Keresés

Részletes keresés

sylvike Creative Commons License 2003.04.03 0 0 50
Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de e-mailben el tudod küldeni részenként?
Előzmény: KrapulaX (49)
KrapulaX Creative Commons License 2003.04.03 0 0 49
Sziasztok!

Bocsi, csak most találtam rá a topicra.
Szóval, nekem van jónéhány rész kiírva cd-re.
1 cd/7 rész és ha jól emlékszem van vagy 4-5 cd.
Sajna a legelső rész tuti nincs meg.
(Természetesen 2pass divx311 el tömörítve)
Ha jól látom a mostani részek már lementek egyszer.(szerencsétlen TV2 képtelen egy jó sorozat folytatását megvenni, így leadja néhányszor ami megvan belőle és annyi)
Ha kell nagyon szivesen felteszem bárhova, csak mondjátok meg hova.Csak postán ne kérjétek mert arra nam vagyok kapható.

A műsorkezdésüktől idegbajt kapok.
Reggel megnézem a teletext 301 es oldalán, hogy lesz e (mert ami az ujságban van az csak néha jó)
Aztán beállítom a gépet, hogy vegye fel. elötte és utána 1 órát ráhagyok mert képtelenek időben kezdeni, és így csak ritkán maradok le róla. :)
Egyszer javasoltam Sváby Andrásnak az online interjúban, hogy tán időben kéne kezdeni a műsorokat akkor nagyobb lenne a nézetség. Erre közölte, hogy szerinte minden rendben van náluk.

Ja amúgy a sorozat nagyon jó. Az inas a legjobb.:)

Youwine Creative Commons License 2003.04.03 0 0 48
Ha felfedeznék ő lehetne a Duracell kígyó!

Ez meilyikben volt? Erre nem emléxem.

Előzmény: Dante Hicks (46)
FrodoLives Creative Commons License 2003.04.02 0 0 47
A Jóbarikból kiindulva, ami angolul még viccesebb, egyre inkább érdekelne, milyen lehet eredetiben a sorozat. Milyen Fran hangja (meg az anyjáé és Jettáé), milyenek Niles poénjai, stb.

Nekem azok a kedvenceim, amikor a Niles (Fran) csak annyit mond: "ez túl könnyű...." C.C. egy-két elszólására. Kivéve, ha a boszi időben észbe nem kap (mint a minap) és be nem tömi gyümölccsel a száját. (azt mondta Seffildnek "igen, én is azt szeretném, ha végre te lennél felül", csak rögtön kapcsolt)

Előzmény: Dante Hicks (46)
Dante Hicks Creative Commons License 2003.04.02 0 0 46
Az volt még király, hogy Niles még be is nyögte, hogy : Ha elmondhatom Miss Babcocknak egész évben nem kérek fizetést.

Szerintem az egész sorozat eddigi legnagyobb beszólása, Niles (ugyan ki?) Babcockról (ugyan ki másról?): Ha felfedeznék ő lehetne a Duracell kígyó! Ezen kábé fél órát röhögtem.

Youwine Creative Commons License 2003.04.02 0 0 45
A hétfői is király volt, amikor asziszi, hogy Sefíld szívbeteg...
Előzmény: FrodoLives (44)
FrodoLives Creative Commons License 2003.04.02 0 0 44
ÚÚúristenn, a mai rész Annyira király volt, hogy alig bírtam odafigelni, mert éppen azon voltam, hogy magamhoz térjek az akut röhögőgörcsömből....
Amikor Fran rájön, hogy melltratóban beszélget Mr.S.-el, és amikor az le akarja húzni a ruháját + Niles pont akkor néz be..... hát ez betett nekem, ha videóról nézem biztos begállítom, hogy rendes kiröhögjem magam, de most pont "élőben" néztem..
acarkey Creative Commons License 2003.04.02 0 0 43
Na! Úgy néz ki stabilizálódott a műsorrend. Persze nézni kell az újságot is, de általában hétköznap 11:40 és 12:20 között vmikor le szokták adni a Dadus részeit ...
Előzmény: Youwine (35)
Youwine Creative Commons License 2003.03.21 0 0 42
:O)
Előzmény: FrodoLives (41)
FrodoLives Creative Commons License 2003.03.20 0 0 41
Beavis & Butt-head Miss Babcock-ról:

- What's her name? Bab-Cock?
- Höhöhö, Cock? Yeah, cool name... Is she a transvet-something?
- No, hermafro-something...höhöhö. They have a penis and tits.
- Auu, gross. You can have her Beavis... maybe you can score her!
- Fuck Butt-head, it's your style...

na, valami ilyesmi.

Előzmény: Youwine (38)
Youwine Creative Commons License 2003.03.18 0 0 40
hátha...lyooóóó lenne...
Előzmény: tommystar (39)
tommystar Creative Commons License 2003.03.18 0 0 39
tv2 text 101. oldal
11:40 Dadus!!
Youwine Creative Commons License 2003.03.18 0 0 38
Mi lenne az ?
Előzmény: FrodoLives (37)
FrodoLives Creative Commons License 2003.03.17 0 0 37
jó tudni! :)
A boszi nevére Beavisnek (vagy Butt-headnek) lenne egy jó kis szóvicce... höhöhö...:)
Előzmény: Youwine (35)
Youwine Creative Commons License 2003.03.17 0 0 36
válaszoltam magamnak jól...természetesen a 2-vel ezelőtti Neked szólt!...amúgy pösti vagyok
Előzmény: alibenkuka (32)
Youwine Creative Commons License 2003.03.17 0 0 35
most pl. úgy néz ki, hogy a héten egyáltalaán nem lesz.. :(((( a tv2 kapja be!

de jövő héten állítólag lesz!

(A komornyik Niles, a Babcock boszorka pedig C.C.)

Előzmény: FrodoLives (33)
Youwine Creative Commons License 2003.03.17 0 0 34
öööőő, köszi, inkább mégse...ha nyárig nem törlöd le, amikor megyek Balcsira, majd megnézhetjük együtt... :O)
Előzmény: Youwine (31)
FrodoLives Creative Commons License 2003.03.15 0 0 33
Én is imádom a Dadust!!!!
A múlt évben tavasszal otthon voltam munka nélkül, és talán emiatt nem siettem annyira az álláskereséssel.... :) persze, mikor vége lett, már nekiálltam.
Most van munkám, viszont szar, és az esténként a videóról megnézett Dadus és Jóbarik kellően feloldja a negatív érzéseimet lefekvés előtt. Hogy a szomszédok hogy bírják a hisztérikus röhögőgörcseimet este 11-kor, az nem érdekel (kicsit hangos vagyok ilyenkor).

Kedvencem Sissy és Nice. Tőlük szoktam a legtöbbször begörcsölni (a röhögéstől).

Amit a (2) művel az különben tényleg felháborító... és nem csak azért, mert a kedvenc sorozatommal csinálják ezt, hanem, hogy egyáltalán meg merik tenni - nem hiszem, hogy máshol (nyugaton) ezt megtehetik. Nemtudom, mi a gond: rossz műsorújságot veszek, vagy mi.

Remélem most végig leadják, a múlt évi uccsó rész folytatásával együtt.

alibenkuka Creative Commons License 2003.03.15 0 0 32
Nem tudom, Te hol laksz, de én Fonyódon.
Veszek egy kazit, elküldöm postán...ez kb. egy ezres. :-? Megéri? Ha igen, akkor nagyon szívesem küldöm. :-)))
Előzmény: Youwine (31)
Youwine Creative Commons License 2003.03.15 0 0 31
Hogy esetleg le tudnád-e msáolni nekem, vagy kölcsön kapódhatna-e a kazid, hogy én másoljam le ?
Előzmény: alibenkuka (30)
alibenkuka Creative Commons License 2003.03.14 0 0 30
Nekem megvan. Miért kérdezed?
Előzmény: Youwine (27)
sylvike Creative Commons License 2003.03.14 0 0 29
Nem akarlak cukkolni, de sajnálhatod, hogy lemaradtál, mert nagggyon jó volt...
Előzmény: Youwine (27)
sylvike Creative Commons License 2003.03.14 0 0 28
Letöltöttem n is a főcímzenét, mert imádja a kisfiam (14 hónapos), mindig táncol rá. Most már nem kell izgulni, hogy lesz-e Dadus a tvben vagy sem, mindig meghalgathatja.
Előzmény: tommystar (22)
Youwine Creative Commons License 2003.03.14 0 0 27
A tegnapi részt felvette valaki? Lemaradtam róla... :(
sylvike Creative Commons License 2003.03.12 0 0 26
Én javasoltam már a TV2-nek e-mailben, hogy kicsit sűrűbben adják le a részeket. Nem mintha érdekelné őket, válaszra sem méltattak. :( Pedig jobb bármelyik sorozatnál, amit játszanak...
alibenkuka Creative Commons License 2003.03.12 0 0 25
Erre a napra én is emlékszem. Mikor kiírták, hogy mégis lesz dadus, így nézett ki a 101. oldal:
11:30 A dadus
11:40 Vad angyal
Mit gondoltak, zip-ben adják majd le az aznapi részt? :-P
Előzmény: tommystar (24)
tommystar Creative Commons License 2003.03.12 0 0 24
Aha, az vagyok.

Egyébként leginkább a tv2 txt 101. oldalának lehet hinni, de még ahhoz képest is csúsznak átlag 10 percet.
(De totális gyökérség van jelen, egyik nap megnéztem reggel 8 körül, nem volt Dadus, aztán 10 körül, és már írták, hogy 11 óra valahánykor lesz, és végül elmaradt...)

Előzmény: alibenkuka (23)
alibenkuka Creative Commons License 2003.03.11 0 0 23
>Mellesleg az sem volt semmi a tv2-től, ahogy tavaly abbahagyta, pont egy "folytatjuk"-os résszel.

Műsorszerkesztő édesanyja azokban a napokban kórházban feküdt heveny csuklással. :-P
Kösz a szövegért. :-)
(Te a Szomszédok-os Tommy vagy?)

Előzmény: tommystar (22)
tommystar Creative Commons License 2003.03.11 0 0 22
Köszöntök minden Dadus kedvelőt!

Én is nagyon bírom, a mai rész sem volt kutya. :-)

Mellesleg az sem volt semmi a tv2-től, ahogy tavaly abbahagyta, pont egy "folytatjuk"-os résszel.
Írtam nekik akkor, és teljesen semmilyen választ kaptam, hogy figyeljem a tv-műsort, ha esetleg lesz újra...

Az a baj, hogy rengeteg részt meg se vettek szerintem, és ha majd valamilyen tv-adó megveszi, esélyes, hogy másokkal szikronizálják le.

Pedig ez még visszaidézi a klasszikus magyar szinkront...

Innen letölthetitek a főcímzenéjét!

Idepasszítom a szövegét is:
The Nanny Named Fran
(Ann Hampton Callaway)

She was working in a bridal shop in Flushing, Queens,
'Til her boyfriend kicked her out in one of those crushing scenes.
What was she to do? Where was she to go? She was out on her fanny...
So over the bridge from Flushing to the Sheffield's door.
She was there to sell make-up, but the father saw more.
She had style! She had flair! She was there.
That's how she became the Nanny!

Who would have guessed that the girl we've described,
Was just exactly what the doctor prescribed?
Now the father finds her beguiling (watch out C.C.!).
And the kids are actually smiling (such joie de vivre!).
She's the lady in red when everybody else is wearing tan...
The flashy girl from Flushing, the Nanny named Fran!

alibenkuka Creative Commons License 2003.03.07 0 0 21
Ez a köcsög tv2 ezen a héten 1(!!!) db epizódot volt hajlandó levetíteni a sorozatból, azt is úgy, hogy lekeverték a tv shopot, mert rájöttek a barmok, hogy nagyon el vannak késve a kiadott időponthoz képest (bár ez nem szokta őket zavarni). És mit adtak le az idióták, egy két héttel ezelőtt részt.
Észrevettétek, hogy a lúzer tv2 txt-je mást ír a 101- oldalon (következő műsorok), mint a 301.-en (mai program) és a műsorújságoknak is mást ad meg? Én még ennyi idiótát egy adónál sem láttam.
Persze az a ....Vakangyal egyszer sem maradt el!
Megnyugszom, megnyugszom....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!