Keresés

Részletes keresés

cufy2 Creative Commons License 2009.02.04 0 0 600

 

Hát ez érdekes! Az explorer semmit nem jelenít meg, a firefox nullákat ír, az opera meg ahogy belépnék az ügyfélkapuba azonnal kiléptet és közli,h nem jó a jelszavam! Na ennyit erről!!

cufy2 Creative Commons License 2009.02.04 0 0 599

 

Inkább abban segítsetek,h hol vannak ezek az egylegek,mert én nemtalálom!

cufy2 Creative Commons License 2009.02.04 0 0 598

 

Közben sikerült a regisztráció!! :)

cufy2 Creative Commons License 2009.02.04 0 0 597

 

Sziasztok!

 

Tudnátok nekem abban segíteni,h a Feroxos honlapra hogyan lehet bejutni? Próbáltam regisztrálni, de sehogy sem akarja elfogadni!

 

köszi

Iza104 Creative Commons License 2009.02.04 0 0 596
Köszi a tájékoztatást. Így azért már jobban hangzik a dolog. :-)
Nem nagyon akartam elhinni, hogy 10 ezer Ft-tal tartozom...
Előzmény: springmill (595)
springmill Creative Commons License 2009.02.04 0 0 595
Sziasztok! A Ferox.hu ügyfélkapun az elszámolás "fordított" logikával van felépítve. Azaz a számok azt jelentik, hogy mennyivel jövünk a közösbe. Ha negatív szám van, akkor az azt jelenti, hogy nem jövünk semmivel, hanem ellenkezőleg, túlfizettünk. Az elszámolás annak kezdődik túlfizetéssel (negatív egyenleggel), akinek "visszajár" az 50e forintból, és a kezdeti negatív szám abszolút értéke a visszajáró összeg. Aki szeretné, kérheti vissza Feroxtól a pénzt. De egyszerűbb a következő hónapban annyival kevesebbet befizetni. Én legalábbis így teszek.
Előzmény: TopicTomi (591)
springmill Creative Commons License 2009.02.04 0 0 594
Szia! Írnék én, de nem látom az adatlapodon a mail címedet. Itt az enyém (párszor már megírtam, szándékosan csak bejegyzésbe...) szabeszg kuckuc gémél kom (értelemesre varázsolva :)
Előzmény: cimbóka (590)
Zoli2330 Creative Commons License 2009.02.03 0 0 593

Kedves Mindenki!

 

Először és utóljára szólalunk meg ezen a fórumon, mert ez nem a mi fórumunk. A Ferox honlapján lévő fórumon - ha jelzik - mindenkinek nagyon szívesen elmagyarázunk mindent, legyen az elszámolás vagy böngésző probléma. Akinek kérdése van bármilyen a társasházat érintő ügyben, bátran kérdezzen a fórumunkon vagy e-mail-ben vagy bármely más módon, készséggel állunk rendelkezésére. A decemberi zárással az egyenleget a héten mindenki megkapja postaládába.

Előzmény: cufy2 (592)
cufy2 Creative Commons License 2009.02.03 0 0 592

 

Hát igen, az 50 ezer forintokról nemnagyon akar jönni elszámolás! Úgytűnik azt ajándéknak szánták.

TopicTomi Creative Commons License 2009.02.02 0 0 591

 

Sziasztok!

 

Ismét csak egyet tudok érteni Izával. Köszönjük a lehetőséget az internetes ügyfélkapuhoz, ahol nézegethetünk mindenféle számokat, amelyhez magyarázat nincsen, ha van időnk, akkor fejtegethetjük, ez jó, de azt gondolom normális esetben konkrét, írásos kimutatást kellene kapnunk postai úton, határozott időközönként. Eddig, mióta én itt lakom, nem igen kaptam ilyet, kaptam meghívókat, összefoglalókat, általános számításokat, de személyre szabottan kimutatást, hogy mi mennyibe kerül, milyen befizetések történtek és hol tart jelenleg mindez, nos, ezt nem. A korábban "habisztire" befizetett 50e Ft-ról sem tudok azóta sem, nyilván voltak költségek, amelyek fedezése kezdetben ezekből az elő-fizetésekből történt, ezzel nincs gondom, de ennek elszámolása még mindig nem került közzétételre. Amikor azt látom, hogy a kezdő egyenlegem mínusz tizenezer Ft, nyilván szeretném érteni, ez miért van, illetve az jut először eszembe, hogy az-az előre befizetett pénz hová lett, mire költötték, mennyi maradt belőle, miért nem kapunk erről elszámolást, hogy lehet, hogy már azonnal tartozással indulok???

Kicsit negatívnak tűnhetek, pedig nem vagyok az, mindössze hiányolok bizonyos, általam (és szerintem mások által is) fontosnak vélt dolgokat...tartozni senki nem szeret, én sem (főleg, ha minden hónapban fizetek rendesen), így remélem értitek, hogy szeretnék tisztában lenni azzal, hogy miből lesz a cserebogár, esetemben pedig elég csúnya tartozás(??)...

Előzmény: Iza104 (586)
cimbóka Creative Commons License 2009.02.02 0 0 590
Szia!
Köszi a választ Waratah nevében is. Az az igazság, hogy közös képviselőt keresünk. A Feroxot ajánlották, de szeretnénk kicsit bővebb információt, ami tapasztalatból táplálkozik. Nem szeretnénk csöbörből vödörbe esni.
Látom, hogy te sokat tudsz a házatok életéről. Nem tennéd meg, hogy írsz pár sort? A mél címem publikus.(Én is úgy írtam volna ezt, de a tiéd nem az.:-))
Előzmény: springmill (589)
springmill Creative Commons License 2009.02.02 0 0 589
Szia!

Feroxék nem okozzák, hanem elhárítják a műszaki hibákat :) Ennek sebessége már más kérdés, szerény véleményem az, hogy lehetőségeikhez képest gyorsan reagálnak. Minden relatív....
Előzmény: Waratah (587)
Oli123 Creative Commons License 2009.02.02 0 0 588
Hello! Kicsit drága lesz a garázs villanyszámlája, mert szombaton délutántól folyamatosan égett az ajtó utáni traktusban az összes fénycső.
Waratah Creative Commons License 2009.02.01 0 0 587
jónapot, olvasom zajlik nálatok az élet. A műszaki problémák mellett vagy ellenére mennyire vagytok megelégedve a feroxal?
Iza104 Creative Commons License 2009.01.27 0 0 586
Hát én jobb szeretnék kapni egy levelet (e-mailt), hogy akkor pontosan nekem mennyi az annyi...
Előzmény: springmill (585)
springmill Creative Commons License 2009.01.27 0 0 585
Ferox.hu ügyfélkapuról: felhívott a fejlsztő, és ő mondta, hogy sajnos nem minden böngészőnél jelennek meg az adatok. A nem megjelenő adatok alatt nullákat kell érteni, úgy néz ki, mintha soha nem is lettek volna, minden csak alapértelmezett nulla. Hogy melyik böngészővel jelennek meg az adatok, azt nem tudja megmondani a fejlesztő, "kinek mi jó" alapon ki kell próbálni párat, pl.:
Firefox
Opera

A táblázatok pedig értelmezhetőek, csak 10-20 percet barátkozni kell velük. Elsőre én is megijedtem :)
TopicTomi Creative Commons License 2009.01.24 0 0 584

 

Csatlakoznék Izához. Ezen az oldalon nincsen semmi, regisztráltam, de semmi hasznosat nem találtam, az ügyfélkapunak hívott opció tök üres, zéró infó, nemhogy elszámolási tábla...Segítenél, springmill? Egyébként ha van elszámolás, azt miért nem kapjuk meg?

Előzmény: Iza104 (583)
Iza104 Creative Commons License 2009.01.19 0 0 583
Biztos csekély az értelmi szintem, de én ezen nem tudok eligazodni...
Előzmény: springmill (582)
springmill Creative Commons License 2009.01.19 0 0 582
Ja, és a Ferox.hu-n fent vannak végre ki-be fizetési il. egyenleg adatok. Mindenki ellenőrizze. De figyeljeteok oda jól, több táblázat is van, és ha hasonló is, nem mind ua. :) Ja, és mivel mindig a elseje után frissül, csak decemberig lehet ellenőrizni.
springmill Creative Commons License 2009.01.19 0 0 581
Sziasztok!

A meleg vízprobléma megoldódott végre. A sok villanyszerelő után jött egy szakember is, aki hamar kiszúrta, hogy a szivattyú fordítva van bekötve....
Iza104 Creative Commons License 2009.01.14 0 0 580
Felhívtam a műszakis közös képviselőt, hogy mondjon már valamit. Gyakorlatilag még mindig fogalmuk sincs, hogy mi a hiba. Valahol a rendszerben valami néha nem működik. Ennyit tudnak. Nevetséges! Javasoltam neki, hogy keressenek másik szerelőt, ha a mostani ennyire béna, de csak hebegett habogott. Ha ez egy garanciális szerkezet és nem találják a hibáját, akkor cseréljék ki az egészet egy újra! Hát nem? Hihetetlen, hogy lassan rá kell szokni, hogy nem akkor mosol hajat, fürdesz, fürdetsz gyereket amikor kedved van, hanem amikor van meleg víz! :-(
Előzmény: Törölt nick (579)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.13 0 0 579
És ma reggel ismét jéghideg vízzel mosakodtam. Hatalmas móka lábosban melegíteni vizet borotválkozáshoz.

Mégis meddig fogják még húzni a javítást?! Mi az, hogy nem tudják hol a hiba? Ha elromlik a vízforralód arra is van egy határidő amíg meg kell kezdeniük a javítást, itt pedig - a tél közepén - egy 70+ lakásos társasház fűtéséről/meleg vízéről van szó!
Előzmény: springmill (578)
springmill Creative Commons License 2009.01.07 0 0 578
Sziasztok!

Melegvíz miatt ma is kint volt a közös képviselő egy villanyszerelővel, de sajnos még nem találták meg a hibát. A szivattyú időnként leáll. Ma megmutatják az SZBV elnökenk, hogy miként kell újraindítani, addig is, amíg nem lesz kész a javítás, majd magunk újraindítjuk, ha észrevesszük, hogy nem megy. Én is vállalom, hogy adott esetben lemegyek. Állítólag csak egy kapcsoló.

Mivel összetett a rendszer, nem egyértelmű, hogy kb. hol a hiba, és amíg ezt nem tudjuk, nem meghatározható, hogy mit kell garanciálisan javítani.
Iza104 Creative Commons License 2009.01.07 0 0 577
Engem is felháborít, hogy a több tízmillióért megvásárolt vadiúj lakásomban, amiért jó sok közösköltséget fizetek havonta, fagyó hidegben kénytelen vagyok épphogy langyos vízzel lögybölni magam. Nem értem mit töketlenkednek már több napja a kazánnal?! Nincs rá garancia? Biztos a legolcsóbb leggagyibb vacakot szerelték fel, hisze ezen is lehet spórolni a mi kárunkra.
Előzmény: Törölt nick (576)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.07 0 0 576
Sziasztok,

Ma reggel f7-kor keltem és megint nem volt meleg víz.

Vagy 10 percig engedtem a vizet (most már sokadszor pazarlok jéghideg drága "meleg vizet"), de végül hideggel mostam hajat....

Mikor elmentem otthonról 7:15-kor, már egy picit langyosodott a víz de még messze nem volt fürdésre alkalmas.

Olyan jó lenne, ha a drága lakás és a magas üzemeltetési költségek fejében végre megfelelő szolgáltatást is kapnánk. :( A lakásban lévő 6 radiátorból 2 nem működik, de ezt is hiába jelentettem be már párszor. Gondolom majd nyáron csinálják meg.
shalaszka Creative Commons License 2009.01.06 0 0 575

 

Tisztelt Lakótársak!

 

Szeretnénk az Újbuda Társasház bármelyik lépcsőházában egy minimum 3 szobás lakást bérelni!

 

Jelenleg is itt lakunk, saját lakásunkban, csak szeretnénk egy nagyobba költözni.

 

Halász Katalin

 

30 4472295

shalaszka@gmail.com

springmill Creative Commons License 2009.01.06 0 0 574
Sziasztok!

A Gondnok néni már nemigazán lesz elérhető, mivel "felmondunk" neki. (Közgyűlési határozat alapján.) Úgyhogy leginkább a Közös Képviselőt és ott is lehetőleg az illetéket kell keresni, ha gondjaink vannak. Jeleztem nekik tegnap este a meleg víz problémát, ma de. megnézték, műszaki gond volt megint a kazánnal, javítva lett. Nem vagyok otthon, nem tudom ellenőrizni, csak elhiszem :)

A gondnok néni helyett hogy lesz a takarítás, gondnoki jellegű feladatok ellátása azt majd a Közgyűlési Határozattal együtt megkapjuk, meg majd ki is plakátozzuk. Addig is tehát "mindennel" lehet a Közös Képviselő fordulni.
TopicTomi Creative Commons License 2009.01.05 0 0 573

 

Meglátásom szerint a víz langyosnak is csak jóindulattal nevezhető. Múltkor is volt egy ilyen probléma, aztán nagy nehezen helyreállt, most megint nincs melegvíz, nem tudom miért van ez, de igazság szerint kicsit bosszantó... Most, hogy zuhan be a hőmérséklet napról-napra, az ember vágyna a meleg vízre, sőt, a melegre is, de a radiátor sem éppen a max hőt adja le, ahogy érzem. A gondnok néni, amennyire elérhető volt kezdetben, mostanában annyira nem az. Próbálok türelmes lenni természetesen, de azért megfagyni nem szeretnék!

Előzmény: 901 (572)
901 Creative Commons License 2009.01.05 0 0 572

Eddig nem voltunk itthon, és most nézem, hogy nálunk is csak langyos a víz.....

Előzmény: giselle06 (571)
giselle06 Creative Commons License 2009.01.02 0 0 571

Sziasztok,

 

Először is mindenkinek boldog Újévet kivánok!!

Van valakinek valami halvány gőze arról, hogy a melegviz mitől lett csak éppenhogy langyos?Délelőtt még meleg volt. Csak nem az ukránok köptek bele a melegvizünkbe? Habár a fűtés megy.... 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!