Keresés

Részletes keresés

zlotyi11 Creative Commons License 2001.09.05 0 0 625
No akkor ahogy a honlap úgy énis elkezdem a hangolást a szombati meccsre:
Der Countdown läuft: Noch fünf Tage bis zum "Spiel der Spiele", dem Spitzenspiel zwischen Tabellenführer Borussia Dortmund und Rekordmeister FC Bayern München.

Beim BVB begann heute Vormittag die heiße Vorbereitung auf den Liga-Gipfel. Mit Ausnahme der tschechischen Nationalspieler Rosicky und Koller sowie der Langzeitverletzten Reina, Addo und Heinrich waren bei strömendem Regen alle Mann an Bord.
"Das Spiel im April ist abgehakt", bemerkte Trainer Matthias Sammer und wischte die Begleitumstände des 1:1 aus der vergangenen Saison beiseite. Man konzentriert sich beim BVB allein auf den sportlichen Aspekt.

Nagyon készülnek a fiúk!Csak nehogy visszafelé süljön el!

zlotyi11 Creative Commons License 2001.09.05 0 0 624
Na kicsit felhozom a topicot majd jön 1-2 hír a szomabti meccsről.
Meg kértek tőlem egy meccs menetrendet azt is felrakom.
zlotyi11 Creative Commons License 2001.09.02 0 0 623
Ja és gólt Amoroso lőtte!
Ez azért jóhír!:-)
zlotyi11 Creative Commons License 2001.09.02 0 0 622
Szombaton nyomtunk egy barátságos meccset az olasz Atalantaval és 1-1 lett a vége majd 11-sekkel kikaptunk 5-3-ra!
A csapat így állt fel:

BVB: Laux - Madouni (75. Thorwart), Kohler - Evanilson, Reuter, Oliseh, Dede - Stevic - Herrlich, Bobic, Amoroso

Azért ez is kicsit meglepő nagyon remélem hogy szombatra mindenki csúcsformába kerül mert nagyon fontos meccs vár ránk!

zlotyi11 Creative Commons License 2001.09.02 0 0 621
Hát az Owen és a Heskey nem semmi csatáeok!Én is tartok tőlük de attól még verhetőek!
Figyu te hol laksz mert ha pesten akkor lehet hogy megtudjuk beszélni hogy lásd a meccset!
Előzmény: Törölt nick (619)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.02 0 0 620
Húh kezdek félni a Liverpooltól...
Mind az öt gólt pooli gyerek rúgta a Nationalelf ellen... Nem egyszerűen alázták meg a németeket saját pályán...
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.31 0 0 619
Ami nem is lenne baj, ha nyernénk mondjuk 3-1-re... :)))

Mit nem adnék érte, ha élőben láthatnám azt a meccset...

Előzmény: zlotyi11 (617)
zlotyi11 Creative Commons License 2001.08.31 0 0 618
Ja és a németek igencsak bíznak az Angolok elleni VB selejtezőben.A tippelők 70%-a győzelemre tippel!
zlotyi11 Creative Commons License 2001.08.31 0 0 617
A bundesliga.de oldalán arra szavasztak a legtöbben hogy a Dortmund a Bayern ellen fog előszőr gólt kapni a Bundesligában.
zlotyi11 Creative Commons License 2001.08.30 0 0 616
Végre valaki egyetért velem.
Csak abba gondoljatok bele hogyha mondjuk a kupába bejutunk mondjuk csak a 4 közé az még legalább 4-5 meccs!
Közben még van bajnoki,BL,válogatott meccs!
Nem gépek játszanak!
Teljesen mindegy hogy most vagy 3 forduló múlva stünk volna ki a Schalke vagy akárki ellen!
Addig is csak terhelve lettek volna a játékosok,sérülésveszély,stb.
Szóval nem kell ezen csámcsogni!
Jövőhéten jön a Bayern ami Bundesligában egy igazi Dortmundinak a legfontosabb meccs!

BVB

Előzmény: Tapio (615)
Tapio Creative Commons License 2001.08.30 0 0 615
Nem elég érett ez a csapat ahhoz, hogy az előtte álló nehéz sorozatot még egy DFB Pokal szerepléssel is tetézze. Így szerintem nem kell nagy ügyet csinálni a kiesésből...az tény, hogy "normál körülmények között" természetesen a győzelem kötelező lett volna, de összességében a korai búcsú, vagyis az, hogy kevesebbet kell terhelni a csapatot jó is tud lenni majd a későbbiekben. Ennek majd akkor fogunk igazán örülni, amikor a riválisokat a DFB kupameccsek fogják tizedelni. Égés, nem égés...én azt mondom, hogy lépjük tovább, és figyeljünk a következő meccsekre, mert azok mind-mind fontosabbak lesznek. Ezzel nem akarom a Német Kupát az elérhető sikerek között a legutolsóhelyre helyezni, de ahogy zlotyi11 is mondta, áldozatok kellenek, nos, mi már egyet meghoztunk.
Heja BVB!!!
zlotyi11 Creative Commons License 2001.08.30 0 0 614
Kapetanovicsnak már régen nem lenne helye ebben a csapatban.
Én inkább az amúgy kezdő játékosok játékát nem értem.
Wörns,Metzelder.....
Egyébként a Schalke stadion avatóján láttam játszani Krontirist és akkor nagyon jól nyomta.

Én épp ezek miatt mondom azt hogy ez a kiesés ha nem is direktbe volt de nem úgy játszottak hogy életre halálra.
Sammer meccs utáni nyilatkozata is ezt tükrözi.
A szurkolók sem háborogtak.
Én azt mondom jobb hogy kiestünk.
Nekünk most kezdődik az idény!
5 olyan meccs vár ránk hogy bárkinek becsületére vállna.

BVB

Előzmény: Törölt nick (612)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.30 0 0 613
Ja és még valami... Nem is emlékszem, mikor adott utoljára a Kicker 6-os osztályzatot valakinek, mint most Kapetanovicsnak... Ez már olyan szint lehet, amit a mi focistáink mutatnak nap mint nap... :)))
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.30 0 0 612
Kedves Zlotyi! Valahol egyetértek veled, valahol viszont vitatkoznom is kell. Elgondolkodtató ugyanis, hogy azok az emberek, akik közvetlenül a kezdő csapat mögött helyezkednek el, hogyan tudnak ilyen elkeserítő teljesítményt nyújtani,a helyett hogy bebizonyítanák edzőnek és szurkolónak, hogy a kezdőben a helyük, blamálják az egyesületet. Bizonyításként álljon itt a Kicker magazin osztályzatai (minél magasabb, annál szarabbul játszott valaki...)

Laux (2,5) - Metzelder (5), Wörns (5), Madouni (3) - Demel (3) - Stevic (5), Kapetanovic (6) - Ricken (5) - Sörensen (4,5), Bobic (5), Krontiris (5) - Trainer: Sammer

Itt látszik hogy a fiatalok, Demel és Madouni még hozták magukat, míg Sörensen, Bobic, Wörns, Metzelder és a többiek betliztek. És mit láthatjuk, Philip Laux is elég jó osztályzatot kapott, a gólról nem tehetett, és voltak jó védései is, tehát még azt sem mondhatjuk, hogy az ellenfél egyszer jutott el a kapuig. Egyet értek Sammer edzővel, egy amatőr csapatot ezekkel az emberekkel is simán verni kellett volna...
Félek, hogyha a csapatot eléri a sérüléshullám, márpedig egy ilyen hosszú és fárasztó sorozatot sérülés nélkül abszolválni szinte lehetetlen, akkor a most leszerepeltek nem fognak tudni pluszt adni a csapatnak...
Adja Isten hogy tévedek, és ez a pofon időben jött...
Nos ha Igen, akkor tényleg megérte...

zlotyi11 Creative Commons License 2001.08.30 0 0 611
Szédületes ez a közönség!
Ilyenkor annyira örülök hogy egy ilyen csapat a kedvencem!

zlotyi11 Creative Commons License 2001.08.30 0 0 610
Három órán belül elfogyott a Borussia Dortmund-Liverpool labdarúgó Bajnokok Ligája-mérkőzésre szóló, pénztárakban árusított 10 ezer jegy, így már biztos, hogy szeptember 19-én a Westfalen-stadionban 52 ezer néző várja az angol csapatot.
Nem kaphatók már belépők a három nappal későbbi Bundesliga-találkozóra sem: a Dortmund a Bayer Leverkusen összecsapást 68 600 szurkoló látja majd a helyszínen.

zlotyi11 Creative Commons License 2001.08.30 0 0 609
Most nem értem miért írod???
Most mindenki minket b@szogat mikor mint mondottam szinte biztos vagyok benne hogy nem véletlenül estünk ki.Ezt az áldozatot megkellett hozni és kész!Nem kell ezt túlsztárolni kiestünk és kész.
Sammer nem hülye ő pontosan tudta mire képes az a csapat amit kiküldött.
Nekünk ami most fontos az a köv. 5 meccs.
A BL-ben meg bármi lehet egyenlőre nem is érdemes róla beszélni.Minnél több meccset kell nyerni és akkor nem lehet baj.

BVB

Előzmény: big l (608)
big l Creative Commons License 2001.08.28 0 0 608
Zlotyi !!! Egy gúnyos mosolyt kapsz tőllem :-))))))))
Gáz ez a Sammer bácsi , azt hitte hogy van olyan yo a tarcsi csapat mint az első !! Ez hülye ......... Mikor megláttam akkor egyből rád gondoltam ! Most talán ássátok magatok alatt a godrot ? :-)))
Azért aBL csoportban a 3. hely se rossz ......... hiszen az még UEFA-t jelentene számotokra !
zlotyi11 Creative Commons License 2001.08.27 0 0 607
Na a Bayern 3-0-ra megy úgyhogy ők már továbbmentek.
zlotyi11 Creative Commons License 2001.08.27 0 0 606
Meglátjuk ma mire lesz képes a Bayern.
Előzmény: zlotyi11 (603)
zlotyi11 Creative Commons License 2001.08.26 0 0 605
Rendben de azért a Bundesligáben vezető csapat azért ne így essen már ki.Ez az én eggyetlen bajom.
Egyébként meg szerintem sem számít semmit.
Előzmény: stan24 (604)
stan24 Creative Commons License 2001.08.26 0 0 604
Ha kis nézőszám előtt játszik a csapat, akkor előfordul, hogy nem veszik komolyan, úgy érzik, csak edzésen vannak. és nem hajtanak úgy, mintha 60ezer néző előtt lennének. és ez meglehet nam caak egyedül a Dortmund problémája. Ezért van annyi korai kiesés, kiscsapatok ellen.
Meg valóban, a kupa nem is fontos.
És nem hiszem, hogy rajtunk röhög a fl Bundesliga, nem mi vagyunk az egyetlen elsőosztályú áldozat, és még ma is játszanak, ezek esetleg figyelmeztető jelzésként vehetik, hogy niába toronymagas esélyesek, attól még kikaphatnak.
Egyébként maga Sammer is azt nyilatkozta: kipróbált valamit, nem jött be. "missgelungenes Testspiel" -írják a németek.
Előzmény: Törölt nick (601)
zlotyi11 Creative Commons License 2001.08.26 0 0 603
Hát ez nagyon nagy csalódás!
Bár nem vagyok benne biztos hogy nem tudatos volt-e dolog.Szerintem egyszerűen nem akartunk egyszerre 3 fronton játszani amit megtudok érteni.
HA megnézem hogy most például milyen meccseink lesznek hát nem semmi.
Jön a Bayern majd megyünk a Schalkéhoz aztán jön a Leverkusen és közben megyünk Kievbe és jön a Pool.Az utóbbi kettő ugye BL meccs!
Szóval ehez még jönne a kupa meg a válogatott meccsek szóval semmi pihenő nem lenne.Valamit felkellett álldozni és ez volt a legjobb amit lehetett.
Csak mondjuk ne egy ilyen csapattól estünk volna ki!:-(
De tavaly a Bayern is egy semmi csapattól esett ki a 2. fordulóban azt hiszem aztán ugye bajnokok lettek és megnyerték a BL-t!
Ha csak erre gondolok.....:-)
Előzmény: Törölt nick (601)
mash Creative Commons License 2001.08.25 0 0 602
hátha nem kell senkinek, akkor
600!

tényleg elég ciki ez a kiesés!

Törölt nick Creative Commons License 2001.08.25 0 0 601
Na megint egész Németország rajtunk röhög...
Nem értem, miért nem sikerül a kupában soha eredményt elérni...
Igaz még akkor sem tudtunk nyerni kupát, amikor BEK-et meg bajnokságot nyertünk...
Na nem baj, most már cél a bajnoki cím...

Amit az összeállításból is kilátszik, nem a legerősebb csapattal játszottunk, de azért az Amatőr VfL-t így is illett volna megverni...

..............................
VfL Wolfsburg (Amat.) - Borussia Dortmund 1:0 (0:0)
VfL (A): Lobué - Vandreike, Franz, Lorenz, Wiedenroth - Habryka - Sicenica, Igwe, Müller, Siegert - Janicki.
BVB: Laux - Wörns, Madouni - Metzelder, Stevic, Demel, Kapetanovic - Ricken - Sörensen, Bobic, Krontiris.
Einwechselungen: 60. Herbst für Müller, 80. Kleeschätzky für Sicenica, 85. Cirousse für Janicki - 70. Rosicky und Koller für Demel und Krontiris, 76. Amoroso für Kapetanovic.
Tor: 1:0 Vandreike (64., Vorarbeit Igwe). Eckstöße: 3:9 (Halbzeit 1:5), Chancenverhältnis: 3:5 (1:3).
Schiedsrichter: Christian Schößling (28) aus Leipzig. Rote Karten: keine, Gelb-Rote Karten: keine, Gelbe Karten: Habryka, Janicki, Igwe - Madouni, Metzelder
Zuschauer: 5.166.
Wetter: sommerlich und sehr warm (über 30 Grad).

stan24 Creative Commons License 2001.08.25 0 0 600
Akkor kupagyőztesek sem leszünk. De lagalább nyugodtan koncentrálhatunk a CL-re és a bajnokságra. Ez a kiesés egyébként várható volt, bár sajnálom, hogy elvesztettük a veretlenségüket.
zlotyi11 Creative Commons License 2001.08.25 0 0 599
A várható kezdőcsapat:
Lehmann-Kapetanovic-Wörns-Metzelder-Dede-Stevic-Ricken-Reuter-Rosicky-Bobic-Sörensen

No akkor itt a bizonyítási lehetőség a 2 mellőzött csatárnak.Bobicnak és Sörensennek!Remélem élnek is vele!

zlotyi11 Creative Commons License 2001.08.25 0 0 598
MA 19:30-kor DFB meccs van!
VfL Wolfsburg(A)-Borussia Dortmund
zlotyi11 Creative Commons License 2001.08.25 0 0 597
Hát van egy olyan mezem amiben a csapat megnyerte a BL-t.
Van egy másik amiben 95-ben a bajnokságot.
Egy sálam,millió poszter.
De ezeket sajna nem adom.De megnézem hátha van még valamim.
Előzmény: Erki Nool (596)
Erki Nool Creative Commons License 2001.08.24 0 0 596
Akinek van valami ereklyéje amit áruba bocsájtana az irjon az e-mail cimemre,amit az adataimnál talál meg.(Legfőképpen Dortmundos cuccok,de lehet bármelyik más Bundeslga csapaté is!)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!