Leghamarabb 3/4 2-kor tudunk indulni Bp-ről, mert azé mink is dógozunk tesómmal. :) Vasváriba 4körülre várnak minket. Ott is ki kell próbálni a hangszert, meg az eladó beszélgetni szeretne egy kicsit velünk. Szóval nem tudom, hogy fényes nappal átérnénk-e Kisvárdára... :-S
Neked nagy probléma lenne átjönni Vasváriba?
Ja, és még tankolnunk is kell, ha hazafelé is akarunk jönni. :) Van ott a környéken Shell benzinkút valahol?
Mé' ne?? :))) Kb. 4-5 körül érünk oda, és maradunk egy kicsit, aztán még aznap visszaindulunk. Megpróbáljam rádumálni tesómat, hogy gyerünk át Kisvárdára is? :) Úgyis én vagyok soros tankolni a kocsiba...
OFF:
Tesóm vett egy ahhoz hasonló hangszert, amit egyszer mutattam Neked az ebay-en. Azt megvenni megyünk.
Figyu, eccerűbbet ajánlok, és jobban járnánk. Meg kén próbálni a scarabaeus-féle Ericsson telót beszerezni. Amiket ide berakott, azok a képek tájkép, stb. szempontjából sztem ott vannak, ahol kell.
A 300D-vel várok még asszem. Madgie tömör egyszavas kérdése betalált :-D Amúgyis +viselte az elmúlt két hét. Eccer a vállamról pottyant le, ott szerencsére linoleum volt a padló. Másoccor neccesebb volt, egy részeg (magát rendőrnek mondó) fószer verte ki a kezemből a Körtéren, miközben az "intézkedését" fotóztam. Itt már vaku-tető jobb sarka éppen anyaghiányossá vált, de kop-kop a masina még él.... Most kivárom inkább, amig télleg szétszedőssé válik egyéb okból.
Épp ezért nem fogom én a 300D-t semmilyen szinten megbontani/megbonttatni. De állványról a Sigmával azért kíváncsi lennék, mit mutat a nagy IR szűrővel!!! :-D
Te jutottál épp eszembe, amikor erről írtam. Te azta hézagoklást HOL végezted rajta? Mert a kányonnál ugyibár a mattüveghez nem kell szétkapni a masinát. Sőt ahogy nézem, most kísértem épp az istent: kis szerencsével mintkha a 300D-nél "kivülről", olyan Fülöp-szigeteki módszerrel is lehetne esélya HM legyógyítására. És akkor nm kéne elektronikához nyúlni..(???:S)
Ajjaj! Igazad van. Amúgy télleg birka vok néha :-((( Mint pl. ezzel a TAMRON-al, amit eredetileg nyikonhó gyártttak. Nem elég, h. szétberheltem, egyre inkább áll a zászló arra, hogy azér' árulták már eredetileg is a börzén, mert valami miatt (elállítás, lencse-szétcsúszás?) olyan lágy, mintha DUTO-előtéten keresztül kettyintgetnék..:-( De ez itt off. (Pátinak akkó el ne áruld a bégetést, ha már +hívtál...:-D )
Csináltam én S7000-es Fujival képet kézből R72-vel. Sztem az S5700-as (ha jól emléxem 800-at is tud. vagy 1600-ot is? arra már nem emléxem) Napsütésben, tájképet tudsz vele csinálni. De mi a bánatra teszed a szűrőt? .....
Köszi mindenkinek a segítséget skacok :D Tényleg kösz, hogy elmondtad, hogy ne nyúljak hozzá, rosszab nepjaimba lehet hozzáláttam volna :D Egyébként maga a gép nekem bejön, ha érdekel majd mutathatok eddigi fotókat, ma voltam állatkertbe és nekem tetszenek a képek :) Ja és lehet kipróbálom majd a hoya r72-es szűrőt, maximális zársebességem 4 másodperc, szerinrtem erős napsütésbe iso 200-al elmegy az, bár kitudja :D