Keresés

Részletes keresés

Degeczi Creative Commons License 2007.05.10 0 0 7228
ez jó :)
volt vmi amerikai történet is egyszer, ahol a polgárháborúban egy déli kislány úgy lett terhes egy északi katonától, h annak golyóit találta el egy eltévedt golyó, ami aztán a lányban landolt
Előzmény: lesifotos (7227)
lesifotos Creative Commons License 2007.05.10 0 0 7227
telo99 válasz | megnéz | könyvjelző 2007.05.10 16:42:44 (1280)

Mit tudtok a neten terjedő újabb híresztelésről, hogy tomcatet azért pakolták be, mert egy hangfelvételt kerestek nála?

A felvétel állítólag a multheti tuszejtés hanganyaga amit egy belső ember akart kiszivárogtatni és ezért juttatta el tomcathez.

A felvétel állítólagos tartalma szerint a rendőrök mégsem alakítottak akkorát a múlt héten. A túszejtő a lelövése előtt bevalja, hogy Hiv+ és a pénzt azért követelte mert külföldre akart szökni és gyógykezelésre kelett volna a pénz.

Azután lelőtték de arra senki nem számítot, hogy az egyik eltévedt golyó a túszejtőn keresztül eltalálja az egyik túszt is aki ettől valószínű hogy megfertőződőtt.
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.19 0 0 7226
Ez így még hihetőbb, az AIDs-es tűs az nehezen, mert az AIDS nem valami ellenálló vírus, a szervezetből kikerülve nem él sokáig, vagyis az AIDS-es tű csak a vérvétel után pár percig volna csak hatásos.
Előzmény: KMG (7223)
Tralfamador Zog Creative Commons License 2007.04.19 0 0 7225
szerintem még régebben, úgy 85 körül, de tényleg jó szám!
Előzmény: vurugya (7224)
vurugya Creative Commons License 2007.04.19 0 0 7224
Balkán Tourist egyik száma, ezelőtt talán 20 évvel vagy még régebben. Csak az érthetőség miatt veszem ki ezt a két szövegrészletet, egyébként hallgassátok meg, tök jó.

"...bébi a tükröm az szent miért kell hogy a rúzsoddal összekend (...) kemény levél az üzenet a tükrömön: welcome to AIDS...

vrrrr
KMG Creative Commons License 2007.04.19 0 0 7223
AIDS-esben van egy másik is, hogy kiscsaj, alig múlt tizennyolc éves, külföldre utazott pár hétre, összeismerkedett álompasival, első férfi az életében, hollywoodi románc, minden szép és jó, reptéren könnyes búcsú, pasi kis csomagot ad, hogy csak a gépen bontsa ki. A csomagban pedig kis üzenet: Isten hozott az AIDS-esek táborában.
Előzmény: Törölt nick (7213)
v_peti Creative Commons License 2007.04.19 0 0 7222
http://www.myvideo.de/watch/52605#feedback

Egy ismert UL videón!
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.10 0 0 7221
Ráadásul kettő is megszünt. Egyik elmélet szerint azért kezdték el terjeszten ia legendát, h ellehetetlenítsék valamelyik gyrosost, nyílván úgy tálalva, h ő volt nme a másik. De az sem volt hülye és ellentámadott ,h amaz volt. Innentől meg már egyiknek se hittek.
Dulifuli Creative Commons License 2007.03.09 0 0 7220
Ezek után nem is csoda, ha megszűnt...
Előzmény: Törölt nick (7213)
lesifotos Creative Commons License 2007.03.07 0 0 7219
Nincs. Ezek csak hétköznapi tények. :)
Előzmény: bandikaa (7218)
bandikaa Creative Commons License 2007.03.07 0 0 7218
nincs hír a vasárnapi tényekről?:)
lesifotos Creative Commons License 2007.03.07 0 0 7217

 

 

 

 

lesifotos Creative Commons License 2007.03.07 0 0 7216

Azért nem szerencsés sugallni, hogy az emailes aláírásgyűjtés bármire is jó, mert a felháborodott illető megnyugszik, hogy ő megtette a magáét, pedig valójában csak spammelt egy jót, amikor boldog-boldogtalannak továbbküldte a petíciót. (Ezzel persze a figyelmet is felhívja, de a spam miatt ellentétes hatást válthat ki. :) )

 

A Nyugat Rádióban beszéltem a tesco-s álhírről és az egyik példám éppen az AIDS-es tű volt a moziban. :D

Kértem a hallgatókat, hogy ha esetleg később az is eljut hozzájuk ne terjesszék tovább.

 

Erre jött egy hallgatói email, amiben a hallgató leírta, hogy szerinte a TESCO lefizette a rendőröket és engem is és arra kényszerítettek minket, hogy mondjuk azt, nem történt gyerekrablás, nehogy rontsuk az üzletet! :O

 

:)))

Előzmény: Törölt nick (7215)
yenoee Creative Commons License 2007.03.07 0 0 7214
"De ha igaz lenne, akkor már régen erről írnának a normál (tehát nem bulvár) újságok is."

Hm. Lehet. Emlékszel a vasúti kődobálós esetekre? Egy időben mintha elszaporodtak volna az ilyenek. Az ezzel kapcsolatos hírekben eccercsak megjelent olyasmi is, hogy miután a média figyelme ráirányult, valahogy több hülyének jutott eszébe kimenni a sínek mellé dobálózni. De olvastam ilyesmit bombariadókkal kapcsolatban is. Igaz, utóbbi esetben szerencsére az is hír, ha megtalálják a telefonálót.

Egy kődobáló suhancot, vagy egy gombostűvel szórakozó agyhalottat azért picivel nehezebb...
Előzmény: v_peti (7212)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.07 0 0 7213
Az AIDS-es tű az kamu, azt mesélik, h Bp-n történt meg, de senki nem tudott még ilyenről. Mesélik úgy is, h moziban, metrón buszon, utcán szúrnak meg vele ,aztán meg kapod a cetlit ,h üdv az AIDS-esek táborában.

Biztos hallottátok már a Keletinél lévő gyrosososról is, aki spermával dobta fel a kaját. Azt is sokana mesélik, h ismerősével történt meg, annak ellenére is mesélik ,h már megszünt az a kajálda.
v_peti Creative Commons License 2007.03.07 0 0 7212
Ez éppen olyan, mint az AIDS-es, injekciós tűs eset. Egyszer, valahol (nem Magyarországon) álíltlag megtörtént. Később viszont már helyi történetként is mesélte egy ismerősöm, aki megesküdött volna rá, hogy igaz a sztori.
De ha igaz lenne, akkor már régen erről írnának a normál (tehát nem bulvár) újságok is.
Előzmény: lesifotos (7210)
lesifotos Creative Commons License 2007.03.07 0 0 7211

Vagy ezt akartad kérdezni. :) Akkor engedelmeddel megváltoztatom a szavak sorrendjét a kérdésedben, hogy egyértelmű legyen:

 

"Szerinted bármi ellen lehet emilaláírós-továbbküldős módszerrel tiltakozni?"

 

helyett

 

Szerinted lehet bármi ellen (is) tiltakozni email-aláírós, továbbküldős módszerrel? :)

 

A Te mondatod arra helyezi a hangsúlyt, hogy nem minden ellen lehet úgy tiltakozni.

Szerintem. :)

Előzmény: olivam (7209)
lesifotos Creative Commons License 2007.03.07 0 0 7210

Vazze, Szombathelyt két hete érte el a bűnözési hullám! :)

 

Képzeljétek, a Tesco-ban eltűnt egy négyéves kislány! A szülők a biztonságiakhoz fordultak, akik némi keresés után lezárták az áruházat. A közben értesített rendőrök a férfi WC-ben elfogtak két ukránt, akik közben már leborotválták a kislány haját és benyugtatózták, majd kisfiúnak öltöztetve próbálták volna kicsempészni a Tesco-ból!!!

 

Hát nem megdöbbentő? Az is kiderült, hogy már az ország több nagyáruházában loptak így gyerekeket! Azt még nem lehet tudni, szervkereskedelem, vagy örökbefogadás áll-e a háttérben?

 

Az elmúlt két hétben kb. 7-8 ember mesélte el nekem a sztorit! :)

 

Beszéltem a megyei kapitányság egyik tisztjével.  Kicsit vérben forgott az illető szeme, amikor megemlítettem neki a történetet, mert persze őket is megtalálják azekkel a hülyeségekkel.

olivam Creative Commons License 2007.03.07 0 0 7209
Én is ezt kérdeztem.
Előzmény: lesifotos (7206)
lesifotos Creative Commons License 2007.03.07 0 0 7208
Ehh, hülye vagyok. Nem az esetet, hanem a cselekményt :)
Előzmény: lesifotos (7207)
lesifotos Creative Commons License 2007.03.07 0 0 7207
Az esetet azóta 93 ezer idős házaspár és 300 ezer autóval munkábajáró állampolgár vállalta magára - közölte a Nemzeti Nyomozóiroda szóvivője. :D
Előzmény: biso7 (7205)
lesifotos Creative Commons License 2007.03.07 0 0 7206

"Szerinted bármi ellen lehet emilaláírós-továbbküldős módszerrel tiltakozni?"

 

A kérdés rossz, mert mi ellen lehet egyáltalán email aláírós módszerrel _elfogadottan_ tiltakozni?

Kb. annyit ér, mintha otthon a WC-ben félhangosan szidnád az illetőt.

Előzmény: olivam (7202)
Tóthika Creative Commons License 2007.03.06 0 0 7204
Ezt most találtam: http://index.hu/tech/hoax/?main=070306
Előzmény: Törölt nick (7201)
Tóthika Creative Commons License 2007.03.06 0 0 7203
Sajnos nem vicc egyébként, nem láttam a videót, a szövegből gondolom, hogy élve megnyúzták őket, és ez bevett szokás a szőrmefarmokon (állítólag szebb a szőrme így), katasztrofálisak a körülmények. Sok állatvédő ezért tör be ilyen helyekre, és engedi szabadon a nerceket, rókákat, egyebeket. (A szomorú az, hogy így lassú éhenhalásra ítélik őket, mert nem képesek önállóan túlélni, rehabilitációs programra lenne szükségük, hogy vadászni tudjanak.) Nem vagyok túl optimista a tiltakozást illetően... :-(((
Előzmény: Törölt nick (7201)
olivam Creative Commons License 2007.03.06 0 0 7202

Szerinted bármi ellen lehet emilaláírós-továbbküldős módszerrel tiltakozni?

Előzmény: Törölt nick (7201)
Tóthika Creative Commons License 2007.03.06 0 0 7200
Férjem már évekkel ezelőtt találkozott vele.
Előzmény: Törölt nick (7199)
Dulifuli Creative Commons License 2007.02.23 0 0 7198
Re- :DDD
Előzmény: Törölt nick (7197)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.21 0 0 7196
Hát igen, a modern technika.
Degeczi Creative Commons License 2007.02.21 0 0 7195
"nehéz összetéveszteni egy felvevő elejét a végével"

korántsem annyira nehéz, mint gondolnád... :D
Előzmény: Törölt nick (7191)
annyi baj legyen Creative Commons License 2007.02.21 0 0 7194
mások is próbálkoznak hasonló módszerrel...

http://subba.blog.hu/2007/01/12/nem_latok_en_evvel_semmit_babi_neni

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!