Keresés

Részletes keresés

panabubus Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1564
Én is úgy fogalmaznék: ha nem nagy gond, amikor éppen Nagyfaluban jársz, egy párszóra összefuthatnánk...:-) Csak úgy... :)
Előzmény: madgie (1562)
madgie Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1563
Biza meglehet :)
Előzmény: panabubus (1561)
madgie Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1562
Nekem elég bajos Vasvári, mer' dógozom, meg jogsi sincs. A Shell nem gond, Kisvárda közepén van egy Shell kút, 300 alatti árral :)))

De ha nem megoldható a dolog, elküldöm postán, vagy 3 hét múlva viszem Pestre. Addig meg legfeljebb türelmes leszel :)))
Előzmény: speedlight (1560)
panabubus Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1561
Madgie! Azért lehet pl. lágy rajzú (közel "maszatolós") egy obi, ha a végét nem teljesen központosan ragasztottam rá? (Vége: EOS-bajonett)
speedlight Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1560

Leghamarabb 3/4 2-kor tudunk indulni Bp-ről, mert azé mink is dógozunk tesómmal. :) Vasváriba 4körülre várnak minket. Ott is ki kell próbálni a hangszert, meg az eladó beszélgetni szeretne egy kicsit velünk. Szóval nem tudom, hogy fényes nappal átérnénk-e Kisvárdára... :-S

Neked nagy probléma lenne átjönni Vasváriba?

 

Ja, és még tankolnunk is kell, ha hazafelé is akarunk jönni. :) Van ott a környéken Shell benzinkút valahol?

Előzmény: madgie (1559)
madgie Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1559
Korán azé' jó, mert akkor ki is tudod próbálni a szűrőt :)
Előzmény: madgie (1558)
madgie Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1558
Há' figyu, gyöhettek előtte, meg utána is, ha nektek nem nagy kitérő. Fél ötig dógozok, de itt is nálam lesz a szűrő :)
Előzmény: speedlight (1556)
speedlight Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1557
Viszem mindenképpen! :-D
Előzmény: madgie (1555)
speedlight Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1556

Mé' ne?? :))) Kb. 4-5 körül érünk oda, és maradunk egy kicsit, aztán még aznap visszaindulunk. Megpróbáljam rádumálni tesómat, hogy gyerünk át Kisvárdára is? :) Úgyis én vagyok soros tankolni a kocsiba...

 

OFF:

Tesóm vett egy ahhoz hasonló hangszert, amit egyszer mutattam Neked az ebay-en. Azt megvenni megyünk.

ON:

Előzmény: madgie (1554)
madgie Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1555
(pedig én is kíváncsi vónék ám a stigma 10-20-ra)
Előzmény: madgie (1554)
madgie Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1554
Kábé 70km. Biciklizzek ki? :)))
Előzmény: speedlight (1553)
speedlight Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1553
Tiszavasvári Neked mennyire van messze? Holnap megyünk oda tesómmal. :)
Előzmény: madgie (1552)
madgie Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1552
Na, ma előkeresem a szűrőt... én is kíváncsi vagyok a 40D-re.
Előzmény: speedlight (1550)
panabubus Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1551
Figyu, eccerűbbet ajánlok, és jobban járnánk. Meg kén próbálni a scarabaeus-féle Ericsson telót beszerezni. Amiket ide berakott, azok a képek tájkép, stb. szempontjából sztem ott vannak, ahol kell.

A 300D-vel várok még asszem. Madgie tömör egyszavas kérdése betalált :-D Amúgyis +viselte az elmúlt két hét. Eccer a vállamról pottyant le, ott szerencsére linoleum volt a padló. Másoccor neccesebb volt, egy részeg (magát rendőrnek mondó) fószer verte ki a kezemből a Körtéren, miközben az "intézkedését" fotóztam. Itt már vaku-tető jobb sarka éppen anyaghiányossá vált, de kop-kop a masina még él.... Most kivárom inkább, amig télleg szétszedőssé válik egyéb okból.
Előzmény: speedlight (1550)
speedlight Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1550
Épp ezért nem fogom én a 300D-t semmilyen szinten megbontani/megbonttatni. De állványról a Sigmával azért kíváncsi lennék, mit mutat a nagy IR szűrővel!!! :-D
Előzmény: madgie (1549)
madgie Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1549
Ugyi?
Előzmény: panabubus (1548)
panabubus Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1548
Engem is ez tart vissza egyedül. Kaptam linket, le is töltöttem, komplett szétrobbantási fázisokkal, stb. De ha nem sikerül úgy összerakni? ajjaj.
Előzmény: madgie (1547)
madgie Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1547
Nekem hátulról kellett megbontani.
Előzmény: panabubus (1546)
panabubus Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1546
Te jutottál épp eszembe, amikor erről írtam. Te azta hézagoklást HOL végezted rajta? Mert a kányonnál ugyibár a mattüveghez nem kell szétkapni a masinát. Sőt ahogy nézem, most kísértem épp az istent: kis szerencsével mintkha a 300D-nél "kivülről", olyan Fülöp-szigeteki módszerrel is lehetne esélya HM legyógyítására. És akkor nm kéne elektronikához nyúlni..(???:S)
Előzmény: madgie (1540)
panabubus Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1545
Ajjaj! Igazad van. Amúgy télleg birka vok néha :-(((
Mint pl. ezzel a TAMRON-al, amit eredetileg nyikonhó gyártttak. Nem elég, h. szétberheltem, egyre inkább áll a zászló arra, hogy azér' árulták már eredetileg is a börzén, mert valami miatt (elállítás, lencse-szétcsúszás?) olyan lágy, mintha DUTO-előtéten keresztül kettyintgetnék..:-( De ez itt off.
(Pátinak akkó el ne áruld a bégetést, ha már +hívtál...:-D )
Előzmény: speedlight (1542)
madgie Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1544
Persze. Ha más nem, odaadom egy közös ismerősnek :)))
Előzmény: speedlight (1543)
speedlight Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1543

Abból még érdekes dolgok születhetnek... :)

 

Ki kéne próbálni elsősorban... Megoldható valahol, valamikor? :)

Előzmény: madgie (1541)
speedlight Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1542
Ne bégessél, Teee! :)) Meghallja Páti, azt hiszi birka vagy, azt mi lesz...! :))))))
Előzmény: panabubus (1538)
madgie Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1541
Kedveském, egy éve árulom a 77mm-es infraszűrőmet... egész véletlenül magácskának nem volna az jó a Sigma 10-20-ra? :)))
Előzmény: speedlight (1534)
madgie Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1540
Simán megoldható. Más kérdés, hogy többet én ilyesmihez nem kezdenék... szegény E-1-em is hogy végezte :(
Előzmény: panabubus (1528)
panabubus Creative Commons License 2008.01.27 0 0 1539
Csináltam én S7000-es Fujival képet kézből R72-vel. Sztem az S5700-as (ha jól emléxem 800-at is tud. vagy 1600-ot is? arra már nem emléxem) Napsütésben, tájképet tudsz vele csinálni. De mi a bánatra teszed a szűrőt? .....
Előzmény: Knagymate (1537)
panabubus Creative Commons License 2008.01.27 0 0 1538
Beeeee! Cikizni könnyű a kisebbet.
Előzmény: speedlight (1536)
Knagymate Creative Commons License 2008.01.27 0 0 1537
Köszi mindenkinek a segítséget skacok :D Tényleg kösz, hogy elmondtad, hogy ne nyúljak hozzá, rosszab nepjaimba lehet hozzáláttam volna :D Egyébként maga a gép nekem bejön, ha érdekel majd mutathatok eddigi fotókat, ma voltam állatkertbe és nekem tetszenek a képek :) Ja és lehet kipróbálom majd a hoya r72-es szűrőt, maximális zársebességem 4 másodperc, szerinrtem erős napsütésbe iso 200-al elmegy az, bár kitudja :D
speedlight Creative Commons License 2008.01.27 0 0 1536
Inkább tanulj meg gépelni! :-)))
Előzmény: panabubus (1535)
panabubus Creative Commons License 2008.01.27 0 0 1535
Timber persze helyesen ... :-( (A szokásos: veszek már új billentyűt megint)
Előzmény: panabubus (1533)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!