0235 kombinacioval tudja elovarazsolni az 'ë' betut.

Hajra! Egye fene, lehet nullazni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!