Keresés

Részletes keresés

Chip-TFF Creative Commons License 2016.03.24 0 0 7504

Franko lett! Gratu!

Előzmény: 323d (7503)
323d Creative Commons License 2016.03.23 0 0 7503

Helló!

Nemrég sikerült vennem egy 7D II-t és ha módom van rá akkor használom is. Kaptam a fórumról is segítséget (Itt is megköszönöm) a beáálításához, teszek fel egy képet, így működik:

Üdv.: 323d

Előzmény: 323d (7491)
323d Creative Commons License 2016.01.09 0 0 7502

Helló!

Nos nem föltétlenül a a spórolásról van szó. Abból pénzből vehetek mást is. De ha tényleg nem jó akkor nem veszek olcsót.

Üdv.: 323d

Előzmény: nemethla (7501)
nemethla Creative Commons License 2016.01.07 0 0 7501

Most egy 7D II mellett egy kb 10-15 ezer ft-os poláron spórolsz?

Előzmény: 323d (7500)
323d Creative Commons License 2016.01.07 0 0 7500

Helló!

Véleményetekre vagyok kíváncsi:

Legutóbb kölcsön kaptam egy olcsó kínai cirkulár polárt, egy D300-on próbáltam, de azt nagyon zavarta, sokat hibázott vele az egyébként jól működő af. Most ugye egy 7D I-et használok és tervezek fellépni II-es verzióra. Ha jól tudom az megörökölte az 1Dx af rendszerét. Az 1Dx-en jól működött a  szűrő. Erre számíthatok én is ha veszek ilyet?

Üdv.: 323d

bandita39 Creative Commons License 2015.11.29 0 0 7499

Helyes jól teszed :)

Előzmény: nemethla (7498)
nemethla Creative Commons License 2015.11.29 0 0 7498

Végül kiderült, hogy a kopottat is a forumon olvasta a vevő, meg a másikat is ) Százalékot fogok kérni Andrástól))

 

Előzmény: bandita39 (7497)
bandita39 Creative Commons License 2015.11.29 0 0 7497

Rendes vagy hogy tájékoztatod a népet. :)

Előzmény: nemethla (7496)
nemethla Creative Commons License 2015.11.29 0 0 7496

Soósnál mindkét ( a viharvert és egy újszerűbb ) 70-200 elkelt. Egyik sem az enyém volt, csak tájékoztató ((

Előzmény: nemethla (7493)
nemethla Creative Commons License 2015.11.28 0 0 7495

Írtam

 

Előzmény: 323d (7494)
323d Creative Commons License 2015.11.27 0 0 7494

Helló!

Megkérhetlek, hogy írj nekem egy mailt?

Üdv.: 323d

Előzmény: nemethla (7493)
nemethla Creative Commons License 2015.11.18 0 0 7493

Sziasztok! Soósnál megjelent egy viharverteske, fronton 3 mm karc, de egyébként pontos 2,8/70-200L

ára 99.900,- ft. Gyűrű nincs hozzá, AF-MF átkapcsoló kh-s, de az AF megy égyors és pontos.

Akit érdekel, nézze meg maga. Tesztképet otthonról feltudok tenni vele. Sportfotósnak megérheti,

munkára kiváló. Nem kell nagyon félteni.

Sasi82 Creative Commons License 2015.11.15 0 0 7492

Sok ismerősöm használja.Aki nem engedhet meg komolyabb gépet, annak tökéletes választás lehet.Nem egy iso bajnok, de azért lehet vele normális képet készíteni.Én is gondolkodtam rajta, de 60D-ről nem tartanám akkora ugrásnak.

Most inkább én is a Mark II-re gyűjtögetek.Van most a Canonnak egy olyan akciója, hogy egy kompakt gépért visszaad 50.000Ft-ot és a Tripontba jövőhét szerdán még 10% kedvezmény pluszban.Így már elég jól hangzana 3 év garival. :)

Előzmény: 323d (7491)
323d Creative Commons License 2015.11.15 0 0 7491

Helló!

A cél egy Mark II, de az most még elég új, használtam sem olcsó. Láttam már meg fogtam is, de a kezelése ennek jobban tetszik. NA de addig még sok víz folyik le a Dunán)))

Üdv.: 323d

Előzmény: szl1973 (7490)
szl1973 Creative Commons License 2015.11.11 0 0 7490

Én fotóztam. Nem rossz, ha van fény. Tehát nappal, vagy Groupama Aréna.

Előzmény: 323d (7489)
323d Creative Commons License 2015.11.10 0 0 7489

Helló!

Köszönöm a segítséget, sikerült a környékemen vennem egy jó állapotú darabot minden tartozékával.

Üdv.: 323d

PS.: érdekelne ki fotózott már 7D-vel focit? 

Előzmény: 323d (7488)
323d Creative Commons License 2015.10.17 0 0 7488

Helló!

Elnézésedet kérem, sajnos az vázam még meg van, így nem tudom szponzorálni. Ha elmegy jelentkezem.

Köszönöm, üdv.: András

Előzmény: nemethla (7485)
nemethla Creative Commons License 2015.10.11 0 0 7487

NA, azért is lehet, érdemes kérdezni )))

Előzmény: Chip-TFF (7486)
Chip-TFF Creative Commons License 2015.10.10 0 1 7486

De erdekes, hogy egy 80-200 tokjat adjak hozza! :)

Előzmény: nemethla (7483)
nemethla Creative Commons License 2015.10.10 0 0 7485

Ha hétfőn szólsz, megkérdezem neked, mi a helyzet.

Előzmény: 323d (7484)
323d Creative Commons License 2015.10.10 0 0 7484

Helló!

Igazán köszönöm, ez árban is elfogadható, gondolom itt nem igazán lehet faragni az árából.

Üdv.: 323d 

Előzmény: nemethla (7483)
nemethla Creative Commons License 2015.10.10 0 0 7483

Soósnál van most is, szép, hibátlan. Szombaton 10-13h-ig

 

http://www.soosfoto.hu/webshop/3057/canon-70-200-mm

Előzmény: 323d (7482)
323d Creative Commons License 2015.10.09 0 0 7482

Értem, köszönöm.

Üdv.: 323d

PS.: esetleg egy eladó példányt vki?

Előzmény: Chip-TFF (7480)
nemethla Creative Commons License 2015.10.09 0 1 7481

Egyetértek..

 

Előzmény: Chip-TFF (7480)
Chip-TFF Creative Commons License 2015.10.09 0 1 7480

Ha sport, akkor Canon. Jo, gyors es pontos AF. Massziv cucc. Hasznaltnal erdemes kiprobalni, hogy felfele tartva is mukodik-e az AF rendesen (gyorsan), mert idovel el tud faradni benne egy alkatresz. Bar vizszintesen tartva nem befolyasolja kulonosebben a teljesitmenyt... Csak egy 70-200/2.8 IS2-re cserelnem le a sajatomat.

Előzmény: 323d (7478)
Zoszi69 Creative Commons License 2015.10.08 -1 0 7479

Ha már sportfotózás:

 

323d Creative Commons License 2015.10.08 0 0 7478

Sziasztok!

Véleményetekre vagyok kíváncsi:

Canon 70-200 2,8 L kontra Tamron 70-200 2,8 DI VC USD. Egyenlőre úgy néz ki, hogy egy 7D-n használnám.

Mindkettőt használtan venném.

Üdv.: 323d

 

szl1973 Creative Commons License 2015.09.22 0 0 7477

Szerintem igen.

Előzmény: 323d (7476)
323d Creative Commons License 2015.09.22 0 0 7476

Helló!

Értem, szóval az csak statikusra való.

Köszi, üdv.: 323d

Előzmény: szl1973 (7475)
szl1973 Creative Commons License 2015.09.22 0 0 7475

Kísérleteztem az 1DX + 1.4x III + 70-200 II kombinációval, de még jó fényviszonyok között is néha elment az AF. Volt, aki 1DX + 1.4x III + 300 f2.8  II kombinációt használta, de pl. Kispesten vagy Vasas pályán már levette az 1.4x-t, mert sokat tévedett az AF.

Előzmény: 323d (7473)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!