Keresés

Részletes keresés

Perillustris Creative Commons License 2003.11.05 0 0 4
Én csak a DEMO verzióval játszottam, azzal viszont ötvenszer. Nekem nagyon bejött, s a gép is bírta, nem fagyott le egyszer sem (1024-ben 32 biten, AMD2500+, 1 GB 333 MHZ DDR RAM, Epox 8RDA+, GeF4 Ti4200 128 Mb)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.03 0 0 3
Gondolom azert,mert ez is inkabb a multira fekteti a hangsulyt.
Szepen egnek a tuzek is,igaz en csak 800X600 ban lattam.
Előzmény: RedRiot (2)
RedRiot Creative Commons License 2003.11.02 0 0 2
Én a Burneville demót és a promót nyomtam végig, ez alapján igen tetszik a CoD.
Tetszik, hogy a grafikai motor tökéletesen optimalizált. Nagyon látványos, mégis jól megy 1533MHz-s Athlon XP-n, 256M rammal, GF3Ti 64M-el. Minőségi munka, nem félkész szar, amiből sajnos igen sok van manapság. A pályák kialakítása életszerű, de figyelembe van véve a játékélmény is. Ismét plusz pont. Az AI nem rossz, elég jól céloz, fedezékeket használ, gránát elől elfut. Kicsit talán túlságosan scriptelt a dolog, de a MOHAA-tól jobb. Jó még hogy nem egyedül kell zúznod a pályákon, hanem egy csapat részeként, és valami csoda folytán a csapattársaid is leszednek olykor-olykor egy németet. Bár néha hajlamosak nyugodtan kisétálni egy MG42-es elé. :( A hangok, beszédek, és a játék "filmszerűsége" is elég jó. A Mafia megjelenése után azért erre is figyelmet kell fordítani. A CoD elég feelinges lett.

Egyvalami nem tetszik: a pályák könnyűek (legnehezebb fokozaton is), és nagyon gyorsan végig lehet rajtuk rohanni. A full verzióban pedig csak vmi 16-18 pálya lesz... Szal attól félek, hogy 3-5 óra alatt végig lehet majd rohanni rajta. Kár lenne egy ilyen volumenű játékot ezzel elbaszni. Ha legalább MOHAA hosszúságú lenne, akkor viszont egyértelműen az év játéka lesz nálam.

Előzmény: SanI{ó (-)
SanI{ó Creative Commons License 2003.11.01 0 0 1
Nos, gép igény az van... a gf miatt elsősorban..
közben már kúszik lefele a a full cd....
nekem nem fagyott egyszersem...a demo jobban döcögött mint a promó....
lentigo Creative Commons License 2003.11.01 0 0 0
Tetszik jó bár rendszeresen lefagy de ez lehet a gépem hibája is...
SanI{ó Creative Commons License 2003.10.30 0 0 topiknyitó
Hali!

Szerintem lehet elcsomagolni a MOHAA-t meg a BATTLEFIELDET...

:-( (egy könnycsepp)

Mondjuk meg kell várni mit tud multiban.....
tegnap jelent meg.....
pár nap gondolom mig "ide is elér"
ki mit gondol a promo és a demó alapján?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!