Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

nippon Creative Commons License 2001.08.29 0 0 3869
Ezeka kukorica táblák valóban gyönyörűek, de ami előtte van ;-) (fúj...)

BGC
Még arra válaszolj kérlek, hogy százezrenként vagy minden egyes olajcsere alkalmával prolongozol, valamint arra, milyen sűrűn cserélsz olajat.
Thom
Kösz a cimet utána keresek

BGC Creative Commons License 2001.08.29 0 0 3868
nippon!

A következö olajcsere alkalmával, megy bele megint, de csak egy fél adag! Mármint a palack fele!

BGC

h i r d e t é s
baas Creative Commons License 2001.08.29 0 0 3867
korzo:
Én mindjárt kiakadok...
Pucolj dolgozni te pernahajder !!! :P
korzo Creative Commons License 2001.08.29 0 0 3866
A turbonyomásmérő szépen kiakadt :-)
Előzmény: bUddy (3854)
korzo Creative Commons License 2001.08.29 0 0 3865
Ez volt az uccsó. (van egy jó képem marhanagyeke+hatalmastraktor de az tényleg nagy, de a helyszín ugyanaz :-))

Bocsi de nekem itt iesdéen van, oszt ezen hamar lejönnek a képek. Bár ha visszagondolok a mobilos (papíron) 9 kbitre, hááát bocsi mindenkitől! :o)

Előzmény: Törölt nick (3864)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.29 0 0 3864
korzo képei a magyar mezőgazda(g)ság és a SAAB szoros kapcsolatát mutatják be, ahogy kéz a kézben (Géza gézben) halad a jobb (bal) jövő felé.

Azért ugye ekét nem köcc utána? ;)

ha mindenki linkelgetne egy kis szösszenetet az ótójáról, khirály lenne, mi? (meg lassú ;) )

Előzmény: korzo (3863)
korzo Creative Commons License 2001.08.29 0 0 3863
Egy nap, egy kép :-)

(mer' amúgy sose érjük utol a VOLVOtopikot :o)

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Törölt nick Creative Commons License 2001.08.29 0 0 3862
egyébként az Autó-Motor fórumban találod (tessék keresni :) )
Előzmény: Törölt nick (3861)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.29 0 0 3861
nem linkelek, mert akkor nagy kavar lehet... ;) elírom, és puff az egész topicnak :)

> format index: /u

Előzmény: nippon (3860)
nippon Creative Commons License 2001.08.29 0 0 3860
Thom
Hogy is kéne oda eljutni? Lusta vagyok megkeresni. :-)
Előzmény: Törölt nick (3857)
nippon Creative Commons License 2001.08.29 0 0 3859
bUDDY

Kösz a linkeket és a videokat elkezdtem letőlteni azt hiszem eltart egy darabig

nippon Creative Commons License 2001.08.29 0 0 3858
Általában igen de ez alkalommal úgy érzem kihagyom az egészet (családi okok), bocsika
Előzmény: Pro (3853)
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.28 0 0 3857
az autós szégyen tábla c. topicban elérhetöek a képek a rántópados akciójukról.
Törölt nick Creative Commons License 2001.08.28 0 0 3856
tanulságos... ;)
Előzmény: bUddy (3854)
bUddy Creative Commons License 2001.08.28 0 0 3855
Itt is van 6 db videó, nem linkelem be őket külön-külön: Saab Videos

Apropó, továbbra sem tudja senki, hogy hol lehet megtalálni azt a bizonyos videót, amelyiken kilencezresek "táncolnak" komolyzenére?

bUddy Creative Commons License 2001.08.28 0 0 3854
Üdv!
Ha érdekel benneteket, hogy hogyan gyorsul 80-ról 180-ra egy tunningolt 9000 Aero, akkor töltsétek le ezt:80-180
Szerintem elég komoly, főleg ha nem fake...
Pro Creative Commons License 2001.08.28 0 0 3853
részemrôl is, de esetleg lehet rád számítani mondjuk az én/te autóm/autód emberekkel való megtöltésénél?
Előzmény: nippon (3852)
nippon Creative Commons License 2001.08.28 0 0 3852
Köszönöm a figyelem nyilvánítást!

Szerintem is használhatóbb a full autó. A 10/pénz per éjt én is sokkalom - ezért csodálkoztam a honlapon amikor 1pénzt olvastam szállásra! :-O
Még egyszer köszi a reagálást. Részemről még bizonytalan az egész.

Előzmény: Pro (3850)
nippon Creative Commons License 2001.08.28 0 0 3851
Hali

A prolongnak is van kifutása, hogy ismételed, vagy csak a 100e km miatt kell ismételni mert az teljessen természetes, de ha minden olajcsere alkalmával az egy kicsi költséges.

Előzmény: BGC (3847)
Pro Creative Commons License 2001.08.28 0 0 3850
Sziasztok!
én egy elég passzív tag vagyok, de néha feléledek, egy '86-os 9000CC-m van ...

A Cseh találkozóval kapcsolatban en csak a benzin költséget számolgattam az olyan 24,000Ft oda vissza kb, az én kocsimra számolva, de szerintem az átlagos fogyasztású. Én inkább valami campingben alvásra szavaznék a szálloda helyett, mert 10,000Ft/éj nekem kicsit sok volna.
Szerintem az nem volna egy rossz ötlet, hogy 4 ember/ autóval mennénk, akkor olyan 10e Ft körül szerintem ki lehetne jönni mindenestül.

pro

Előzmény: nippon (3841)
baas Creative Commons License 2001.08.28 0 0 3849
BGC:
Amit leírsz annak szerintem a köv. okai lehetnek.
1. koszos benzin (tankolj máshol !)
2. gyertya v. gyujtáskábel hiba (ki kéne mérni a kábeleket )
3. porlasztófej hiba (ezt injektoros tudná diagn.)

Még próbáld ki azt,hogy amikor rángat akkor nyomsz neki üresben nagyobb gázt,hogy pörögjön fel a moci
és figyeld,hogy abba marad-e a ficánkolás.

Prolong RULLA!

korzo Creative Commons License 2001.08.28 0 0 3848
Ekkora felbontásban nem látszik. Amúgy kb. akkora mint amit neked csináltam, csak nagyobb festékhiánnyal :-(

A zenéről meg annyit, hogy attól függ mit hallgatsz. Valamelyik nap, miközben Offspringet hallgattam, 8 perc alatt értam át a céghez, ami kb. 18 km :-)))

Előzmény: baas (3846)
BGC Creative Commons License 2001.08.28 0 0 3847
Baas!

Idönként rángat, amikor alapjáraton csorognék pl. egy dugóban, vagy hirtelen gázadásnál alacsony fordulatról nagyon nehezen akar megindulni, aztán elkapja.
Mikor injektortisztítót tettem bele (valvoline) az auchanban vettem, akkor kifogástalanul muzsikált, de a következö tankolás után megint elöjött. (bocs de nincs hosszú ö-m)
Erre gondoltam, mivel már több mint 300.000 km van benne lehet, hogy elkoptak a injektorcsúcsok.
Ez drága muri???

A prolongról csak annyit, hogy én is belelocsoltam az elözö olajcserénél és kb. 2000. km. után a vezérmülánc (ü-m sincs) és fogaskerék enyhe morgó hangja, teljesen megszünt, söt sokkal finomabb járása lett a motornak. Úgyhogy most is bele lesz locsolva.

BGC

Előzmény: baas (3846)
baas Creative Commons License 2001.08.28 0 0 3846
nippon:
Érden a Popovicsnál.

BGC:
Van valami gond?

korzo:
Nem látom a horpadásokat !!!
Csak kamu volt mi???
Azt hiszed ettől jobban éreztem magamat?
Így is tél előtt meg kell javíttatnom és biztos tízezrekbe fog kerülni az ilyesfajta hibák javítása. :(

Én a száguldozás ellen kitaláltam magamnak egy gyógyszert csak még beszerzés alatt van.
Tehát ha zeneszerető ember vagy ,akkor itt az ideje valami csinos kis zenét belerakni az ótóba.
Így lassabban fox menni,hogy minnél több ideig élvezhesd a zenei örömöket. Én legalábbis ezt tenném.. :D

BGC Creative Commons License 2001.08.28 0 0 3845
Sziasztok!

Mondjatok jó injektorost szerelöt, mert over 300.000 km-nél jó lenne átnézetni.

Köszi

BGC

aex Creative Commons License 2001.08.28 0 0 3844
vp!

ismero=s a szindroma :)) erro=l az oldalrol egy kb. az en autommal egyido=s 1.3-as Opel Kadetthez van szokva a lady, ami persze az Opel es a SAAB termekek közötti mino=segkülönbsegek temajaban is sok erdekes megallapitast hozott ki belo=le :)

Eleinte en is szaguldoztam persze, csak mar nem latom az ertelmet. Vegül is, ugyanoda erek lassaban is, csak nem ugyanakkor :) Legalabb annal többet ülhetek a kisautoban :))

A csinkvecsentot (az autot, nem a korszakot ;) csak arrol az oldalarol ismerem, hogy nemreg beletolattam egybe parkolas közben. Addig nem is tudtam, hogy van olyan, hogy perforalt auto!! Made by TetraPak :))

Előzmény: vérponty (3843)
vérponty Creative Commons License 2001.08.28 0 0 3843
Korzo,

tedd fel a maradek kepeket is, leccci. Igy meg tudom mutatni masoknak, milyen kocsim van 8-D.

aex (ha jol emlexem)

turbogirl... Hm. A 7vgen hagytam, hogy a baratnom vezesse a szemem fenyet (en enyhe alkoholmergezes tuneteivel az anyosulesen), hat... 2-3-4 fokozat vegig kihuzva turboba. Sebesseg rullla. Szinte sajnalta, hogy hazaertunk.

Mindjart felebredtem. Mondtam, semmi baj, de most egy hetig nem eszem, hogy a fogyasztast (84, ohne katalizator, kezivalto) valahogy kompenzaljam. Mentsegere legyen mondva, hogy fiatcsinkvecsentoban tanult vezetni, most egy vwventot nyuzogat.

hali,

vp

Előzmény: korzo (3842)
korzo Creative Commons License 2001.08.28 0 0 3842
Nem. Sajnos nem kaptam meg a listát :-(

Ne bántsatok, ez volt az első képem digitálissal (céges). Ezér' bosszúból nesztek mégegynagy! Csak azér', hogy véletlenül se tudjátok meg milyen felnim van. :o))
Van még négy kép ezeken kívül, úgyhogy vigyázzatok mit írtok! :-)

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: BlackStar (3840)
nippon Creative Commons License 2001.08.27 0 0 3841
hali köszi az okítást lassan képbe jövők,

Axa
Sajna a tervezhető költségekről én sem kaptam semmi tájékoztatót, bár pár adatot találtam a honlapon :-(
HA valaki kiszámolta mán mennyiből lehet megúszni egy ilyet akkor érdekelne a végeredmény.
LG

Előzmény: lp (3839)
BlackStar Creative Commons License 2001.08.27 0 0 3840
Nna, akkor a következő:

Axa!

Figyu, van valami érdekesem, majd mutatom. Kafa. :))

Végülis ezzel a cseh talival mi a kotta? Ha addigra sikerál valamilyen módon beváltani a vagyonomat, lehet, hogy csatlakozom (Blee! Ladával :))) )
Aztán készülget egy indekszes tali is, szerintem tegyük tiszteletünket :)

Aex!

Mostmár télleg vissza kéne adnom a könyveidet :)))
Egyébként meg jobbulást a kisótónak, láttam Popovics bácsinál

KorZo!

Figyumán, megkaptad a rencámos listát?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!